Jump to content
bbp

Golf 5/6 1.4 Tsi - Έφτασαν τα 200άρια? [ Βελτίωση 1ου & 2ου Σταδίου]

Recommended Posts

Γιατί ο Ποζερόπουλος είναι ΤΟΣΟ μ4λ4κ4ς, που αν δε σου αρέσει το πώς πάει το αμάξι με το πρόγραμμα, θα δώσεις τα 800 ευρώ (50 λιγότερα από την cargate), και θα τα χάσεις, κι αν θέλεις τεχνική υποστήριξη στο πρόγραμμα δε θα την έχεις από την αντιπροσωπεία επειδή δεν ξέρουν. Απλά βάζουν μια κονσέρβα! Και αν το αμάξι έχει 22 μήνες στο δρόμο (ήτοι 2 μήνες επιπλέον εγγύηση), θα τελειώσει η εγγύηση του αμαξιού, και θα τελειώσει και του προγράμματος και του εγκεφάλου!! Γιατί αν δεις τα ψιλά γράμματα, ο εγκέφαλος ΔΕΝ καλύπτεται με επέκταση εγγύησης (vw longlife total care)...

Από την άλλη, αν πας στην cargate, και θα στο περάσουν, και αν δε γουστάρεις σε 1 μήνα θα το βγάλεις και θα πάρεις τα λεφτά σου πίσω, ΚΑΙ αν το αμάξι έχει 22 μήνες στο δρόμο (ήτοι 2 μήνες επιπλέον εγγύηση), θα τελειώσει η εγγύηση του αμαξιού, αλλά θα συνεχίζει να τρέχει του προγράμματος και του εγκεφάλου!

Και πρόσεξε.... Και οι 2 το ίδιο πρόγραμμα ΑΚΡΙΒΩΣ θα περάσουν, μόνο που η cargate θα στο ρυθμίσει αν δεν πατάει καλά το αμάξι, κι ο Παζαρόπουλος θα σου πει "θες ρύθμιση επειδή δεν πατάει καλά;! ΟΚ! Ελα σε 2 μέρες ραντεβού με το συνεργείο, και θα σου κοστίσει 45 ευρώ + ΦΠΑ η εργατοψώρα του τεχνικού μας!!!!!!"

Καλύφθηκες;! :)

Έχεις λάθος σε αυτό που λες. Το πρόγραμμα σου δίνει εγγύηση 2 χρόνια από την στιγμή που θα μπεί πάνω στο αυτοκίνητο.Δεν έχει καμία σχέση με την επέκταση της εγγύησης του αυτοκινήτου. 2 χρόνια μόνο για το πρόγραμμα ότι θα λειτουργεί καλά και δεν θα σου δημιουργήσει κανένα απολύτως πρόβλημα στο αμάξι. ...και το σημαντικότερο δεν επηρεάζει σε καμία περίπτωση την υπάρχουσα εγγύηση ή επέκταση. Κοινώς σου δίνει κάτι λιγότερο από 190 άλογα, με 2 χρόνια εγγύηση και τεχνική υποστήρηξη σε περίπτωση προβλήματος χωρίς να χάνεις την υπάρχουσα εγγύηση. Εξάλου εγώ που τώρα έχω 140 άλογα πιστεύεις πως εαν χάνει και 5 άλογα θα το καταλάβω, με άλλους 185 ίππους?

Link to comment
Share on other sites

Έχεις λάθος σε αυτό που λες. Το πρόγραμμα σου δίνει εγγύηση 2 χρόνια από την στιγμή που θα μπεί πάνω στο αυτοκίνητο.Δεν έχει καμία σχέση με την επέκταση της εγγύησης του αυτοκινήτου. 2 χρόνια μόνο για το πρόγραμμα ότι θα λειτουργεί καλά και δεν θα σου δημιουργήσει κανένα απολύτως πρόβλημα στο αμάξι. ...και το σημαντικότερο δεν επηρεάζει σε καμία περίπτωση την υπάρχουσα εγγύηση ή επέκταση. Κοινώς σου δίνει κάτι λιγότερο από 190 άλογα, με 2 χρόνια εγγύηση και τεχνική υποστήρηξη σε περίπτωση προβλήματος χωρίς να χάνεις την υπάρχουσα εγγύηση. Εξάλου εγώ που τώρα έχω 140 άλογα πιστεύεις πως εαν χάνει και 5 άλογα θα το καταλάβω, με άλλους 185 ίππους?

