Jump to content
passatebos

Weekly Night Out @ Αττική - Πέμπτη 14/03/13, Αγ. Ιωάννης Ρέντης , Cosmos Bowling - Billiards - Internet Cafe

Recommended Posts

Αγαπήτα μας μέλη

 

Αυτή την Πέμπτη 14/03/13 τα μέλη από την Αθήνα και τις γύρω συνοικίες δίνουν το ραντεβουδάκι τους για τον καφέ και το ποτό τους στο COSMOS bowling center στον Αγ. Ιωάννη Ρέντη στη συμβολή των οδών Λ. Θηβων 226 και Παρνασού. (Χάρτης εδώ.)

 

Στη γνωστή ώρα λοιπόν 21:30 με 22:00 θα σας περιμένουμε μπροστά από τις κυλιόμενες σκάλες για να ανέβουμε όλοι μαζί.

 

Τα καμάρια μας θα τα αφήσουμε όπου αγαπάμε μιάς και το μαγαζί έχει δωρεάν χώρο στάθμευσης (υπαίθριο και υπόγειο)!!!

 

Τα θέματα συζήτησης ποικίλουν αλλά ένα θα μας απασχολήσει περισσότερο, η πανελλήνια εκδρομή στην όμορφη πόλη της Καστοριάς στις 16-17-18 Μαρτίου.

(Μην ξεχνάτε οτι την Πέμπτη θα παραλάβουμε και τις επετειακές μπλούζες μας !!!!!)

 

Οσοι ακολουθήσετε στην εκδρομή ελάτε να συζητήσουμε τις τελευταίες λεπτομέρειες, όσοι παλι δεν έρθετε απλά ελάτε να μας ευχηθείτε καλό ταξίδι ...

 

Σας περιμένουμε όλους φορώντας όπως πάντα τα αξεσουάρ της λέσχης.

 

Δηλώστε μας την συμμετοχή σας για καλύτερη οργάνωση μας με τον γνωστό τρόπο, δηλαδή ψευδώνυμο + αριθμός επιπλέον ατόμων που θα σας συνοδεύουν!

 

 

 

Υπενθυμίζουμε ότι :

- Εφεξής και μέχρι την Πανελλήνια Συνάντηση στην Καστοριά θα δίνονται ξεχωριστοί λαχνοί ενίσχυσης της λέσχης αξίας 2 ευρώ. Οι λαχνοί αυτοί θα συμμετάσχουν σε ξεχωριστή κατηγορία δώρων στην κλήρωση που θα γίνει στην διάρκεια της κεντρικής εκδήλωσης. Τέτοιους λαχνούς μπορούν να πάρουν ακόμη και όσοι δεν έλθουν στην εκδρομή. Μπορείτε να επικοινωνείτε στην Αθήνα με τον Παναγιώτη (PanosVR6).

- Κυκλοφόρησαν αναμνηστικά ημερολόγια για το νέο έτος αξίας 3 ευρώ. Όσοι επιθυμούν να το προμηθευτούν θα πρέπει άμεσα να επικοινωνήσουν με τον Γιάννη (lupakos).

- Μπορείτε να μας βρείτε στα πιο δημοφιλή κοινωνικά δίκτυα: ακολουθήστε μας στο icon-social_twitter.png | κάντε μας Like στο icon-social_facebook.png | δείτε μας στο icon-social_youtube.png



 

Με εκτίμηση,
το Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

Edited by Λευ kouliss
Text Format
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω η συνοδος μου κ η ερωμενη μου(golfaki) θα ειμαστε εκει

Link to comment
Share on other sites

Θα είμαι παρόν με την συνοδό μου :-)

 

Επίσης θα μπορείτε να παραλάβετε τις επετειακές μπλούζες!

Link to comment
Share on other sites

Ok!!

Link to comment
Share on other sites

Ενημερωνουμε πως σημερα θα πραγματοποιηθει η φωτογραφηση - βιντεοσκοπηση η οποια δεν πραγματοποιηθηκε την προηγουμενη Πεμπτη 07/03 στο secret meeting λογω τεχνικου προβληματος.

Link to comment
Share on other sites

Guest methana

Ναι ειχε τσικνα στα χερια ο οπερατερ και δεν μπορουσε να πιασει την καμερα... :D:bbq::D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι ειχε τσικνα στα χερια ο οπερατερ και δεν μπορουσε να πιασει την καμερα... :D:bbq::D

Βασικα ηταν ομιχλωδες το τοπιο γενικα απο την τσικνα ........

 

Και ο οπερατερ ειχε λαδια στα χερια

Link to comment
Share on other sites

Ναι ειχε τσικνα στα χερια ο οπερατερ και δεν μπορουσε να πιασει την καμερα... :D:bbq::D

Βασικα ηταν ομιχλωδες το τοπιο γενικα απο την τσικνα ........

 

Και ο οπερατερ ειχε λαδια στα χερια

ευγενεστατοι.....ευγε.....τσιμπησαμρ λιγακι μωρε μην το κανετε κ θεμα
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.