Jump to content

Recommended Posts

Πρωτη μου πανελληνια εκδρομη και ηταν το κατι αλλο . Περασαμε παρα πολυ ωραια , πολυ καλη η επιλογη της πολης , ηξερα πολυ λιγα ατομα απο συναντησεις στην Αθηνα και γνωρισα παρα πολλους . Πολυ χαβαλες και καλη παρεα ... Μπραβο σε οσους το ετρεξαν και εκαναν οτι καλυτερο μπορουσαν να περασουμε ενα αξεχαστο 3ημερο !!!!!!!!

Τα μπουζουκια ολα τα λεφτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Για τα πρακτικα : 1528 χλμ , καταναλωθηκαν 75 λιτρα πετρελαιο , μεση καταναλωση 5.8 , μεση ωριαια ταχυτητα 140 ...

Link to comment
Share on other sites

Οι φωτογραφίες του methana ήδη βρίσκονται στο άλμπουμ της Πανελλήνιας.

 

Περάσαμε ssssssuuuuuppppppppeeeeeerrrrrr!!!!

 

Μου είχατε λείψει παλιόπαιδα!!!!!! :) Τώρα... πίσω στα ξένα.... ανεβάζω υλικό τώρα στο άλμπουμ να ξαναθυμηθώ λίγο το πόσο ωραία περάσαμε :)

Link to comment
Share on other sites

Στο αρχικό θέμα προστέθηκε το αρχείο με τα αποτελέσματα της κλήρωσης.

Link to comment
Share on other sites

Άλλη μια Πανελλήνια συνάντηση των μελών του Hellenic VWClub τελείωσε και στέφθηκε με απόλυτη επιτυχία. Πλήθος κόσμου την Κυριακή στην κοπή της πίτας και την φωτογράφιση όπου δώσανε το παρών τα μέλη μας από:

 

Καστοριά, Καλαμπάκα, Καρδίτσα, Κοζάνη, Βέροια, Θεσ/νίκη, Βόλο, Λαμία, Λευκάδα, Πτολεμαίδα, Αλεξανδρούπολη, Κέρκυρα, Άρτα, Ιωάννινα, Χαλκίδα και φυσικά από την Αθήνα που ήταν ο κύριος όγκος.

 

Όσοι κάνανε πολλά χλμ αλλά και αυτοί που κάνανε λίγα ήταν ευπρόσδεκτοι στην μεγάλη μας αγκαλιά για να περάσουμε κάποιες ώρες και να σμίξουμε όλοι μαζί. Γνώρισα αρκετά άτομα και ήταν ιδιαίτερη χαρά μου και ο καιρός βοήθησε για όλα...

 

Η παρέα του ξενοδοχείου ήταν απλά φανταστική και το γλέντι στα μπουζούκια αντάξιο του ονόματός μας....

 

Σας ευχαριστούμε όλους που αφιερώσατε λίγο από το χρόνο σας και ήρθατε κοντά μας.

 

Σας ευχαριστώ όλους που δίνεται πνοή και ώθηση στην παρέα μας...την παρέα του Hellenic VWClub...

 

Ηellenic VWClub δεν είναι η Αθήνα, δεν είναι η Θεσ/κη, δεν είναι τα Ιωάννινα...

 

Hellenic VWClub είμαστε όλοι μαζί...Μία παρέα, μία φωνή....

 

ήδη ετοιμάζεται και το βίντεο και σύντομα θα ανέβει να μας καμαρώσουν όλοι,,,

 

VWCLUB DUBBERS

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Ενα μεγαλο μπραβο σε ολους διοργανωτες και παρευρισκομενους !!! Για αλλη μια φορα αφησαμε το στιγμα μας και χαραξαμε στους δρομους της ομορφης Καστοριας το ονομα μας        VWCLUB   ! ! ! ! ! !

 

Ευχαριστουμε ολα τα μελη που ηρθαν στο κομβοι αλλα και τα αυθημερον . Βρεθηκαμε οι παλιοι και γνωρισαμε νεοτερα μελη . Η παρεα μεγαλωνει και σας ευχαριστουμε !

