Jump to content
doggy

Weekly Day Out @ Βόρεια Ελλάδα - Σάββατο 16/3/13, Θεσσαλονίκη, Wash Park Αφοι Θεοδώρου Α.Ε.

Recommended Posts

Αγαπήτα μας μέλη
 
Χάρη στη συμβολή του μέλους symearg το Σάββατο 16/03/13 τα μέλη από την Θεσσαλονίκη και τις γύρω περιοχές της Βόρειας Ελλάδας δίνουν το ραντεβουδάκι τους για "καθαριότητα" στο Wash Park Αφοι Θεοδώρου Α.Ε. που βρίσκεται Λεωφ. Γεωργικής Σχολής 4 - 6 στο Φοίνικα (100μ μετά τα φανάρια του JUMBO).

Προκειμένου να κάνουμε μια θεαματική είσοδο όλοι μαζί θα δώσουμε ραντεβού στο πάρκινκ της Αγροτικής τράπεζας που βρίσκεται ακριβώς στο φανάρι του JUMBO πάνω στο δρόμο.

Εκεί θα σας περιμένει ο symearg για να πάτε όλοι μαζί!

Ώρα συνάντησης 15:00.

 

Όσα μέλη έρθουν αργότερα μπορούν να πάνε απευθείας στο Wash Park! 

 

Το τηλ του symearg για τυχόν λεπτομέριες είναι το 69 415 20 805.

 

Επίσης θα υπάρχει στη διάθεση μας και ένας μεγάλος χώρος για αναμνηστική φωτογράφηση με τα καμάρια μας!

 

Στη διάρκεια του Wash Day θα κανονίσουμε και τις λεπτομέρειες, ραντεβού προκειμένου να μεταβούμε όλοι μαζί στην Καστοριά.

Δηλώστε μας την συμμετοχή σας για καλύτερη οργάνωση μας με τον γνωστό τρόπο, δηλαδή ψευδώνυμο + αριθμός επιπλέον ατόμων που θα σας συνοδεύουν!

 
Υπενθυμίζουμε ότι :
- Εφεξής και μέχρι την Πανελλήνια Συνάντηση στην Καστοριά θα δίνονται ξεχωριστοί λαχνοί ενίσχυσης της λέσχης αξίας 2 ευρώ. Οι λαχνοί αυτοί θα συμμετάσχουν σε ξεχωριστή κατηγορία δώρων στην κλήρωση που θα γίνει στην διάρκεια της κεντρικής εκδήλωσης. Τέτοιους λαχνούς μπορούν να πάρουν ακόμη και όσοι δεν έλθουν στην εκδρομή. Μπορείτε να επικοινωνείτε στην Αθήνα με τον Παναγιώτη (PanosVR6).
- Κυκλοφόρησαν αναμνηστικά ημερολόγια για το νέο έτος αξίας 3 ευρώ. Όσοι επιθυμούν να το προμηθευτούν θα πρέπει άμεσα να επικοινωνήσουν με τον Γιάννη (lupakos).
- Μπορείτε να μας βρείτε στα πιο δημοφιλή κοινωνικά δίκτυα: ακολουθήστε μας στο icon-social_twitter.png | κάντε μας Like στο icon-social_facebook.png | δείτε μας στο icon-social_youtube.png

 
Με εκτίμηση,
το Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

 

Συμμετοχές:

  1. symearg
  2. titikos
  3. Professor (για τον καφέ μόνο)
  4. kattt +1
  5. Billgr4 (?)
  6. Πάνος46 +1
Link to comment
Share on other sites

Οτι θέλεις! Το κανονίσουμε εκεί.

καλυτερα απο τωρα για να ειμαστε πιο οργανομενοι και να εχουν ενα πλανο τα παιδια που ερχονται απο μακρια....

Link to comment
Share on other sites

ok. Κρήνη είναι καλά και βολεύει και για τα αυτοκίνητα. Θα δω για κάποιο καφέ. Έχεις κανένα γνωστό σου να μας κρατήσει τραπέζι? Γιατί θα έχει κόσμο το Σάββατο.

Link to comment
Share on other sites

ok. Κρήνη είναι καλά και βολεύει και για τα αυτοκίνητα. Θα δω για κάποιο καφέ. Έχεις κανένα γνωστό σου να μας κρατήσει τραπέζι? Γιατί θα έχει κόσμο το Σάββατο.

ναι εχω σολα τα μαγαζια εκει αν μαθουμε ποσοι θα ειμαστε σιγουρα θα παρω τηλ να κλεισω...αρκει να ξερω ατομα.....

Link to comment
Share on other sites

Ενδεχεται το Σαββατο να ειμαι στην Θεσσαλονικη...  Οποτε βαλτε με κι εμενα με ενα ερωτηματικο..  ( Πλυσιμο δε νομιζω, γιατι θα εχω επιστροφη οποτε αδικος κοπος :S )

Link to comment
Share on other sites

εγώ μέσα +1  Κανόνισε και για parking με σκέπαστρο για πλυμένα αυτοκίνητα. :drinks:

Μη στεναχωριέσαι. Κανόνισα να μην βρέχει. Μου κόστισε κάτι παραπάνω αλλά χαλάλι.

