Jump to content

Recommended Posts

Μωρέ τί μας λες... 8Pθα έρθεις κι εσύ??? :p

Κανόνισε αν θα βρεθούμε γιάννενα ή ηγουμενίτσα! :phone:  

 

Ά... κοίτα να ξεκινήσεις νωρίς γιατί με το σαράβαλο σου θα νυχτώσουμε...χαχαχα :pardon:

Τωρα  σε τρωει να σε γκαντεμιασω γατακι ε?? Δεν το θελεις  ετσι? :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια για να μαζευτει ενα καλο κομβοϊ, οσοι περνουν απο Ιωαννινα την Κυριακη με προορισμό την Καστορια, 10:00 το πρωι στο Shell που βρισκεται  πριν μπεις στον κομβο της Εγναντιας (δηλ. οσοι ερθεται απο Ηγουμεντσα θα βγειτε στην εξοδο για Γιαννενα και αμεσως δεξια στο πρατηριο). 

Αν θελετε κατι αλλο στειλτε μου π.μ. για να συνεοηθουμε απο το τηλ.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια για να μαζευτει ενα καλο κομβοϊ, οσοι περνουν απο Ιωαννινα την Κυριακη με προορισμό την Καστορια, 10:00 το πρωι στο Shell που βρισκεται  πριν μπεις στον κομβο της Εγναντιας (δηλ. οσοι ερθεται απο Ηγουμεντσα θα βγειτε στην εξοδο για Γιαννενα και αμεσως δεξια στο πρατηριο). 

Αν θελετε κατι αλλο στειλτε μου π.μ. για να συνεοηθουμε απο το τηλ.

συμφωνω,,

Link to comment
Share on other sites

Μωρέ τί μας λες... 8Pθα έρθεις κι εσύ??? :p

Κανόνισε αν θα βρεθούμε γιάννενα ή ηγουμενίτσα! :phone:

Ά... κοίτα να ξεκινήσεις νωρίς γιατί με το σαράβαλο σου θα νυχτώσουμε...χαχαχα :pardon:

Τωρα σε τρωει να σε γκαντεμιασω γατακι ε?? Δεν το θελεις ετσι? :crazy:

Μήν τολμήσεις κάν να σκεφτείς το οτιδήποτε!! Εσύ θα πληρώσεις..

Link to comment
Share on other sites

Ετοιμος και εγω , Παρασκευη πρωι πλενω το αμαξι φουλαρω πετρελαιο και ξεκιναω απο Πελοποννησο !!! Ραντεβου λοιπον το Σαββατο το πρωι μαζι με τους εκ Χαλκιδος ....

 

Μπλουζα και τα σχετικα ας τα παραλαβει ο Passatebos ..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλα να περασετε φιλοι μου .... Καλο σας ταξιδι και καλη επιστροφη .... Περιμενουμε τις φωτο και τα νεα σας ...

Link to comment
Share on other sites

Το σκεφτήκαμε πολύ σοβαρά μήπως παραβρεθούμε αλλά...

Καλό ταξίδι,καλά επιστροφή και καλά να περάσετε!!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια για να μαζευτει ενα καλο κομβοϊ, οσοι περνουν απο Ιωαννινα την Κυριακη με προορισμό την Καστορια, 10:00 το πρωι στο Shell που βρισκεται  πριν μπεις στον κομβο της Εγναντιας (δηλ. οσοι ερθεται απο Ηγουμεντσα θα βγειτε στην εξοδο για Γιαννενα και αμεσως δεξια στο πρατηριο). 

Αν θελετε κατι αλλο στειλτε μου π.μ. για να συνεοηθουμε απο το τηλ.

Το μόνο θέμα που έχω είναι ότι λογικά θα είμαι στα γιάννενα περίπου στις εννιά! Οπότε μπορεί να μην σας περιμένω και να ανέβω κατευθείαν.

 

jim75 & dimispolo τί λέτε? activious τί ώρα θα είσαι ΣΙάτιστα?

 

@giorgos2421

 

Εδώ εννοείς?

 

shellp.png

Uploaded with ImageShack.us

Edited by Tsilis_Corfu
Link to comment
Share on other sites

Το μόνο θέμα που έχω είναι ότι λογικά θα είμαι στα γιάννενα περίπου στις εννιά! Οπότε μπορεί να μην σας περιμένω και να ανέβω κατευθείαν.

 

jim75 & dimispolo τί λέτε?

