Jump to content

Recommended Posts

Πανέμορφο πραγματικά!!!

Μακάρι να μπορούσα να βρω τις ζάντες αυτές σε αυτά τα χρήματα!!

 

Μια ερώτηση:

Με τις 17αρες το ειχες καθόλου μαμα???

Το κουράζανε το αμαξι???

Link to comment
Share on other sites

Παρα πολυ ωραιες οι αλλαγες σου!!ειδικα η μασκα μπροστα κ ο κοκκινοσ συριτης στο χαμογελο!!

σκεψου αν ειναι για μαυρους καθρευτες,ισως μαυρη οροφη,αεροτομη.

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλο το concept φιλε !!!η ζαντα ειδικα ειναι ολα τα λεφτα ! τις δαγκανες που μπορουμε να τις βαψουμε ?

Link to comment
Share on other sites

Παρα πολυ ωραιες οι αλλαγες σου!!ειδικα η μασκα μπροστα κ ο κοκκινοσ συριτης στο χαμογελο!!

σκεψου αν ειναι για μαυρους καθρευτες,ισως μαυρη οροφη,αεροτομη.

 

Ηταν στο προγραμμα. Απλα εμεινα λιγο πισω λογο χρηματων. Υπομονη και ερχεται η συνεχεια!!! Σε ευχαριστω πολυ παντως!

πολυ καλο το concept φιλε !!!η ζαντα ειδικα ειναι ολα τα λεφτα ! τις δαγκανες που μπορουμε να τις βαψουμε ?

Ακομα και μονος σου μπορεις. Απο οσο ειδα στο ebay πουλανε ενα κιτ με χρωμα + Πινελο. Δεν ξερω πως ειναι η διαδικασια αλλα μολις βρω ακρη θα ενημερωσω! Σε ευχαριστω και εσενα φιλε μου!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλε μου,

 

Πραγματικά πολύ ωραίο το πολακι!!!

 

Επειδή με ενδιαφέρει και εμένα μπορείς να μου πεις από που πήρες την γρίλια του GTI 50 Ευρό... Αν θες δώσε μου ένα link.

Και επίσης, από τι υλικό είναι ο κόκκινος συριτης στον προφυλακτήρα??? Είναι αυτό το αυτοκόλλητο που μπαίνει περιμετρικά σε ζάντες αυτοκινήτου ή μηχανής??? Που μπορώ να το βρω???

 

Ευχαριστώ...

Link to comment
Share on other sites

απο το ebay file moy την πηρε το παιδι την εχει και η αντιπροσωπεια με 90 ευρω :) την ιδια φοραμε ;)



Καλησπέρα φίλε μου,

 

Πραγματικά πολύ ωραίο το πολακι!!!

 

Επειδή με ενδιαφέρει και εμένα μπορείς να μου πεις από που πήρες την γρίλια του GTI 50 Ευρό... Αν θες δώσε μου ένα link.

Και επίσης, από τι υλικό είναι ο κόκκινος συριτης στον προφυλακτήρα??? Είναι αυτό το αυτοκόλλητο που μπαίνει περιμετρικά σε ζάντες αυτοκινήτου ή μηχανής??? Που μπορώ να το βρω???

 

Ευχαριστώ...

και τον συριτη μπορεις να τον βρεις εκει που πουλανε ανταλακτικα για μηχανες :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλε μου,

 

Πραγματικά πολύ ωραίο το πολακι!!!

 

Επειδή με ενδιαφέρει και εμένα μπορείς να μου πεις από που πήρες την γρίλια του GTI 50 Ευρό... Αν θες δώσε μου ένα link.

Και επίσης, από τι υλικό είναι ο κόκκινος συριτης στον προφυλακτήρα??? Είναι αυτό το αυτοκόλλητο που μπαίνει περιμετρικά σε ζάντες αυτοκινήτου ή μηχανής??? Που μπορώ να το βρω???

 

Ευχαριστώ...

