Jump to content

Recommended Posts

καταλαβαμε.......χαχαχαχαχα :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:

:clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping:

 

Γιατι να το κρυψομεν αλλοστε .............

Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον θα προλάβω να κάνω μια χαμηλή πτήση Ηγουμενίτσα - Καστοριά!!!

Μακάρι να ήταν όλοι σαν εσένα Σωτήρη!

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο θέμα που έχω είναι ότι λογικά θα είμαι στα γιάννενα περίπου στις εννιά! Οπότε μπορεί να μην σας περιμένω και να ανέβω κατευθείαν.

 

jim75 & dimispolo τί λέτε? activious τί ώρα θα είσαι ΣΙάτιστα?

 

@giorgos2421

 

Εδώ εννοείς?

 

shellp.png

Uploaded with ImageShack.us

 

 

 

Ναι αυτο εννοει Παναγιωτη. Τωρα ειναι βενζιναδικο shell.

 

Ολα τα μελη που θα ξεκινησουν απο Γιαννενα Ηγουμενιτσα Λευκαδα να εχουν μαζι τους αλυσιδες.

Ο καιρος θα ειναι περιεργος

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο θέμα που έχω είναι ότι λογικά θα είμαι στα γιάννενα περίπου στις εννιά! Οπότε μπορεί να μην σας περιμένω και να ανέβω κατευθείαν.

 

 activious τί ώρα θα είσαι ΣΙάτιστα?

εσυ τι ωρα υπολογιζεις να εισαι Σιατιστα?

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

γεια σας απο την καστορια. μολις γραφτηκα στο VW CLUB ελπιζω να μην βρεχει οπως σημερα.τι εχει το πραγραμμα?

Edited by activious
γραφουμε καλυτερα με μικρα γραμματα και οχι κεφαλαια
Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτο εννοει Παναγιωτη :blink::no:  :startle:

 

Τωρα ειναι βενζιναδικο shell.

 

Ολα τα μελη που θα ξεκινησουν απο Γιαννενα Ηγουμενιτσα Λευκαδα να εχουν μαζι τους αλυσιδες.

Ο καιρος θα ειναι περιεργος

Μήτσο μ ??? :unsure:   

Με ξέχασες???? :acute:

 

Ελπίζω να μην ξεκινήσω για αυθημερόν και λόγω καιρού το κάνω πενταήμερη... :cold:  :phew:  :coldb:

Θα φέρω μαζί μου ερπίστριες :db:

εσυ τι ωρα υπολογιζεις να εισαι Σιατιστα?

Λογικά 10:30.

Θα σε πάρω και τηλέφωνο κατα τη διαδρομή. Το κινητό που μου είχες δώσει ισχύει???

Edited by Tsilis_Corfu
Link to comment
Share on other sites

 

Λογικά 10:30.

Θα σε πάρω και τηλέφωνο κατα τη διαδρομή. Το κινητό που μου είχες δώσει ισχύει???

αν τελειωνει σε 144 ,τοτε ναι...

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

αν τελειωνει σε 144 ,τοτε ναι...

έχω ένα που τελειώνει σε 183. Σου στέλνω pm το δικό μου και κάνε μου reply το δικό σου.

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

γεια σας απο την καστορια. μολις γραφτηκα στο VW CLUB ελπιζω να μην βρεχει οπως σημερα.τι εχει το πραγραμμα?

αν δεις φίλε μου το αρχικό ποστ θα δεις τον οδηγό που περιλαμβάνει το πλήρες πρόγραμμα του 3ημέρου. Θα χαρούμε να σε δούμε και από κοντά...

Link to comment
Share on other sites

Διαμαρτήρομαι εντόνως κύριε πρόεδρε .

 

Γιατί στην αρχική σελίδα το μέλος lupakos έχει 2 καρδούλες και εμείς έχουμε 1 ;;;;

 

Αυτός αγαπάει περισσότερο ;;

 

Θα σας δείξω εγω θα δείτε τι θα πάθετε ......

 

Όλα έτοιμα για την εκδρομή .

 

Καλό μας ταξίδι !!!!!!!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο μενα με το καλο να ξεκινησετε αυριο και θα σας περιμενουμε στην πολη μας μια παρατηρηση για τον δρομο να εχετε το νου σας παιδια  σε δυο σημεια που μπωρει να εχουν ομιχλη  ενα σημειο μετε την εξοδο απο κατερινη για βεροια  και στο τελευταιο τουνελ και το μεγαλιτερο απο βεροια προς κοζανη πριν τα διοδια πολυμηλου μια απλη πληροφορια

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο μου φάνηκε ότι είδα δύο αυτοκίνητα που ανήκουν "μάλλον" σε μέλη του VWClub, ποντικί Golf V και ένα Tiguan! Δεν πιστεύω να κάνω λάθος, αλλά πρώτη φορά τα έβλεπα στην Καστοριά!

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο μου φάνηκε ότι είδα δύο αυτοκίνητα που ανήκουν "μάλλον" σε μέλη του VWClub, ποντικί Golf V και ένα Tiguan! Δεν πιστεύω να κάνω λάθος, αλλά πρώτη φορά τα έβλεπα στην Καστοριά!

Λες να έχει ξεκινήσει η απόβαση και να είναι οι ανιχνευτές ... Χαχαχα !!!

Let the Party begin !!!

Link to comment
Share on other sites

Η πρωτη πανελλήνια εκδρομη της λέσχης μας εχει ήδη ξεκινήσει .... Απέχουμε μόλις 200χλμ απο την πανέμορφη Καστοριά !! Καλα να περάσουμε , με το καλο να σας βρούμε!!

Link to comment
Share on other sites

Καταφτασαμε ολοι.....κ επισημα πλεον καλα να περασουμε!αρχικα παμε για τσιμπολοι και συνεχιζουμε

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καταφτασαμε ολοι.....κ επισημα πλεον καλα να περασουμε!αρχικα παμε για τσιμπολοι και συνεχιζουμε

Ο καιρός πως είναι; Η διαδρομή απο σιάτιστα κ μετά;

Edited by Tsilis_Corfu
Link to comment
Share on other sites

Η διαδρομή ειναι πολυ καλη ! Ο δρόμος ειναι πολυ καλός !!! Καλύτερος και απο την εθνική Αθηνών Λαμίας !! Ο καιρός πάλι ειναι συννεφιά σεμνός εχει κρύο !! Όλα καλα ....σας περιμένουμε !!!!

Λάθος διατύπωση !! Δεν περάσαμε απο σιατιστα εμείς πήγαμε απο Εγνατία ! Δεν ξέρουμε πως ειναι απο μέσα !!!!

 

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.