Αυτο πως μπορεις να το αποδειξεις??? Αν δηλαδη για μια βλαβη στο σαζμαν ή στην τουρμπινα φταει το προγραμμα ή οχι...

Αλλος θα λεει πως φταει το προγραμμα και αλλος οχι...

Ετσι δεν ειναι ή εγω κανω λαθος??

Link to comment
Share on other sites

Εδώ λέμε 185-190 στον παζαρόπουλο και 200+ στη Cargate... Και οι 2 σου δίνουν εγγύηση, αλλά ο Παζαρόπουλος, στον αντιπρόσωπο της ΡΕΒΟ (Cargate) θα σε στείλει, ή θα σε χρεώσει την εργατοώρα κανονικά!

Κι από τον Παζαρόπουλο, αν δε γουστάρεις το πρόγραμμα, ΔΕΝ θα πάρεις τα λεφτά σου πίσω... Και η Cargate θα σου εγγυηθεί για 2 χρόνια, όπως κι ο Παζαρόπουλος (αν το κάνει όντως ο Παζ), για τον ΕΓΚΕΦΑΛΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ, κι ΟΧΙ για το αμάξι σου όλο!!

Αυτο πως μπορεις να το αποδειξεις??? Αν δηλαδη για μια βλαβη στο σαζμαν ή στην τουρμπινα φταει το προγραμμα ή οχι...

Αλλος θα λεει πως φταει το προγραμμα και αλλος οχι...

Ετσι δεν ειναι ή εγω κανω λαθος??

Οπως είπα και πιο πάνω, εγγύηση δίνεται ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΓΚΕΦΑΛΟ.....

Αν είχες 2 χρόνια, τελείωνε, και βάλεις πρόγραμμα, ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΩΣ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΗΝ ΕΠΕΚΤΑΣΗ ΕΓΓΥΗΣΗΣ..... Χωνέψτε το αυτό! Σημαίνει πως σου εγγυάται για 2 επιπλέον χρόνια τη ΣΩΣΤΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ, και την αντικατασταση ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ ΜΟΝΟ.... Λες να το συνέφερε να σου κάνει το Total Care και το πρόγραμμα, μαζί σε 1 τιμή 800 ευρώ μόνο;;;;;;;;;

Edited by White V GTI
Link to comment
Share on other sites

Εδώ λέμε 185-190 στον παζαρόπουλο και 200+ στη Cargate... Και οι 2 σου δίνουν εγγύηση, αλλά ο Παζαρόπουλος, στον αντιπρόσωπο της ΡΕΒΟ (Cargate) θα σε στείλει, ή θα σε χρεώσει την εργατοώρα κανονικά!

Κι από τον Παζαρόπουλο, αν δε γουστάρεις το πρόγραμμα, ΔΕΝ θα πάρεις τα λεφτά σου πίσω... Και η Cargate θα σου εγγυηθεί για 2 χρόνια, όπως κι ο Παζαρόπουλος (αν το κάνει όντως ο Παζ), για τον ΕΓΚΕΦΑΛΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ, κι ΟΧΙ για το αμάξι σου όλο!!

Η REVO σου δινει 2 χρονια εγγυηση για τον εγκεφαλο και εφ`ορου ζωης εγγυηση για το προγραμμα και την καλη λειτουργεια του προγραμματος. Τα γραφει στην αποδειξη απο την REVO :)

Link to comment
Share on other sites

Με το χερι γιατι δυσκολο ειναι ? :)

Εννοω εκανες καμια προεργασια???

