Jump to content

Recommended Posts

Ακόμα ΔΕΝ έχω δει την οικογένεια Λατουσάκη στο αρχικό με τους συμμετέχοντες!

Link to comment
Share on other sites

Και τώρα...

 

ΔΩΣΤΕ ΒΑΣΗ ΟΛΟΙ!!

 

Στην Πανελλήνια, θα υπάρχει αρκετός κόσμος! Λίγο πολύ, το ότι μεγαλώσαμε 1 χρόνο παραπάνω, το ότι αποκτήσαμε παιδιά κλπ κλπ, δε σημαίνει πως δεν είμαστε και τρελοί!! Οπότε θέτω μια επίσημη πρόκληση/πρόσκληση ενδιαφέροντος!

 

Την Κυριακή, πριν ή μετά, ή κατά τη διάρκεια της φωτογράφισης, να έχουμε ένα mini event... Να κάνουμε το HARLEM SHAKE - The Hellenic VW Club Version! Οσοι δεν ξέρετε τι είναι το Harlem Shake, πάρτε δείγματα

,
,
, και εδώ! ΑΚΟΜΑ ΚΙ
ΚΑΙ εδώ!!!!! Ενδεικτικά, από τα ΕΚΑΤΟΝΤΑΔΕΣ που έχουν ανέβει στο youtube τον τελευταίο καιρό!

 

Προϋποθέσεις συμμετοχής:

1. Τρέλλα!

2. ΠΑΡΑΠΑΝΩ τρέλλα!

3. Αντοχές! Δε θα φτάσει 1 γύρισμα!!

4. Ορεξη να τρελάνουμε μια ολόκληρη πόλη!

5. Διάθεση να τρελάνουμε ΚΑΙ το Youtube, και να δείξουμε πως είμαστε μέσα στα πράγματα, βεβαίως βεβαίως :)

 

 

Αν δημιουργηθεί section στο αρχικό post σχετικά, εννοείται πως είμαι ο 1ος που δηλώνω ΝΑΙ! Αν δεν, τότε θα το συζητήσουμε επί τόπου! Είναι μια καλή ευκαιρία και είναι και επίκαιρο :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αρη μεσα ειμαι και εγω. Να πω στον Φανη να παρει μαζι του τις πλαστικες τις κουκλες

και το μεγαλο το χταποδι απο το Γαλαξειδι. χαχαχαχχαχαχαχχαχαχαχχαα

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Αρη μεσα ειμαι και εγω. Να πω στον Φανη να παρει μαζι του τις πλαστικες τις κουκλες

και το μεγαλο το χταποδι απο το Γαλαξειδι. χαχαχαχχαχαχαχχαχαχαχχαα

 

εσυ ετοιμασου για καταδυσεις :laugh:  :laugh:  :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Αρη μεσα ειμαι και εγω. Να πω στον Φανη να παρει μαζι του τις πλαστικες τις κουκλες

και το μεγαλο το χταποδι απο το Γαλαξειδι. χαχαχαχχαχαχαχχαχαχαχχαα

Δημητρη σορυ αλλα εχω τα πνευματικα δικαιωματα απο τον Παυσανια και απο την Βιργινια...μην ξεχνιομαστε....

Link to comment
Share on other sites

Κοσμά, θα είμαστε 2 και ο μπέμπης! Δεν ξέρω αν μετράει για ολόκληρο άτομο, θα έχει το δικό του προεδρικό κάθισμα όπως και να έχει!

 

Επίσης, σε μένα βάζεις άλλα 2 άτομα για την Κυριακή :) Δηλ. Ιωάννα, μπέμπης κι εγώ, +2

Link to comment
Share on other sites

Θα παρακαλούσα όσα μέλη πρόκειται να ναι κοντά μας την Κυριακή στην κεντρική μας εδήλωση και την κοπή της πίτας, να μας το δηλώσουν για να οργανωθούμε καλύτερα και να φανούμε αντάξιοι των προσδοκιών σας...

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήθηκε το σχετικό άλμπουμ για την Πανελλήνια Συνάντηση. Φυσικά μπορείτε να ανεβάζετε και φωτογραφίες από την προετοιμασία σας!

Δείτε εδώ!

 

 

Έως αύριο Τετάρτη 6/3 στις 14:00 θα είναι εφικτό να γίνει παραγγελία επετειακής μπλούζας!

