Jump to content
bbp

Golf 5/6 1.4 Tsi - Έφτασαν τα 200άρια? [ Βελτίωση 1ου & 2ου Σταδίου]

Recommended Posts

Έχω βάλει και εγώ το συγκεκριμένο πρόγραμμα μετά απο πολυυυυυύ ψάξιμο στο Golf GTI MK6

γενικά σε Ελλάδα και Κύπρο δέν είναι τόσο γνωστή εταιρεία αλλά στην Ευρώπη είναι η πρώτη με διαφορά σε μετατροπές εγγεφάλου της VAG.

Η ΜΟΝΗ εταιρεία που σου δίνει εγγύηση στο χέρι τόσο για τηα ηλεκρονικά όσο και για τα μηχανικά μέρη του αυτοκινήτου!

Η εταιρεία αυτή συνεργάζεται με την Volkswagen racing για την μετατροπή των εγγεφάλων στα αγωνιστικά αυτοκίνητα πίστας της VW

Η Volkswagen racing κάνει και αυτή μετατροπές σε αυτοκινητα (όχι αγωνιστικά) χρησημοποιώντας το ίδιο και το αυτό πρόγραμμα της Superchips - Bluefin

είναι η μόνη εταιρεία που μπορεί να προγραμματίσει εγγεφάλους αυτοκινήτων της VAG κατασκευής 2011+ (6/2010+) εέιδή το εργοστάσιο έχει βάλει κωδικοποίηση 16 bıt. Απόδειξη ότι συνεργάζονται με τον κατασκευαστή!

Η Volkswagen Αγγλίας καλύπτει την εγγύηση σε όλα τα αυτοκίνητα που έχουν πρόγραμμα Superchips Bluefin και Volkswagen racing

Το δικό μου GTI εξάλλου είναι μοντέλο 2011, το αγόρασα το Δεκέμβριο του 2010

Είναι πολύ εύκολη η εφαρμογή και η αφαίρεση του προγράμματος και η φθηνότερη

Δίνει πολύ καλά νούμερα ιπποδύναμης και ροπής, περισότερα απο τους υπόλοιπους εξερουμενων των custom προγραμμάτων

Άριστη εξυπηρέτηση!

Χώρίς να ανοιχτεί ούτε το το καπώ γίνονται όλα αυτά!

Όσο για την δικία μου εμπειρεία? είδα τρελλή διαφορά στο GTI, χωρίς κανένα πρόβλημα, ούτε λαμπάκι ούτε κοψίματα τίποτα όλα τέλεια! δέν χωρταίνω να το οδηγώ! και πέραν αυτού είδα και μέιωση στην κατανάλωση στην οδήγηση σε αυτοκινητόδρομο και κανονική οδήγηση εντός πόλης.

δέν έχω κανένα συμφέρον να το διαφημίσω, απλά είναι η καλύτερη και πρεπει να το πώ!

Χωρίς να θέλω να θύξω ή να κατακρίνω άλλες εταιρείες, αλλά εσείς που λέτε ότι είναι καλυτερες οι οιπόλοιπες εταιρείες το έχετε ψάξει καθόλου το θέμα?

ή πήγατε εκέι επειδή έχει πάει και ο θιός του κουμπάρου σας?

τι παραπάνω σας έχουν προσφέρει απο τα πιό πάνω?

πόσα λεφτά δώσατε?

Αφήνω τα πιό πάνω στην δική σας κρίση

Την ερχόμενη βδομάδα θα πάρω το GTI για δυναμομέτρηση και θα σας ανεβάσω τα αποτελέσματα :whistling:

Link to comment
Share on other sites

xaxax εδω παντως εχει πεσει πολυ πολιτισμος....στο ροκο κλαμπ ειναι ολα τα λεφτα για ξεκατινιασμα.....και στοgtc απλα ειναι ο ναος του ξεκατινιασνατος..:whistling: :whistling:

Link to comment
Share on other sites

παιδιά ένας φίλος με 140άρι και πρόγραμμα έχει το εξής πρόβλημα. Ενώ έχει αναμμένη μηχανή το ρελαντί παίζει ασταμάτητα και κάνει πολλά μπερδέματα. Επίσης όταν προσπάθησε να το συνδέσει με το vag com για να δει εάν έχει εμφανιστεί κάποιο σφάλμα τότε το vcds του έβγαζε μήνυμα πως δεν μπορεί να συνδεθεί με τον εγκέφαλο ... το πρόγραμμα δεν το έβαλε τώρα αλλά το έχει πολύ καιρό και δούλευε μια χαρά μέχρι προχθές.. γνωρίζει κανείς τι μπορεί να είναι ?

