Jump to content
bbp

Golf 5/6 1.4 Tsi - Έφτασαν τα 200άρια? [ Βελτίωση 1ου & 2ου Σταδίου]

Recommended Posts

Τι να σου πω και εγώ το είδα αρκετά δυνατό το οπελάκι...παρολα που είμουν μια καρότσα μπροστά το βιντεάκι το δικό μου με το corsa μάλλον δεν βγήκε ποτέ εε jovvani?

Γιωργο την ωρα που περιμενα να ξεκινησετε τελειωσαν οι μπαταριες. Δεν προλαβα να αλλαξω. Ειχες οντως διαφορα περιπου μισο με ενα αυτοκινητο...

Link to comment
Share on other sites

Γιωργο τι διαφορες εχεις εσυ με ενα GTI μαμα ?

Έχω να βάλω με Gti μαμά από τότε που φορούσα μόνο πρόγραμμα πρώτες δεύτερες τρίτες πηγαίναμε μαζί στην τετάρτη είμουν ένα καπό μπροστά. τώρα δεν έχει τύχει να βάλω άλλα πιστεύω οτι ένα αυτοκίνητο θα μείνει σίγουρα πίσω άνετα

Link to comment
Share on other sites

Γιωργο τι διαφορες εχεις εσυ με ενα GTI μαμα ?

εεε λογικα με gti πρεπει να του ριχνει 10 καροτσες....ααα δεν σας το ειπα...θα ανταλαξω το gti με ενα tsi και ενα σταβλο για να βαζω τα αλογα.... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

εεε λογικα με gti πρεπει να του ριχνει 10 καροτσες....ααα δεν σας το ειπα...θα ανταλαξω το gti με ενα tsi και ενα σταβλο για να βαζω τα αλογα.... :rolleyes:

Aν πάμε μαζί, θα μας κάνουν και καλύτερη τιμή. :rolleyes:

Ωραία τα video όμως.

Link to comment
Share on other sites

εεε λογικα με gti πρεπει να του ριχνει 10 καροτσες....ααα δεν σας το ειπα...θα ανταλαξω το gti με ενα tsi και ενα σταβλο για να βαζω τα αλογα.... :rolleyes:

Ψάχνω μαμά Gti για να κεράσω κανένας εθελοντής?

Link to comment
Share on other sites

Aν πάμε μαζί, θα μας κάνουν και καλύτερη τιμή. :rolleyes:

Ωραία τα video όμως.

εμενα το προβλημα μου ειναι με την ροπη...λεω να την βαλω σε χρηματοκιβοτιο η σε κλειστο λογαριασμο να αυγατιζει κι ολας...

Link to comment
Share on other sites

Έχω να βάλω με Gti μαμά από τότε που φορούσα μόνο πρόγραμμα πρώτες δεύτερες τρίτες πηγαίναμε μαζί στην τετάρτη είμουν ένα καπό μπροστά. τώρα δεν έχει τύχει να βάλω άλλα πιστεύω οτι ένα αυτοκίνητο θα μείνει σίγουρα πίσω άνετα

3 αμαξια του ριχνεις σιγουρα :rolleyes: ...

Link to comment
Share on other sites

3 αμαξια του ριχνεις σιγουρα :rolleyes: ...

οχι ρε....πανω απο 5...δεν ρωτατε και τον bpp ποσα μου εριξε???? :rolleyes::lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

θα γινει ο ταφος σου.....

Αν όντως δεν φοράς πρόγραμμα(γιατί έχουμε και το γνώθι σ'αυτόν αντίθετα μέ άλλους) κανόνισε μια μέρα να πάρουμε και το φίλο μας το jovvani με την κάμερα για να υπάρχουν και πειστήρια και αν με περάσει έμενα μαμά GTI εγώ θα κάτσω να με .......

Link to comment
Share on other sites

Αν όντως δεν φοράς πρόγραμμα(γιατί έχουμε και το γνώθι σ'αυτόν αντίθετα μέ άλλους) κανόνισε μια μέρα να πάρουμε και το φίλο μας το jovvani με την κάμερα για να υπάρχουν και πειστήρια και αν με περάσει έμενα μαμά GTI εγώ θα κάτσω να με .......

μη λες μεγαλες κουβεντες......πο πο εχω βαρεθει να βλεπω δολοφονους με tsi...γιατι ομως κανενας δεν ειχε τυχη μαζι μου?ξαφνικα ολοι δεν κουμποναν καλα τιν 3 και αλλα...α

Link to comment
Share on other sites

μη λες μεγαλες κουβεντες......πο πο εχω βαρεθει να βλεπω δολοφονους με tsi...γιατι ομως κανενας δεν ειχε τυχη μαζι μου?ξαφνικα ολοι δεν κουμποναν καλα τιν 3 και αλλα...α

Μην γίνεσαι κοντράκιας του πληκτρολογίου λέγε θα πάμε να τα ανοίξουμε ναι η όχι???? (αν όχι εσύ οποιοδήποτε μαμά GTI δεν έχω πρόβλημα)

Edited by george80
Link to comment
Share on other sites

Αν όντως δεν φοράς πρόγραμμα(γιατί έχουμε και το γνώθι σ'αυτόν αντίθετα μέ άλλους) κανόνισε μια μέρα να πάρουμε και το φίλο μας το jovvani με την κάμερα για να υπάρχουν και πειστήρια και αν με περάσει έμενα μαμά GTI εγώ θα κάτσω να με .......

