Jump to content
σκαθαρόαιμος

Παρουσιαση Απο Το Καμαρι Μου..Με Φωτογραφιες..

Recommended Posts

Πολύ όμορφος ο κόκκινος σκαραβαίος!!!Και τι μοτόρι!!!!Από πόρσε???

Κανονικό τούμπανο!!!Να τον χαίρεσαι!!!

Link to comment
Share on other sites

ας τις βαλει καποιος σαν λινκ στο τετραγωνακι image να τις δουμε και οι αλλοι.

Link to comment
Share on other sites

μπραβο ρε φίλε ,αυτες είναι δουλειες ,φανταζομαι πως θα ακουγεται όταν το βάζεις μπροστα .... κάνε μια παρουσιαση -

 

να ρωτησω κατι είναι τετραπετάλουδο ή δεν κατάλαβα καλα ;

 

χρώμα και ζαντα τα σπανε

 

πολλά Like ! :clapping:

Link to comment
Share on other sites

Παιδες συγνωμη εαν δε φαινονται οι φωτογραφιες...

Αν ξερει καποιος καποιο αλλο τροπο και μου πει να ανεβαζω ισως να παψω να ειμαι κουραστικος με αυτο το πραγμα....

Ως προς τις ερωτησεις σας...το αμαξι εχει πεσει πολυ χρημα απανω και ειναι σε φαση μισοτελειωμενη για να βγει...

Το μοτερ ειναι porsche 914 ...υπερκυβισμενο και παει στα 165 με 170 αλογα....στο ΤΡΟΧΟ!!!!

Ναι ειναι 4πεταλουδο με δυο 2πλα weber 48αρια....

Φυσικα παιζουν απανω σαζμαν 5αρι porsche...αγωνιστικο...(η πρωτη κατω).

Μπλοκε διαφορικο...ηλεκτρονικη..4πιστονα φρενα porsche μπρος πισω..

Οπως βλεπεται ειναι φουσκωμενο...

Πισω εγινε μετατροπη με ψαλιδια porsche..(απο αξονατο που ηταν,ειναι του1969 μοντελο)

Σαλονι θα αλλαχτει με porsche και αυτο.. Bucket τα μεγαλα....

Επεισης η εμφανιση δεν θα ειναι για καιρο αυτη...

Μολις το στρωσω,βγαινει μοτερ,βαφεται ολο απο αρχη το αμαξι στο ιδιο χρωμα...και παω για ανθρακωνημα μαρσπιεδες..προφυλατηρες...και κατι σε μεταλικο ανθρακι χρωμα οι ζαντες...θα ειναι δηλαδη μπορντω και μαυρο τα χρωματα του...ολα τα υπολοιπα νικελακια του θα βαφτουν με χρωμα ανθρακωνημα στο Πεττα..

Οργανα μεσα θα μπουν απο την 944 που φοραει σε 914..

Φαναρι εμπρος θα αλλαχτει και παλι με το πρωτο της 911..

Βασικα σε λιγες μερες μεσα στο μηνα το περνω και αρχιζουν οι βολτες...θα ανεβασω και βιντεο...για την εμφανιση καντε υπομονη...

Αυτα...

Edited by σκαθαρόαιμος
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καηκα εκαψα κυτταρο...αμα θες παιδακι για υιοθεσια εδω εγω... το μοτερ σου τα φρενα σου και ενα ταξι να φυγω...να εισαι καλα και να το χαιρεσε αδερφε...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον αυτον το μηνα σιγουρα οχι,αλλα τον επομενο θα φανω σε καποια βραδυνη συγκεντρωση..οποτε και θα ενημερωσω απο εδω μεσα οτι θα παρευρεθω ωστε να γνωριστουμε επιτελους και απο κοντα..

Link to comment
Share on other sites

Δε διαφωνω...

Και σκεψου οτι εχω ενα λαητ μοτερ αυτη τη στιγμη που στο μελλκν θα γινει τουμπανο...

Ακομα στρωνω να φανταστειτε...

Περιμενω να μπει ο Σεπτεμβρης και να βρεθουμε απο κοντα μια Πεμπτη βραδυ συνforumιστες..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.