Link to comment
Share on other sites

chris sorry ρε φιλε δικο σου ηταν το αμαξι;;;;

εχεις καποια αμεση σχεση με τον προγραμματισμο του;

δεν μας ειπες κατι ουσιαστικο αλλα για τα χιλιαδες tuned tsi και τα 500 αλογα.

ποιος ειπε εδω για λασπη που λεει ο φιλος κριτωνας ποιος tuner εγραψε εδω;;;;

τι προβλημα υπαρχει παλι με τον κυριλλο;;

δεν εγραψε ουτε εδω ουτε στο ροκο κλαμπ.

ελεος ποια!

οτινανε.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά ένας φίλος με 140άρι και πρόγραμμα έχει το εξής πρόβλημα. Ενώ έχει αναμμένη μηχανή το ρελαντί παίζει ασταμάτητα και κάνει πολλά μπερδέματα. Επίσης όταν προσπάθησε να το συνδέσει με το vag com για να δει εάν έχει εμφανιστεί κάποιο σφάλμα τότε το vcds του έβγαζε μήνυμα πως δεν μπορεί να συνδεθεί με τον εγκέφαλο ... το πρόγραμμα δεν το έβαλε τώρα αλλά το έχει πολύ καιρό και δούλευε μια χαρά μέχρι προχθές.. γνωρίζει κανείς τι μπορεί να είναι ?

Μαλλον καποιος πολλαπλασιαστης τα εφτυσε οπως καταλαβαινω απο τα συμπτωματα που περιγραφεις...

Τωρα αυτο που λες για το vag-com πρωτη φορα το ακουω....

chris sorry ρε φιλε δικο σου ηταν το αμαξι;;;;

εχεις καποια αμεση σχεση με τον προγραμματισμο του;

δεν μας ειπες κατι ουσιαστικο αλλα για τα χιλιαδες tuned tsi και τα 500 αλογα.

ποιος ειπε εδω για λασπη που λεει ο φιλος κριτωνας ποιος tuner εγραψε εδω;;;;

τι προβλημα υπαρχει παλι με τον κυριλλο;;

δεν εγραψε ουτε εδω ουτε στο ροκο κλαμπ.

ελεος ποια!

οτινανε.

Ελα φιλε μου που θιχτηκες για τον μεντορα σου.....Που ειδες να λεω κατι για το Κυριλλο.....?

Αλλα μαλλον κατι θα ξερεις εσυ για να καταλαβεις οτι εμμεσως πλην σαφως μπορει να εννοω κ τον προγραμματιστη σου....

Πρωτον δεν μιλησα για τα χιλιαδες τsi που λες....Ειπα οτι χρειαζονται προσοχη τα βελτιωμενα μοτερ....Ξαναδιαβασε το ποστ μου κ θα καταλαβεις....

Ουτε εσυ ειπες κατι ουσιαστικο.Εγω την αποψη μου ειπα κ αν δεν σου αρεσει μπορεις να μην την διαβασεις δεν ειναι απαραιτητο....

Τωρα τα ελεος κ τα οτι ναναι αστα κατα μερους....

Link to comment
Share on other sites

να μην το κανουνε αμερικαν μπαρ εδω ετσι?οχι διαμαχες χωρις λογο, στο κατω κατω το παιδι που του σπασε δεν ανοιξε καν τοπικ εδω το τι γινεται σε αλλα φορουμ δε με απασχολει ιδιαιτερα.επισης καλο ειναι μερικα ατομα που δεν γραφουν παρα μονο οταν σπαει ενα μοτερ να προσεξουν τι θα πουν γιατι θα τα θερρησω +υπευθυνα για την οποια αναταραχη προκυψει.οσοι εχουν διαλεξει καποια εταιρια βελτιωσης τους συγχαιρω για την επιλογη τους αλλα καλο θα ειναι να σταματησουν καθε φορα να λενε ποσο καλη ειναι η εταιρια-επιλογη τους κ παρουν κανενα στο λαιμο τους κ μετα εχουμε γκρινιες

Link to comment
Share on other sites

ειπες ξεκαθαρα για προγραμματιστες στο gtc.

κακα τα ψεματα δεν γραφουν και αρκετοι.

Μεντορα δεν εχω εγω αλλα τα τσιρακια με κασκολ.