 

Η πιτα ηταν πολυ ωραια, η φωτογραφηση ανταξια μας , και το νυχτερινο μαγαζι απο τα καλυτερα . Μιλαμε για υπερπαραγωγη .............

 

Σημειωνω μια πολη παραπανω απο τον Douma την Αλεξανδρουπολη και τον Μπαμπη που ηρθε με την οικογενεια του συνδιαζοντας της εκπαιδευτικη τους εκδρομη με την πανελληνια μας ....

 

Σε αναμονη λοιπον !!!!

 

Ερχετε και η Ιταλια ...........

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6

το burn out ποτε βγαινει???????

ανυπομονε..χαχαχα..μεσα στον απριλη θα ενημερωθειτε!
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά που με συμπεριλάβατε και μένα στο post...!!!

 

Συγχαρητήρια για την οργάνωση της εκδρομής στην πανέμορφη Καστοριά, ήταν τέλεια επιλογή...!!!

 

Εύχομαι στο μέλλον να γίνει και μια στην Αλεξανδρούπολη, δίνοντας την ευκαιρία σε νέους φίλους να ενταχθούν στην ομάδα, και να βοηθήσουν στην ενδυνάμωση του VWClub στην ακριτική Θράκη...!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Rouleman

Ειδα τις φωτογραφιες στο αλμπουμ της πανεληνιας και εχω να εκφρασω μια παρατηρηση-παραπονο...περημενα να δω φωτογραφιες απο ΑΜΑΞΙΑ...και αντι αυτου ειδα καμια 15αρια φωτογραφιες απο το πληθος και καμια 15αρια ακομα φωτογραφιες απο αυτοκολητα του club πανω στα παρμπριζ!!!!!

...32 αυτοκινητα μαζευτηκαν, δεν θα ηταν καλο να ειχε γινει μια παρουσιαση ανα αμαξι????? ...να δουμε-δειξετε τι αμαξια υπαρχουν στο club....εγω που δεν ηρθα ΔΕΝ το ειδα αυτο...

Edited by Rouleman
Link to comment
Share on other sites

δεν εχουν ανεβει ακομα ολες οι foto απο την πανελληνια συναντηση...βεβαια δεν ξερω αν υπαρχει foto απο τα αυτοκινητα ενα ενα αλλα για παραδειγμα  απο την εκδηλωση δεν εχουν ανεβει ολες ακομα...(αληθεια ποτε θα δω την δικια μου foto ρε παιδια???)

σιγα σιγα οποιος εχει θα τις ανεβαζει..απλα πρεπει να βρουνε χρονο τα παιδια που ειχανε μαζι τους καμερα...

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Φωτογραφίες υπάρχουν φίλε μου αλλά δεν έχουν ανέβει όλες.

Επίσης vwclub=παρέα... Εσύ με το να δεις αμάξια σε καλύπτει περισσότερο; Παρουσίαση ανα αμάξι; Δεν είμαστε περιοδικό, μην το ξεχνάμε!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Rouleman

Αμα νωμιζεις οτι βγαζοντας μονο το μπουγιο, αυτο αντιπροσωπευει το κλαμπ παω πασο...

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή εσυ θεωρείς όλο αυτο το κόσμο που ήρθε απο παντού μπουγιο..που χάλασε χρήματα χρόνο και οτι άλλο,απο το pc πολλά λέγονται όσοι ήρθαν εδειξαν αν τους αρέσει το club.και καλο θα ήταν να προβάλουμε αυτούς και όχι ένα αμάξι....φιλικά

Link to comment
Share on other sites

Στην Πανελλήνια Συνάντηση της Καστοριάς ήρθαν αρκετά άτομα απο διάφορες πόλεις, νέα και παλιά μέλη!

Όλους εσάς που συμμετείχατε σας ευχαριστούμε θερμά!

Αισθανόμαστε τυχεροί που ακόμα υπάρχουν εταιρείες - χορηγοί - που μας χάρισαν για μια ακόμη φορά δώρα για τα μέλη μας!

