Jump to content
mozart

Γρατσουνιες Απο Κλειδι

Recommended Posts

μαλλον το 2013 δεν μπηκε καλα για το γκολφακι μου ρε παιδια.

σημερα μου κανανε μια γρατσουνια στο καπο απο την μια ακρη μεχρι την αλλη.

τι σκατα ματι το βαλανε, να ειναι ο ιδιος αποκλειεται γιατι τον καθρευτη μου τον σπασανε στην αραχωβα.

υπαρχει κανενα θαυματουργο μαρκαδωρακι. το χρωμα ειναι μαυρο

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια!Ειχα καιρο να γραψω στο foroum αλλα δυστυχως γραφω για κακο....

Μου εκαναν μια καλη και αρκετα βαθια (σκαλωνει ανετα το νυχι)γρατσουνια 10 ποντους στην πισω δεξια πορτα....Παρολο που εχω μαθει τωρα τελευταια να 'ζω' με τις γρατσουνιες η συγκεκριμενη 'πονεσε' γιατι φαινεται αρκετα καθως εχω μαυρο αυτοκινητο.......Λοιπον λυσεις να μην φαινεται τοσο εκτος απο το να βαψω ολη την πορτα????Και τι κοστος η καθεμια λυση περιπου??

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια!Ειχα καιρο να γραψω στο foroum αλλα δυστυχως γραφω για κακο....

Μου εκαναν μια καλη και αρκετα βαθια (σκαλωνει ανετα το νυχι)γρατσουνια 10 ποντους στην πισω δεξια πορτα....Παρολο που εχω μαθει τωρα τελευταια να 'ζω' με τις γρατσουνιες η συγκεκριμενη 'πονεσε' γιατι φαινεται αρκετα καθως εχω μαυρο αυτοκινητο.......Λοιπον λυσεις να μην φαινεται τοσο εκτος απο το να βαψω ολη την πορτα????Και τι κοστος η καθεμια λυση περιπου??

πηγαινε στον Ντιτορα να σου κανει τοπικη βαφη,αλλα και ολη η πορτα να χρειαστει βαψιμο θα σου κανει πολυ καλη δουλεια.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ είχα το ίδιο πρόβλημα , επειδή η γρατζουνιά δεν ήταν πολύ έντονη  , χρησιμοποίησα ένα μαρκαδοράκι για τοπική βαφή... Ψάχτηκα στο ιντερνετ και βρήκα για βάψιμο πόρτας 80 ευρώ ( από αντιπροσωπεία) , και σε τοπικό συνεργείο μου είπαν 60 ευρώ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.