ο φανατισμος φιλε σου αφαιρει καθε λογικη.

βγηκες για ακωμη μια φορα να τα πεις και εσυ εκ μερους του Κριτωνα.

εκτως αν εχεις ποσσοστα ρε παιδι μου τι πω.

Εγω φιλε τον εχω κραξει και τον Λαγο και ολους.

και εχω πει και 1000 μπραβω στον κριτωνα για τη δουλεια του πολλες φορες εχω παρει το μερος του εκει που ειχε δικιο και εχω τσακωθει.

εσυ δεν βλεπεις περα απο τη μυτη σου ομως και δεν θα κανω κουβεντα μαζι σου.

ρωτησα και εγω και αρκετοι ακωμη για την κατασταση των αλλων εμβολων.

δεν ειπα οτι το εσπασε.. αυτη η φανατιλα ειναι το λιγοτερο χαζη.

καληνυχτα

Link to comment
Share on other sites

τα φώτα σας γιατί κάτι μου βρωμάει :whistling: πήγα σε συνεργείο για κάτι που άκουγα στο σασμαν (άσχετο) και αφού είπα στα παιδιά οτι φοράει πρόγραμμα απο αντιπροσωπία κοίταξαν στο Η/Υ και δεν βρέθηκε κάποια προσπάθεια για προγραμματισμό.Στο τιμολόγιο της αντιπροσωπίας γράφει στο ένα χαρτί TRANSPORT MODE και στο άλλο αναβάθμιση.το αυτοκίνητο πηγαίνει πολύ καλά,απο τσι με τα 160 φεύγω πολύ άνετα και η διαφορά είναι μεγάλη.Δεν ξέρω τι να σκεφτώ.αλλαγή εγκεφάλου απο το GT και αναβάθμιση? σκέτη αναβάθμιση μαζί με καμία "ελληνική" πατέντα? η μήπως κάτι με το συνεργείο?

Link to comment
Share on other sites

numb χαρας την υπομονη σου φιλε.αυτο το ροκο εχει σπασει 1000 φορες και συνεχεια το φτιαχνεις! μπραβο ρε φιλε!

towface μν κανεις καμια μακακια...τι θα βρεις καλυτερο? μονο γολφ! :lol:

υ.γ. ολο με τα ροκο μου εισαι...

Θεμη αστα... το ροκκο εχει σκορπισει 100 φορες ... το εχω παει μεχρι τωρα και το επισκευασα στην auto marin , συν ολων αυτων εσπασε και το Αορατο Α5 μου...ααα για να μην ξεχασω οτι εν αγνοια μου εχω γυναικα και παιδια και ειμαι οικογενιαρχης... :lol: :lol: :lol::whistling: :whistling: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον καποιος πολλαπλασιαστης τα εφτυσε οπως καταλαβαινω απο τα συμπτωματα που περιγραφεις...

Τωρα αυτο που λες για το vag-com πρωτη φορα το ακουω....

σ' ευχαριστώ πολύ !

Κάποιος που να γνωρίζει για το vcds που βγάλει σφάλμα και δεν μπορεί να συνδεθεί με τον εγκέφαλο?

Link to comment
Share on other sites

σ' ευχαριστώ πολύ !

Κάποιος που να γνωρίζει για το vcds που βγάλει σφάλμα και δεν μπορεί να συνδεθεί με τον εγκέφαλο?

Το οτι στο ρελαντι ανεβοκατεβαινουν οι στροφές συνηθως ειναι καποια τρύπα σε καποιο κολάρο.

Οσο για το να μην μπορει να συνδεθει στον εγκεφαλο προφανως και δεν ειναι προβλημα του εγκεφαλου αλλα του κινεζικου vag com....

Link to comment
Share on other sites

Το οτι στο ρελαντι ανεβοκατεβαινουν οι στροφές συνηθως ειναι καποια τρύπα σε καποιο κολάρο.

Οσο για το να μην μπορει να συνδεθει στον εγκεφαλο προφανως και δεν ειναι προβλημα του εγκεφαλου αλλα του κινεζικου vag com....

σ' ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση ! :thumbsup:

δυστυχώς δεν μου διευκρίνισε εάν το καλώδιο του μάστορα του είναι κινέζικο, οπότε θα τον ρωτήσω κι επανέρχομαι ...

Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω και εγώ κατι σχετικο με αυτο που είπε ο speedy-

και εμένα αλλά μόνο στο cold start κάνει 2-3 μπερδεματάκια ,είναι φυσιολογικό έτσι ;

ξέρω ότι για τα αυτοκινητα με προγραμμα είναι φυσιολογικό αυτό

Link to comment
Share on other sites

και εμενα το ίδιο ,δεν είπα για το ρελαντι -στην διαρκεια του cold start ,πόσο κραταει 5-10 δλ ,εκεί

μου κανει κανα δυο μπερδεματακια- δεν ξέρω εάν είναι απο τότε που εχω βάλει τα πιο ψυχρα μπουζί ή

εάν το έκανε ανακαθεν με το προγραμμα

Link to comment
Share on other sites

A ναι, στο κρύο ξεκίνημα είναι φυσιολογικό Δημήτρη. Ασε που η εξάτμιση το κάνει να ακούγεται ακόμη πιο πολύ. Μπουζί ποιος σου είπε να αλλάξεις? Τι έβαλες και με πόσα χρήματα?

Link to comment
Share on other sites

ειπες ξεκαθαρα για προγραμματιστες στο gtc.

κακα τα ψεματα δεν γραφουν και αρκετοι.

Μεντορα δεν εχω εγω αλλα τα τσιρακια με κασκολ.

ο φανατισμος φιλε σου αφαιρει καθε λογικη.

βγηκες για ακωμη μια φορα να τα πεις και εσυ εκ μερους του Κριτωνα.

εκτως αν εχεις ποσσοστα ρε παιδι μου τι πω.

Εγω φιλε τον εχω κραξει και τον Λαγο και ολους.

και εχω πει και 1000 μπραβω στον κριτωνα για τη δουλεια του πολλες φορες εχω παρει το μερος του εκει που ειχε δικιο και εχω τσακωθει.

εσυ δεν βλεπεις περα απο τη μυτη σου ομως και δεν θα κανω κουβεντα μαζι σου.

ρωτησα και εγω και αρκετοι ακωμη για την κατασταση των αλλων εμβολων.

δεν ειπα οτι το εσπασε.. αυτη η φανατιλα ειναι το λιγοτερο χαζη.

καληνυχτα

Φιλε μου δεν αναφερθηκα σε εσενα προσωπικα κ ουτε απαντησα εκ μερος του Κριτωνα.Δωξα το θεο μορφωμενος ειμαι κ μπορω να εχω αποψη κ λογο κ να τον γραφω κ να εκφραζομαι.Δεν ηταν κατι φανατισμενο μεσα στο ποστ μου.Απλα ειπα οτι εχει γινει ψιλο μοδα να κραζουμε τους προγραμματιστες για οτι συμβει στο αυτοκινητο μας.....Αυτο ειπα.Κ μετα απαντησα σε καποια παιδια για τα λινκ που εβαζαν.

Αυτο ειναι ολο κ απλα για μια ακομη φορα ειπα την γνωμη μου.Αν αυτην την θεωρεις φανατισμο τι να πω....

Καλημερα.

Edited by chrisnik
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σημερα πληροφορηθηκα οτι ενα Scirocco 1.4 Τsi Οverload του μελους phoinix ηταν καθε μερα συνεργειο με προβληματα το αμαξι. Φοραγε Overload το αμαξι και ηταν οπως καποιοι λενε πολυ δυνατο.

Τελικο πορισμα αλλαξε προγραμμα σε Revo εκει που ο θεος ηταν ο Κυριλος.

Γιαυτο παιδια η κακη χρηση του μοτερ , σε συνδιασμο με κακους προγραμματισμους εχουν ως αποτελεσμα πολλες φθορες στα μοτερ.

Και δεν μιλαμε για προγραμμα 3 ετων... αλλα μερικων μηνων!

Link to comment
Share on other sites

Γιαυτο παιδια η κακη χρηση του μοτερ , σε συνδιασμο με κακους προγραμματισμους εχουν ως αποτελεσμα πολλες φθορες στα μοτερ.

Και δεν μιλαμε για προγραμμα 3 ετων... αλλα μερικων μηνων!

ΑΚΡΙΒΩΣ... συμφωνω μαζι σου απολυτα! για αυτο καλο ειναι να προσεχουμε ολοι :getlost::baby::aww::thumbsup::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σημερα πληροφορηθηκα οτι ενα Scirocco 1.4 Τsi Οverload του μελους phoinix ηταν καθε μερα συνεργειο με προβληματα το αμαξι. Φοραγε Overload το αμαξι και ηταν οπως καποιοι λενε πολυ δυνατο.

