Jump to content
bbp

Golf 5/6 1.4 Tsi - Έφτασαν τα 200άρια? [ Βελτίωση 1ου & 2ου Σταδίου]

Recommended Posts

xaxaxa ξεκολατε ρε σεις...πλακα σας κανω για τα λεφτα...το εγραψα για να σας πειραξω επειδη πιστευετε τον πετριζ tsi που οπως ειδατε δεν ξαναεγραψε...αλλο αυτο τωρα...τεσπα δεν βαζω στοιχιματα με λεφτα συνηθως φοιτιτης ειμαι!...θα ηθελα πολυ να ειμαι κατω στην παρεα σας αλλα αυτην την περιοδο δεν μπορω...θα κατεβω ομως σιγουρα καποια στιγμη!ας μην χαλαμε τις καρδιες μας τωρα...οπως ειδα το σχολιο μου εγινε και αφορμη για να γελασετε λιγο και αυτο ειναι καλο....καλα ανοιγματα να σας ευχηθω..και καλα να περασετε...twoface δεν θα ανοιξουμε μαζι φιλε...γιατι πιστευω θα σου φυγω...χαχαχα...και παλυ συγνωμη για την επιθετικη μου τακτικη απεναντι στα tsi..

Link to comment
Share on other sites

Ναι το ακουσα και αυτο....ασε θα εχουμε προβλημα σε λιγο....πολυ OVERLOAD...... tongue.giftongue.gif

Ακούς Κρίτωνα????? ;)-_-

Aκουω, ακουω ! -_- !

Παντως αυτο που βλεπω ειναι οτι εχετε ορεξη και καλα κανετε παιδια! Ετσι πρεπει! Συναντησεις, συγκρισεις και πατηματα.

Αν καταφερω και αδειασω, την αλλη φορα θα φερω και κανενα δυνατο ΦΠΕ TSI (απ αυτα που περνανε νορμαλ Astra OPC :D ...)

@twoface : Ποτε μπαινεις μεσα Γιωργο?

Edited by golf-agu
Link to comment
Share on other sites

xaxaxa ξεκολατε ρε σεις...πλακα σας κανω για τα λεφτα...το εγραψα για να σας πειραξω επειδη πιστευετε τον πετριζ tsi που οπως ειδατε δεν ξαναεγραψε...αλλο αυτο τωρα...τεσπα δεν βαζω στοιχιματα με λεφτα συνηθως φοιτιτης ειμαι!...θα ηθελα πολυ να ειμαι κατω στην παρεα σας αλλα αυτην την περιοδο δεν μπορω...θα κατεβω ομως σιγουρα καποια στιγμη!ας μην χαλαμε τις καρδιες μας τωρα...οπως ειδα το σχολιο μου εγινε και αφορμη για να γελασετε λιγο και αυτο ειναι καλο....καλα ανοιγματα να σας ευχηθω..και καλα να περασετε...twoface δεν θα ανοιξουμε μαζι φιλε...γιατι πιστευω θα σου φυγω...χαχαχα...και παλυ συγνωμη για την επιθετικη μου τακτικη απεναντι στα tsi..

Ρε Ανέστη μας εχεις..... ;)-_--_-

Link to comment
Share on other sites

Ρε Ανέστη μας εχεις..... ;)-_--_-

[/quote

ελα ρε οκ δεν αξιζει φιλε να τσακονομαστε για τα αμαξια..συμφωνεις?

Link to comment
Share on other sites

Ρε Ανέστη μας εχεις..... ;)-_--_-

ελα ρε οκ δεν αξιζει φιλε να τσακονομαστε για τα αμαξια..συμφωνεις?

Εδω και πολυ καιρο.... :D

Εσυ μας εχεις μπερδεψει....χθες ερριστικος....σημερα ενωτικος!!....

Αποφασισε σε παρακαλώ....

Edited by MaxSto
Link to comment
Share on other sites

ελα ρε οκ δεν αξιζει φιλε να τσακονομαστε για τα αμαξια..συμφωνεις?

Εδω και πολυ καιρο.... ;)

Εσυ μας εχεις μπερδεψει....χθες ερριστικος....σημερα ενωτικος!!....

Αποφασισε σε παρακαλώ....

