Jump to content
bbp

Golf 5/6 1.4 Tsi - Έφτασαν τα 200άρια? [ Βελτίωση 1ου & 2ου Σταδίου]

Recommended Posts

συγνωμη αλλα μεσημεριατικα θα βαζετε κοντρες????και κατι αλλο αν κανετε κοντρες χωρις λεφτα ποιο το νοημα?δλδ θα κατεβω εγω απο φλωρινα για κανω πεντε ανοιγματα για να αποδειξω οτι ενα gti ειναι ποιο γρηγορο απο τα δικα σας και τι θα κερδισω?παιδια κριμα μην σκιζετε τα αυτοκινιτα σας χωρις αιτια...νοικιαστε 5 ατος και πηγαινετε και καλα να ανοιξετε και να κανετε χαβαλε...συγνωμη αλλα το βρισκω παραλογο να κοντραρεστε μονο για την δοξα...

Πρώτον όλους τους καλέσαμε εκτός από σένα γιατί είσαι εκτός συναγωνισμού αυτοανακηρύχθηκες πρώτος μόνος σου δέυτερον ναι για χαβαλέ βάζουμε δεν παίρνουμε τα λεφτά κανενός τώρα αν επιμένεις να πάρουμε τα δίκα σου άλλο θέμα και τρίτον ναι μεσημέρι ανοίγουμε γιατί το βράδυ κάνουμε άλλες δουλειές ποιο σοβαρές έχουμε μεγαλώσει λιγάκι και ασχολούμαστε και με καμιά γυναίκα που και που

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη αλλα μεσημεριατικα θα βαζετε κοντρες????και κατι αλλο αν κανετε κοντρες χωρις λεφτα ποιο το νοημα?δλδ θα κατεβω εγω απο φλωρινα για κανω πεντε ανοιγματα για να αποδειξω οτι ενα gti ειναι ποιο γρηγορο απο τα δικα σας και τι θα κερδισω?παιδια κριμα μην σκιζετε τα αυτοκινιτα σας χωρις αιτια...νοικιαστε 5 ατος και πηγαινετε και καλα να ανοιξετε και να κανετε χαβαλε...συγνωμη αλλα το βρισκω παραλογο να κοντραρεστε μονο για την δοξα...

Τελικα ρε φιλε τι να πω..οπως τη βρισκει ο κα8ενας..αν και πιστευω πως αν 8ελεις να βγαλλεις λεφτα δουλεψε περισσοτερο..το χομπι μας κανουμε αλλιως 8α τρεχαμε σε dragster.. :lol: δεν μπορω να ακουω τετοια πραγματα..200 αλογα εχεις ξεκολλα..εδω αυτοι που εχουν 500 αλογα και εχουν ριξει ωρες δουλειας στα αμαξια τους και χρημα δεν πατανε μονο λεφτα..μετα λεμε γτ μας κυνηγαει η αστυνομια.. :lol:

Γραψ τε και εσεις με τα GTi τωρα..γτ δε νομιζω να ειστε τετοιοι.. :lol:

Edited by Shaddow20
Link to comment
Share on other sites

συγνωμη αλλα μεσημεριατικα θα βαζετε κοντρες????και κατι αλλο αν κανετε κοντρες χωρις λεφτα ποιο το νοημα?δλδ θα κατεβω εγω απο φλωρινα για κανω πεντε ανοιγματα για να αποδειξω οτι ενα gti ειναι ποιο γρηγορο απο τα δικα σας και τι θα κερδισω?παιδια κριμα μην σκιζετε τα αυτοκινιτα σας χωρις αιτια...νοικιαστε 5 ατος και πηγαινετε και καλα να ανοιξετε και να κανετε χαβαλε...συγνωμη αλλα το βρισκω παραλογο να κοντραρεστε μονο για την δοξα...

Για να ριξουμε λιγο νοημα να δουμε αν θα πιασει τοπο.

1) Επειδη ειναι φιλοι.Κι αν οχι ολοι, καποιοι σιγουρα ειναι ή γνωριζονται απο συναντησεις ή τελοσπαντων ειναι μελη μιας κοινοτητας.Αν μπει το χρημα στη μεση ξερουμε ολοι τι θα γινει.

