Jump to content
Guest PanosVR6

Εορτασμός Γενεθλίων Hellenic Vwclub Στην Αττική

Recommended Posts

Guest PanosVR6

9years-small-logo.jpg

 

Όπως όλα στην ζωή γεννιούνται και μεγαλώνουν… έτσι και το αγαπημένο μας Hellenic VWClub κάθε χρόνο μεγαλώνει και προσθέτει χρόνια στο ενεργητικό του λαμβάνοντας δύναμη και λόγο ύπαρξης από όλους εσάς!! Εσείς, τα μέλη που το απαρτίζετε και το έχετε φτάσει να είναι σταθερά η δημοφιλέστερη αυτοκινητιστική λέσχη πανελλαδικώς, θα θέλαμε να έρθετε και να παρευρεθείτε στις εορταστικές εκδηλώσεις που θα γίνουν σε διάφορες πόλεις της Ελλάδας  για να σβήσουμε μαζί το 9ο κεράκι της λέσχης μας και να διασκεδάσουμε με τον δικό μας τρόπο!

 

Το Δ.Σ. και η συντονιστική ομάδα του Hellenic VWClub σας προσκαλούν την Κυριακή 27 Ιανουαρίου 2013 στις εορταστικές εκδηλώσεις μας που θα γίνουν στις διάφορες πόλεις της Ελλάδας!

 

Για τα μέλη στην περιοχή της Αττικής η συνάντηση θα γίνει στις 20:00 στο café Saint Etienne στον Άγιο Στέφανο (οδός Χέλμου 26-28). Εκεί θα διασκεδάσουμε και θα θυμηθούμε τις καλύτερες στιγμές από τα 9 έτη της μεγαλύτερης Ελληνικής κοινότητας φίλων και κατόχων VW οχημάτων. Φυσικά αφού σβήσουμε τα κεράκια στην τούρτα μας … θα γλυκαθούμε!

 

Ωστόσο για την συμμετοχή σας σε αυτή την εκδήλωση θα πρέπει να δηλώσετε την παρουσία σας για να μπορέσουμε να ενημερώσουμε το μαγαζί για τον αριθμό των θέσεων που θα χρειαστούμε. Επίσης οι συμμετέχοντες θα πρέπει να φροντίσουν για την έγκαιρη προσέλευση τους ώστε να χρησιμοποιηθεί ο χώρος στάθμευσης που θα δεσμευτεί και να τοποθετηθούν τα VW μας κατάλληλα για φωτογράφιση. Οι δηλώσεις παρουσίας γίνονται με τον γνωστό τρόπο, δηλαδή αναφέρουμε τον αριθμό των επιπλέον ατόμων που θα φέρουμε μαζί μας π.χ. PanosVR6 +2.

 

Σε όλες τις εκδηλώσεις μας μπορείτε να έρθετε μόνοι ή με την δική σας παρέα, με βελτιωμένο ή «μαμά» VW!!!

Υπενθυμίζουμε ότι το περιεχόμενο των συζητήσεων μας δεν περιορίζεται μόνο στα αυτοκίνητα! Ακόμη μπορούν όλοι να φορούν τα αξεσουάρ της λέσχης μας ώστε και άλλοι φίλοι της VW να μας γνωρίσουν και να έρθουν στην παρέα μας!

 

###############

Στην εορταστική εκδήλωση θα υπάρχουν προς πώληση τα ημερολόγια του 2013 (3 ευρώ) και για όσους το επιθυμούν λαχνοί ενίσχυσης (2 ευρώ) που θα κληρωθούν στην Πανελλήνια Συνάντηση που θα γίνει στην Καστοριά (16-18/03/2013).

###############


Σας περιμένουμε,
το Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

 

---

 

Δηλώσεις συμμετοχής :

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Count me παρακαλώ και μαζί με την ομάδα. Θα ενημερώσω για τα άτομα.

Ελπίζω και εύχομαι να κάνουμε και μεις από την πλευρά μασ τη νίκη-δώρο στην λέσχη επί του αντιπάλου μας...

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια μας Πολλά στο vwclub μας!!!

