Jump to content
bbp

Golf 5/6 1.4 Tsi - Έφτασαν τα 200άρια? [ Βελτίωση 1ου & 2ου Σταδίου]

Recommended Posts

παλικαρια ψαχνομαι να τσακωθω ειναι ευκολο. :blush::lol::lol::lol::lol: .

σασ παρακαλω τσακωθειτε μαζι μου.golf rs ελα να τσακωθουμε..χα χα χα ρε golf rs εισαι 30 χρονων δεν εχεισ τιποτα αλλο ν ακανεις απο το ν α τσακωνεσαι στο forum?

Link to comment
Share on other sites

παλικαρια ψαχνομαι να τσακωθω ειναι ευκολο. :blush::lol::lol::lol::lol: .

σασ παρακαλω τσακωθειτε μαζι μου.golf rs ελα να τσακωθουμε..χα χα χα ρε golf rs εισαι 30 χρονων δεν εχεισ τιποτα αλλο ν ακανεις απο το ν α τσακωνεσαι στο forum?

Γειά σου ρε Εμίλιε παίχτη... worthy.gifworthy.gif

1 και 17 βραδιάτικα, ξαφνικά αποφάσισες να γίνεις μέλος για να πετάξεις την μ@λ@κι@ σου...

Ευγε τέκνον μου...Μετα λές ότι εγώ δέν έχω τί να κάνω..... :lol::lol::lol: .

Ρέ τι γέλιο έχω ρίξει εδώ μέσα....

Edited by GolfRS
Link to comment
Share on other sites

παλικαρια ψαχνομαι να τσακωθω ειναι ευκολο. :blush::lol::lol::lol::lol: .

σασ παρακαλω τσακωθειτε μαζι μου.golf rs ελα να τσακωθουμε..χα χα χα ρε golf rs εισαι 30 χρονων δεν εχεισ τιποτα αλλο ν ακανεις απο το ν α τσακωνεσαι στο forum?

Ρε τι αλλο θα δουμε...... rocket.gifrocket.gif

Link to comment
Share on other sites

αδερφε και συ τετοια ωρα αποφασισες να μπεισ και να απαντησεις ομοιοσ στον ομοιο.

I LOVE YOU KARGA EISAI TO ALLO MOU MISO .GOLF RS RULEZ

Κι εσύ συνεχίζεις να αποδεικνύεσαι πιο βλάκας με το να συνεχίζεις σαν 2ο ποστάρισμα και να τα λες αυτά που λες;;;

Οντως θέλεις να τσακωθείς και ψάχνεις να βρεις τα όριά μας, αλλά επειδή ως γνωστόν, ο έξυπνος τα έβαλε με το βλάκα, και ο βλάκας κέρδισε λόγω υπεροχής στα σημεία, απλά δε θα ασχοληθούμε άλλο μαζί σου...

Link to comment
Share on other sites

Κι εσύ συνεχίζεις να αποδεικνύεσαι πιο βλάκας με το να συνεχίζεις σαν 2ο ποστάρισμα και να τα λες αυτά που λες;;;

Οντως θέλεις να τσακωθείς και ψάχνεις να βρεις τα όριά μας, αλλά επειδή ως γνωστόν, ο έξυπνος τα έβαλε με το βλάκα, και ο βλάκας κέρδισε λόγω υπεροχής στα σημεία, απλά δε θα ασχοληθούμε άλλο μαζί σου...

EINAI I ΩΡΑ ΤΗΣ Μ@Λ@ΚΙ@Σ

ΛΑΤΟΥΣΑΚΗ ΜΙΛΑΕΙ Η ΑΜΕΛΗΤΑΙΑ ΠΟΣΟΤΗΤΑ

Link to comment
Share on other sites

Βασικά προσπαθώ να καταλάβω ποιος είσαι.... Γιατί για να με λες με το όνομά μου, ή τόσο βλάκας είσαι που θες να δείξεις πως μας ξέρεις κι από παλιά, ή δεν ξέρω κι εγώ τι! Οπότε ξέρεις τι θα πει αυτό, ε;

Link to comment
Share on other sites

αδερφε και συ τετοια ωρα αποφασισες να μπεισ και να απαντησεις ομοιοσ στον ομοιο.

I LOVE YOU KARGA EISAI TO ALLO MOU MISO .GOLF RS RULEZ

Κοίτα δέν θέλω να σε αναστατώσω βραδιάτικα, αλλά το " ς " βρίσκεται στο " w ".Δοκίμασε να δείς.Θα στο βγάλει και σένα.Ελπίζω να κατάλαβεσ...