 

Σημειώνεται ιδιαίτερα η βοήθεια από μέλη της Καστοριάς που συνείσφεραν στην προσπάθεια μας για να οργανωθεί ακόμη καλύτερα η Πανελλήνια Συνάντηση μας.

 

Να τονιστεί ότι στα πλαίσια της συνάντησης έγινε μια πάρα πολύ καλή συζήτηση που ναι μεν βγήκαμε λίγο εκτός χρονοδιαγράμματος ωστόσο ακούστηκαν προτάσεις, σχόλια και ιδέες που θα συνεισφέρουν σημαντικά στο μέλλον.

Εξάλλου με την συμμετοχή όλων έχουμε φθάσει ως εδώ και αυτό θα συνεχίσει να γίνεται όσο καίει μέσα μας η φλόγα και υπάρχει το ενδιαφέρον για τα VW οχήματα! Είναι ζωτικό αυτός ο παλμός να μεταλαμπαδέυεται στα νέα μέλη και αυτοί να συνεχίζουν για ένα καλύτερο μέλλον. Ένα μέλλον που στηρίζεται στο παρόν και την οικονομική ενίσχυση των VIP μελών! Αυτοί μαζί με τους χορηγούς φροντίζουν με τον τρόπο τους να μπορεί η λέσχη να υφίσταται. Το υπάρχον Διοικητικό Συμβούλιο τους ευχαριστεί και ελπίζει στην αμέριστη συμπαράσταση τους στο μέλλον.

 

Με εκτίμηση,

εκ του Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

 

 

Υ.Γ.:  Τέλος να ενημερώσω ότι σε αυτή την εκδρομή κάποια VIP μέλη έλαβαν στα πλαίσια προσωπικής μου χορηγίας ένα DVD με βίντεο απο εκδηλώσεις της λέσχης μας. Έδωσα το DVD μόνο στα VIP μέλη που προσήλθαν στα σημεία εκκίνησης με σκοπό να τους ευχαριστήσω που τήρησαν το επίσημο χρονοδιάγραμμα. Διότι θεώρησα ότι έπρεπε κάποια στιγμή να σεβαστώ, να εκτιμήσω και να επιβραβέυσω την συνέπεια κάποιων μελών.

Σε περίπτωση που υπάρχει κάποιο VIP μέλος που δεν το έλαβε, είτε γιατί δεν προσήλθε έγκαιρα είτε γιατί δεν συμμετείχε, παρακαλώ να με ενημερώσει ώστε να του δώσω το πρωτότυπο αρχείο προσωρινά για αντιγραφή.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα... αν και τα είπα και νωρίτερα, θα τα πω ξανά... Πέρασα ΤΕΛΕΙΑ!

Χαλάλι το ταξίδι από την "μακρυνή" Ολλανδία για να έρθω Ελλάδα μόνο και μόνο για να οδηγήσω 500 περίπου χλμ. να περάσω ένα τρελό τριήμερο και να ξαναφύγω στα καπάκια... Μου είχατε λείψει παλιόπαιδα! Και σίγουρα το polaki μου είχε ξεχάσει πως είναι το να κάνει χιλιόμετρα :)

Και κατά την παροιμία κακό σκυλί ψόφο δεν έχει, έτσι και το "παιδί" μου την έβγαλε την εκδρομή. Βέβαια πήγε ο κούκος αηδόνι πριν το ταξίδι για την συντήρηση και το "ξαράχνιασμα" αλλά και πάλι ΧΑΛΑΛΙ!

Πολλά congrats στα μέλη που ήρθαν μαζί μας είτε για το τριήμερο ή και για να μας τιμήσουν έστω και αυθημερόν την Κυριακή και να λάβουν μέρος στην κοπή της πίτας. 

 

Ειδα τις φωτογραφιες στο αλμπουμ της πανεληνιας και εχω να εκφρασω μια παρατηρηση-παραπονο...περημενα να δω φωτογραφιες απο ΑΜΑΞΙΑ...και αντι αυτου ειδα καμια 15αρια φωτογραφιες απο το πληθος και καμια 15αρια ακομα φωτογραφιες απο αυτοκολητα του club πανω στα παρμπριζ!!!!!