 

Παιδιά καλά να περάσετε! Σαν μόνιμος κάτοικος Λαυρίου μου πέφτει μακρυά για Κυριακή βράδυ... την επόμενη έχω χιλιόμετρα για δουλειά...

 

Χρόνια Πολλά!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6

Θα ειμαι εκει νωριτερα για να σας παρκαρω κιολας..;)παιδια φροντιστε ολοι για την εγκαιρη προσελευση σας για να παρκαρουμε τα αυτοκινητα κ να ειμαστε στις 8 στο μαγαζι ειναι σημαντικο αυτο που λεω!εγω θα ειμαι απο τις 19:15 εκει κ θα σας περιμενω..:)

Edited by PanosVR6
Link to comment
Share on other sites

Εννοειται πως θα δωσω το παρον!!!! Μην τρελαθουμε 9 χρονια ειναι αυτα!!!! :thumbsup2:  :thumbsup2:  :thumbsup2:

Link to comment
Share on other sites

Γλυκό κ απών δεν λέει ! Οπότε μέσα κ μεις οικεγενειακος (κανόνιστε χώρο για το καρότσι του Γιώργου παρακαλω) !!!!

Link to comment
Share on other sites

Κ εμεις θα ερθουμε εννοειται!το καροτσι ειναι vw μανταμ ;;;;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σαφώς ο Λευ kouliss θα είναι εκεί!

άκουσες εσύ γλυκό και αμέσως να τρέξεις,.,,,Τρομάρα σου!!!!

Link to comment
Share on other sites

<blockquote class='ipsBlockquote'data-author="GOLFAKI 4" data-cid="522239" data-time="1358956951"><p>

Κ εμεις θα ερθουμε εννοειται!το καροτσι ειναι vw μανταμ ;;;;</p></blockquote>

Δυστυχώς κ τις 2 φορές που πήγα στο wolfsburg καρότσι δεν βρήκα :( με Inglesina συμβιβάζεσαι;;;;;

Link to comment
Share on other sites

<blockquote class='ipsBlockquote'data-author="GOLFAKI 4" data-cid="522239" data-time="1358956951"><p>

Κ εμεις θα ερθουμε εννοειται!το καροτσι ειναι vw μανταμ ;;;;</p></blockquote>

Δυστυχώς κ τις 2 φορές που πήγα στο wolfsburg καρότσι δεν βρήκα :sad: με Inglesina συμβιβάζεσαι;;;;;

Τωρα δεν ξερω τι να πω απ τη μια κριμα που δεν βρηκες καροτσι αλλα απο την αλλη καλυτερα γιατι την εβγαλα φτηνα με ενα μπουφακι μονο !!!!!!

Μη ψαχνεσαι το post το εγραψα εγω κ κουμπαρος σου ............

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

μαλλον θα ερθω και εγω 8 η ωρα πρεπει να ειμαι σε αυτη την διευθυνση ε..οκ

Link to comment
Share on other sites

Guest methana

Εκτακτη συμμετοχη-μετεγραφη απο την συγκετρωσης των Ιωαννινων (QuickSilver) τον αρπαξα μεσα απο τα χερια του Παγουριστα..... και τον εκλεισα στην Αθηνων για φαινομαστε πολλεςςςςς!!!!! :laugh: :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Τωρα δεν ξερω τι να πω απ τη μια κριμα που δεν βρηκες καροτσι αλλα απο την αλλη καλυτερα γιατι την εβγαλα φτηνα με ενα μπουφακι μονο !!!!!!

Μη ψαχνεσαι το post το εγραψα εγω κ κουμπαρος σου ............

 

το καταλαβα και ας μην εχεις αυτη την ωραια φωτο του προφιλ σου!!!!! περιμενε στην Ιταλια που θα τον εχω μαζι να δεισ τι θα του παρεις!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ε !!! Τι να θελει ενα παιδι απ την Ιταλια ;; FERRARI να του παρω ;;; Οτι θελει το παιδι γι'αυτο υπαρχει ο νονος ......

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα πολύ να έρθω αλλά έχω βάρδυα..................................

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.