Jump to content
doggy

Weekly Night Out @ Β. Ελλάδα - Τετάρτη 27/02/13 , City Gate

Recommended Posts

Αγαπητά μέλη,

Αυτή την Τετάρτη 27/02 , τα μέλη του Hellenic VWClub στην Βόρεια Ελλάδα θα συναντηθούν για τον προγραμματισμένο τους καφέ , ποτό ή ακόμα και φαγητό με πολύ κουβέντα στο 
City Gate  το οποίο βρίσκεται στα Δυτικά της Θεσσαλονίκης. 
 
Ώρα 18:00-19:00, θα βρεθούμε στο πάρκινγκ του City Gate για να φωτογραφίσουμε τα αυτοκίνητά μας και κατόπιν να απολαύσουμε το καφεδάκι.
 
Μπορείτε να έρθετε μόνοι ή με την παρέα σας αφού ως γνωστόν όλοι είναι ευπρόσδεκτοι ανεξαιρέτως οχήματος, βελτιωμένου ή μη.

 Απλά φορέστε τα αξεσουάρ της λέσχης και δηλώστε συμμετοχή με τον γνωστό πλέον τρόπο.
 
 
Υπενθυμίζουμε ότι :
- Εφεξής και μέχρι την Πανελλήνια Συνάντηση στην Καστοριά θα δίνονται ξεχωριστοί λαχνοί ενίσχυσης της λέσχης αξίας 2 ευρώ. Οι λαχνοί αυτοί θα συμμετάσχουν σε ξεχωριστή κατηγορία δώρων στην κλήρωση που θα γίνει στην διάρκεια της κεντρικής εκδήλωσης. Τέτοιους λαχνούς μπορούν να πάρουν ακόμη και όσοι δεν έλθουν στην εκδρομή. Μπορείτε να επικοινωνείτε στην Αθήνα με τον Παναγιώτη (PanosVR6).
- Κυκλοφόρησαν αναμνηστικά ημερολόγια για το νέο έτος αξίας 3 ευρώ. Όσοι επιθυμούν να το προμηθευτούν θα πρέπει άμεσα να επικοινωνήσουν με τον Γιάννη (lupakos).
- Μπορείτε να μας βρείτε στα πιο δημοφιλή κοινωνικά δίκτυα: ακολουθήστε μας στο icon-social_twitter.png | κάντε μας Like στο icon-social_facebook.png | δείτε μας στο icon-social_youtube.png
 

Εκ του Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

 
~~~~~
Συμμετοχές:

  1. Professor
  2. Billigr4 + 2
  3. diMake +1
  4. Κοσμάς
  5. chrispant
  6. symearg +1
  7. anastos
  8. ilias gr
  9. 2310dimitris1
  10. Cj georgio
  11. titikos (?)
  12. chris polo (?)
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον.. Θα ερθω και γω +1...

Παρτε τηλεφωνο τον κοσμα ξυπνηστε τον σφαλιαριστε τον θελω με το λαπτοπ του ΜΕ ΜΠΑΤΑΡΙΑ αυτη τη φορα!!!
Κ κανα πατημα ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ θελει γτ σκουριασα (μεχρι +-500 αλογα)!!!

Link to comment
Share on other sites

θα τα πούμε εκει.   Να ακουστούν αποψεις και ξεκάθαρες προτάσεις απο τους παρευρισκόμενους.

η παρουσία όλων κρίνεται απαραίτητη.

Link to comment
Share on other sites

Έλα να φας τη σφαλιάρα σου κι άσε τα laptop γατάκι !!!

Κο σμά άστα αυτά και φέρε το γνήσιο καλώδιο.Αύριο έχει μάθημα πως ενεργοποιούμε τον αισθητήρα πίεσης ελαστικών.

Link to comment
Share on other sites

ηθελα εδω και καιρο να ερθω σε καποια συναντηση αλλα λιγο η δουλεια λιγο οι υποχρεωσεις δεν τα καταφερνα. το μονο που με χαλαει ειναι οτι θα ειμαι λερωμενος. ηθελα να το παω για πλυσιμο αυριο αλλα παλι βροχες εχει 

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα ειμαι ο Δημητρης ειμαι κατοχος ενος passat 2.0 TFSI θα ειμαι και εγω στη συναντηση θα χαρω πολυ να γνωρισω απο κοντα τους καινουργιους φιλους.Να ανταλλαξουμε αποψεις και να περασουμε ενα ωραιο απογευμα.Αλλωστε τα παλια μελη με γνωριζουν απο αλλες συναντησεις.Ενα μεγαλο μπραβο στον φιλο μου Γιωργο για την πρωτοβουλια του για την αυριανη συναντηση και φυσικα για ολες τις συναντησεις γιατι εαν δεν ηταν αυτος δεν θα γινονταν αυτα.

Link to comment
Share on other sites

Με το καλό να μαζευτούμε αύριο και τα νέα και τα παλιά μέλη!!!Ελπίζω να μην ρίχνει καρεκλοπόδαρα και μας χαλάσει τα σχέδια η βροχή. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Guest Rouleman

Αν και θα ειμαι θεσσαλονικη για δουλεια, δεν ξερω αν μπορεσω να ερθω, παντως αν μπορεσω, θα ερθω με αμαξι αντιπαλου φορουμ!! :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Βρεξει χιονισει ελπιζω να μην ερθω απο κατερινη κ ειμαι μονος με τον Γιωργο.. Οχι κ τπτ αλλο αλλα δν βαζει κ κοντρες αυτος :p

Link to comment
Share on other sites

Αν και άργησα μέσα και εγώ παιδιά...!!! Τα λέμε εκεί..!

Link to comment
Share on other sites

Βρεξει χιονισει ελπιζω να μην ερθω απο κατερινη κ ειμαι μονος με τον Γιωργο.. Οχι κ τπτ αλλο αλλα δν βαζει κ κοντρες αυτος :p

Με έστρωσε η γυναίκα και σταμάτησα της κόντρες...;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.