Jump to content

Recommended Posts

Κι ομως μιλαει.......

μ@λ@κι@ αυτη..την θελαμε αυτη την μπλουζα..

Φιλε μου αφου θελατε την μπλουζα θα επρεπε να ειστε συνεπεις με τις προθεσμιες!δεν υπαρχει δυνατοτητα στοκαρισματος αξεσουαρ οποτε θα επρεπε να ρην εχετε παραγγειλει.

Μην παρεξηγηθουν τα λεγομενα μου τα λεω με φιλικη διαθεση.

Edited by GOLFAKI 4
Link to comment
Share on other sites

Ενισταμαι... θα καταλυσετε ενα απ τα ακριβοτερα ξενοδοχεια της Καστοριας και δεν βγαλατε 2-3 μπουζακια για καποιους που θα ερθουν τελευταια στιγμη και μπορει να θελουν;

Τι φοβαστε μην σας μεινουν;.... επιεικως ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ.

Γιαννη δεν ξερω αν το ειχες προσεξει αλλα στο αρχικο post της εκδρομης εγραφε οτι οποιο μελος ηθελε μπλουζα επρεπε να την ειχε παραγγειλει μεχρι την Πεμπτη 07/03 .

Link to comment
Share on other sites

Γιάννη,

Όπως είδες στην απάντηση μου έγραψα ότι υπάρχει διαθέσιμο 1 μπλουζάκι σε μέγεθος M. Αυτό σημαίνει ότι υπήρξε κάποιο απόθεμα αλλά δυστυχώς δεν μπορούμε να εξυπηρετήσουμε τους πάντες... τελευταία στιγμή.

 

Ωστόσο θα παραγγείλουμε αύριο επιπλέον το εξής απόθεμα:

 

2 τεμάχια XL

2 τεμάχλια L

2 τεμάχια M

 

Όποιος θέλει θα πρέπει άμεσα να ενημερώσει για να δεσμευτεί η μπλούζα!

 

 

Ακόμη να τονίσω πως δεν μένουμε στο πιο ακριβό ξενοδοχείο στην πόλη. Υπάρχουν άλλα ακριβότερα και σαφώς άλλα φθηνότερα. Όμως υπάρχουν κάποιοι περιορισμοί που οδηγούν κάθε φορά στο εκάστοτε ξενοδοχείο. Αυτά μπορούμε να τα συζητήσουμε απο κοντά, διότι έχει ξανασυζητηθεί το εν λόγω θέμα σε άλλες Πανελλήνιες Συναντήσεις.

 

Φυσικά θέλουμε να ασχολείστε για να υπάρχει βελτίωση! Αλλά θα σε παρακαλέσω όλα όσα σκέφτεσαι να έρθεις να τα αναφέρεις σε λίγο καιρό στην γενική συνέλευση VIP μελών. Θα μας βοηθήσει!