Τελικο πορισμα αλλαξε προγραμμα σε Revo εκει που ο θεος ηταν ο Κυριλος.

Γιαυτο παιδια η κακη χρηση του μοτερ , σε συνδιασμο με κακους προγραμματισμους εχουν ως αποτελεσμα πολλες φθορες στα μοτερ.

Και δεν μιλαμε για προγραμμα 3 ετων... αλλα μερικων μηνων!

οντως το διαβασα και εγω και μαλιστα το συγκεκριμενο μελος απο τους μεγαλυτερους θιασωτες της overload..ειχε οπως εγραψε καποιες ¨δυσλειτουργειες που αντιμετωπιστηκαν απο τον προγραμματιστη¨ αλλα τελικα εβαλε REVO :thumbsup: ...και το μονο που του γραψανε ειναι καλοφορετο χωρις να δωσει εξηγησεις!!!ελεος εγω δεν εχω προγραμμα ουτε υποστηριζω καμμια εταιρεια αλλα ολοι πεφτουν να φανε του e-tuners οταν γινεται κατι και οταν γινεται κατι απο overload ολα μελι γαλα!!! :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σημερα πληροφορηθηκα οτι ενα Scirocco 1.4 Τsi Οverload του μελους phoinix ηταν καθε μερα συνεργειο με προβληματα το αμαξι. Φοραγε Overload το αμαξι και ηταν οπως καποιοι λενε πολυ δυνατο.

Τελικο πορισμα αλλαξε προγραμμα σε Revo εκει που ο θεος ηταν ο Κυριλος.

Γιαυτο παιδια η κακη χρηση του μοτερ , σε συνδιασμο με κακους προγραμματισμους εχουν ως αποτελεσμα πολλες φθορες στα μοτερ.

Και δεν μιλαμε για προγραμμα 3 ετων... αλλα μερικων μηνων!

εγω εχω 155.000χλμ και απο τα 50.000προγραμμα απο τον κυριλλο και του πινω το αιμα απο την μερα που το πηρα μεχρι σημερα,πρωι-μεσημερι-βραδυ και στο περιπτερο να παω μια 1η-2δευτερα κοφτες θα την ανοιξω γενικα φαναρια και κοφτες η λατρεια μου(για την ιστορια εχω αλλαξει 5 δισκο-πλατο και παω για 6ο),παω τελικες 260 συνεχεια σε εθνικες οσο ειναι αδειος ο δρομος και εχει ευθεια,ειναι ρυθμισμενο για κατοσταρα και πιεσμενο οριακο προγραμμα(το ζητησα) για φιλτρο-προγραμμα και το σκιζω ακομα και με 95αρα.

εχω κανει και 3-4πατηματα με 6η απο 1500στροφες για χαβαλε με φιλους,εχω κανει ακομα και λαθος κατεβασμα απο τα 150χλμ σε δευτερα και ειδα 9000στροφες για 2 δευτερολεπτα....

εμενα γιατι δεν εχει κανει κιχ και δεν ειχα ποτε προβλημα μιας και φοραω προγραμμα απο τον κυριλλο???

Link to comment
Share on other sites

ακου φιλε χρηστο..

εγω ακουσα απο τον περιπτερα οτι το αμαξι σου ειναι μεσα... αυτος το εμαθε απο το καφετζη που ειναι απεναντι απο το συνεργειο που αυτη τη στιγμη που μιλαμε σε διαβεβαιωνω εγω οτι το αμαξι σου ειναι μεσα και αλλαζουνε πιστονια... μαλιστα λεει θα βαλεις σφυρηλατα για να μην εχεις αλλα προβληματα στο μελλον :thumbsup:

αυτη ειναι η πραγματικη αληθεια οπως τη λεω εγω και οχι οι βλακειες που λες.. :super: :super: :super: :super: :super: γαματο emoticon αυτο

Link to comment
Share on other sites

και δεν αναφερθηκες συγκεκριμενα στον κυριλλο απλα ειπες για ενα scirocco με προγραμμα overload και μετα οτι η κακη χρηση μαζι με λαθος προγραμματισμο φερνει ασχημα αποτελεσματα,εγω καταλαβα οτι ηταν μπιχτη παντως.δεν εχω λογο να υπερσπασπιστω κανεναν κυριλλο,κανεναν κριτωνα,καμμια ρεβο,κτλ. αλλα οποιος κατηγορει προγραμματιστη προσβαλει και εμενα μιας και φοραω προγραμμα του.

