Jump to content
bbp

Golf 5/6 1.4 Tsi - Έφτασαν τα 200άρια? [ Βελτίωση 1ου & 2ου Σταδίου]

Recommended Posts

παιζει συγκριση τσι 230 1.4 με 1.8τ 20βτ 230????ή ειναι εντελως διαφορετικα ???υποθετω οτι στην αρχη θα φυγει το τσι λογω κομπρεσσορα και στα ψηλα θα τον μαζεψει το 20βτ??? αν προλαβει???ή παιζει να μην προλαβει να φυγει το τσι???

Link to comment
Share on other sites

φιλε ζευς αν εμεις εχουμε το κομπλεξ κατωτεροτητας εσυ γιατι συνεχεια μπαινεις μεσα στο ποστ των tsi Και προσπαθεις με νυχια και με δοντια ν υπερασπιστεις το αγαπημενο σου αυτοκινητο?

τι να κανουμε το gt-tsi με προγραμμα ριχνει σε μαμα golf mk5 gtι ρωτα φιλους σου με gti να σου πουν...ακομα και να διαφωνεις,εδω ειναι οι δρομοι εδω και τα αυτοκινητα...δεν παει να λεει οσο θελει το δυναμομετρο?ειναι μια αληθεια....

και συγνωμη που πηραμε 1.400αρι και δεν μας πιανει τον κ@λο η εφορια.

συγγνωμη που δεν εχουμε γινει κολλητοι με τον βενζινα...

αν αυτο σε κανει να νιωθεις καλυτερα ναι εχεις καλυτερο αυτοκινητο ειναι αληθεια.συγχαρητηρια

αυτοκινητα ειναι ηρεμιστε λιγο.....σε λιγο να βγαλουμε εξω και τα π@@λια μας να τα μετρησουμε?

Edited by Playmaker
Link to comment
Share on other sites

φιλε ζευς αν εμεις εχουμε το κομπλεξ κατωτερωτητας εσυ γιατι συνεχεια μπαινεις μεσα στο ποστ των tsi Και προσπαθεις με νυχια και με δοντια ν υπερασπιστεις το αγαπημενο σου αυτοκινητο?

τι να κανουμε το gt-tsi με προγραμμα ριχνει σε μαμα golf mk5 gtι ρωτα φιλους σου με gti να σου πουν...ακομα και να διαφωνεις,εδω ειναι οι δρομοι εδω και τα αυτοκινητα...δεν παει να λεει οσο θελει το δυναμομετρο?ειναι μια αληθεια....

και συγνωμη που πηραμε 1.400αρι και δεν μας πιανει τον κ@λο η εφορια.

συγγνωμη που δεν εχουμε γινει κολλητοι με τον βενζινα...

αν αυτο σε κανει να νιωθεις καλυτερα ναι εχεις καλυτερο αυτοκινητο.συγχαρητηρια

αυτοκινητα ειναι ηρεμιστε λιγο.....σε λιγο να βγαλουμε εξω και τα π@@λια μας να τα μετρησουμε?

Κατσε ρε φιλε γιατι θα τρελαθουμε εγω ξεκινησα να λεω μλκιες?

για κοιτα μερικα posts πιο πανω τις μλκιες που ελεγε ο peolinio

και πες μου αν ειπα κατι εγω αν εβρισα η αν φανηκε πουθενα οτι ειμαι κομπλεξικος

τι να υπερασπιστω μωρε κουβαδες εχουμε δεν το καταλαβαινετε? ολοι μας

το αν εσυ εχεις την μυγα και με το παραμικρο τρελαινεσαι μηπως ερθει καποιος και σου πει οτιδηποτε για τον κουβα σου ε τοτε τι να πω... το Δρομοκαιτειο ειναι κοντα

και δεν καταλαβα σε οποιοδηποτε topic δεν μπορω να ποσταρω?

θα μου πεις εσυ που θα ποσταρω και που δεν θα ποσταρω

ΑΙ ΣΙΧΤΙΡ

Link to comment
Share on other sites

Κατσε ρε φιλε γιατι θα τρελαθουμε εγω ξεκινησα να λεω μλκιες?

για κοιτα μερικα posts πιο πανω τις μλκιες που ελεγε ο peolinio

και πες μου αν ειπα κατι εγω αν εβρισα η αν φανηκε πουθενα οτι ειμαι κομπλεξικος

τι να υπερασπιστω μωρε κουβαδες εχουμε δεν το καταλαβαινετε? ολοι μας

το αν εσυ εχεις την μυγα και με το παραμικρο τρελαινεσαι μηπως ερθει καποιος και σου πει οτιδηποτε για τον κουβα σου ε τοτε τι να πω... το Δρομοκαιτειο ειναι κοντα

και δεν καταλαβα σε οποιοδηποτε topic δεν μπορω να ποσταρω?