 

~~~~~

 

Ο οδηγός της εκδρομής ανανεώθηκε! Ενδεχομένως την Τετάρτη υπάρξει μια ακόμη έκδοση.

Link to comment
Share on other sites

Προστέθηκαν δώρα και στοιχεία για τον καιρό! Έγιναν διορθώσεις.

Link to comment
Share on other sites

@dimispolo

 

Δεσμεύτηκαν ήδη τα δικά σου.

Link to comment
Share on other sites

Δημητρη εσεις που θα ερθετε απο την Λευκαδα μπορειται να ενωθειται με τα παιδια απο τα Γιαννενα

που θα ερθουν αυθημερον και να ερθεται ολοι μαζι.

Εχεις το τηλ. του Γιωργου (giorgos2421)?

Μπορεί να συναντηθώ κι εγώ Δημήτρη, οπότε pm too το τηλ please

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να συναντηθώ κι εγώ Δημήτρη, οπότε pm too το τηλ please

να συναντιθουμε να παμε παρεα,δεν μπορω να σου στειλω πμ δεν ξερω γτ

@dimispolo

 

Δεσμεύτηκαν ήδη τα δικά σου.

απλα ενημερωσα για να σηγουρευτω.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να συναντηθώ κι εγώ Δημήτρη, οπότε pm too το τηλ please

να συναντιθουμε να παμε παρεα,δεν μπορω να σου στειλω πμ δεν ξερω γτ@dimispolo

Δεσμεύτηκαν ήδη τα δικά σου.

απλα ενημερωσα για να σηγουρευτω.

Ok θα σου στείλω αυριο με pm κινητό κλπ

Link to comment
Share on other sites

Εκτος απροοπτου  θα   ερθω και  εγω  αυθημερων ,οποτε   jim75 + :heart:   για την εκδηλωση της  Κυριακης!!

  Υ.γ   Λευ Κουλη αν υπαρχει διαθεσιμη   ,κρατησε μου και εμενα    σε L

Link to comment
Share on other sites

@jim75 δεσμεύτηκε μια L για σένα.



Τα μέλη που θα παρευρεθούν στην εκδρομή καλό είναι να ενημερώσουν στο προφίλ τους το πεδίο του τηλεφώνου με αριθμό κινητού που να λειτουργεί.

Link to comment
Share on other sites

@methane Δεσμεύτηκε μια XL για σένα.

Link to comment
Share on other sites

Εκτος απροοπτου  θα   ερθω και  εγω  αυθημερων ,οποτε   jim75 + :heart:   για την εκδηλωση της  Κυριακης!!

Μωρέ τί μας λες... 8Pθα έρθεις κι εσύ??? :p

Κανόνισε αν θα βρεθούμε γιάννενα ή ηγουμενίτσα! :phone:  

 

Ά... κοίτα να ξεκινήσεις νωρίς γιατί με το σαράβαλο σου θα νυχτώσουμε...χαχαχα :pardon:

Link to comment
Share on other sites

Μωρέ τί μας λες... 8Pθα έρθεις κι εσύ??? :p

Κανόνισε αν θα βρεθούμε γιάννενα ή ηγουμενίτσα! :phone:  

 

Ά... κοίτα να ξεκινήσεις νωρίς γιατί με το σαράβαλο σου θα νυχτώσουμε...χαχαχα :pardon:

 Εσυ κανονισε να πεσουμε ξανα μεσα σε καμμια λιμνη :laugh:  :laugh:  ........ξερεις εσυ :whistling:  :lol:

Link to comment
Share on other sites

λοιπον εγω λεω οσοι ημαστε απο γιαννενα και πισω κερκυρα και λοιπα να βρουμε ενα σημειο συναντισεις με συγκεκριμενη ωρα και να ξεκινισουμε ολοι παρεα tsilis τι λες?

Link to comment
Share on other sites

λοιπον...εσεις απο την μερια ιωαννινων...ποια διαδρομη θα ακολουθησετε?λογικα την Ιωαννινα-Γρεβενα-Σιατιστα και εκει αριστερα πανω...σωστα?αν ναι τι ωρα θα περασετε περιπου απο Σιατιστα???αν ειναι να περιμενω καπου εκει να παμε μαζι.......

Link to comment
Share on other sites

αναλογα ποσο ειναι ιωαννινα σιατιστα?  180 χιλ ειναι ιωαννινα-καστορια  περιπου 2 παρα αν δεν κανω λαθος.οποτε και 10 να ξεκινισουμε απο ιωαννινα καλα θα ειναι

Link to comment
Share on other sites

 Εσυ κανονισε να πεσουμε ξανα μεσα σε καμμια λιμνη :laugh:  :laugh:  ........ξερεις εσυ :whistling:  :laugh:

Για να θυμηθούμε το τρελό γέλιο που είχαμε ρίξει στα extreme sports...Ο svouras είχε σηκώσει τρελές πιέσεις... σαν πυρωμένο μαντέμι τουρμπίνας...

 

alex6, tsilis, svouras & ta6ape

 

vwclublefkada2009.jpg

Uploaded with ImageShack.us

λοιπον εγω λεω οσοι ημαστε απο γιαννενα και πισω κερκυρα και λοιπα να βρουμε ενα σημειο συναντισεις με συγκεκριμενη ωρα και να ξεκινισουμε ολοι παρεα tsilis τι λες?

 

 

λοιπον...εσεις απο την μερια ιωαννινων...ποια διαδρομη θα ακολουθησετε?λογικα την Ιωαννινα-Γρεβενα-Σιατιστα και εκει αριστερα πανω...σωστα?αν ναι τι ωρα θα περασετε περιπου απο Σιατιστα???αν ειναι να περιμενω καπου εκει να παμε μαζι.......

 

 

αναλογα ποσο ειναι ιωαννινα σιατιστα?  180 χιλ ειναι ιωαννινα-καστορια  περιπου 2 παρα αν δεν κανω λαθος.οποτε και 10 να ξεκινισουμε απο ιωαννινα καλα θα ειναι

 

Για να μην είμαστε off topιc και γεμίσουμε μια σελίδα και παραπάνω, δεν κανονίζουμε με pm ή τηλέφωνα???

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Αυτος ο Αλεξης που ειναι ρε παιδια ;;; Που χαθηκε ;; Ουτε το τηλ δεν σηκωνει ....

Link to comment
Share on other sites

Ο οδηγός της εκδρομής ενημερώθηκε! Έγιναν διορθώσεις και προστέθηκαν δώρα!

 

Τα μέλη της Αθήνας θα μπορούν να παραλάβουν στην συνάντηση της Πέμπτης τις επετειακές μπλούζες. Οι υπόλοιποι θα μπορούν να τις πάρουν λίγο πριν την έναρξη της κεντρικής εκδήλωσης.

 

 

Υπενθυμίζω σε όλους τους συμμετέχοντες να συμπληρώσουν στο προφίλ τους τον αριθμό του κινητού τηλεφώνου τους ώστε να λάβουν τυχόν ενημερωτικά SMS για την εκδρομή.

 

Επίσης ΟΛΟΙ όσοι πρόκειται να έρθουν αυθημερόν την Κυριακή 17/3 στην κεντρική εκδήλωση στις 12:00 θα ΠΡΕΠΕΙ να ενημερώσουν έως την ΠΕΜΠΤΗ το βράδυ για να μπορέσουμε να έχουμε επάρκεια χώρου, αναμνηστικών και φυσικά πίτα για όλους!

 

ΌΛΟΙ όσοι πρόκειται να έρθουν το βράδυ της Κυριακής στα μπουζούκια θα πρέπει να το έχουν δηλώσει έως το Σάββατο το πρωί και να προκαταβάλουν τα 15 ευρώ έκαστος για φιάλη / 6 άτομα. Διότι αλλιώς θα είναι πολύ δύσκολο να εξυπηρετηθούν. Υπενθυμίζουμε το κόστος για τα λουλούδια 15 ευρώ / 5 πανέρια.

 

 

 

Σε 3 ημέρες ξεκινά η 1η Πανελλήνια Συνάντηση 2013 στην Καστοριά. Καλή μας διασκέδαση!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.