Jump to content
passatebos

Weekly Night Out @ Αττική - Πέμπτη 28/02/13 , Καματερό , Attalos Cafe

Recommended Posts

Αγαπητά μέλη,

Αυτή την Πέμπτη 28/02 , τα μέλη του Hellenic VWClub στην Αθήνα θα συναντηθούν για τον προγραμματισμένο τους καφέ , ποτό ή ακόμα και φαγητό με πολύ κουβέντα στο ATTALOS cafe το οποίο βρίσκεται στο πάρκο Ειρήνης Αττάλου , στο Καματερό . 

 

Στην γνωστή ώρα21:30-22:00, θα βρεθούμε στο πάρκινγκ του μαγαζιού ( το οποίο έχει είσοδο από την οδό Παπάγου κ' Καρύστου ) για να καλωσορίσουμε τα παλιά και τα νέα μέλη. Χάρτης εδώ .

 

Μπορείτε να έρθετε μόνοι ή με την παρέα σας αφού ως γνωστόν όλοι είναι ευπρόσδεκτοι ανεξαιρέτως οχήματος, βελτιωμένου ή μη.

 Απλά φορέστε τα αξεσουάρ της λέσχης και δηλώστε συμμετοχή με τον γνωστό πλέον τρόπο.
 

 

Υπενθυμίζουμε ότι :

- Εφεξής και μέχρι την Πανελλήνια Συνάντηση στην Καστοριά θα δίνονται ξεχωριστοί λαχνοί ενίσχυσης της λέσχης αξίας 2 ευρώ. Οι λαχνοί αυτοί θα συμμετάσχουν σε ξεχωριστή κατηγορία δώρων στην κλήρωση που θα γίνει στην διάρκεια της κεντρικής εκδήλωσης. Τέτοιους λαχνούς μπορούν να πάρουν ακόμη και όσοι δεν έλθουν στην εκδρομή. Μπορείτε να επικοινωνείτε στην Αθήνα με τον Παναγιώτη (PanosVR6).

- Κυκλοφόρησαν αναμνηστικά ημερολόγια για το νέο έτος αξίας 3 ευρώ. Όσοι επιθυμούν να το προμηθευτούν θα πρέπει άμεσα να επικοινωνήσουν με τον Γιάννη (lupakos).

- Μπορείτε να μας βρείτε στα πιο δημοφιλή κοινωνικά δίκτυα: ακολουθήστε μας στο icon-social_twitter.png | κάντε μας Like στο icon-social_facebook.png | δείτε μας στο icon-social_youtube.png

 


Εκ του Δ.Σ. του Hellenic VWClub.
 

~~~~~

Συμμετοχές:

  1. passatebos + 1
Link to comment
Share on other sites

αν και δεν εχω μιλησει με πολλους απο εσας, ειναι μια καλη ευκαιρια να τα πουμε απο κοντα.

count me in λοιπον!

στο ρημαδο gps τι να βαλω? γιατι βλεπω δεν παιζει ακριβης διευθυνση.

Κατι απο τα περιχωρα φανταζομαι.

Edited by jpcupra
Link to comment
Share on other sites

Guest methana

αν και δεν εχω μιλησει με πολλους απο εσας, ειναι μια καλη ευκαιρια να τα πουμε απο κοντα.

count me in λοιπον!

στο ρημαδο gps τι να βαλω? γιατι βλεπω δεν παιζει ακριβης διευθυνση.

Κατι απο τα περιχωρα φανταζομαι.

 

Ρε jordan λεει "το οποίο έχει είσοδο από την οδό Παπάγου κ' Καρύστου" :)

Link to comment
Share on other sites

Ρε jordan λεει "το οποίο έχει είσοδο από την οδό Παπάγου κ' Καρύστου" :)

 

Γιαννο το ειδα ρε συ.

Την καρυστου την ειδα.

Την παπαγου ακομα την ψαχνω... :p

 

Θα σε παρω τηλ το απογευμα.

Σου εχω ομορφα νεα :)

Link to comment
Share on other sites

Guest methana

Γιαννο το ειδα ρε συ.

Την καρυστου την ειδα.

Την παπαγου ακομα την ψαχνω... :p

 

Θα σε παρω τηλ το απογευμα.

Σου εχω ομορφα νεα :)

Στραταρχου Αλεξανδρου Παπαγου

Link to comment
Share on other sites

Στραταρχου Αλεξανδρου Παπαγου

Ο Χριστος και η Παναγια μαζι!

Μα τοσο στραβομαρα???? :crazy: :crazy:

Φιλε μου ανεβαινοντας την φυλης απο αγ αναργυρους περιπου 500 μετρα πριν την αττικη οδο εχει φαναρι που στριβει αριστερα.εκει στριβεις αριστερα και θα βρεις μια δυχαλα,ο δεξιος δρομος ειναι η στρ.παπαγου.οτι χρειαστεις μου λες!!! Edited by GOLFAKI 4
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου ανεβαινοντας την φυλης απο αγ αναργυρους περιπου 500 μετρα πριν την αττικη οδο εχει φαναρι που στριβει αριστερα.εκει στριβεις αριστερα και θα βρεις μια δυχαλα,ο δεξιος δρομος ειναι η στρ.παπαγου.οτι χρειαστεις μου λες!!!

 

Εγινε φιλε μου σε ευχαριστω.

Λογικα δεν θα αντιμετωπισω προβλημα :)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν εγώ αύριο φεύγω για ταξίδι και θα ξαναγυρίσω μετά από 6μηνες+! Χάρηκα πολύ για την γνωριμία! Συνεχίστε να περνάτε καλά και σας ευχαριστώ για όλα και όλες τις ωραίες στιγμές,θα τα ξαναπούμε...!Cya! :rock: 

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν εγώ αύριο φεύγω για ταξίδι και θα ξαναγυρίσω μετά από 6μηνες+! Χάρηκα πολύ για την γνωριμία! Συνεχίστε να περνάτε καλά και σας ευχαριστώ για όλα και όλες τις ωραίες στιγμές,θα τα ξαναπούμε...!Cya! :rock: 

Μιχαλη καλο ταξιδι κ καλα να περνας.και ξερεις καθε λιμανι κ καημος....ελπιζω να τα ξαναπουμε .

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν εγώ αύριο φεύγω για ταξίδι και θα ξαναγυρίσω μετά από 6μηνες+! Χάρηκα πολύ για την γνωριμία! Συνεχίστε να περνάτε καλά και σας ευχαριστώ για όλα και όλες τις ωραίες στιγμές,θα τα ξαναπούμε...!Cya! :rock: 

Μιχαλη Ευχομαι Καλο ταξιδι, οπου και αν εισαι καλα να περνας και με το καλο ξανα κοντα μας.

Link to comment
Share on other sites

Οκ ναι θα έρθω!!

Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6
To σαββατοκυριακο θα γινει καμια συναντηση μιας και θα ειμαι αθηνα να σας γνωρισω και απο κοντα...
οχι φιλε thodori86 δεν υπαρχει κατι προγραμματισμενο..
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.