Καλησπερα φιλαρακι μου, οριστε το Link απο ελληνικο e store http://www.zefkas.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=tpflypage.tpl&product_id=1998&category_id=238&keyword=polo+gti&option=com_virtuemart&Itemid=73〈=el

 

Οσο για το κατω κομματι της γριλιας επειδη ειχα θεμα. Πηρα ενα χοντρο κομματι πλαστικο το οποιο το εβαψα με ενα απλο σπρει (praktiker) 4 χερια και μετα εσπασα αναγκαστικα το "αλλουμινενιο" κομματι ωστε να μπει στην θεση του αυτο. Κολλα στιγμης και αγιος ο θεος. 

 

 

Αδερφέ τι λαμπίτσες led έβαλες?

τις πηρα σαν σετ απο το ebay οποτε δεν γνωριζω τους τυπους :/

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

τις πηρα σαν σετ απο το ebay οποτε δεν γνωριζω τους τυπους :/

 

Ακόμα καλύτερα :D Στείλε μου το λινκ αν μπορείς!  Έκανα το λάθος και πήρα μπλε χρώματος και το μετάνιωσα και τωρα θέλω άσπρες αλλά δεν ξέρω απο ποιον πωλητή!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα φιλαρακι μου, οριστε το Link απο ελληνικο e store http://www.zefkas.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=tpflypage.tpl&product_id=1998&category_id=238&keyword=polo+gti&option=com_virtuemart&Itemid=73〈=el

 

Οσο για το κατω κομματι της γριλιας επειδη ειχα θεμα. Πηρα ενα χοντρο κομματι πλαστικο το οποιο το εβαψα με ενα απλο σπρει (praktiker) 4 χερια και μετα εσπασα αναγκαστικα το "αλλουμινενιο" κομματι ωστε να μπει στην θεση του αυτο. Κολλα στιγμης και αγιος ο θεος. 

 

 

Η γρίλια του GTI είναι αυθεντική ή απομίμηση? Έχει κωδικό ανταλλακτικού πάνω της από την VW???

 

Δηλαδή η κόκκινη λωρίδα στην κάτω σήτα δεν είναι ανακλαστικό αυτοκόλλητο??? Όταν λες "χοντρό κομμάτι πλαστικό" τι εννοείς??? Μπορείς λίγο να μου εξηγήσεις πως ακριβώς το έκανες???

 

Ευχαριστώ...

Link to comment
Share on other sites

Η γρίλια του GTI είναι αυθεντική ή απομίμηση? Έχει κωδικό ανταλλακτικού πάνω της από την VW???

 

Δηλαδή η κόκκινη λωρίδα στην κάτω σήτα δεν είναι ανακλαστικό αυτοκόλλητο??? Όταν λες "χοντρό κομμάτι πλαστικό" τι εννοείς??? Μπορείς λίγο να μου εξηγήσεις πως ακριβώς το έκανες???

 

Ευχαριστώ...

προφανως και ειναι after market.  

 

Την ιδεα την πηρα απο εδω http://www.ebay.de/itm/VW-Polo-Golf-GT-Tuning-Exterieur-Streifen-Front-Grill-Klebestreifen-Stripe-/251276777554?pt=DE_Autoteile&hash=item3a81435852

 

 

Εγω απλα πηρα λαστιχο ποτισματος μαυρο το οποιο σιγουρα θα εχεις καπου πεταμενο! Το εκοψα στα μετρα μου το εβαψα και τσουπ εγινε το θαυμα. 

Link to comment
Share on other sites

προφανως και ειναι after market.  

 

Την ιδεα την πηρα απο εδω http://www.ebay.de/itm/VW-Polo-Golf-GT-Tuning-Exterieur-Streifen-Front-Grill-Klebestreifen-Stripe-/251276777554?pt=DE_Autoteile&hash=item3a81435852

 

 

Εγω απλα πηρα λαστιχο ποτισματος μαυρο το οποιο σιγουρα θα εχεις καπου πεταμενο! Το εκοψα στα μετρα μου το εβαψα και τσουπ εγινε το θαυμα. 

 

 

Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες!!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες!!!

Να εισαι καλα αδερφε! 

 

βαλε μας καμια φωτογραφια φιλε wisdover, να το θαυμασουμε...

Ετσι εδειχνε εκεινη την στιγμη. 

 

b9661t.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.