...32 αυτοκινητα μαζευτηκαν, δεν θα ηταν καλο να ειχε γινει μια παρουσιαση ανα αμαξι????? ...να δουμε-δειξετε τι αμαξια υπαρχουν στο club....εγω που δεν ηρθα ΔΕΝ το ειδα αυτο...

Αν γινόταν μια παρουσίαση ανά αμάξι τότε δεν θα μας έφτανε το άλμπουμ. Η πανελλήνια γίνεται γενικά για την προβολή της Λέσχης (μαζεμένα αυτοκίνητα σε μια περιοχή κλπ κλπ) αλλά και κυρίως για τα μέλη. Όπως πολύ σωστά είπε και ο doumasj αλλά και άλλοι, δεν είμαστε περιοδικό αυτοκίνησης. Βέβαια θα υπάρξει σχετικό άρθρο για την πανελλήνια στο burnout... :) Αφήνουμε τα περιοδικά να κάνουν τις παρουσιάσεις και τις εκτενείς φωτογραφίσεις. Εμείς μένουμε στην ουσία, 33 αυτοκίνητα, πολύς κόσμος, τρελό γέλιο, χοροί μέσα στο πάρκινγκ, χαβαλές, καλή διάθεση και κυρίως κλίμα παρέας.

 

Όσο για τις φωτογραφίες που παραπονιέσαι, όπως είπε και ο activious θα πρέπει να περιμένεις μέχρι να ανεβάσει όλος ο κόσμος ό,τι έβγαλε.

So far υπάρχουν ανεβασμένες από 2 μέλη μόνο, από εμένα και τον methana. Σίγουρα έβγαλαν φωτογραφίες 3-4 άτομα, υπομονή λίγες μέρες.

Δεν θα βάλουμε το μαχαίρι στο λαιμό των μελών για να τις ανεβάσουν με το έτσι θέλω την επόμενη ημέρα.

 

δεν εχουν ανεβει ακομα ολες οι foto απο την πανελληνια συναντηση...βεβαια δεν ξερω αν υπαρχει foto απο τα αυτοκινητα ενα ενα αλλα για παραδειγμα  απο την εκδηλωση δεν εχουν ανεβει ολες ακομα...(αληθεια ποτε θα δω την δικια μου foto ρε παιδια???)

σιγα σιγα οποιος εχει θα τις ανεβαζει..απλα πρεπει να βρουνε χρονο τα παιδια που ειχανε μαζι τους καμερα...

+1, περίμενε εσύ. Την φάτσα σου την έχει ο doumasj ή ο blackadder :p

 

Φωτογραφίες υπάρχουν φίλε μου αλλά δεν έχουν ανέβει όλες.

Επίσης vwclub=παρέα... Εσύ με το να δεις αμάξια σε καλύπτει περισσότερο; Παρουσίαση ανα αμάξι; Δεν είμαστε περιοδικό, μην το ξεχνάμε!!!

+1

 

Δηλαδή εσυ θεωρείς όλο αυτο το κόσμο που ήρθε απο παντού μπουγιο..που χάλασε χρήματα χρόνο και οτι άλλο,απο το pc πολλά λέγονται όσοι ήρθαν εδειξαν αν τους αρέσει το club.και καλο θα ήταν να προβάλουμε αυτούς και όχι ένα αμάξι....φιλικά

+1

 

Υ.Γ.:  Τέλος να ενημερώσω ότι σε αυτή την εκδρομή κάποια VIP μέλη έλαβαν στα πλαίσια προσωπικής μου χορηγίας ένα DVD με βίντεο απο εκδηλώσεις της λέσχης μας. Έδωσα το DVD μόνο στα VIP μέλη που προσήλθαν στα σημεία εκκίνησης με σκοπό να τους ευχαριστήσω που τήρησαν το επίσημο χρονοδιάγραμμα. Διότι θεώρησα ότι έπρεπε κάποια στιγμή να σεβαστώ, να εκτιμήσω και να επιβραβέυσω την συνέπεια κάποιων μελών.

