Jump to content
doggy

Weekly Day Out @ Βόρεια Ελλάδα - Σάββατο 16/3/13, Θεσσαλονίκη, Wash Park Αφοι Θεοδώρου Α.Ε.

Recommended Posts

Μια πρώτη γεύση από τη συνάντηση. Οι υπόλοιπες φωτογραφίες μόλις δημιουργηθεί το link (για να μην φορτώνουμε το topic).

post-21003-0-19754300-1363537419_thumb.j 

post-21003-0-38884300-1363537453_thumb.j

post-21003-0-26109200-1363537519_thumb.j

post-21003-0-05161100-1363537555_thumb.j

post-21003-0-19667900-1363537588_thumb.j

post-21003-0-67611500-1363537617_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

ναι πιστευω περασαμε πολυ ομορφα καθως καναμε μια δυναμικη παρουσια αγγιζοντας τις 17 συμμετοχες  :clapping: με passat  golf scirocco και ενα polo. χαρηκα πολυ που ειδα παλια μελη καθως και τους 2 quest star με τα 207 rc!

Link to comment
Share on other sites

Θελουμε και τις αλλες :p 
Μπραβο παιδια (titikos, symearg), πολυ ωραια συναντηση... Titiko respect για το μαγαζι ρε φιλε... Πες τον Ραφαηλ να "τρεξει" το βιντεακι.... !!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Θελουμε και τις αλλες :p 

Μπραβο παιδια (titikos, symearg), πολυ ωραια συναντηση... Titiko respect για το μαγαζι ρε φιλε... Πες τον Ραφαηλ να "τρεξει" το βιντεακι.... !!!!!!!!

ναι θελει λιγο δουλεια για να γινει σαν και αυτο απο τους αγωνες μου....

Link to comment
Share on other sites

Έχω πληροφορίες ότι 4 κοπέλες καθάριζαν επί ώρες ένα Golfάκι και ότι αυτός ήταν ο λόγος που μερικοί καθυστέρησαν να έρθουν για καφέ!!!

Link to comment
Share on other sites

xexexexexexeexe  ...αλήθεια είναι  Περικλή..!!!  τί να κάνω ο άμοιρος  ??  τους άρεσε και το έτριβαν το έτριβαν...   :thumbsup2:  :thumbsup2:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ήταν πάντως το δικό μου!!;) Περικλή στείλε μου πμ το email σου να σου στείλω φωτό..!

Είπα να μην το πω αλλά...!post-22709-136372997863_thumb.jpg Ακόμα γυαλίζει..!

Link to comment
Share on other sites

τελικά του πάει το γκριζάκι το χρώμα !    ωραία φώτο Πάνο !!  αυτός που φαίνεται οδηγάει ή γελάει ?     :db:

Link to comment
Share on other sites

το γκρι ειναι το καλυτερο χρωμα αυτο ειναι γνωστο

το κοκκινο ειναι κοριτσιστικο κ αυτο γνωστο

Link to comment
Share on other sites

ναι θελει λιγο δουλεια για να γινει σαν και αυτο απο τους αγωνες μου....

 

:o     Τετοια λεγε.... Που να κανουμε και on road filming δηλαδη τι εχει να γινει..

 

ΑΑαααααλλος υπερμαχος καγκουρομαχος απο κει..

 

Αληθευει οτι..   :gym:      εσυ; 

Link to comment
Share on other sites

:o     Τετοια λεγε.... Που να κανουμε και on road filming δηλαδη τι εχει να γινει..

 

 

Αληθευει οτι..   :gym:      εσυ; 

Εγω την καταναλωση πηγα να φτιαξω μπιλη 8)αλλα αυτη τη φορα μαλλον θα κανω δυναμομετρηση γτ ποτε δν εκανα κ μ "χρωσταει" μια ;)

Link to comment
Share on other sites

Μονο εγω το διαβασα αυτο π ειπε ο απο πανω μ ο καγκουρας? :bad:

τι ειπες ρε σιελ γατακι εσυ?blue καρχαρινι

Link to comment
Share on other sites

Το βιντεο ειναι τελειο παιδια..!πολυ ωραιες ληψεις και ωραια μουσικη.!Ο Κοσμας στο τελος οπως παντα ΣΟΒΑΡΟΣ.!χεχε.!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στον Τιτίκο και στον Ραφαήλ!!!Πολύ ωραίο το βίντεο!!!!

Link to comment
Share on other sites

τέλειο το βίντεο !!  η μόνη παράκρουση είναι εκείνο το κόκκινο το cabrio..  τι ήταν ?.. ferrari ?  :lolu:    αντε ρε το γατί !.. :ass:

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο και πάλι μπράβο στον καλλιτέχνη Ραφαήλ και στον τιτίκο που έφτιαξαν το βιντεάκι.

Καλά ποιός είναι αυτός που βάζει ρουζ στο Golfάκι του? χαχαχα

Edited by kattt
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο και πάλι μπράβο στον καλλιτέχνη Ραφαήλ και στον τιτίκο που έφτιαξαν το βιντεάκι.

Καλά ποιός είναι αυτός που βάζει ρουζ στο Golfάκι του? χαχαχα

Καλά ρε, χάθηκε ένα αντρικό πινέλο? Μια νταβανόβουρτσα έστω.. ελπίζω να μη γέμισες τους αεραγωγούς με πούδρα!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.