Το θεμα δεν ειναι αν θα το περασεις (που θα το περασεις...) αλλα τα αμαξια που θα φαει ποσα θα ειναι 3, 4 ... και για οσους αρχισουν παλι (γιατι βλεπω αρχισαν σιγα σιγα αλλα οποιος εχει την μυγα μυγιαζεται ;) ) δε συγκρινω το ΤSI με το GTI αλλα το παιρνω σαν μετρο συγκρισης για να δουμε τις επιδοσεις που εχουν τα αμαξια μας ;)

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα δεν ειναι αν θα το περασεις (που θα το περασεις...) αλλα τα αμαξια που θα φαει ποσα θα ειναι 3, 4 ... και για οσους αρχισουν παλι (γιατι βλεπω αρχισαν σιγα σιγα αλλα οποιος εχει την μυγα μυγιαζεται ;) ) δε συγκρινω το ΤSI με το GTI αλλα το παιρνω σαν μετρο συγκρισης για να δουμε τις επιδοσεις που εχουν τα αμαξια μας ;)

σιγουρα ρε θα με περασει........ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:;) ;) :D :D

Link to comment
Share on other sites

Αν και βασικα θα ηθελα να δω τι διαφορες που θα εχεις και με 1 GTI μονο προγραμμα... Ας ξεκινησουμε με να μαμα ομως για αρχη ...

Edited by BillVWRuleZ
Link to comment
Share on other sites

Α καλά..... Θα το γ@μίσετε πάλι το θέμα έτσι; ;)

Να κάνω μια πρόταση;

Αν γίνεται, την επόμενη φορά που θα πάτε για πατήματα, αυτός που θα τραβάει τα βιντεάκια να μπει καμιά

φορά και σε κάποιο (τρίτο)αυτοκίνητο συνοδηγός και να τραβάει από το πλάι.

Νομίζω οτι έτσι θα φαίνεται καλύτερα η διαφορά των 2 που θα πατάνε ;)

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα δεν ειναι αν θα το περασεις (που θα το περασεις...) αλλα τα αμαξια που θα φαει ποσα θα ειναι 3, 4 ... και για οσους αρχισουν παλι (γιατι βλεπω αρχισαν σιγα σιγα αλλα οποιος εχει την μυγα μυγιαζεται ;) ) δε συγκρινω το ΤSI με το GTI αλλα το παιρνω σαν μετρο συγκρισης για να δουμε τις επιδοσεις που εχουν τα αμαξια μας ;)

Έτσι είναι ξέρω μέχρι που με παίρνει και πίστεψέ με επιμένω και λέω ότι αν είναι μαμά το GTI το κερνάω τσαι(απο το τσι)

Link to comment
Share on other sites

Μην γίνεσαι κοντράκιας του πληκτρολογίου λέγε θα πάμε να τα ανοίξουμε ναι η όχι???? (αν όχι εσύ οποιοδήποτε μαμά GTI δεν έχω πρόβλημα)

το αν γινομαι κοντρακιας του πληκτρολογιου ασε να το κρινουν αυτοι που με ξερουν....και ναι θελω πολυ να τα ανοιξουμε!!!!!!!!το προβλημα μου ειναι οτι ειμαι φλορινα...αλλα με αυτα που διαβαζω εδω δεν θα αργισω να κατεβω...

Link to comment
Share on other sites

το αν γινομαι κοντρακιας του πληκτρολογιου ασε να το κρινουν αυτοι που με ξερουν....και ναι θελω πολυ να τα ανοιξουμε!!!!!!!!το προβλημα μου ειναι οτι ειμαι φλορινα...αλλα με αυτα που διαβαζω εδω δεν θα αργισω να κατεβω...

Και πάλι σου λέω δεν είναι ανάγκη να είσαι εσύ ας βρεθεί ένας Αθηναίος με GTI βάζουμε τραβάμε βίντεο και σου στέλνουμε τα αποτελέσματα με το βίντεο... ;)

Link to comment
Share on other sites

Και πάλι σου λέω δεν είναι ανάγκη να είσαι εσύ ας βρεθεί ένας Αθηναίος με GTI βάζουμε τραβάμε βίντεο και σου στέλνουμε τα αποτελέσματα με το βίντεο... ;)

οχι φιλε μου...εγω θα ειμαι...αυτοπρωσοπος....περιμενε και θα κατεβω....

Link to comment
Share on other sites

το αν γινομαι κοντρακιας του πληκτρολογιου ασε να το κρινουν αυτοι που με ξερουν....και ναι θελω πολυ να τα ανοιξουμε!!!!!!!!το προβλημα μου ειναι οτι ειμαι φλορινα...αλλα με αυτα που διαβαζω εδω δεν θα αργισω να κατεβω...

Φλωρινα Ε ? Ετσι εξηγητε δεν υπαρχει κανενας εκει με TSI καλο ... να πιεις κανα τσαγακι ;)

Edited by BillVWRuleZ
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.