Jump to content
GOLFAKI 4

Weekly Night Out @ Αττική - Πέμπτη 24/1/13 Σ.Ε.Φ

Recommended Posts

Αυτή την εβδομάδα και λόγω του εορτασμού των 9ων γενεθλίων της λέσχης μας το πρόγραμμα των εβδομαδιαίων συναντήσεων θα ξεφύγει απο τα καθιερωμένα και συνήθη δεδομένα.

 

Έτσι, εν αναμονή της Κυριακάτικης εκδήλωσης, αυτή την Πέμπτη 24/1/13 είπαμε να κυκλοφορήσουμε λίγο στα νυχτερινά λημέρια της αυτοκίνησης!!

Το ραντεβού ορίζεται στο γνωστό parking του Σ.Ε.Φ δεξιά απο την λιμνούλα απο τις 21.30-22.00. Αφού συγκεντρωθούμε όλοι θα κατευθυνθούμε στα underground στέκια γύρω απο το στάδιο όπου και θα δηλώσουμε βροντερό παρών επιδεικνύοντας την δυναμίκη της λέσχης μας!

Οπότε εξοπλιστείτε με φραπεδοείδη, μπυροειδή και οτι άλλο θέλετε και ακολουθήστε μας!

 

Εννοείται για άλλη μια φορά πως φοράμε τα μπλουζάκια με το λογότυπο μας!

 

Στις παρέα μας χωράνε όλοι οι φίλοι σας ή οι κοπέλες σας καθώς επίσης και το εργοστασιακό ή μη vw, σας!

 

Τονίζω ότι οποιαδήποτε πράξη που αντιβαίνει στον ΚΟΚ και την νομοθεσία του κράτους επιβαρύνει τον υπαίτιο και η λέσχη ή οποιοσδήποτε εκπρόσωπος της δεν φέρει καμία ευθύνη!!!!

 

Δηλώστε την συμμετοχή σας με το γνωστό τρόπο για την οργάνωση μας (nickname + την παρέα σας)

 

Το σημείο συνάντησης έχει σημειωθεί με πράσινο βέλος  http://goo.gl/maps/wgXOt

Link to comment
Share on other sites

Θεωρητικά θα υπάρξει και η παρουσία του Λευ kouliss!

Link to comment
Share on other sites

Εσυ απο πανω ασε τα θεωρητικα και πιασε τα πρακτικα !

Ο νομος θα ειναι εκει κ αλοιμονο σε οποιον ειναι κακο παιδι .............

Θα ερθω με τα βιβλιαρακια μου κ τα μπλοκακια μου .....

Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6

Εεε ολος ο καλος ο κοσμος..αντε θα ερθω κ γω!σωτηρη εγω θα ειμαι με τα ποδια παντως να δω τι θα μου βρεις...????

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς θα απουσιάζω :(

Είμαι ακόοοοομη πιο μακριά σας αυτή τη φορά :(

Link to comment
Share on other sites

Εάν δεν βρέχει θα έρθω για λίγο να σας δω γιατί μου λείψατε κάποιοι... :hug:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6

Με το καλο αντωνη..αντε γιατι σε χασαμε..;)οπως μπαινεις στη λιμνουλα δεξια στο παρκινγκ απο μεσα φιλε γιαννη!

Link to comment
Share on other sites

Να σας ενημερωσω πως δεν θα κανουμε cruise θα αραξουμε στα μεταμεσονυκτια στεκια!!!! Ελατε εξοπλισμενοι με νερα κτλ.

Link to comment
Share on other sites

Και αν βρεχει ;; Θα εχουμε ομπρελες με σημα VW ;;;; Να ξερεις πως ΑΝ ερθω θα πειναω ..... Κανε κουμαντο ..

 

 

ΣΤΡΑΓΑΛΙΑ ΤΣΙΠΣ ΠΑΣΣΑΤΕΜΠΟΣ ΚΟΚΑ-ΚΟΛΑ , ΠΑΡΕ ΠΑΡΕ !!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εαν βρεχει μαλλον θα βραχουμε......οχι ενταξει καπως θα καβατζοθουμε!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6

Ελατε κανονικα και αν βρεχει θα πσμε καπου να κατσουμε ολοι μαζι..δεν θα μας χαλασει τη βολτα η βροχη!????

Edited by PanosVR6
Link to comment
Share on other sites

Guest methana

Με βροχηηηηηη  καιιιιιι   με   χαλαζιιιιι   το   volksawa  το   volksawagen δεν    τρομαζειιιιι!!!!!!



:afro: :afro: :afro: :afro:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.