Jump to content
dimitris z 750

Δερματινα Καθισματα Σε Polo R Line!

Recommended Posts

Ελεγα να βαλω τα μαμισια (950 ευρω)αλλα το αμαξι εχει μπει στο τελικο σταδιο,αναμενεται στις αρχες του επομενου μηνα.και μιλωντας με τον εμπορο μου προτεινε την εταιρεια connolly που τοποθετει δερματινα.εξαλου για τα μαμισια ειχα μονο μια επιλογη σε χρωμα και γενικα σαν ταπετσαρια.της connolly θα πανε φτηνοτερα γυρω στα 550 περιπου.και θα εχω πολλες επιλογες σε χρωματα και ειδη.ποια η γνωμη σας???το βαλε βγαλε των καθισματων θα γινει στον εμπορο για να εχει και την εποπτεια να γινει και η δουλεια σωστη.

Link to comment
Share on other sites

έχει και στην Αθήνα και στην Θεσσαλονίκη..

Για την Αθήνα πηγαίνοντας στην κατηγορία Προιόντα->Αυτοκινήτων->Επιβατικά κι έπειτα επιλέγοντας την μάρκα θα δεις αρκετές φωτογραφίες με την δουλειά τους..
Για την Θεσσαλονίκη πας απευθείας στην επιλογή Photo Gallery..

 

Οι φωτογραφίες φαίνονται να είναι οι ίδιες χωρις ομως αυτό να σημαίνει οτι και οι δυο εταιρίες έχουν κάποια σχέση μεταξύ τους.. με ενα τηλέφωνο σ' εναν απο τους δυο θα μάθεις..

Link to comment
Share on other sites

Ελεγα να βαλω τα μαμισια (950 ευρω)αλλα το αμαξι εχει μπει στο τελικο σταδιο,αναμενεται στις αρχες του επομενου μηνα.και μιλωντας με τον εμπορο μου προτεινε την εταιρεια connolly που τοποθετει δερματινα.εξαλου για τα μαμισια ειχα μονο μια επιλογη σε χρωμα και γενικα σαν ταπετσαρια.της connolly θα πανε φτηνοτερα γυρω στα 550 περιπου.και θα εχω πολλες επιλογες σε χρωματα και ειδη.ποια η γνωμη σας???το βαλε βγαλε των καθισματων θα γινει στον εμπορο για να εχει και την εποπτεια να γινει και η δουλεια σωστη.

Δημητρη εγω ειχα βαλει στο polo μου τα δερματινα της connoly..αυτο που εχω να πω ειναι οτι ναι μεν τα δερματινα ειναι πολυ καλα και ποιοτικα αλλα μου δημιουργησαν προβλημα στα μπροστινα καθισματα (εντονους τριγμους) στην πλατη συγκεκριμενα...μου αλλαξαν πλατες μεσα στην εγγυηση και ειναι οκ τωρα αλλα οχι τελεια..εγω να σου πω την αληθεια δεν θα τα εβαζα ξανα μονο εργοστασιακα αλλα και παλι θα το σκεφτομουν γιατι το καλοκαιρι πραγματικα λιωνεις πανω τους :crazy:

Edited by master2785
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για της απαντησεις,γαμωτο δεν προλαβα τα εργοστασιακα......εχω βαλει πολλα εξτρα και το σκεφτομουν.αφου λεω οκ μου λενε τωρα δεν γινεται...αλλα παλι ειχα μονο μια επιλογη και σε χρωμα και σε ειδος.γι αυτο και σκεφτομαι της connoly.δεν υπαρχουν δερματινα πχ τα τρυπητα που ειναι οκ για το καλοκαιρι και να μην λιωνεις???

Edited by dimitris z 750
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.