Κανα ζεσταμα με σεσουαρ για να βγουν πιο ευκολα?? Αφησαν υπολλειματα απο κολλα??

Για αυτο ρωταω....

Δηλαδη τα τραβηξες και τα εβγαλες?? So simple??

Link to comment
Share on other sites

Η REVO σου δινει 2 χρονια εγγυηση για τον εγκεφαλο και εφ`ορου ζωης εγγυηση για το προγραμμα και την καλη λειτουργεια του προγραμματος. Τα γραφει στην αποδειξη απο την REVO :)

Παντως τις REVO η προταση φαινεται καλη απο καθε αποψη...

1.Δινει αλογα..

2.Δινει εγγυηση εγγεφαλου

3.Καλη τιμη

4.Καλο after service..

5.Εταιρεια δοκιμασμενη και με το καταλληλο know how...

Μονο εαν βρεθει καποιος αλλος (λογικα απο αντιπροσωπεια) και δωσει εγγυηση σε κατι παραπανω (τουρμπινα κτλ) θα μπορεσουμε να πουμε οτι σε συμφερει...(μιλαμε παντα για κονσερβα...)

Link to comment
Share on other sites

Οπως είπα και πιο πάνω, εγγύηση δίνεται ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΓΚΕΦΑΛΟ.....

Αν είχες 2 χρόνια, τελείωνε, και βάλεις πρόγραμμα, ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΩΣ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΗΝ ΕΠΕΚΤΑΣΗ ΕΓΓΥΗΣΗΣ..... Χωνέψτε το αυτό! Σημαίνει πως σου εγγυάται για 2 επιπλέον χρόνια τη ΣΩΣΤΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ, και την αντικατασταση ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ ΜΟΝΟ.... Λες να το συνέφερε να σου κάνει το Total Care και το πρόγραμμα, μαζί σε 1 τιμή 800 ευρώ μόνο;;;;;;;;;

...Συγνώμη διαβάζεις τι γράφω ή απαντάς έτσι ότι ...να'ναι.? Σου απάντησα και πιο πάνω ρητά ότι δεν έχουν καμία σχέση οι δύο εγγυήσεις...το έχουμε καταλάβει αυτό πριν μας το εξηγήσεις. Μη λέμε όλο τα ίδια και τα ίδια...Να διαβάζουμε πριν απαντάμε.

Δεν είμαστε εδώ για να τσακωνόμαστε για μ@λα@κίες. ΤΟ πρόγραμμα του Παζαρόπουλου ΟΚ σου δίνει λιγότερα άλογα..όμως σου δίνει μία σιγουριά παραπάνω...απ'ότι όλα τα υπόλοιπα..Αυτό είναι στην κρίση του καθενώς...ααααα και σου ξαναλέω ΠΛΗΡΗ ΤΕΧΝΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ.!!!

Link to comment
Share on other sites

Αυτο πως μπορεις να το αποδειξεις??? Αν δηλαδη για μια βλαβη στο σαζμαν ή στην τουρμπινα φταει το προγραμμα ή οχι...

Αλλος θα λεει πως φταει το προγραμμα και αλλος οχι...

Ετσι δεν ειναι ή εγω κανω λαθος??

...να σου πώ κάτι ? δεν με ενδιαφέρει να αποδείξω κάτι...απλώς προτιμώ απ'το να μην έχω τίποτα να έχω τουλάχιστον τα λίγα....δεν ξέρω αν με καταλαβαίνεις...Εξάλου θα έχω χαρτί στα χέρια μου που θα λέει πως με καλύπτει η εγγύηση για οποιαδήποτε βλάβη προκληθεί από το πρόγραμμα...με αυτή τη λογική ποτέ δεν είσαι σίγουρος για τίποτα. Απλά προτιμώ να πάρω το μικρότερο ρίσκο...