θα μου πεις εσυ που θα ποσταρω και που δεν θα ποσταρω

ΑΙ ΣΙΧΤΙΡ

δεν σου πα να μη ποσταρεις κανεις δεν μπορει να το πει αυτο στον αλλο!μη το ανοιγουμε καν αυτο το θεμα δεν υπαρχει λογος.....

απλα μπηκες στη συζητηση πολυ επιθετικος.....

ο καθενας μπορει να εχει την αποψη του.....

γιατι τοση σπαταλη νευρων κτλ στα αυτοκινητα??????? :ninja:

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια τι διαφορα εχει η κ03s απ τη δικια μας?? κουμπωνει κανονικα σε μας ή μονο για σωθηκα μιλαμε??

γνωριζει τπτ κανενας?? δλδ τι διαφορα θα δεις σε ροπες και αλογα???

Link to comment
Share on other sites

γνωριζει τπτ κανενας?? δλδ τι διαφορα θα δεις σε ροπες και αλογα???

δεν ξερω ποια τουρμπινα ειναι αυτη τι specs εχει κλπ αλλα απο την στιγμη που λενε τα παιδια οτι ειναι μεγαλυτερη απο την εργοστασιακη σας λογικα θα εχει με ενα σωστο προγραμματισμο και παραπανω αποδοση απο την μαμα και σιγουρα θα ειναι πολυ πιο ξεκουραστη...

στο θεμα μας (αν ειναι αυτο τελικα)

βρεθηκα με ενα παιδι οπου εχει σε tsi προγραμμα ΜΟΝΟ και δηλωνει 195 αλογα εγω με εισαγωγη και dp και dsg αλλα σε leon fr οχι gti...ημουν 1-2 αυτοκινητα μπροστα στα 700 μετρα περιπου!!!λογικα κερδισα απο τις αλλαγες...

Edited by raven
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω ποια τουρμπινα ειναι αυτη τι specs εχει κλπ αλλα απο την στιγμη που λενε τα παιδια οτι ειναι μεγαλυτερη απο την εργοστασιακη σας λογικα θα εχει με ενα σωστο προγραμματισμο και παραπανω αποδοση απο την μαμα και σιγουρα θα ειναι πολυ πιο ξεκουραστη...

στο θεμα μας (αν ειναι αυτο τελικα)

βρεθηκα με ενα παιδι οπου εχει σε tsi προγραμμα ΜΟΝΟ και δηλωνει 195 αλογα εγω με εισαγωγη και dp και dsg αλλα σε leon fr οχι gti...ημουν 1-2 αυτοκινητα μπροστα στα 700 μετρα περιπου!!!λογικα κερδισα απο τις αλλαγες...

ωραιος φιλε μπραβο..μια χαρα τα πηγες..ποσο το υπολογιζεις το δικο σου??

Link to comment
Share on other sites

ωραιος φιλε μπραβο..μια χαρα τα πηγες..ποσο το υπολογιζεις το δικο σου??

το πολυ 215 φιλε μου δεν εχω παει για δυναμομετρηση θα παω οταν βαλω προγραμμα ;)

Link to comment
Share on other sites

το πολυ 215 φιλε μου δεν εχω παει για δυναμομετρηση θα παω οταν βαλω προγραμμα ;)

αρα λογικη και η διαφορα..και εις ανωτερα στα αλογα σου ευχομαι..χαχαχα ;)

Link to comment
Share on other sites

παιδια θα ηθελα να ρωτησω τι καταναλωση εχετε με προγραμμα revo;

μεσα στην πολη αυξημενη σιγουρα εκτος κατεβαινει αλλα με νορμαλ ρυθμους...

δεν το εχω προγραμματισει ακομα αλλα σιγουρα εχω καποια ιδεα του τι γινεται απο προγραμματισμενα αυτοκινητα ειδικα τουρμπο!!!

Edited by raven
Link to comment
Share on other sites

9,5 θα λεγα αλλα το κυκλοφορω μονο βραδια οποτε ισως να ναι τσιμπιμενη η καταναλωση. δλδ να μν αλλαζω στις 3χιλ πχ αλλα στις 4... εχω δει παντως και 7.5! μν σε αγχωνει αυτο το θεμα, μονο οταν το πατας θα χεις μεγαλη καταναλωση, αλλιως πλ κοντα στα νουμερα του κατασκευαστη!!!

Link to comment
Share on other sites

9,5 θα λεγα αλλα το κυκλοφορω μονο βραδια οποτε ισως να ναι τσιμπιμενη η καταναλωση. δλδ να μν αλλαζω στις 3χιλ πχ αλλα στις 4... εχω δει παντως και 7.5! μν σε αγχωνει αυτο το θεμα, μονο οταν το πατας θα χεις μεγαλη καταναλωση, αλλιως πλ κοντα στα νουμερα του κατασκευαστη!!!

ευχαριστω για τις πληροφοριες

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.