2)Για να δουν τι ψαρια πιανει το χ,ψ προγραμμα που φορα ο καθενας χωρις να πρεπει να ρισκαρουν ουτε ευρω διοτι μπορει να ξερουν οτι θα χασουν αλλα θελουν να δουν τουλαχιστον με ποση διαφορα

3)Γιατι το βλεπουν ως ενα ευχαριστο event οπως καποιοι αλλοι μπορει να βλεπουν τον καφε σε μια καφετερια

4)Γιατι στο φιναλε,το χρημα πολλοι εμισησαν...τη δοξα ουδεις... :lol: :lol: :lol:

Edited by NASOS_ea
Link to comment
Share on other sites

Για να ριξουμε λιγο νοημα να δουμε αν θα πιασει τοπο.

1) Επειδη ειναι φιλοι.Κι αν οχι ολοι, καποιοι σιγουρα ειναι ή γνωριζονται απο συναντησεις ή τελοσπαντων ειναι μελη μιας κοινοτητας.Αν μπει το χρημα στη μεση ξερουμε ολοι τι θα γινει.

2)Για να δουν τι ψαρια πιανει το χ,ψ προγραμμα που φορα ο καθενας χωρις να πρεπει να ρισκαρουν ουτε ευρω διοτι μπορει να ξερουν οτι θα χασουν αλλα θελουν να δουν τουλαχιστον με ποση διαφορα

3)Γιατι το βλεπουν ως ενα ευχαριστο event οπως καποιοι αλλοι μπορει να βλεπουν τον καφε σε μια καφετερια

4)Γιατι στο φιναλε,το χρημα πολλοι εμισησαν...τη δοξα ουδεις... :lol: :lol: :lol:

+1000 Τόσο απλό είναι....

Link to comment
Share on other sites

Για να ριξουμε λιγο νοημα να δουμε αν θα πιασει τοπο.

1) Επειδη ειναι φιλοι.Κι αν οχι ολοι, καποιοι σιγουρα ειναι ή γνωριζονται απο συναντησεις ή τελοσπαντων ειναι μελη μιας κοινοτητας.Αν μπει το χρημα στη μεση ξερουμε ολοι τι θα γινει.

2)Για να δουν τι ψαρια πιανει το χ,ψ προγραμμα που φορα ο καθενας χωρις να πρεπει να ρισκαρουν ουτε ευρω διοτι μπορει να ξερουν οτι θα χασουν αλλα θελουν να δουν τουλαχιστον με ποση διαφορα

3)Γιατι το βλεπουν ως ενα ευχαριστο event οπως καποιοι αλλοι μπορει να βλεπουν τον καφε σε μια καφετερια

4)Γιατι στο φιναλε,το χρημα πολλοι εμισησαν...τη δοξα ουδεις... :lol: :lol: :lol:

Οπως ακριβως και εγω κανω με την παρεα οποτε μπορουμε χωνουμε τα αμαξια στην πιστα των μεγαρων και................,

Και για να επανερχομαστε στο θεμα μας. Εαν του αλλαξω το intercooler, θα μου πειτε ποιος ο λογος, σωστα, θα υπαρξει νομιζετε πτωση της θερμοκρασιας, καλυτερη ψυξη ή οχι?

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

συγνωμη αλλα μεσημεριατικα θα βαζετε κοντρες????και κατι αλλο αν κανετε κοντρες χωρις λεφτα ποιο το νοημα?δλδ θα κατεβω εγω απο φλωρινα για κανω πεντε ανοιγματα για να αποδειξω οτι ενα gti ειναι ποιο γρηγορο απο τα δικα σας και τι θα κερδισω?παιδια κριμα μην σκιζετε τα αυτοκινιτα σας χωρις αιτια...νοικιαστε 5 ατος και πηγαινετε και καλα να ανοιξετε και να κανετε χαβαλε...συγνωμη αλλα το βρισκω παραλογο να κοντραρεστε μονο για την δοξα...

1oν Δε σου ειπε κανεις να κατεβεις απο Φλωρινα, εχει GTI εδω ...

2ον Εσεις εκει στη Φλωρινα τι ωρα κανετε ανοιγματα ? Γιατι εδω εμεις στην Αθηνα εχουμε μεινει λιγο πισω ...

3ον Εχεις GTI μαμα και θα μας πεις οτι βγαζεις λεφτα απο πατηματα ?

4ον Πρωτη φορα ακους να γινοντε ανοιγματα χωρις λεφτα ?