Link to comment
Share on other sites

To εχω βγαλει ηδη :cry:

Κακώς!! :lol: Αν τώρα τους περνάς θα νομίζουν οτι είσαι κανένα gti (εκτός και αν έχεις κρατήσει τις ζάντες τις μαμίσιες).

Φαντάζεσαι όμως να τους περνάς και να βλέπουν από πίσω το TSI και να μην μπορούν να το φτάσουν;; upyours.giftongue.gif:cry:

Εκεί να δεις φάτσες :cry:

Link to comment
Share on other sites

Κακώς!! :lol: Αν τώρα τους περνάς θα νομίζουν οτι είσαι κανένα gti (εκτός και αν έχεις κρατήσει τις ζάντες τις μαμίσιες).

Φαντάζεσαι όμως να τους περνάς και να βλέπουν από πίσω το TSI και να μην μπορούν να το φτάσουν;; upyours.giftongue.gif:cry:

Εκεί να δεις φάτσες :cry:

+1 κράτα το tsi από πίσω να ψαρώνουν όλοι με το που σε βλέπουν και μετά να γουρλώνουν τα μάτια τους ! :cry:

by the way , εγώ στο GT τα γράμματα με κατσαβίδι τα έβγαλα, χωρίς προεργασία και χωρίς τίποτα και μια χαρά βγήκαν. Απλά πρώτα θέλει λίγο με το νύχι να ξεκολλήσει ( για να μην γρατσουνίσεις το αμάξι ) και μετά τράβα με το κατσαβίδι. Λίγα υπολείμματα κόλλας μπορεί να μείνουν , αλλά βγαίνουν με το χέρι άνετα..

Link to comment
Share on other sites

...να σου πώ κάτι ? δεν με ενδιαφέρει να αποδείξω κάτι...απλώς προτιμώ απ'το να μην έχω τίποτα να έχω τουλάχιστον τα λίγα....δεν ξέρω αν με καταλαβαίνεις...Εξάλου θα έχω χαρτί στα χέρια μου που θα λέει πως με καλύπτει η εγγύηση για οποιαδήποτε βλάβη προκληθεί από το πρόγραμμα...με αυτή τη λογική ποτέ δεν είσαι σίγουρος για τίποτα. Απλά προτιμώ να πάρω το μικρότερο ρίσκο...

Μα το πρόγραμμα του Παζαρόπουλου είναι ΡΕΒΟ πάλι..... Δεν καταλαβαινόμαστε;;; Ο επίσημος εισαγωγέας της ΡΕΒΟ είναι η Cargate, και ΟΧΙ ο Παζαρόπουλος, οπότε και αυτοί στην Cargate θα σε παραπέμψουν!!!! Αν το μικρότερο ρίσκο τώρα για σένα είναι ο Παζαρόπουλος, κι αν θέλεις στην περίπτωση που ΔΕΝ μείνεις ικανοποιημένος, να ΜΗΝ έχεις και επιστροφή χρημάτων, τότε ή έχεις βρει τον ΑΡΙΣΤΟ Παζαρόπουλο, ή κάτι άλλαξε προς το καλό (όχι προς το καλύτερο, γιατί δεν υπήρχε και κάτι καλό....) στην αλυσίδα Παζαρόπουλος κι εγώ δεν το ξέρω!!

Link to comment
Share on other sites

245 = 220 με το correction από το VSS αν το δεις στο Vag Com, ή με τηλεμετρήσεις με GPS... Οπως και στο δικό μου (GTI) όταν δείχνει 280 και πάει 263 (το μάξιμουμ)

Να πω την αλήθεια εγώ έχω δει σε GPS 225 το πολύ αλλά δε θυμάμαι τί είχε στο κοντέρ.. :cry:

¶ρη το δικό σου τα δείχνει πάντα τα 280 , ανεξαρτήτως κατηφόρας ε?