 

Όσοι δεν έχετε τακτοποιήσει το οικονομικό θέμα θα πρέπει έως και την Πέμπτη 7/3 να έχετε κάνει τις απαραίτητες ενέργειες.

 

Ο Οδηγός της Εκδρομής έχει τροποποιηθεί και θα αναρτηθεί η - θεωρητικά - τελική έκδοση το αργότερο έως την Παρασκευή το απόγευμα.

Θα περιλαμβάνει όλα τα δώρα της κλήρωσης και όχι μόνο!!!

 

Όσοι έρθετε αυθημερόν θα πρέπει να μας ενημερώσετε έγκαιρα ώστε να μπορέσουν να υπάρχουν θέσεις, ατομικές μερίδες πίτας, και ... άλλα που θα τα δείτε εκεί!

 

Τέλος θα χρειαστεί να επαληθευτούν οι συμμετοχές στο κέντρο διασκέδασης (μπουζούκια) ώστε να μπορέσουμε να έχουμε όλοι θέση! Ισχύει τιμή συμμετοχής κατά άτομο ανά φιάλη για 6 άτομα στα 15 ευρώ. Απαιτείται προ-πληρωμή.

Link to comment
Share on other sites

Και τώρα...

 

 

Την Κυριακή, πριν ή μετά, ή κατά τη διάρκεια της φωτογράφισης, να έχουμε ένα mini event... Να κάνουμε το HARLEM SHAKE - The Hellenic VW Club Version! Οσοι δεν ξέρετε τι είναι το Harlem Shake, πάρτε δείγματα

,
,
, και εδώ! ΑΚΟΜΑ ΚΙ
ΚΑΙ εδώ!!!!! Ενδεικτικά, από τα ΕΚΑΤΟΝΤΑΔΕΣ που έχουν ανέβει στο youtube τον τελευταίο καιρό!

 

συμφωνω με τα 10000000000000000000........

 

 

 

 

 

 

 

 

υγ:τα μελη της κοζανης,θα εχουν την κυριακη σημειο προσυναντησης καπου ???

 

Κωστα(doggy) τι ωρα να ανεβω λες την κυριακη?να μην ερθω και κοιμαστε ολοι σας.....

Link to comment
Share on other sites

Έλα και πάρε τηλέφωνο να μας ξυπνήσεις... μετά τις 10 ε... να κοιμηθούμε και λίγο :p

Link to comment
Share on other sites

σου υποσχομαι,

οτι αν ερθω και κοιμασαι :lazy: ...

θα ανεβω στο δωματιο σου για τρελιτσες :crazy: ...

εκτος και αν δεν εισαι μονος... :wub:

Link to comment
Share on other sites

Καλό είναι τα μέλη που θα ρθουν αυθημερόν να είναι στο φουαγιέ του ξενοδοχείου 11:00 με 11:15 για να είναι και πιο χαλαροί και να χουν χρόνο....

Link to comment
Share on other sites

βρισκομαστε απο κοντα μια στις τοσο και θα ερθουμε 11????απο τις 9 θα σας ξυπνησω....

οποιος εχει κλειστο το κινητο του κανω εφοδο στο δωματιο....

 

 

 

ξερει κανεις ποση ωρα και ποσα χλμ ειναι η αποσταση κοζανη-Καστορια???

Link to comment
Share on other sites

Πανο εγω θα ξυπνησω απο τις 7 και θα σε περιμενω στην εισοδο..... χαχαχα.με το καλο να ερθετε πρεπει να ειναι καπου 45 λεπτα.

Edited by PanosVR6
Link to comment
Share on other sites

Πανο εγω θα ξυπνησω απο τις 7 και θα σε περιμενω στην εισοδο..... χαχαχα.με το καλο να ερθετε πρεπει να ειναι καπου 45 λεπτα.

 

και ποιος σου ειπε οτι θα κομηθουμε :spiteful:  :spiteful:  :laugh:  :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Πανο εγω θα ξυπνησω απο τις 7 και θα σε περιμενω στην εισοδο..... χαχαχα.με το καλο να ερθετε πρεπει να ειναι καπου 45 λεπτα.

