Jump to content
polo36

Αλλαγη Στο Σαλονι

Recommended Posts

καλησπερα στην παρεα και καλως σας βρηκα!

μετα απο αρκετα χρονια με διαφορες μαρκες,πηρα το πρωτο μου Γερμανικο αυτοκινητο,ειναι ενα 4πορτο polo 1000cc μοντελο του 2000.

δεν ειναι τελεια κατασταση αλλα διχνει στιβαρο αμαξι στο δρομο,εξωτερικα ειναι καλο εχει και ζαντες οπου θα της βγαλω και θα βαλω της εργοστασιακες σιδερενιες ζαντες και λαστιχα.απο μεσα εχει ομως θεματακι...

το σαλονι πιστευω θελει γενικη αλλαγη,ο ουρανος ειναι ο πρωτος για αλλαγη γιατι ειναι σε ασχημη κατασταση,μετα τα καθισματα (ισως με καλυματα φτιαξει?).

εχω να κανω μια ερωτησει ομως,υπαρχει ενα polo ενως γνωστου μου που ειναι τρακαρισμενο μπροστα.το μοντελο κατα 99% πρεπει να ειναι το προηγουμενο απο το δικο μου,ολοκληρο το σαλονι κανει στο δικο μου?πχ ουρανος/καθισματα/πλαινα απο πορτες?

ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες. Ρίξε καμιά ματιά στις μάντρες με ανταλλακτικά της πόλης σου. Μπορεί να βρεις κανένα "λαβράκι". Εναλλακτικά πάρε καμιά προσφορά από ταπετσέρη. Έχουν κι αυτοί τις αναδουλειές τους. Μπορεί να σου κάνουν τιμή που να σε συμφέρει. Φυσικά άν υπάρχει κάποιο μέλος με ανταλλακτικά έτσι όπως τα θες πιθανώς θα επικοινωνήσει μαζί σου. Σε ποιά πόλη είσαι?

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες. Ρίξε καμιά ματιά στις μάντρες με ανταλλακτικά της πόλης σου. Μπορεί να βρεις κανένα "λαβράκι". Εναλλακτικά πάρε καμιά προσφορά από ταπετσέρη. Έχουν κι αυτοί τις αναδουλειές τους. Μπορεί να σου κάνουν τιμή που να σε συμφέρει. Φυσικά άν υπάρχει κάποιο μέλος με ανταλλακτικά έτσι όπως τα θες πιθανώς θα επικοινωνήσει μαζί σου. Σε ποιά πόλη είσαι?

απο Χανια ειμαι.

κοιταζα διαφορα θεματα και ειδα οτι τον ουρανο με λιγη δουλεια καποιοι τον εχουν αλλαξει μονοι τους,μαλλον τον ουρανο θα τον φτιαξω ο ιδιος για λογους οικονομικους.

για τα πλαινα στης πορτες παρατηρησα  οτι αλλαζουν στο σημειο που ακουμπα η πλαινη επενδυση της πορτας  με το ταμπλο αρα μαλλον ακυρο..

ξεχασα να πω οτι το δικο μου δεν εχει ηλεκτρικα τζαμια εμπρος ενω το τρακαρισμενο εχει.για να τα βαλω εκτος απο τους γρυλους και τα κουμπια τι αλλο θα χρειαστη?πχ καποια καλωδιοση?

Link to comment
Share on other sites

σημερα τυχαια βρηκα αγγελια τρακαρισμενο ενα polo του 2005,πηγα το ειδα και το σασι με μοτερ ειναι για πεταμα.το σαλονι ειναι ενταξει.υπαρχει περιπτωση να κανει στο δικο μου τα καθισματα/ταμπλο/πλαινα πορτων?ολο το σαλονι δλδ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.