πφφ :cry: και γω θέλωωω ..

by the way, sorry για το off topic αλλά ξέρει κανείς το κόλπο για να δείχνει τα πραγματικά χιλιόμετρα στην κονσόλα ( δεν ξέρω που ακριβώς τα δείχνει.. )

Link to comment
Share on other sites

πηρα που λετε κ εγω με την σειρα μ τηλ την cargate.Χθες ηταν η επισημη κυκλοφορια του προγραμματος της revo για tsi και ακομα δεν το εχουν δωσει πουθενα μ ειπαν. Επισης απο βδομαδα θα αρχισει η προωθηση τ στους συνεργατες τους κ η τιμη του θα κυμαινεται γυρω στο χιλιαρικο.Τωρα τι να πω μηπως υπολογιζουν μεσα κ την προμηθεια π θα εχει ο εκαστοτε γιατι για 800Ε ακουσα. :cry:

Link to comment
Share on other sites

Να πω την αλήθεια εγώ έχω δει σε GPS 225 το πολύ αλλά δε θυμάμαι τί είχε στο κοντέρ.. :cry:

¶ρη το δικό σου τα δείχνει πάντα τα 280 , ανεξαρτήτως κατηφόρας ε?

πφφ :cry: και γω θέλωωω ..

by the way, sorry για το off topic αλλά ξέρει κανείς το κόλπο για να δείχνει τα πραγματικά χιλιόμετρα στην κονσόλα ( δεν ξέρω που ακριβώς τα δείχνει.. )

Ευθεία! Τι κατηφόρα.... αν βρω καμιά και το πλακώσω θα 300σαρίσει, αλλά μετά να δω πού θα σταματήσω....!

Στο κλίμα, πατάς το ECON ή το A/C (όπως το αναφέρει... Διαφέρει ανάμεσα στα πρώτα και τα πιο νέα climatronic), και μαζί το κουμπί που διοχετεύει τον αέρα προς τα πάνω (αυτό που έχει ένα βελάκι που δείχνει πάνω). Τώρα, ποιο κανάλι ακριβώς είναι, δε θυμάμαι, και διαφοροποιείται από το ένα στο άλλο μοντέλο. Αν θέλεις, κάντο google με όρο αναζήτησης "GOLF V CLIMATRONIC CODES" ή κάτι σχετικό.

Link to comment
Share on other sites

Ευθεία! Τι κατηφόρα.... αν βρω καμιά και το πλακώσω θα 300σαρίσει, αλλά μετά να δω πού θα σταματήσω....!

Στο κλίμα, πατάς το ECON ή το A/C (όπως το αναφέρει... Διαφέρει ανάμεσα στα πρώτα και τα πιο νέα climatronic), και μαζί το κουμπί που διοχετεύει τον αέρα προς τα πάνω (αυτό που έχει ένα βελάκι που δείχνει πάνω). Τώρα, ποιο κανάλι ακριβώς είναι, δε θυμάμαι, και διαφοροποιείται από το ένα στο άλλο μοντέλο. Αν θέλεις, κάντο google με όρο αναζήτησης "GOLF V CLIMATRONIC CODES" ή κάτι σχετικό.

Κατάλαβα... Φαντάζομαι μετά το Κ04 setup τί έχει να γίνει ... Θα κάνεις ρεκόρ τελικής ταχύτητας.. :cry:

Anyway , γερό να'ναι...

thanks για το Info με τα χιλιόμετρα ..

P.S. : Θα βγω off topic αλλά παρακαλώ να ξαναπροβληθεί του Geopan o Mario που κ@ρφώνει την πριγκίπισσα, το gif ήταν όλα τα ευρώ και με έφτιαχνε ! χαχαχ :cry::cry::lol:

Edited by mike21_gt
Link to comment
Share on other sites

Μα το πρόγραμμα του Παζαρόπουλου είναι ΡΕΒΟ πάλι..... Δεν καταλαβαινόμαστε;;; Ο επίσημος εισαγωγέας της ΡΕΒΟ είναι η Cargate, και ΟΧΙ ο Παζαρόπουλος, οπότε και αυτοί στην Cargate θα σε παραπέμψουν!!!! Αν το μικρότερο ρίσκο τώρα για σένα είναι ο Παζαρόπουλος, κι αν θέλεις στην περίπτωση που ΔΕΝ μείνεις ικανοποιημένος, να ΜΗΝ έχεις και επιστροφή χρημάτων, τότε ή έχεις βρει τον ΑΡΙΣΤΟ Παζαρόπουλο, ή κάτι άλλαξε προς το καλό (όχι προς το καλύτερο, γιατί δεν υπήρχε και κάτι καλό....) στην αλυσίδα Παζαρόπουλος κι εγώ δεν το ξέρω!!

Λατου, δεν υπαρχει συνεργασια revo-Pazaro, παρα μονο για τα αυτοκινητα της SEAT.

πηρα που λετε κ εγω με την σειρα μ τηλ την cargate.Χθες ηταν η επισημη κυκλοφορια του προγραμματος της revo για tsi και ακομα δεν το εχουν δωσει πουθενα μ ειπαν. Επισης απο βδομαδα θα αρχισει η προωθηση τ στους συνεργατες τους κ η τιμη του θα κυμαινεται γυρω στο χιλιαρικο.Τωρα τι να πω μηπως υπολογιζουν μεσα κ την προμηθεια π θα εχει ο εκαστοτε γιατι για 800Ε ακουσα. :)

Συγχωρηστε αυτη την ασαφεια σε οτι εχει να κανει με την τιμη του προγραμματος της revo, αλλα δυστυχως η ελευθερη αγορα δεν μπορει να επιβαλει καποια συγκεκριμενη τιμολογιακη πολιτικη, παρα μονο να "προτεινει".

Απο την αλλη, μια μικρη προσαυξηση της τιμης του προγραμματος δικαιολογειται απο το γεγονος πως αν η αναβαθμιση περαστει σε καποιον απο τους επισημους συνεργατες μας, ο οποιος ειναι και εξουσιοδοτημενος της VW, τοτε συνεχιζει να κραταει σε ισχυ την εργοστασιακη εγγυηση του αυτοκινητου.

Αυτο το παραπανω κατ'εμε, δεν ειναι 100-200 ευρω παραπανω, αλλα priceless!!!

Παντως στην CARGATE, η λιανικη τιμη ειναι ελαχιστα παρακατω.

Επισης να συμπληρωσω πως απο σημερα το πρωϊ, η αναβαθμιση ειναι διαθεσιμη σχεδον στο συνολο των συνεργατων μας.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια δε το δυναμομετρησα ακομα (περιμενω να δροσισει λιγο ο καιρος για να το δυναμομετρισω) αλλα στο δρομο το αμαξι πυροβολει!! fire.gif βρηκα εναν φιλο χθες με το ibiza fr (φοραγε εξατμιση απο μπροστα μεχρι πισω) περιτο να σας πω οτι εφαγε σχεδον μια κολωνα (1km) οσο για την τελικη οπως σας ειπα εχω δει 245 (με 2 ατομα, και φοραω 17 ζαντα με 225x45x17 λαστιχο) και οχι με δυσκολια αλλωστε μια φορα το ανοιξα στην εγνατια για να δω την τελικη δε

ξανα δοκιμασα (πιστευετε δε πιστευετε δεν εχω λογο να πω ψεμματα δεν ειμαστε και 15χρονα) οσο για το αν τα πιανει πιανει γρηγορα, τα πιανει αρκετα γρηγορα...

απο οτι καταλαβαινω εχεις tsi κι εσυ φιλε μου,δηλαδη τοσο μεγαλη διαφορα?

ρε εμενα ας πιανει και 220,δεν με νοιαζει η τελικη,εγω θελω το αυτοκινητο να χει αρπες,να την νιωθει την γκαζια.

οπως και να χει εγω θα το βαλω.