ολοι εχουν καννει δουλειες που αξιζουν συνχαρητηρια,ολοι εχουν κανει λαθη(απο τα λαθη βελτιωνεσαι).

ακου φιλε χρηστο..

εγω ακουσα απο τον περιπτερα οτι το αμαξι σου ειναι μεσα... αυτος το εμαθε απο το καφετζη που ειναι απεναντι απο το συνεργειο που αυτη τη στιγμη που μιλαμε σε διαβεβαιωνω εγω οτι το αμαξι σου ειναι μεσα και αλλαζουνε πιστονια... μαλιστα λεει θα βαλεις σφυρηλατα για να μην εχεις αλλα προβληματα στο μελλον :super:

αυτη ειναι η πραγματικη αληθεια οπως τη λεω εγω και οχι οι βλακειες που λες.. :super: :super: :super: :super: :super: γαματο emoticon αυτο

αν και τα βγαζεις απο το μυαλο σου(????) στα μισα επεσες μεσα,τα πιστονια ειναι στο συνεργειο και απο μερα σε μερα θα μπει να γινει σφυριλατο αλλα οχι για να μην εχω προβληματα αλλα γιατι εχω αλλες βλεψεις.:thumbsup::super:

τι δεν πιστευεις απο αυτα που ειπα να σε βοηθησω?

Edited by tsi.xristos
Link to comment
Share on other sites

xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxhyper.gifhyper.gifhyper.gifhyper.gifhyper.gif

Ρε φιλε τι πληροφοριοδοτες εχεις??????Ακου εκει ο περιπτερας κ ο καφετζης....Επεσες κ μεσα ομως....

bow.gifbow.gifbow.gifbow.gifbow.gif

Κ το ξανα γραφω......Καλο θα ειναι να σταματησει αυτη η καραμελα με τους οποιουσδηποτε προγραμματιστες...Πρεπει να μαθουμε να σεβομαστε λιγακι τα αυτοκινητα μας οταν πεταμε χρηματα κ ανεβαζουμε την υποδυναμη σε τετοιες τιμες.Καλο ειναι,κακο δεν ειναι.Υπαρχουν πολλες ατυχιες κ απο πολλες επωνυμες εταιριες του εξωτερικου αλλα δεν γραφονται....Τι σημαινει οτι κ αυτα τα προγραμματα ειναι για τον @@@@????Οχι βεβαια.....Γιαυτο να ειμαστε λιγακι επιφυλακτικοι σε αυτα που γραφουμε κ να μην αρχιζουμε να κοροιδευουμε κ να κραζουμε με την πρωτη ευκαιρια.....

Link to comment
Share on other sites

xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxhyper.gifhyper.gifhyper.gifhyper.gifhyper.gif

Ρε φιλε τι πληροφοριοδοτες εχεις??????Ακου εκει ο περιπτερας κ ο καφετζης....Επεσες κ μεσα ομως....

bow.gifbow.gifbow.gifbow.gifbow.gif

Κ το ξανα γραφω......Καλο θα ειναι να σταματησει αυτη η καραμελα με τους οποιουσδηποτε προγραμματιστες...Πρεπει να μαθουμε να σεβομαστε λιγακι τα αυτοκινητα μας οταν πεταμε χρηματα κ ανεβαζουμε την υποδυναμη σε τετοιες τιμες.Καλο ειναι,κακο δεν ειναι.Υπαρχουν πολλες ατυχιες κ απο πολλες επωνυμες εταιριες του εξωτερικου αλλα δεν γραφονται....Τι σημαινει οτι κ αυτα τα προγραμματα ειναι για τον @@@@????Οχι βεβαια.....Γιαυτο να ειμαστε λιγακι επιφυλακτικοι σε αυτα που γραφουμε κ να μην αρχιζουμε να κοροιδευουμε κ να κραζουμε με την πρωτη ευκαιρια.....

ναι ο ατιμος επεσε και μεσα (εχει και καφενειο κοντα στο συνεργειο μου αλλα περιπτερο δεν εχει χαχαχα)

σωστος.αυτο λεω και εγω.ολοι εχουν τις ατυχιες τους,ολοι αξιζουν συνχαρητηρια για την δουλεια τους και γιαυτα που μας προσφερουν,οι ζημιες να ειναι μακρια απο ολους μας.και αν καποιος ηταν ο καλυτερος θα πηγαιναμε ολοι εκει.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.