τερμα ενοτικος...δεν βγαινει νοημα με τισ αντιπαραθεσεις...και με τον petriz tsi συζητησαμε σημερα και τα βρηκαμε..απλα ειχα νευριασει με τον τροπο που συμπεριφερθικε...δλδ το να γραψει τις μαλακιες του για μενα...δοξα το θεο με ξερουν καποια ατομα εδω μεσα προσωπικα και ξερουν τι χαρακτηρας ειμαι..

Link to comment
Share on other sites

;)-_- -_- :D

Ρε μας δουλευετε ??

κοιταξε φιλε ειπα να δωσω ενα τερμα στην ανουσια αυτη αντιπαραθεση και θεωσησα καλο να αφησω στην ακρη τα gti και ta tsi...αν θες να καταλαβεις καταλαβε αν δε θες παλι καλη καρδια...θεωρησα λαθος τη συμπεριφορα μου και προκλητικη ζητησα συγνωμη...προς τι ολες αυτες οι ερωτησεις δεν καταλαβαινω...κανενας δεν δουλευει κανεναν...

Edited by Anestis.
Link to comment
Share on other sites

Anesti den prepei na thn paleveis ekei sth florina..

ti pineis kai den mas dineis?

kala 3igiesai padws.. ;)

Apo oti katalava padws apla den pianoume to yfos sou..

Kai den katalavainoume pote kaneis plaka kai pote oxi..vevaia den ftaime emeis gia ayto..

[/quote

ελα ρε δεν πινω τιποτα...σοβαρα μιλαω βαρεθηκα απλα τους τσακομους για αμαξια...δεν βγαζουν πουθενα..

Link to comment
Share on other sites

George δε καταλαβες, το τσι μονο την βελτιωση θα αναλαβω και αντε κανα τεστ ντραϊβ κανα βραδυ....

Το αμαξακι μου, μου εχει πιασει φλεβα...

Jovanni, για ριξε καμια ιδεα ποιος μπορει να εισαι γιατι χαθηκα...πολλα ξερεις για εμενα tongue.gif

Το γκολφακι το gti το παω ενα 0-400 ΟΤΙ και να εχει πολυ ευχαριστως και βαζουμε τους λογαριασμους μας στην τραπεζα ;)

Ειμαι φιλος του Αλεξη με το κοκκινο astra και μου εχει πει για το "πυροβολο" που εχεις φτιαξει...... -_-

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον στο θεμα μας τωρα, να πουμε για σαββατο μεσημερι 2-3; Καλα ειναι; Οσοι συμφωνουν να στειλουν επιβεβαιωση.

ΥΓ George80 εισαι και πατριδα!! Εγω ειμαι απο Αγριλια-Σανοβα

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον στο θεμα μας τωρα, να πουμε για σαββατο μεσημερι 2-3; Καλα ειναι; Οσοι συμφωνουν να στειλουν επιβεβαιωση.

ΥΓ George80 εισαι και πατριδα!! Εγω ειμαι απο Αγριλια-Σανοβα

Πώς θα τσεκάρουμε αν όντως έχουμε πρόσβαση στον συγκεκριμένο χώρο που είμασταν την προηγούμενη εβδομάδα? μην κλείσουμε ραντεβού μαζευτούμε και μετά δεν μπορούμε να μπούμε γιατί νομίζω ότι είπες ότι τώρα είναι σε άλλο σημείο οι βάρκες...η πάμε και ότι γίνει?

ΥΓ. Από την Αγριλιά τριφυλλίας στο δήμο Κοπανακίου ανήκει ξέρω πατρίδα δίπλα είμαστε

Link to comment
Share on other sites

Η εισοδος ειναι απο την ποσειδωνος αυτη την φορα. Σκοπος μας ειναι να περασουμε την "μαντρα" . Ετσι και γινει αυτο καποια προσβαση θα υπαρχει και σε διαδρομο . Δεν τον ξερω και τον χωρο καλα, δεν ειμαι της Ολυμπιακης, ψαχτα θα παμε.

Και στην τελικη και να μην ειναι διαδρομος, εχει τεραστιες αλανες εκει. Δεν εχουμε και τα F16, 500-600 μετρα θελουμε.