Link to comment
Share on other sites

Οσο για τα ΡΕΒΟ στην Αθήνα... Cargate, και θα βάλεις και το ΡΕΒΟ, και εξάτμιση milltek (αν θέλεις... Τα 200 θα τα βγάλεις και ΧΩΡΙΣ ΕΞΑΤΜΙΣΗ). Επίσης, και ο δικός μου προγραμματιστής εδώ στη Θεσσαλονίκη, εδώ και 6 μήνες έχει βγάλει πρόγραμμα για TSI σε πολύ πιο οικονομική τιμή, και ουσιαστικά ήταν ο 1ος που το κατάφερε χωρίς να βγάζει Check Engine, να πιάνει τα 200+ άλογα (ρώτα τον Black Badge Project.. Ζωντανό παράδειγμα!)... Και εγγύηση για όσο καιρό έχεις και την εργοστασιακή σου..

Για info....

http://www.cargate.gr (REVo, Milltek)

http://www.gt-innovation.gr

Δεν είπες όμως πως το αυτοκίνητο εκτός απο 200+hp έχει πολιτισμένη συμπεριφορά και καίει ότι έκαιγε και πρίν..."σχεδόν" ;)

Αν το μπάτζετ πάει καλά, τη Δευτέρα θα έχω το ΧΑΡΤΙ....(νέα δυναμομέτρηση, stage ???)

Link to comment
Share on other sites

Μα το πρόγραμμα του Παζαρόπουλου είναι ΡΕΒΟ πάλι..... Δεν καταλαβαινόμαστε;;; Ο επίσημος εισαγωγέας της ΡΕΒΟ είναι η Cargate, και ΟΧΙ ο Παζαρόπουλος, οπότε και αυτοί στην Cargate θα σε παραπέμψουν!!!! Αν το μικρότερο ρίσκο τώρα για σένα είναι ο Παζαρόπουλος, κι αν θέλεις στην περίπτωση που ΔΕΝ μείνεις ικανοποιημένος, να ΜΗΝ έχεις και επιστροφή χρημάτων, τότε ή έχεις βρει τον ΑΡΙΣΤΟ Παζαρόπουλο, ή κάτι άλλαξε προς το καλό (όχι προς το καλύτερο, γιατί δεν υπήρχε και κάτι καλό....) στην αλυσίδα Παζαρόπουλος κι εγώ δεν το ξέρω!!

...Την Τρίτη το μεσημέρι θα μάθουμε τα πάντα μην βιάζεσαι.....

Link to comment
Share on other sites

Εννοω εκανες καμια προεργασια???

Κανα ζεσταμα με σεσουαρ για να βγουν πιο ευκολα?? Αφησαν υπολλειματα απο κολλα??

Για αυτο ρωταω....

Δηλαδη τα τραβηξες και τα εβγαλες?? So simple??

Το εβγαλα απλα με το χερι αλλα προσεκτικα αφησε υπολλειματα απο κολλα αλλα βγαινουν ευκολα..

Link to comment
Share on other sites

απο οτι καταλαβαινω εχεις tsi κι εσυ φιλε μου,δηλαδη τοσο μεγαλη διαφορα?

ρε εμενα ας πιανει και 220,δεν με νοιαζει η τελικη,εγω θελω το αυτοκινητο να χει αρπες,να την νιωθει την γκαζια.

οπως και να χει εγω θα το βαλω.

Φιλε ενα θα σου πω μονο χθες το βραδυ βρηκα ενα φιλο με ΟCTAVIA GT 193 hp (το παλιο) o τυπος φοραγε I/C και εξατμιση απο μπροστα εως πισω τα ανοιγουμε απο σταση και τρωει πανω απο 5 αυτοκινητα. Μου λεει δε ξερω να το ξεκιναω καλα παμε απο 2ρες, τα ανοιγουμε απο 2ρες και ημουν ενα αυτοκινητο μπροστα μεχρι και τα 200km/h δε με εφτανε με τιποτα.. (και με 2 ατομα εγω ειχα και ενα φιλαρακι μεσα, αυτος μονος) Τα συμπερασματα δικα σας ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.