Jump to content
pipis13

Golf -Scirocco Ή Κατι Αλλο;

Recommended Posts

οχιιιιιιιιιιιι ρε τοσα 10000 ευρωωωωωωωωω απαπαπαπαπαπαπαπαπαπα..........

ακομα χρωσταω γυρω στα 2000 ευρω για το πολο τα οποια τα δινω ανα πασα ωρα και στιγμη και ξεχρεωνω ( α μια που βρηκα την ευκαιρια. μπορω να το ξεχρεωσω νωριτερα θα εχω καποιο προστιμο ?) οποτε υπολογιζω 2000 ευρω που χρωσταω ακομα και υπολογιζω αλλα 3000 ευρω συν οσα παρω απο το πολο.δηλαδη για νεο αμαξι εχω σκοπο απο τσεπη μου να βαλω 3000-4000 ευρω συν το πολο

Link to comment
Share on other sites

http://www.*μη επιτρεπόμενο @ URL*/classifieds/cars/view/3425961/

 

δες εδω τοσο μπορεις να το βαλεις και εσυ σπυρο ..κανε ενα κοπο και περιμενε κανενα 3 αρη μηνες να δεις φιλε μου

Link to comment
Share on other sites

το εχω χτυπησει με βαση το δικο μου και μου βγαζει τιμες απο 14500 εως 16500.....δεν βιαζομαι ρε αν ειναι θα το βαλω. απλα περιμενω να δω τι θα μου πουν πρωτα και παραλληλα πρακολουθω το θεμα με τα λαδια. σε 4,600 χλμ συμπληρωσα 500 ml και μου ειπαν φυσιολογικο λογο οτι δικαιολογει στα πρωτα 5000χλμ ο κινητηρας να καψει (οντως το γραφει το bookservice ) και περιμενω να δω απο δω και περα

Edited by spiros!!!
Link to comment
Share on other sites

oxi δεν τρως καποιο προστιμο ετσι το εχω κανει και εγω φιλε μου απο τον δεκεβρη ητανε να τελειωσω τις δοσεις τωρα τον μαιο αλλα τον δεκεβρη τα εδωσα ολα δεν εχεις οθτε ενα ευρω παραπανω φιλε σπυρο οσα χρωστας τοσσα θα δωσεις 

Link to comment
Share on other sites

ναι ισχυει και η αποσυρση 960 ευρω...μαλιστα στο tdi ειναι 1500 ευρω η αποσυρση.. το scirocco εχει το βασικο εξοπλισμο. γιατι σου φαινεται ακριβη?τοσο παει

στα golf ειναι η generation εκδοση η μεσαια δηλαδη. μου εδωσαν το χαρτι με τον εξοπλισμο που εχει το καθενα. καλυτερα ομως με συμφερει το golf απο το scirocco. και σε χωρους και πετρελαιο. βασικα ολα θα κριθουν απο τις τιμες που θα μου πουν.....με τα 160 αλογα το απλο ξεκιναει απο 23100 ευρω

 κοιταξε εννοειται οτι σε δεν κανω λογο καν για 11000 ευρω (ελεος δηλαδη) και δεν προκειται να το δωσω για 11000. δεν ξερω τι θα μου πουν για αυτο κραταω και μικρο καλαθι δεν ενθουσιαζομαι. δεν μπορω να καταλαβω ομως γιατι με ταλαιπωρουν τοσο καιρο δηλαδη γιατι δεν μου λενε μια τιμη. πρεπει λεει να συννενοηθει με την κοσμοκαρ και εξαρταται πιο μοντελο θελω να αγορασω η τιμη που θα μου το παρουν ειτε ανεβαινει ειτε κατεβαινει. οτι μου λενε σας λεω, αυριο μεθαυριο θα ξερω και θα σας πω μου ειπε ο αντιπροσωπος οτι ειπαν με την κοσμοκαρ να βοηθησουν την κατασταση να γινει κατι καλο τωρα αν με κοροιδευουν θα το μαθω συντομα

23100 το 122αρι με τον βασικο εξοπλισμο?Και ετοιμοπαραδοτο? Δεν παμε καλα ...

24300 160αρι +DSG+ sport n style πακετο(φιμε, πεταλια, αλλες ζαντες, αλλα καθισματα alcantara/δερμα, rcd510, πανοραμικη ηλιοροφη, πιεση ελαστικων, κλπ κλπ)

Σκεψου οτι το DSG κάνει + 1500 και το πακετο + 1000 ευρω

Edited by the_winner
Link to comment
Share on other sites

Από τον επίσημο κατάλογο της VW € 22.400,00 Scirocco 160αρι με τον βασικο εξοπλισμό (η τιμή ειναι με αποσυρση) αυτο που αξιζει να βαλεις ειναι με 1070 ευρω το sport n style packet προσφέρει ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ για αυτη την τιμη . Μονο η ηλιοροφη που δινει ξεπερνά τα 700 ευρώ οποτε καρασυμφέρει !
Και το 122αρι :€ 21.150,00(παλι με αποσυρση)

 

Αλλά χάνεις πολλά λεφτα με το Polo κριμα . Κοιτα μήπως παρεις scirocco μεταχειρισμενο τα σκοτώνουν!

 

Edited by the_winner
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.