 

@giorgos2421

 

Εδώ εννοείς?

 

shellp.png

Uploaded with ImageShack.us

 

αα θα φτανει νορις το καραβι ιγουμενιτσα,,,ναι ρε αν ειναι 9 προχορα τι να περιμενεις μια ωρα στα γιαννενα

Link to comment
Share on other sites

Για να θυμηθούμε το τρελό γέλιο που είχαμε ρίξει στα extreme sports...Ο svouras είχε σηκώσει τρελές πιέσεις... σαν πυρωμένο μαντέμι τουρμπίνας...

 

alex6, tsilis, svouras & ta6ape

 

vwclublefkada2009.jpg

Uploaded with ImageShack.us

 πω Στεφανε που τιην θυμηθηκες την φωτογραφια?? :laugh:  :laugh:  :laugh:  ειχαμε ριξει τρελο γελιο εκεινη την ημερα δεν εχεις παραπονο!!!! παλι καλα που δεν πεσαμε ολοι μεσα στη λιμνη :laugh:  :laugh:  :laugh:  :laugh:  :laugh:.........ετοιμασου για νεες περιπετειες!!!!

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

 πω Στεφανε που τιην θυμηθηκες την φωτογραφια?? :laugh:  :laugh:  :laugh:  ειχαμε ριξει τρελο γελιο εκεινη την ημερα δεν εχεις παραπονο!!!! παλι καλα που δεν πεσαμε ολοι μεσα στη λιμνη :laugh:  :laugh:  :laugh:  :laugh:  :laugh:.........ετοιμασου για νεες περιπετειες!!!!

Έχω όλο το άλμπουμ απο τις φωτό. Όντως εκείνη την ημέρα γελάγαμε κυριολεκτικά όλη μέρα!!! Αξέχαστες στιγμές

 

Εγώ είμαι έτοιμος, εσύ???

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Υπενθυμίζω σε όλους τους συμμετέχοντες να συμπληρώσουν στο προφίλ τους τον αριθμό του κινητού τηλεφώνου τους ώστε να λάβουν τυχόν ενημερωτικά SMS για την εκδρομή.

Κοσμά, στην επεξεργασία προφίλ δεν βλέπω κάποιο σχετικό πεδίο. Κάνω κάτι λάθος???

Link to comment
Share on other sites

Πάνο , τί ώρα θα είσαι στα σιάτιστα?

 

Στεφανε.εγω θα ειμαι κατα τις 10 στην καστορια...εχω μια δουλεια πριν την συνελευση...εσεις απο οτι ειδα θα ερθετε αργα,ε?ελεγα κατα τις 9και30 να ξεκινησω απο την Κοζανη..

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια για να μαζευτει ενα καλο κομβοϊ, οσοι περνουν απο Ιωαννινα την Κυριακη με προορισμό την Καστορια, 10:00 το πρωι στο Shell που βρισκεται  πριν μπεις στον κομβο της Εγναντιας (δηλ. οσοι ερθεται απο Ηγουμεντσα θα βγειτε στην εξοδο για Γιαννενα και αμεσως δεξια στο πρατηριο). 

Αν θελετε κατι αλλο στειλτε μου π.μ. για να συνεοηθουμε απο το τηλ.

 

 

αναλογα ποσο ειναι ιωαννινα σιατιστα?  180 χιλ ειναι ιωαννινα-καστορια  περιπου 2 παρα αν δεν κανω λαθος.οποτε και 10 να ξεκινισουμε απο ιωαννινα καλα θα ειναι

Πιστευω πως θα ηταν καλυτερα να ξεκινησετε λιγο νωριτερα , μην ερθετε με την ψυχη στο στομα . Να ειστε γυρω στις 11 και κατι , να μιλησουμε και να γνωριστουμε πριν μπουμε μεσα . 

 

Στεφανε.εγω θα ειμαι κατα τις 10 στην καστορια...εχω μια δουλεια πριν την συνελευση...εσεις απο οτι ειδα θα ερθετε αργα,ε?ελεγα κατα τις 9και30 να ξεκινησω απο την Κοζανη..

Η δουλεια που εχεις ειναι να φαμε μαζι πρωινο ή δεν προλαβαινεις ;;;

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω πως θα ηταν καλυτερα να ξεκινησετε λιγο νωριτερα , μην ερθετε με την ψυχη στο στομα . Να ειστε γυρω στις 11 και κατι , να μιλησουμε και να γνωριστουμε πριν μπουμε μεσα . 

