Jump to content
GOLFAKI 4

Weekly Night Out : 7/3/13 @ Αττική , Secret Meeting

Recommended Posts

Αγαπητά μας μέλη,

Πρώτη Πέμπτη του μήνα Μάρτη οπότε το πρόγραμμα προστάζει secret meeting το οποίο θα συνοδεύεται απο night cruise και βεβαίως

την γνωστή πλέον συνέντευξη στο πρώτο νεο μέλος μας!

Παρόλα αυτά όμως αυτή η Πέμπτη είναι ιδιαίτερη αφου πρέπει να ποτιστούμε με μυρωδιές και λιγάκι τσίκνα.Οπότε όπως καταλαβαίνετε πρέπει να ακονίσετε τα μαχαιροπίρουνα σας.

Το πρόγραμμα λοιπόν διαμορφώνεται ως εξής..

Την Πέμπτη 7/3/13 απο τις 21.00-21.25 θα σας περιμένουμε όλους στο parking του Βασιλόπουλου στην Λ.Αθηνών (Kαβάλας), στο ύψος του Χα'ι'δαρίου

και απο εκεί στις 21.30 ΑΥΣΤΗΡΑ θα ξεκινήσουμε όλοι μαζί την βόλτα μας και αφού διανύσουμε κάπου 15χλμ. θα φτάσουμε στην τοποθεσία που θα διασκεδάσουμε και θα τσικνίσουμε όλοι μαζί, παλιά και νέα μέλη!

Υπενθυμίζουμε οτι το πρώτο νέο μέλος που θα φτάσει στον ΑΒ Βασιλόπουλο θα βιντεοσκοπηθεί μαζί με το αυτοκίνητο του σε μια μίνι συνέντευξη.

Όπως πάντα φοράμε τα αξεσουάρ της λέσχης μας.Έτσι συμβάλλουμε όλοι μας στην διαφήμιση της.

Παρακαλούμε λόγω της δυσκολίας της ημέρας δηλώστε μας την παρουσία σας για την ορθή οργάνωση μας!

Edited by GOLFAKI 4
Link to comment
Share on other sites

Guest methana

Επειδη εχω "ασχημες"   :bbq:  προθεσεις  :turkey:  :camp:  για την τσικνοπεμπτη και επειδη δεν μπορω να "στηριζομαι" σε μυστικες τοποθεσιες για την καλοπεραση... καλα να περασετε ραντεβου την μεθεπομενη εβδομαδα. :D :D

Link to comment
Share on other sites

μεσα και εγω παιδια :-) ισως να καταφερω να φθασω πρωτος την πεμπτη μιας και στην προηγουμενη μυστικη τοποθεσια ημουνα απο της 8.45 εκει αλλα με προλαβε αλλος ..χαχα

Link to comment
Share on other sites

Επειδη εχω "ασχημες"   :bbq:  προθεσεις  :turkey:  :camp:  για την τσικνοπεμπτη και επειδη δεν μπορω να "στηριζομαι" σε μυστικες τοποθεσιες για την καλοπεραση... καλα να περασετε ραντεβου την μεθεπομενη εβδομαδα. :D :D

Γιαννη τι εννοεις δεν μπορεις να στηριζεσαι σε μυστικες τοποθεσιες για την καλοπεραση;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Guest methana

.............Παρόλα αυτά όμως αυτή η Πέμπτη είναι ιδιαίτερη αφου πρέπει να ποτιστούμε με μυρωδιές και λιγάκι τσίκνα.Οπότε όπως καταλαβαίνετε πρέπει να ακονίσετε τα μαχαιροπίρουνα σας.

 

 

Συμμετοχές:

  1. Golfaki 4
  2. PanosVR6
  3. methana
  4. BECKMAN
  5.  

Αυτο το "λιγακι τσικνα" Με τρομαζει.... :) :)

Γιαννη τι εννοεις δεν μπορεις να στηριζεσαι σε μυστικες τοποθεσιες για την καλοπεραση;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Γιάννη, αν πιστεύεις ότι το λιγάκι που γραψε ο Δημήτρης είναι για την ποσότητα δεν νομίζω. Ίσα ίσα έχουμε αποδείξει και παλαιότερα σε τέτοιες εξόδους ότι είναι αρκετά τα κρέατα που τρώμε σαν παμφάγα που μαστε. Αν το λες για άλλο λόγο δεν ξέρω. Απλά το λιγάκι δεν είναι για τη ποσότητα... (απ ότι φαντάζομαι δλδ)

Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6

Γιάννη, αν πιστεύεις ότι το λιγάκι που γραψε ο Δημήτρης είναι για την ποσότητα δεν νομίζω. Ίσα ίσα έχουμε αποδείξει και παλαιότερα σε τέτοιες εξόδους ότι είναι αρκετά τα κρέατα που τρώμε σαν παμφάγα που μαστε. Αν το λες για άλλο λόγο δεν ξέρω. Απλά το λιγάκι δεν είναι για τη ποσότητα... (απ ότι φαντάζομαι δλδ)

σωστη η σκεψη σου γιαννη(doumasj)!;) Edited by PanosVR6
Link to comment
Share on other sites

Αν περιοριζομασταν στην ποσοτητα κυριοι τοτε φανταζομαι θα ειχαμε ολοι κορμαρες.οποτε γιαννη αν κοιταξεις γυρω σου θα καταλαβεις τι θα ακολουθησει....

Link to comment
Share on other sites

Guest methana

Αν περιοριζομασταν στην ποσοτητα κυριοι τοτε φανταζομαι θα ειχαμε ολοι κορμαρες.οποτε γιαννη αν κοιταξεις γυρω σου θα καταλαβεις τι θα ακολουθησει....

 

Τετοια εφαγε η Μαντοναααα κι εκανε κορμι κολωναααα...... :D :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6

Τσικνοπέμπτη και secret meeting δεν υπάρχει.

εσυ που ερχεσαι καθε χρονο κ ξερεις οτι παντα περναμε καλα απ ολες τις αποψεις εχεις αποριες βρε νικο;δλδ θα σας παμε καπου που δεν ειναι καλα;το εχουμε κανει πολλες φορες στο παρελθον;εισαι παλιο μελος κ δεν θα επρεπε να εχεις αποριες..παντως το λεω σε ολους σας γιατι παρολο που το εχει γραψει ο δημητρης ολοι αναρωτιεστε..παιδια σιγουρα θα παμε για φαγητο κ εχουμε κλεισει ταβερνα!ελατε να φαμε κ να διασκεδασουμε ολοι μαζι οπως προσταζει η μερα..!;)
Link to comment
Share on other sites

Να σας ενημερωσουμε πως αυριο στις 12 το μεσημερι θα κανονιστει το τραπεζι στην ταβερνα που θα μας φιλοξενησει.εμεις λογω της ημερας ειμαστε υποχρεομενοι να δωσουμε ακριβη αριθμο ατομων οποτε οσοι θα δωσετε το παρων καλειστε να γραψετε μεχρι αυριο στις 12!

Link to comment
Share on other sites

beckman +1 αν μπορεις να περιμενε 5 λεπτα παραπανω δημητρη γτ θα ερθω απο αγιο στεφανο φιλε μου σχολαω 9 ωρα ακριβως φιλε και θα ερθω οσο πιο γρηγορα γινεται δημητρη...ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.