5ον Το αμαξι το φτιαχνεις για χομπι και οχι για να βγαλεις λεφτα (τωρα εσυ μαμα GTI και βγαζεις λεφτα απο πατηματα υποπτο μου ακουγετε :lol: )

6ον Εισαι GTI μαμα και πιστευεις οτι περνας ενα TSI full stage 1 ? Και θελεις και στοιχημα? Φιλε μου ή η VW μπερδευτηκε και σου εβαλε κινητηρα απο

Εdition30 ή νομιζεις οτι τρωμε κουτοχορτο...

7ον Χαλαρωσε λιγο γιατι ο παρανομος τζογος ειναι και παρανομος αν ξερεις και δε χρειαζετε να εκδηλωνεσε τοσο δημοσια ...

Link to comment
Share on other sites

Γραψ τε και εσεις με τα GTi τωρα..γτ δε νομιζω να ειστε τετοιοι.. :lol:

Εμείς ανοίγματα κάνουμε μόνο με ομόλογα άντε στήν χειρότερη να δεχτούμε και κάποια επιταγή, κάντε ρε την πλάκα σας και περάστε καλά, εξάλου το δούλεμα που πέφτει μετά είναι Priceless... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εμείς ανοίγματα κάνουμε μόνο με ομόλογα άντε στήν χειρότερη να δεχτούμε και κάποια επιταγή, κάντε ρε την πλάκα σας και περάστε καλά, εξάλου το δούλεμα που πέφτει μετά είναι Priceless... :lol:

Θα συμφωνησω μαζι σου καθως και με τον Γιωργο, Βασίλη και Νασο.

Δεν παμε για να τζογαρουμε....οποιος θελει να τζογαρει ας παει στο καζινο (ανέστη, εχει ενα ωραιο στην Δοιρανη αν ενδιαφερεσαι).

Την πλακα μας κανουμε και μαλιστα πολυ καλα.....οσο για γελιο ,ατελειωτο...

Ειναι ενα απλο, χωρις πολλα-πολλα , αλλα κορυφαιο "event" και πανω απο ολα εχοντας ενα κοινο παρανομαστη.....την αγαπη μας, το Golfακι μας (η οτι αλλο τελος παντων).

Βλεπουμε παραλληλα το θεμα tuning και προγραμματα απο κοντα και πεφτει και λιγο κουβεντουλα....αλλωστε ο λογος που γραφουμε εδω για αυτο δεν ειναι!!!!!!!!!!!!

Και το κανουμε ετσι ωστε να μας περναει και η "καψα" του ανοιγματος και να μην τρελενομαστε στους δρομους της πολης....που καμια φορα μπορει να ειχει καταστροφικα αποτελεσματα.....

Link to comment
Share on other sites

Οπως ακριβως και εγω κανω με την παρεα οποτε μπορουμε χωνουμε τα αμαξια στην πιστα των μεγαρων και................,

Και για να επανερχομαστε στο θεμα μας. Εαν του αλλαξω το intercooler, θα μου πειτε ποιος ο λογος, σωστα, θα υπαρξει νομιζετε πτωση της θερμοκρασιας, καλυτερη ψυξη ή οχι?

http://www.autotriti.gr/AUTOTRITI/_magazin...?id_thema=34984

Σε αυτό το λινκ θα πάρεις μια ιδέα για την λειτουργία του intercooler

Link to comment
Share on other sites

http://www.autotriti.gr/AUTOTRITI/_magazin...?id_thema=34984

Σε αυτό το λινκ θα πάρεις μια ιδέα για την λειτουργία του intercooler

Ευχαριστω. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εμείς ανοίγματα κάνουμε μόνο με ομόλογα άντε στήν χειρότερη να δεχτούμε και κάποια επιταγή, κάντε ρε την πλάκα σας και περάστε καλά, εξάλου το δούλεμα που πέφτει μετά είναι Priceless... :lol:

Priceless είναι να κάνεις ένα άνοιγμα με τον Φάνη μέσα, αγκαλιά με το laptop και να loggarει. Και όπως πατάς να τον ακούς να λέει: Ωραία, καμία διόρθωση, πιέση κρατάει, μια χαρά όλα, του ρίξαμε κιόλας... :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

παλικαρια για λυστε μου μια απορια.

ειναι λαθος να φτιαξεις τα περιφερειακα κ μετα να του βαλεις προγραμμα?δλδ αν καποιος βαλει i/c εξατμιση κ βαρελακι το "αδειαζει" το αυτοκινητο?Exω ακουσει τα "παντα" γιαυτο το ρωταω

αν κ νομιζω οτι ασκοπα το κανω η απαντηση ειναι πασιφανης.