Link to comment
Share on other sites

Και γω παιδια..!με την γυναικα!!για πλυσιμο κ μετα καφεδακι..!

Link to comment
Share on other sites

Ilias.gr, chrispant, Κοσμάς τί λέτε θα τα καταφέρετε; Τα υπόλοιπα μέλη;

ο chrispant εχει δουλεια ο κοσμας δεν ξερει  ισως μαθει το απογευμα επισης θα ερθουν gioulizpt,ενα μελος απο το scirocco club και ενας guest star. τωρα για την καλυτερη εξυπηρετηση σας ενημερωστε μας εγκαιρα ωστε να μπορεσουμε να κανονισουμε τραπεζια καθως και θεσεις parking

Link to comment
Share on other sites

Ilias.gr, chrispant, Κοσμάς τί λέτε θα τα καταφέρετε; Τα υπόλοιπα μέλη;

θελω πολυ να ερθω αλλα μαλλον δεν θα τα καταφερω. δουλευει η γυναικα μου και θα προσεχω τη μικρη. 

Link to comment
Share on other sites

θελω πολυ να ερθω αλλα μαλλον δεν θα τα καταφερω. δουλευει η γυναικα μου και θα προσεχω τη μικρη. 

Δεν πειράζει. Η μικρή έχει προτεραιότητα! 

Link to comment
Share on other sites

o chrispant  μπορεί να τα καταφέρει , δεν είναι σίγουρο. θα δείξει τελευταία στιγμή.

Link to comment
Share on other sites

προς ενημερωση ολων

 

το προγραμμα σαββατο 16/3/2013 θα εχει  ως εξης

- ωρα 15.00  ραντεβού στο πάρκινκ της Αγροτικής τράπεζας που βρίσκεται ακριβώς στο φανάρι του JUMBO πάνω στο δρόμο.

-ωρα 16.00 αναχωρηση με προορισμο το καφε μπαρ remvi (Διεύθυνση : Κανάρη 2, Καλαμαριά, Θεσσαλονίκη) οπου εχει γινει και κρατηση παρκινγκ!!!

τωρα συμμετοχες που δεν εχουν ανφερθει

  • gioulizpt
  • billgr4
  • 7  μελη scirocco
  • guest star peugeot 207 

ευχαριστω θερμα τον παναγιωτη τζιοτζιο για την πολυτιμη βοηθεια του

παρακαλουνται οσα μελη επιθυμουν, να δηλωσουν συμμετοχη για την καλυτερη εξυπηρετηση ολων!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο! Θα είμαστε μια πολύ ωραία παρέα. Ελπίζω να τα καταφέρουμε όλοι και την Κυριακή ώστε να κάνουμε και μία εντυπωσιακή είσοδο στην Καστοριά.

Link to comment
Share on other sites

και γω μεσα ειμαι τελικα για αυριο θα ερθω και στο πλυντηριο ( δεν θα το πλυνω ομως  γιατι το βραδυ θα φυγω για γρεβενα και δεν θα ειναι καλος ο καιρος ).  και για καφε.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά και εγω θα έρθω για πρώτη φορά σε συνάντηση!για πλύσιμο μόνο λόγο υποχρεώσεων....δεν ξέρω όμως την ώρα γιατι δεν γνωρίζω καθόλου που βρίσκεται το wash park το σίγουρο ειναι οτι στις 2 θα ξεκινήσω από κέντρο οπότε υπολογιστε με κ μένα!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά και εγω θα έρθω για πρώτη φορά σε συνάντηση!για πλύσιμο μόνο λόγο υποχρεώσεων....δεν ξέρω όμως την ώρα γιατι δεν γνωρίζω καθόλου που βρίσκεται το wash park το σίγουρο ειναι οτι στις 2 θα ξεκινήσω από κέντρο οπότε υπολογιστε με κ μένα!

φιλε μου ειναι πολυ ευκολο ερχομενος απο φοινικα στο δεξι σου χερι διπλα σενα βενζιναδικο jet oil ειναι  το πλυντηριο ! 1 φαναρι μετα το φοινικα ειναι η αγροτικη τραπεζα που θα βρεθουμε παρολο αυτα εχε και το τηλ του symeark που το ανερτησε!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ  ωραία και σήμερα !!!   Ειχαμε και πανό χάρη στον symearg !!

μπράβο στον Μάκη και στον titikos  για την οργάνωση και για το πλύσιμο και για τον καφέ-μπύρα κλπ με και θέση prive στο μαγαζί  για τα τόσα golfakia-passat-scirocco-207 rc.

 

όταν θέλουμε έχουμε μεγάλη παρέα λέμε !!!

:goodjob:  :goodjob:  :goodjob:  :goodjob:

Edited by chrispant
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.