 

 

γιατι εσενα ποιος σου ειπε οτι θα γλυτωσεις??? :crazy:

 

και ποιος σου ειπε οτι θα κομηθουμε   :spiteful:  :laugh:  :laugh:

 

εσυ μην μιλας γιατι σε εχω στο χερι... :spiteful:

μια φωτογραφια εισαι.... :yahoo:

 

 

 

που θα με πατε μετα για μαμ???

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

MAW_Logo_Greece_12_c.jpg

 

Αγαπητοί φίλοι,

Το Διοικητικό Συμβούλιο της Ελληνικής Αγωνιστικής – Αυτοκινητιστικής Λέσχης Φίλων και Κατόχων Volkswagen έχοντας υπόψη τις δυσκολίες της εποχής αποφάσισε στα πλαίσια της 1ης Πανελλήνιας Συνάντησης 2013 στην Καστοριά να υλοποιήσει μια φιλανθρωπική δράση και να υπενθυμίσει σε όλους τους συμμετέχοντες την ανάγκη της αλληλεγγύης και της δύναμης της παρέας! Αξίες και ιδανικά που βρίσκονται στο επίκεντρο της δικής μας κοινότητας, το Hellenic VWClub!

 

Ελήφθη, κατά την τακτική συνεδρία του Μαρτίου, η απόφαση να συλλεχθούν 0,50 λεπτά από κάθε λαχνό που θα πουληθεί υπέρ της οικονομικής υποστήριξης της λέσχης στην διάρκεια της κεντρικής εκδήλωσης της Πανελλήνιας Συνάντησης, που θα γίνει την Κυριακή 18 Μαρτίου. Το συνολικό ποσό που θα συγκεντρωθεί θα αποδοθεί στο Make-A-Wish (Κάνε-Μια-Ευχή Ελλάδος) ώστε να γίνει πραγματικότητα η ευχή ενός παιδιού!

 

Σας προσκαλούμε όλους να συμμετάσχετε ενεργά!

Με εκτίμηση,
το Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6

γιατι εσενα ποιος σου ειπε οτι θα γλυτωσεις??? :crazy:

 

παρεα θα σε περιμενουμε σαν τους χιωτες δυο,δυο..εννοια σου και θα σου εχουμε και υποδοχη..χαχαχαχα..:p

 

που θα με πατε μετα για μαμ???

 

Εξαρταται απο τη διαγωγη σου..γιατι μπορει να σε αφησουμε και νυστικο..χαχαχαχαχα..:p

Link to comment
Share on other sites

Θα θέλαμε να ενημερώσουμε ότι η κεντρική εκδήλωση της Κυριακής θα καλυφθεί από το γνωστό περιοδικό BurnOut! Μάλιστα θα υπάρξει αφιέρωμα για την Πανελλήνια Συνάντηση στο επόμενο τεύχος!

 

2013-1st-car-audio-contest-sponsor-burn-

www.burnout.gr

Χορηγός επικοινωνίας

Link to comment
Share on other sites

εσυ μην μιλας γιατι σε εχω στο χερι... :spiteful:

μια φωτογραφια εισαι.... :yahoo:

 

 

καλα κανε κανα αστειο και σε βλεπω να γυρνας με τα κτελ :spiteful:  :spiteful:  :laugh:

 

υ.γ. 9 μερες απεμειναν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

γιτον φιλο activious γυρο στα 70-80 χλμ γυρο στα 45 λεπτα αντε να μαζευομαστε κι'αλοι παιδια οτι πλυροφορια σχετικα με την πολη μας  εδω ειμαστε

μην διστασετε

Link to comment
Share on other sites

γιτον φιλο activious γυρο στα 70-80 χλμ γυρο στα 45 λεπτα αντε να μαζευομαστε κι'αλοι παιδια οτι πλυροφορια σχετικα με την πολη μας  εδω ειμαστε

μην διστασετε

σε ευχαριστω πολυ ....

Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6

Θα θέλαμε να ενημερώσουμε ότι η κεντρική εκδήλωση της Κυριακής θα καλυφθεί από το γνωστό περιοδικό BurnOut! Μάλιστα θα υπάρξει αφιέρωμα για την Πανελλήνια Συνάντηση στο επόμενο τεύχος!

www.burnout.gr

Χορηγός επικοινωνίας

ετσι ακριβως..!!!ελα να μαζευομαστε απ ολα τα μερη..να δειξουμε τον λαο κ τον παλμο μας σε ολη την ελλαδα..!;)
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.