Σε περίπτωση που υπάρχει κάποιο VIP μέλος που δεν το έλαβε, είτε γιατί δεν προσήλθε έγκαιρα είτε γιατί δεν συμμετείχε, παρακαλώ να με ενημερώσει ώστε να του δώσω το πρωτότυπο αρχείο προσωρινά για αντιγραφή.

Εμείς ευχαριστούμε Κοσμά... το έβλεπα αυτές τις μέρες και έλεγα "μήπως να πεταχτώ Ελλάδα αυτή τη Πέμπτη;" :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Rouleman

Δηλαδή εσυ θεωρείς όλο αυτο το κόσμο που ήρθε απο παντού μπουγιο..που χάλασε χρήματα χρόνο και οτι άλλο,απο το pc πολλά λέγονται όσοι ήρθαν εδειξαν αν τους αρέσει το club.και καλο θα ήταν να προβάλουμε αυτούς και όχι ένα αμάξι....φιλικά

Μπουγιο νωμιζα οτι σημαινει...

1.μεγάλος όγκος, συνήθως ανθρώπων, συνωστισμός

αλλα επισης...

2.(μεταφορικά) κάτι που γίνεται σε μεγάλο βαθμό ή/και χωρίς ιδιαίτερο σκοπό πέραν του εντυπωσιασμού

φυσικα δεν ενουσα τον 2ο ορισμο...και αν θικτηκε κανενας ζητω συγνωμη.

 

 

Οποιος ηρθε αυτος ξερει αν περασε καλα δεν θα το κρινω εγω, αλλα ειναι και οι αυτοι που δεν ηρθαν στην συναντηση, και νωμιζω ειναι αρκετοι, και ισως οπως εγω, θα θελανε να δουνε κατι παραπανω, νωμιζα οτι περα της παρεας σε αυτο το φορουμ αυτο που ενωνει την παρεα ειναι τα ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ, ισως εκανα λαθος...

 

Τελος απο εμενα καλα να περνατε...

Edited by Rouleman
Link to comment
Share on other sites

Με την σειρά μου να πω ότι περάσαμε υπέροχα και ένα μεγάλο μπράβο στα άτομα του υπάρχον Δ.Σ. που διοργάνωσαν και αυτή την εκδρομή! 

 

Κοσμά (λευκούλη), καλό θα ήταν να ετοιμάσεις μερικά αντίγραφα από το "επίμαχο DVD" για να το δώσεις και σε άλλα VIP μέλη που έρχονται στις συναντήσεις και να τα τιμήσεις και αυτά που στηρίζουν την λέσχη με την ενίσχυση τους, γιατί το να δώσεις το πρωτότυπο για αντιγραφή μάλλον θα χαθεί κάπου, και δεν έχουν όλοι την ευχέρεια να αντιγράφουν dvd. 

 

Φωτογραφίες έχω κι εγώ είτε με φάτσες είτε με αυτοκίνητα της λέσχης και θα ανέβουν εντός της εβδομάδας για τους παραπονιάρηδες!!! 

Link to comment
Share on other sites

Αντωνη αυτη την στιγμη δεν μπορω να κανω αλλη χορηγια. Ευχαριστω για την συμβουλη και την κατανοηση.

Στάλθηκε από φορητή συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

τις foto απο την εκδηλωση ποτε θα τις βαλετε???

με καιει το θεμα.... :crazy:

Link to comment
Share on other sites

όπως είπα και στο πμ που έστειλα στον Rouleman εγώ θα ανεβάσω το βράδυ αρκετές (ελπίζω). Τις πήρα όλες από Blackadder και Darthkotsos

Link to comment
Share on other sites

part1: Ανέβηκε μπόλικο φωτογραφικό υλικό για τα μάτια σας....και μόνο!!!

 

Αύριο ακολουθεί το part2

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.