Jump to content
GOLFAKI 4

Weekly Night Out Secret Location Meeting @ Αττική - Τετάρτη - 3/4/13 - 20:45

Recommended Posts

Αξιότιμα μέλη μας,

 

Η πρώτη εβδομάδα του Απρίλη ήλθε οπότε άλλο ένα secret meeting θα αφήσει τα ανεξήτηλα σημάδια του στην ιστορία της λέσχης μας!!!

 

Αυτή την εβδομάδα το ραντεβού μας διαφοροποιείται καθώς η συνάντησή μας θα διεξαχθεί στις 3/4/13 ημέρα ΤΕΤΑΡΤΗ !!!!!

Σας περιμένουμε όλους λοιπόν την ΤΕΤΑΡΤΗ  από τις 20.45 - 21.15 στον περιβάλλοντα χώρο του σεφ και πιο συγκεκριμένα στην είσοδο της γιορτής μπύρας. Εκεί θα συγκεντρωθούμε όλοι παλιά και νέα μέλη για να αφήσουμε για άλλη μια φόρα το στίγμα μας στους δρόμους της πρωτεύουσας.....(χάρτης).

 

Σας υπενθυμίζουμε πως το πρώτο νέο μέλος που θα φτάσει στο σημείο προσυνάντησης θα βιντεοσκοπηθεί μαζί με το όχημα του οπότε να έχετε καθαρά τα αμαξάκια σας.

 

Η βόλτα μας απαιτεί περίπου 15ευρώ  βενζινούλα  και λίγα ακόμα αφού θα κάτσουμε για καφεδάκι σε πολυ γνωστό καφέ με μαγευτικό φόντο!

 

Παρακαλείστε όσοι έχετε pmr να τα έχετε μαζί σας και όπως πάντα να φοράμε τα αξεσουάρ της λέσχης μας!!!

 

Σας περιμένουμε όλους είτε έχετε βελτιωμένο είτε εργοστασιακό όχημα είτε μόνους ή με την δίκη σας παρέα!!!!!

 

 

*** Μπορείτε να μας βρείτε στα πιο δημοφιλή κοινωνικά δίκτυα: ακολουθήστε μας στο icon-social_twitter.png | κάντε μας Like στο icon-social_facebook.png | δείτε μας στο icon-social_youtube.png

*** Υπενθυμίζουμε ότι τα VIP μέλη μπορείτε να αξιολογείτε τις συναντήσεις μας μέσω του ειδικού μενού που βρίσκεται δεξιά πάνω απο το αρχικό δημοσίευμα.

 

 

Εκ του Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

 

~~~~~
Συμμετοχές (~ 17) :

 

1. ΒΕCKMAN

2. lion68

3. Passatoukos

4. PanosVR6

5. passaTrela + GOLFAKI 4

6. Super

7. Λευ kouliss + eFfIeT

8. Giannis307

9. TsakasG40

10. GraveDigger + 1

11. lupakos+liberte

12. Sotiris_golf

13. beetleros

Edited by Λευ kouliss
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μέσα μέσα και εμείς !!! Ολόκληρο secret και να λειπουμε ;; Beckman όλα καλα ;

ας τα λεμε καλα μπαινω για εγχηρηση μαλλον η την πεμπτη η την παρασκευη ευχομαι να πανε ολα καλα φιλε μου...μακαρι να γινει παρασκευη για να ερθω στο secret meeting ¨-)εστω θα ειναι απο τα τελευταια μου γτ μετα θελω αποθεραπεια απο 1 μηνα μεχρι και 5 μπορει ...

Link to comment
Share on other sites

ας τα λεμε καλα μπαινω για εγχηρηση μαλλον η την πεμπτη η την παρασκευη ευχομαι να πανε ολα καλα φιλε μου...μακαρι να γινει παρασκευη για να ερθω στο secret meeting ¨-)εστω θα ειναι απο τα τελευταια μου γτ μετα θελω αποθεραπεια απο 1 μηνα μεχρι και 5 μπορει ...

@BECKMAN η συναντηση αυτη την εβδομαδα θα γινει την          Τ Ε Τ Α Ρ Τ Η !!

Link to comment
Share on other sites

Σαν νέο μέλος λέω να έρθω για πρώτη και όχι τελευταία φορά..αλλα πώς θα σας γνωρίσω :)??  :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Σαν νέο μέλος λέω να έρθω για πρώτη και όχι τελευταία φορά..αλλα πώς θα σας γνωρίσω :)??  :crazy:

@Super θα δεις πολλα vw μαζι αλλα θα φοραμε και τα αξεσουαρ της λεσχης μας ( μπλουζες μπουφαν κτλ )

Link to comment
Share on other sites

@Super θα δεις πολλα vw μαζι αλλα θα φοραμε και τα αξεσουαρ της λεσχης μας ( μπλουζες μπουφαν κτλ )

Ελπίζω να συνεχείζετε η πλάκα που άρχισα και όχι να μου τα λες σοβαρά :).

 

I will be there

Link to comment
Share on other sites

Αν και καταλαβα οτι τα λες για πλακα , οφειλω να στα πω στα σοβαρα γιατι ειχαμε πολλα παρομοια κρουσματα στο παρελθον που δεν μας βρηκαν και εφυγαν ..

 

Οποτε προσεχουμε για να σας εχουμε ολους !!! :frantics:  :hyper::frantics::hyper:

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ερώτηση λίγο άσχετη,

μιας και έχω την αίτηση για  μέλος του club VIP μπορώ να την δώσω μαζί με το χρήμα στην συνάντηση ή πρέπει να την στείλω όπως λέει με ταχυδρομίο κτλπ..

Link to comment
Share on other sites

Αφου την εχεις ετοιμη , να τη δωσεις την Τεταρτη κανονικα στα μελη Λευ kouliss ή Doumasj .

Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6

Να κάνω μια ερώτηση λίγο άσχετη,

μιας και έχω την αίτηση για μέλος του club VIP μπορώ να την δώσω μαζί με το χρήμα στην συνάντηση ή πρέπει να την στείλω όπως λέει με ταχυδρομίο κτλπ..

θα την δωσεις την τεταρτη μαζι με τα λεφτα στον κοσμα(λευkouliss)
Link to comment
Share on other sites

@BECKMAN η συναντηση αυτη την εβδομαδα θα γινει την          Τ Ε Τ Α Ρ Τ Η !!

ναι αδερφε το ξερω ρε :-) μεσα και εγω + το αμορε μαζι μου..υπολογιστε :-)

Link to comment
Share on other sites

παιδια δυστιχως δεν θα καταφερω να ερθω σημερα με πηρε ο γιατρος τηλ και πρεπει τεταρτη απογευμα να μπω για εισαγωγη γτ πεμπτη πρωι χειρουργουμαι οποτε δεν θα μπορεσω να ερθω κριμα :-(

Link to comment
Share on other sites

παιδια δυστιχως δεν θα καταφερω να ερθω σημερα με πηρε ο γιατρος τηλ και πρεπει τεταρτη απογευμα να μπω για εισαγωγη γτ πεμπτη πρωι χειρουργουμαι οποτε δεν θα μπορεσω να ερθω κριμα :-(

γιωργο να ειναι ολα περαστικα ευχομαι και συντομα κοντα μας παλι
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.