P.S.Πέφτεις απο τα σύννεφα ξέρω, αλλά η τεχνολογία προχωράει καθημερινά.Οι αλήτες όμως που το έκρυψαν έ ;;;Πσσσσσσσ....ςςςςςς

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα δέν θέλω να σε αναστατώσω βραδιάτικα, αλλά το " ς " βρίσκεται στο " w ".Δοκίμασε να δείς.Θα στο βγάλει και σένα.Ελπίζω να κατάλαβεσ...

P.S.Πέφτεις απο τα σύννεφα ξέρω, αλλά η τεχνολογία προχωράει καθημερινά.Οι αλήτες όμως που το έκρυψαν έ ;;;Πσσσσσσσ....ςςςςςς

GOLF RS ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΔΕΙΞΗ ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΕΚΝΑ ΧΩΡΙΣ ΕΣΕΝΑ.ΛΑΤΟΥΣΑΚΗ ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΥΤΙΣΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ

Link to comment
Share on other sites

GOLF RS ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΔΕΙΞΗ ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΕΚΝΑ ΧΩΡΙΣ ΕΣΕΝΑ.ΛΑΤΟΥΣΑΚΗ ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΥΤΙΣΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=22765

Διάβασε.....

Link to comment
Share on other sites

GOLF RS ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΔΕΙΞΗ ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΕΚΝΑ ΧΩΡΙΣ ΕΣΕΝΑ.ΛΑΤΟΥΣΑΚΗ ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΥΤΙΣΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ

Επείσης άμα πατήσεις δεύτερη φορά το CAPS LOCK, θα σταματήσεις να γράφεις με ΚΕΦΑΛΑΙΑ !!!

Έλα θα σε μάθω PC εγώ σήμερα.Αλλές 2-3 π@π@ριές να γράψεις, και πας για ECDL !!! :blush::lol:

Link to comment
Share on other sites

GOLF RS ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΔΕΙΞΗ ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΕΚΝΑ ΧΩΡΙΣ ΕΣΕΝΑ.ΛΑΤΟΥΣΑΚΗ ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΥΤΙΣΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ

ΕΚΝΑ: Μη αναγνωρισμένη λέξη κατά το Τεγόπουλος - Φυτράκης Εκδοση 1999. Ούτε στου Μπαμπινιώτη στην αναθεωρημένη του 2003...

ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ: Μη σωστή χρήση της Ελληνικής, καθώς, ως γνωστόν, πριν τα σύμφωνα Κ, Π, Τ, , Ξ, ΤΖ, ΝΤ, ΜΠ, τα άρθρα παίρνουν "Ν" στην κατάληξη, όπως και πριν τα φωνήεντα για την αποφυγή χασμωδίας...

Κοινώς, όπως λέμε..... ΤΟΝ ΠΟΥΛΟ... :blush:

Link to comment
Share on other sites

emilios: αύξηση επιπέδου προειδοποίησης, και αδυναμία δημοσίευσης νέων απαντήσεων χωρίς την έγκριση της ομάδας διαχείρισης. Αυρίο θα παρατεθεί το θέμα σου στην Ομάδα Διαχείρισης για τη δημιουργία διπλού λογαριασμού.

Λόγοι για την αύξηση:

1. Προκλητικός κατά άλλων μελών

2. Εξύβριση κατά μέλους της Ομάδας Διαχείρισης

3. Δημιουργία διπλού Λογαριασμού.

Edited by White V GTI
Link to comment
Share on other sites

πωωωω ρε κάτι κ@υλες που έχετε βραδυάτικα.

Εμιλιε cool! γιατι αμα σε πετύχω στο δρόμο θα σε (ξάνα)ράψω...!! και θα κλαίς πάλι tongue.gif και ποιός σε ακούει μετά

Link to comment
Share on other sites

Κοινώς, όπως λέμε..... ΤΟΝ ΠΟΥΛΟ... -_-

ίσως το μόνο σου λάθος. μην ξεχνάς την θέση που έχεις στο site και πρέπει να δίνεις το "καλό παράδειγμα"

οπότε μην χάνεις το δύκιο σου με πούλους...

Link to comment
Share on other sites

παρεπιπτόντως, είπα να του μιλήσω με απλό τρόπο αφού δήλωσε αυτιστικός, 1ον για να μη θίξω τα άτομα με νοητική αναπηρία κρίνοντάς τον ως τέτοιο άτομο και κάνοντάς τον να νιώσει πως είναι τόσο άξιος, και 2ον γιατί πίστεψα πως με τη λαϊκούρα που τον δέρνει, ίσως μόνο έτσι να καταλάβαινε.... Καλός με τους καλούς, αλλά και καλύτερος με τους μ4λ4κες δε γίνεται....

Αν χάνοντας σε ένα πάτημα ο φίλος, και πουλώντας φούμαρα για μια ολόκληρη εταιρία νομίζει πως μπαίνοντας μετά με 2ο λογαριασμό, γίνεται μάγκας... Μάλλον κάτι άλλο που αρχίζει από ΜΑ και τελειώνει σε ΚΑΣ γίνεται...

