Jump to content
MIKE_GOLF_V_GTI

Golf Gti Tuning (Tfsi - Tsi) Vol.2

Recommended Posts

Μόνο μπύρα... αχαχαχαχαχαχαχ

Οι μπιέλες είναι αλλαγμένες με άλλες από Μύθριλ, οπότε δεν έχουν πρόβλημα κανένα... Έχω και εγγύηση για ένα τόνο ροπής... ^_^

Link to comment
Share on other sites

Μόνο μπύρα... αχαχαχαχαχαχαχ

Οι μπιέλες είναι αλλαγμένες με άλλες από Μύθριλ, οπότε δεν έχουν πρόβλημα κανένα... Έχω και εγγύηση για ένα τόνο ροπής... :lol:

Αυτό είναι καλύτερο από το Δι-πλουτονικό-πλάσμα?

Γιατι ένας νάνος στον τρίτο γαλαξία αριστερά , μου είπε οτι τα Μύθριλ έχουνε καταργηθεί και η Mahle βάζει πλέον Δι-πλουτονικό-πλάσμα! Πάντως από εγγύηση η Mahle δίνει και 3 τόνους rio mare!

Link to comment
Share on other sites

Μόνο μπύρα... αχαχαχαχαχαχαχ

Οι μπιέλες είναι αλλαγμένες με άλλες από Μύθριλ, οπότε δεν έχουν πρόβλημα κανένα... Έχω και εγγύηση για ένα τόνο ροπής... :lol:

Μύθριλ ??? :lol: Σαν το τρεντικο μπλουζακι του Frodo στον αρχοντα των δαχτυλιδιων που αντεχε μεχρη και ρουκετα απο rpg ? tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι καλύτερο από το Δι-πλουτονικό-πλάσμα?

Γιατι ένας νάνος στον τρίτο γαλαξία αριστερά , μου είπε οτι τα Μύθριλ έχουνε καταργηθεί και η Mahle βάζει πλέον Δι-πλουτονικό-πλάσμα! Πάντως από εγγύηση η Mahle δίνει και 3 τόνους rio mare!

Koίτα, πλέον δεν τις φτιάχνουν ίδιες όπως παλιά... Οι δικές μου έχουν φάει σφυριλάτημα από 4 ξωτικά για 3 φεγγάρια και είναι ότι καλύτερο υπάρχει. Το Δι-πλουτονικό-πλάσμα είναι εξίσου καλό αλλά λόγω τιμής, προτίμησα τις άλλες που ήταν stock... Όποιος ενδιαφέρεται πάντως, έχω ένα φίλο που τις βρίσκει σε καλή τιμή! Merlin τον λένε...

Link to comment
Share on other sites

Μύθριλ ??? :lol: Σαν το τρεντικο μπλουζακι του Frodo στον αρχοντα των δαχτυλιδιων που αντεχε μεχρη και ρουκετα απο rpg ? tongue.gif

Αυτό ήταν το Μύθριλ Α3Β2!!! Καλό αλλά μετά από πολύ και εντόνη χρήση οξειδωνόταν. Φίλοι μου μετά από 3 έτη φωτός και με ταχύτητες πάνω από Swarp 5, είχαν πρόβλημα... Το καλό το Μύθριλ είναι το Α1 που ήταν φτιαγμένο το Εξκάλιμπερ...

JDL: Τώρα το ψοφήσαμε... :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Οι μπιέλες είναι αλλαγμένες με άλλες από Μύθριλ, οπότε δεν έχουν πρόβλημα κανένα... Έχω και εγγύηση για ένα τόνο ροπής... :lol:

¶ρα μέχρι Κ04 είσαι καλυμμένος :lol: και πάλι όχι τελείως αν παίξεις με αφτερμαρκετ wastegate και νερο-μεθανόλες θα έχεις πρόβλημα. Σαν συμβουλή στο λέω γιατί σε κάποια αυτοκίνητα έχουμε δει πάνω από τόνο σε ροπή :lol:

Link to comment
Share on other sites

¶ρα μέχρι Κ04 είσαι καλυμμένος :lol: και πάλι όχι τελείως αν παίξεις με αφτερμαρκετ wastegate και νερο-μεθανόλες θα έχεις πρόβλημα. Σαν συμβουλή στο λέω γιατί σε κάποια αυτοκίνητα έχουμε δει πάνω από τόνο σε ροπή :lol:

Τι? έχετε δει και τσιπούρες πελαγίσιες??

Link to comment
Share on other sites

Ποια Κ04;;; Εδώ με την Κ03 αν βάλω μεθανόλες και μια μπουκάλα, θα βγάζω ότι και με Κ04... Τι να λέμε τώρα... Βέβαια θα είναι λίγο πιεσμένο το μοτέρ, αλλά με φροντίδα και λίγο proderm θα είναι μια χαρά... αχαχαχαχαχαχαχαα

Link to comment
Share on other sites

====

3071 ήθελες να πείς tongue.gif

Σε παρακαλώ GT3582....Απλά τώρα τελευταία το παίζει χοντέος και κρύβει άλογα... :):D:D....Τον ρωτάνε στην γαλαξιακή εθνική Αθηνών-Αφροδίτης τι φοράει και απαντάει "ένα τελικό...."