 

Η δουλεια που εχεις ειναι να φαμε μαζι πρωινο ή δεν προλαβαινεις ;;;

:crazy::yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Πάνο , τί ώρα θα είσαι στα σιάτιστα? Στεφανε.εγω θα ειμαι κατα τις 10 στην καστορια...εχω μια δουλεια πριν την συνελευση...εσεις απο οτι ειδα θα ερθετε αργα,ε?ελεγα κατα τις 9και30 να ξεκινησω απο την Κοζανη..
Οπότε φίλε θα τα πούμε πάνω κατευθείαν
Λοιπον παιδια για να μαζευτει ενα καλο κομβοϊ, οσοι περνουν απο Ιωαννινα την Κυριακη με προορισμό την Καστορια, 10:00 το πρωι στο Shell που βρισκεται πριν μπεις στον κομβο της Εγναντιας (δηλ. οσοι ερθεται απο Ηγουμεντσα θα βγειτε στην εξοδο για Γιαννενα και αμεσως δεξια στο πρατηριο). Αν θελετε κατι αλλο στειλτε μου π.μ. για να συνεοηθουμε απο το τηλ. αναλογα ποσο ειναι ιωαννινα σιατιστα? 180 χιλ ειναι ιωαννινα-καστορια περιπου 2 παρα αν δεν κανω λαθος.οποτε και 10 να ξεκινισουμε απο ιωαννινα καλα θα ειναιΠιστευω πως θα ηταν καλυτερα να ξεκινησετε λιγο νωριτερα , μην ερθετε με την ψυχη στο στομα . Να ειστε γυρω στις 11 και κατι , να μιλησουμε και να γνωριστουμε πριν μπουμε μεσα .
Σωτήρη, εγώ λογικά μες τις 11 θα είμαι εκεί... Γιούπιιιι...Χαχαχα
Link to comment
Share on other sites

Οπότε φίλε θα τα πούμε πάνω κατευθείαν

Σωτήρη, εγώ λογικά μες τις 11 θα είμαι εκεί... Γιούπιιιι...Χαχαχα

Εσενα θα σε υποδεχτω αυτοπροσωπος !!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Οπότε φίλε θα τα πούμε πάνω κατευθείαν

Σωτήρη, εγώ λογικά μες τις 11 θα είμαι εκεί... Γιούπιιιι...Χαχαχα

Εσενα θα σε υποδεχτω αυτοπροσωπος !!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Κανόνισε...θέλω φάρο αναμμένο...Χαχαχα !!!

Link to comment
Share on other sites

Κανόνισε...θέλω φάρο αναμμένο...Χαχαχα !!!

Δεν θα ειμαι με το δικο μου για να σου κανω το χατιρι ...........

 

Αλλα να ξερεις οτι θα ειμαστε πολλοι (σαν και μενα σε αυτη την εκδρομη .... καταλαβες τι εννοω )

Edited by passatebos
Link to comment
Share on other sites

Κανόνισε...θέλω φάρο αναμμένο...Χαχαχα !!!

Δεν θα ειμαι με το δικο μου για να σου κανω το χατιρι ...........

Αλλα να ξερεις οτι θα ειμαστε πολυ (σαν και μενα σε αυτη την εκδρομη .... καταλαβες τι εννοω )

Εεεεε...πώς...τί...;;; εεε θα έχει κακοκαιρία κ απαγορευτικό τελικά την Κυριακή...Χαχαχα!!! Οπως είμαι θα έρθω!!! Δεν ξυλωνω τίποτα... Χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Μη φοβασαι τπτ , θα στειλω ενα super puma ή ενα chinook να σε παραλαβει ...

 

Χαρα μας να στα ξυλωσουμε εμεις ..... χιχιχι !!!! Δουλεια μας ειναι αλλλοστε ...........

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα ειμαι με το δικο μου για να σου κανω το χατιρι ...........

 

Αλλα να ξερεις οτι θα ειμαστε πολυ (σαν και μενα σε αυτη την εκδρομη .... καταλαβες τι εννοω )

 

 

Μη φοβασαι τπτ , θα στειλω ενα super puma ή ενα chinook να σε παραλαβει ...

 

Χαρα μας να στα ξυλωσουμε εμεις ..... χιχιχι !!!! Δουλεια μας ειναι αλλλοστε ...........

καταλαβαμε.......χαχαχαχαχα :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:

Edited by activious
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.