Link to comment
Share on other sites

Η εισοδος ειναι απο την ποσειδωνος αυτη την φορα. Σκοπος μας ειναι να περασουμε την "μαντρα" . Ετσι και γινει αυτο καποια προσβαση θα υπαρχει και σε διαδρομο . Δεν τον ξερω και τον χωρο καλα, δεν ειμαι της Ολυμπιακης, ψαχτα θα παμε.

Και στην τελικη και να μην ειναι διαδρομος, εχει τεραστιες αλανες εκει. Δεν εχουμε και τα F16, 500-600 μετρα θελουμε.

Καλά λοιπόν μέσα εγώ για το σαββάτο και καλές απογειώσεις!

Link to comment
Share on other sites

ΑΝΕΣΤΗ θελω και εγω αοπο αυτο το περιεργο που εχετε εκει πανω........... tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gifupyours.gifupyours.gifupyours.gifupyours.gifupyours.gifupyours.giflick.giflick.giflick.giflick.giflick.giflick.gif

κατσε την παρασκευη που θα κατεβω βολο θα σου φερω...ρεβουλινη λεγετε...αλλα πρωτα θελει ενα ασταρωμα και μετα στρωσιμο με το πινελο.... tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Η εισοδος ειναι απο την ποσειδωνος αυτη την φορα. Σκοπος μας ειναι να περασουμε την "μαντρα" . Ετσι και γινει αυτο καποια προσβαση θα υπαρχει και σε διαδρομο . Δεν τον ξερω και τον χωρο καλα, δεν ειμαι της Ολυμπιακης, ψαχτα θα παμε.

Και στην τελικη και να μην ειναι διαδρομος, εχει τεραστιες αλανες εκει. Δεν εχουμε και τα F16, 500-600 μετρα θελουμε.

Σημερα διαβασα διαφημιση και λεει "εισοδος απο Βουλιαγμενης" οποτε στον ιδιο χωρο ειναι.Ομως ετσι ανοιχτα που τα κουβεντιαζουμε σιγουρα θα μας περιμενουν με σαμπανιες!!! :D

Link to comment
Share on other sites

κατσε την παρασκευη που θα κατεβω βολο θα σου φερω...ρεβουλινη λεγετε...αλλα πρωτα θελει ενα ασταρωμα και μετα στρωσιμο με το πινελο.... tongue.giftongue.giftongue.gif

:whistling:;):whistling:

χμμμμμμ,καπου το εχω ξανακουσει. :D

Link to comment
Share on other sites

:whistling:;):whistling:

χμμμμμμ,καπου το εχω ξανακουσει. :D

εγω στο ειπα βρε χαζουλι!!!!.......αν θες υπαρχει και σε gel για επαληψη...σε cult καταστασεις....... :whistling:;) ;) ;) ;) θες να σου παραγγειλω?εχει οικονομικη συσκευασια..3 κιλα πεντοκιλο...

Edited by Anestis.
Link to comment
Share on other sites

Σημερα διαβασα διαφημιση και λεει "εισοδος απο Βουλιαγμενης" οποτε στον ιδιο χωρο ειναι.Ομως ετσι ανοιχτα που τα κουβεντιαζουμε σιγουρα θα μας περιμενουν με σαμπανιες!!! :D

Να έχετε υπ'όψην ότι στον συγκεκριμένο χώρο γίνονται συχνά έφοδοι από τα μπλέ παιδάκια, τα οποία φυλάνε και τις εξόδους και γράφουν για οργάνωση αυτοσχέδιων αγώνων, καταπάτηση κρατικής περιουσίας, επίδειξη οδηγηκών ικανοτήτων και άλλα ωραία, με λίγα λόγια αν πέσετε σε ντού θα σας φορτώσουν τον μισό ΚΟΚ, κόψτε τις συνενοήσεις δημοσίως ;):whistling: :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Αυτο το Σαββατο λιγο δυσκολο για μενα....Κυριακη αν παιζει.... ;)

Κάτι για Κυριακή μπορεί να γίνει παίδες...για μάς που ερχόμαστε απ'επαρχία!!!! :D

Ενημερώστε με pm για περισσότερα!

Link to comment
Share on other sites

Εγω με τον Alex (astra 1,6T-Overload) θα ειμαστε εκει Κυριακη γιατι Σαββατο δεν μπορουμε....οποιος θελει ερχεται....φυσικα θα υπαρξουν και τα καθιερωμενα βιντεακια....

Edited by JOVANNI
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.