Τα ενδιάμεσα γράμματα συμπληρώστε τα μόνοι σας!

Link to comment
Share on other sites

δεν είναι βρισιά ο πούλος....

συνεχίζεις να χάνεις το δίκιο σου. κάποτε είχα γράψει την λέξη μ@κ@κ@ς και μου την είπαν εδώ μέσα.και δεν αναφερόμουν σε κανέναν .αμα σου απαντούσα σε εσένα σε μια άσχετη στιγμή την φράση ΤΟΝ ΠΟΥΛΟ sorry αλλα δεν θα το δεχόσουν.

Link to comment
Share on other sites

ΠΟΥΛΕ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΤΟ CLUB ΕΙΝΑΙ ΕΝΩΜΕΝΟ ΚΑΙ ΔΕ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΝΑ ΤΣΑΚΩΝΕΣΤΕ ΜΕΤΑΞΥ ΣΑΣ ΝΑ ΤΣΑΚΩΝΕΣΤΕ ΜΕ ΑΛΛΑ ΜΕΛΗ ΟΠΩΣ OPEL PEUGEOT ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑΞΥ ΣΑΣ!!!ΛΥΠΑΜΑΙ ΓΙΑ ΣΑΣ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ Κ ΑΙ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙ GOLF ΕΙΣΤΕ ΡΕΖΙΛΙΔΕΣ ΤΕΛΟΣ

Link to comment
Share on other sites

kalispera kauliarides........................ti kanete tetoia wra ?emeine moni tis i xira me ta 5 orfana?

twoface, κατάλαβες τι έννοω; Αντε μετά να μην τον πω 4γάμη7ο τον άνθρωπο!!!

Ρε Αποστόλη, κατάλαβέ το.... Τον μπελά σου γυρεύεις... Θα στο παραθέσω απλά...

Βάσει καταστατικού, που είναι κατατεθιμένο στο Πρωτοδικείο Αθηνών, ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΔΙΠΛΩΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΩΝ, Η ΕΞΥΒΡΙΣΗ ΜΕΛΩΝ, ΚΑΙ Η ΑΠΕΙΛΙΤΙΚΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ. Εφαρμόζοντας ήδη τα 2 πρώτα, είσαι υπόλογος, παραθέτοντας τα ποσταρίσματά σου, σε οποιονδήποτε ενδιαφερόμενο, καθώς και στην Εισαγγελία, για κάθε ενέργεια Νομικής Μορφής που να διαφυλάσσει την Ασφάλεια, και την Ορθή Λειτουργία του ιστοχώρου.

Αν ΔΕΝ κατάλαβες τι σου γράφω, μπορώ εγώ, και ο Δημήτρης, και ο οποιος άλλος νιώσει πως θίγεται, με πρώτο τον Κουταλή Κώστα (τον πρόεδρο), να σου κάνει μήνυση από συκοφαντική δυσφήμιση, μέχρι προσβολή της ατομικής υπόστασης, και προσβολής και μη πειθαρχίας προς τους κανόνες του Φόρουμ.

Μήπως σου είνι ΠΟΛΥ νομικά αυτά για να τα καταλάβεις;;;

Link to comment
Share on other sites

kalispera kauliarides........................ti kanete tetoia wra ?emeine moni tis i xira me ta 5 orfana?

Καυλώς τον.

Λοιπόν το επόμενο είναι δύσκολο...

Πάς το ποντίκι δεξια κάτω εκεί που λεεί EN και το αλλάζεις σε EL...

Μετά ΩΣ ΔΙΑ ΜΑΓΕΙΑΣ...γράφεις ΕΛΛΗΝΙΚΑ !!!! -_-:huh:

Καλά μιλάμε άλλα 2 μαθήματα έμειναν και τον... πήρες.... :lol:

Link to comment
Share on other sites

ΚΡΥΒΕΣΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΝΟΜΟΥΣ ΑΜΑ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΣΕ ΠΑΩ ΚΟΝΤΡΑ ΣΤΑ ΝΟΜΙΚΑ ΚΑΙ ΣΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΝΟΜΟΥΣ ΛΕΤΟΥΣΑΚΗ ΜΟΥ!!!!ΔΕ ΜΕ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΛΑ ΚΑΘΟΛΟΥ..ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ .ΔΕ ΜΕ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΕΙΜΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΣΤΟ ΑΠΟΔΕΙΞΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΔΕΙΞΩ ΤΟ ΣΤΡΓΚΑΚΙ ΜΟΥ.ΕΙΣΤΕ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ...ΤΕΛΟΣ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.