Jump to content
savas_leon

17Αρα Σιδερένια Ζάντα

Recommended Posts

Δν νομιζω να υπαρχει αλλα αν βρεις πες μου και εμενα γουσταρω σιδερενια 17αρα σιγουρα θα εχει και πατουρα επειδη θα ειναι 7αρα !!!

Link to comment
Share on other sites

Δν νομιζω να υπαρχει αλλα αν βρεις πες μου και εμενα γουσταρω σιδερενια 17αρα σιγουρα θα εχει και πατουρα επειδη θα ειναι 7αρα !!!

Τι την θέλετε ρε παίδιά τη 17αρα σιδερένια?Για βαράκι? :p

Το μόνο που βολεύει είναι ότι αν γρατζουνίσεις το τάσι το αλλάζεις και δε μπλέκεις με βάψιμο :Ρ

Link to comment
Share on other sites

Χωρις τασια ενα βαψιμο και ειναι κουκλες για χειμωνα !!!

σαν αυτες ψαχνω εγω με πατουρα και τεντωμενο λαστιχο

 

p1020773l.jpg
 
Uploaded with ImageShack.us
Link to comment
Share on other sites

Τι την θέλετε ρε παίδιά τη 17αρα σιδερένια?Για βαράκι? :p

Το μόνο που βολεύει είναι ότι αν γρατζουνίσεις το τάσι το αλλάζεις και δε μπλέκεις με βάψιμο :Ρ

 

Θα εκπλαγείς από το πόσο βαριά είναι η "ελαφριά" αλουμινίου σου! Δεν είναι καθαρό αλουμίνιο αλλά μίγμα από διάφορα υλικά.

Υπάρχουν σιδερένιες που είναι πιο ελαφριές από αλουμινίου. Και βέβαια μου αρέσουν το "basic" του χαρακτήρα τους!

Edited by savas_leon
Link to comment
Share on other sites

Θα εκπλαγείς από το πόσο βαριά είναι η "ελαφριά" αλουμινίου σου! Δεν είναι καθαρό αλουμίνιο αλλά μίγμα από διάφορα υλικά.

Υπάρχουν σιδερένιες που είναι πιο ελαφριές από αλουμινίου. Και βέβαια μου αρέσουν το "basic" του χαρακτήρα τους!

Καλά βίτσια είναι αυτά, πάντως παίζει να στε τα μοναδικά άτομα πουη τους αρέσουν οι σιδερένιες, εγώ με σιδερένιες ούτε μέχρι το περίπτερο δε θα το πήγαινα το αμάξι

Link to comment
Share on other sites

Καλά βίτσια είναι αυτά, πάντως παίζει να στε τα μοναδικά άτομα πουη τους αρέσουν οι σιδερένιες, εγώ με σιδερένιες ούτε μέχρι το περίπτερο δε θα το πήγαινα το αμάξι

 

Moυ αρέσουν πολύ γιατί δείχνουν μεγαλύτερες λόγω του χείλους που βγαίνει προς τα έξω, γιατί είναι μαύρες και γιατί δεν νοιάζεσαι και να τις διαλύσεις στις τάφρους των famous greek καροroads!

Γούστα είναι σίγουρα αλλά ειδικά μια 17αρα θα ήταν τέλεια!

Link to comment
Share on other sites

Καλα μιλας επειδη μενεις Αθηνα ας εμενες καπου βορεια και θα σου ελεγα εγω αν δεν θα ειχες σιδερενιες με χειμερινα λαστιχα

Γιατί να έχω σιδερένιες?Θα χα 16αρες αλουμινένιες

Link to comment
Share on other sites

Γιατί με 100 ευρώ και πολλά βάζω παίρνεις 4αδα.

Καλά άλλο αυτό, για οικονομικό λόγο πάω πάσο αλλά εγώ για 2η θα παιρνα μια μεταχειρισμένη και θα την έβαφα και θα ταν κομπλέ

Link to comment
Share on other sites

Καλά άλλο αυτό, για οικονομικό λόγο πάω πάσο αλλά εγώ για 2η θα παιρνα μια μεταχειρισμένη και θα την έβαφα και θα ταν κομπλέ

 

Αφού σου λέει ο φίλος για χιόνια άρα δεύτερη 4αδα που συντηρεί. Εσύ τι λες ; Να αγοράσει άλλη μια 500-600αρα αλουμνίου;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα παιρνα αυτές (κωδικός αγγελίας car: 2563555), θα τις έκανα και ένα βάψιμο μαύρες και θα μουν κομπλέ.

Αυτά τα λεφτά εγώ πάντως θα τα δινα άνετα, και γιάννη μη μου πεις ότι είναι πολλά, για τον αστραχάν έχεις δώσει πολλάαααα παραπάνω :Ρ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.