Link to comment
Share on other sites

Καλά εμείς κάνουμε πλακίτσα εδώ αλλά στις βόλτες που κάνω στα πέριξ πήρε το αυτί μου ότι το πιο δυνατό Κ04 στην πιάτσα είναι κόκκινο είναι ψαγμένο απο θέμα φτιαξίματος και δεν είναι ούτε ed 30, ούτε s3, ούτε cupra αλλά 200άρι γκολφ :) αληθεύει;; :D

Δεν με αφορούν τα υπόλοιπα και ούτε θα ρωτήσω, μία μόνο διευκρίνηση, τα μπεκ παραμένουν του rs4;

Τον τελευταίο καιρό αναρωτιέμαι αν τελικά αυτά τα ρημάδια πάνε να γίνουν μονόδρομος ή θα την γλυτώσουμε; Σε Big turbo τέλοσπάντων να το καταπιούμε αλλά και σε Κ04; Δηλαδή αυτοί που είχαμε αγοράσει σε πρώτη φάση μπεκ s3 πάει την πατήσαμε;

Link to comment
Share on other sites

Καλά εμείς κάνουμε πλακίτσα εδώ αλλά στις βόλτες που κάνω στα πέριξ πήρε το αυτί μου ότι το πιο δυνατό Κ04 στην πιάτσα είναι κόκκινο είναι ψαγμένο απο θέμα φτιαξίματος και δεν είναι ούτε ed 30, ούτε s3, ούτε cupra αλλά 200άρι γκολφ :D αληθεύει;; :D

Δεν με αφορούν τα υπόλοιπα και ούτε θα ρωτήσω, μία μόνο διευκρίνηση, τα μπεκ παραμένουν του rs4;

Τον τελευταίο καιρό αναρωτιέμαι αν τελικά αυτά τα ρημάδια πάνε να γίνουν μονόδρομος ή θα την γλυτώσουμε; Σε Big turbo τέλοσπάντων να το καταπιούμε αλλά και σε Κ04; Δηλαδή αυτοί που είχαμε αγοράσει σε πρώτη φάση μπεκ s3 πάει την πατήσαμε;

Το γκολφάκι είναι του κώστα, του μπούκλα του πάτρα power , του γελίου !

Που δυνάμωσε κιάλο και φοράει και πλέον 4 μυθρίλ μέσα στο μοτέρ....!

Όσο για την τελευταία πρόταση σου , δυστυχώς έτσι είναι... :)

Link to comment
Share on other sites

Κι άλλο δυνάμωσε αυτό το παιδί;;;

Πάντως μέχρι στιγμής, τα μπεκ φαίνεται να δουλεύουν και να μην βγάζουν προβλήματα

Απλά πετάνε μαυριλίκια και βρωμίζουν τα γαμπριάτικα κάμπριο!

Link to comment
Share on other sites

20+ B)

ωχ αυτό ήταν βαρύ... :D:lol: :lol:

στο θάλαμο, τι γίνεται όλα καλά;; μήπως μαζί με τους πίσω μαυρίζουν και τον θάλαμο καύσης;

Όπως καταλαβαίνετε ψάχνω να βρω δικαιολογίες και να χρυσώσω λίγο το χάπι, διότι αν υποψιαστώ ότι και την απόδοση αυξάνουν και είναι και 100% safe για το μοτέρ, θα το πάρω πολύ βαριά που φοράω τα s3... :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη ενα φουλ σ3 σετ υπ με εισαγωγη εξατμιση μπιελες εμβολα φορωντας RS4 Μπεκ απο 370ΗΡ παει στα 390? και με ροπη που περναει τα 50? :D εαν ναι δηλαδη rocket.gif γαζωνει

Edited by thdrpls
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα τα φοράνε αυτοκίνητα με 25.000 χλμ πάνω και s3 :D και γκόλφ 200αρια...Καμία παρενέργεια δεν έχουν , απλά πετάνε μαυρίλες πίσω...

Βασικά όλα τα τουρμπό-κιτάκια που έχουν οι αμερικάνοι φοράνε δαύτα....

Εντωμεταξύ είχε ανοίξει θέμα η AWE και έλεγε πως είναι ΓΤΠ τα συγκεκριμένα και οτι ψεκάζουν λιγότερο από τα s3 , αλλα δεν είπανε στον κόσμο οτι τα δοκιμάζανε σε flow bench με 4bar πίεση και όχι με 110...

Τα ίδια είναι με τα KMD που τα πούλαγε ως δικά της....χαχαχα, ελληνάρες στο μεγαλείο τους!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.