ΥΓ πολυ φαστ&φιουριους ο ανεστης βαλτε κ τα κλειδια σας στοιχημα μετα να δουμε πως θα παει καποιος σπιτι του....

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

Εμείς ανοίγματα κάνουμε μόνο με ομόλογα άντε στήν χειρότερη να δεχτούμε και κάποια επιταγή, κάντε ρε την πλάκα σας και περάστε καλά, εξάλου το δούλεμα που πέφτει μετά είναι Priceless... :lol:

..... άνοιγμα GTI με άλλο αυτοκίνητο ........ στη χειρότερη 500¤ σε επιταγή

..... το δούλεμα που πέφτει μετά .......... ανεκτίμητο

Εσείς και η Mastercard tongue.gif:lol::lol::lol:

Anestis χαλάρωσε λίγο, σιγά μη βάλετε και τις άδειες -_- .

Αν θέλεις να έρθεις για την πλάκα σου οκ, αν όχι.......

Edited by Tallman
Link to comment
Share on other sites

Πολύ άνετος είσαι ρε Ανέστη.Τόσο σίγουρος ότι θα είσαι μπροστά ?

Πάντως αν ποτέ ερθεις αθηνα θα ήθελα να δοκιμάσουμε μια απο δευτερες ρολ.Αν δεν σε περάσω απλά δεν είσαι μαμα! Γιατι λίγο δύσκολο να καλύψεις 3 κενά μόνο απο DSG....

Πάντα χωρίς λεφτά...

Link to comment
Share on other sites

George δε καταλαβες, το τσι μονο την βελτιωση θα αναλαβω και αντε κανα τεστ ντραϊβ κανα βραδυ....

Το αμαξακι μου, μου εχει πιασει φλεβα...

Jovanni, για ριξε καμια ιδεα ποιος μπορει να εισαι γιατι χαθηκα...πολλα ξερεις για εμενα tongue.gif

Το γκολφακι το gti το παω ενα 0-400 ΟΤΙ και να εχει πολυ ευχαριστως και βαζουμε τους λογαριασμους μας στην τραπεζα :lol:

Edited by pitsirikos-1.8T
Link to comment
Share on other sites

Το γκολφακι το gti το παω ενα 0-400 ΟΤΙ και να εχει πολυ ευχαριστως και βαζουμε τους λογαριασμους μας στην τραπεζα :lol:

:lol: :lol: :lol: το ΟΤΙ ήταν όλα τα λεφτά......priceless και αυτό -_-B):lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

George δε καταλαβες, το τσι μονο την βελτιωση θα αναλαβω και αντε κανα τεστ ντραϊβ κανα βραδυ....

Το αμαξακι μου, μου εχει πιασει φλεβα...

Jovanni, για ριξε καμια ιδεα ποιος μπορει να εισαι γιατι χαθηκα...πολλα ξερεις για εμενα tongue.gif

Το γκολφακι το gti το παω ενα 0-400 ΟΤΙ και να εχει πολυ ευχαριστως και βαζουμε τους λογαριασμους μας στην τραπεζα ;)

Εγώ το κουμπαρά μου Μιχαλάκη γιατί μετά τα τελευταία γεγονότα με τις πτωχεύσεις τραπεζών τους έχω κλείσει όλους τους λογαριασμούς μου! -_-

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το κουμπαρά μου Μιχαλάκη γιατί μετά τα τελευταία γεγονότα με τις πτωχεύσεις τραπεζών τους έχω κλείσει όλους τους λογαριασμούς μου! -_-

Aυτο τελος παντων....τα γουρουνακια μας θα παιξουμε ;)-_-

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη αλλα μεσημεριατικα θα βαζετε κοντρες????και κατι αλλο αν κανετε κοντρες χωρις λεφτα ποιο το νοημα?δλδ θα κατεβω εγω απο φλωρινα για κανω πεντε ανοιγματα για να αποδειξω οτι ενα gti ειναι ποιο γρηγορο απο τα δικα σας και τι θα κερδισω?παιδια κριμα μην σκιζετε τα αυτοκινιτα σας χωρις αιτια...νοικιαστε 5 ατος και πηγαινετε και καλα να ανοιξετε και να κανετε χαβαλε...συγνωμη αλλα το βρισκω παραλογο να κοντραρεστε μονο για την δοξα...

Μπορει τιποτα ...μπορει να εχει και κανα σαντουιτς...που ξερεις ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.