Jump to content
balasis

Passat Ποιό ;;;

Recommended Posts

Καλησπερα σας φιλοι μου. Εχω μια παρα πολυ μεγαλη απορια και ελπιζω να βοηθησετε .

 

Τελικα ποιο μοντελο passat εχω , εγω και πολλοι αλλοι εδω μεσα γιατι θα μου στριψει ;;;!!!

 

Το αμαξι ειναι μοντελο 1999 , με πλαισιο WVWZZZ3BZXP το πλαισιο λεει Β3 , η vw λεει Β3 αλλα οταν ψαχνω κατι στο net μου το βγαζει σαν  Β5 ,

 

και σαν Β3 βγαζει ενα ποιο παλιο .

 

Το δικο μου ειναι ιδιο με του passateboυ , 1.8Τ 20V και ιδιας χρονολογιας .

 

Το επομενο ειναι του passsatoumpa και του GOLFAKI 4 και το βγαζει σαν Β5.5

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας φιλοι μου. Εχω μια παρα πολυ μεγαλη απορια και ελπιζω να βοηθησετε .

 

Τελικα ποιο μοντελο passat εχω , εγω και πολλοι αλλοι εδω μεσα γιατι θα μου στριψει ;;;!!!

 

Το αμαξι ειναι μοντελο 1999 , με πλαισιο WVWZZZ3BZXP το πλαισιο λεει Β3 , η vw λεει Β3 αλλα οταν ψαχνω κατι στο net μου το βγαζει σαν  Β5 ,

 

και σαν Β3 βγαζει ενα ποιο παλιο .

 

Το δικο μου ειναι ιδιο με του passateboυ , 1.8Τ 20V και ιδιας χρονολογιας .

 

Το επομενο ειναι του passsatoumpa και του GOLFAKI 4 και το βγαζει σαν Β5.5

Κανεις λαθος και μπερδευεσε μονος σου. Το πλαισιο σου λεει 3Β και οχι Β3

στην γλωσσα της φαουβε το μοντελο σου ειναι το 3Β και στην γλωσσα της "πιατσας" το Β5

καμια σχεση με το 3ΒG που ονομαζει το facelift και στην "πιατσα" πιανετε σαν Β5,5

Link to comment
Share on other sites

Δλδ αν εγω θελω να ψαξω στο net για το αμαξι μου , θα γραψω 3Β η Β5 ; Μην παραγγειλω τπτ και δεν μου κανει .

Και γιατι το εχουν κανει αυτο ;

Link to comment
Share on other sites

Guest hellenic vanagon

Καλησπερα σας φιλοι μου. Εχω μια παρα πολυ μεγαλη απορια και ελπιζω να βοηθησετε .

 

Τελικα ποιο μοντελο passat εχω , εγω και πολλοι αλλοι εδω μεσα γιατι θα μου στριψει ;;;!!!

 

Το αμαξι ειναι μοντελο 1999 , με πλαισιο WVWZZZ3BZXP το πλαισιο λεει Β3 , η vw λεει Β3 αλλα οταν ψαχνω κατι στο net μου το βγαζει σαν  Β5 ,

 

και σαν Β3 βγαζει ενα ποιο παλιο .

 

 

Όταν λέμε Β3, εννοούμε το μοντέλο του 1988.

 

Δες εδώ το κορυφαίο της σειράς, Β35ι: (SYNCRO)

 

1993-Volkswagen-Passat-Variant-concept-_

Edited by hellenic vanagon
Link to comment
Share on other sites

Δλδ αν εγω θελω να ψαξω στο net για το αμαξι μου , θα γραψω 3Β η Β5 ; Μην παραγγειλω τπτ και δεν μου κανει .

Και γιατι το εχουν κανει αυτο ;

το μοντελο σου αν πας σε αντιπροσωπεια θα ψαξεις για 3b.αν ομως παιξεις με ιντερνετ τοτε θα ψαχνεις για b5.του πασατουμπα που λες ειναι b5.5ενω το δικο μου 3bg.αυτο γινεται γιατι εχει αλλη αριθμιση το εργοστασιο απο την αγορα.
Link to comment
Share on other sites

Τωρα το εχασα τελειος . Πως το δικο σου ειναι 3bg και του passatoumpa b5.5 ;;;  Ιδια δεν ειναι τα αμαξια σας ;;;

 

Μιλησα με τον passatebo και εχουμε το ιδιο πλαισιο , αλλαζουν μονο τα 2 τελευταια γραμματα . Εσας δεν ειναι ιδιο το πλαισιο ;;

Link to comment
Share on other sites

Guest hellenic vanagon

Τα δικα μας ειναι 3b η b5 οπως και να το γραψεις το ιδιο ειναι.

Nαι αλλά ποιο 3b;

 

Γιατί αν πεις 3(2)b, πρόλαβε άλλος:

 

Nu3AD0alphaepsiloniotakappa3CC0nualpha2_

 

 

:laugh:

Edited by hellenic vanagon
Link to comment
Share on other sites

Χαιρομαι που πηρα τοσο γρηγορα απαντησεις !!! Μου λυθηκε η απορια , σας ευχαριστω ολους .......

Link to comment
Share on other sites

Παραγγειλε εσυ και αν δεν σου κανει εγω εδω ειμαι!!!!!!!!!!!

 

Ολα τα σφαζω ολα τα μαχαιρωνω .............

 

Δωσε μου αυτα που φορας στο μοτερακι σου και γω σου παραγγελνω οτι θεςςςςςςςςςςς....

Link to comment
Share on other sites

Τωρα το εχασα τελειος . Πως το δικο σου ειναι 3bg και του passatoumpa b5.5 ;;;  Ιδια δεν ειναι τα αμαξια σας ;;;

 

Μιλησα με τον passatebo και εχουμε το ιδιο πλαισιο , αλλαζουν μονο τα 2 τελευταια γραμματα . Εσας δεν ειναι ιδιο το πλαισιο ;;

Εμενα ειναι το facelift του πασατουμπα οχι
Link to comment
Share on other sites

Ναι καλα σε πιστεψαμε εσενα τωρα ....

 

Facelift θα του κανω εγω μολις σου παρω τα δερματινα ..........

 

Ειναι τωρα ο ..........................

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Μητσος για δερματινα καθισματα !!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.