Jump to content
kouliss

Weekly Day Out @ Θεσσαλονίκη - Κυριακή 07/04/13, Les Azous

Recommended Posts

Αγαπητά μας μέλη,

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως την Κυριακή 7 Απριλίου 2013, στις 19:30 τα μέλη μας από Θεσσαλονίκη θα συναντηθούν στο LES ZAZOUS για να συζητήσουν γενικότερα για την αυτοκίνηση, να συνομιλήσουν για τις υποψηφιότητες Συντονιστών Συναντήσεων και φυσικά να διασκεδάσουν όλοι μαζί!

Δηλώστε μας την συμμετοχή σας για καλύτερη οργάνωση μας με τον γνωστό τρόπο, δηλαδή ψευδώνυμο + αριθμός επιπλέον ατόμων που θα σας συνοδεύουν!

*** Μπορείτε να μας βρείτε στα πιο δημοφιλή κοινωνικά δίκτυα: ακολουθήστε μας στο icon-social_twitter.png | κάντε μας Like στο icon-social_facebook.png | δείτε μας στο icon-social_youtube.png

*** Υπενθυμίζουμε ότι τα VIP μέλη μπορείτε να αξιολογείτε τις συναντήσεις μας μέσω του ειδικού μενού που βρίσκεται δεξιά πάνω απο το αρχικό δημοσίευμα.

Με εκτίμηση,

το Δ.Σ. της Λέσχης.

~~~~

Συμμετοχές:

Edited by PanosVR6
Link to comment
Share on other sites

Να μεταφερω και τις εως τωρα συμμετοχες απο το αλλο θεμα με την σειρα που δηλωθηκαν..

 

  • Gioulizpt
  • Billgr4 +1
  • Axouri46 +1
  • titikos
  • STELIOS_GOLF 6 TSI
  • Professor
  • Chrispant ( ? )
  • symearg +1
  • iliasgr
  • anastos
  • 2310dimitris1
  • soulio
  • garbage
  • πανος-gti
  • Sergio7
  • Κοσμάς
  • Golfxtx +1
  • Rabbit-Mk5 (?)


Αν θελουν ας επιβεβαιωσουν βεβαια για να μην υπαρχει καποια παρεξηγηση οσοι ειναι στην λιστα...

Edited by Billgr4
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ δυστυχώς δεν θα μπορέσω να έρθω λόγω μπασκετικών υποχρεώσεων.!καλά να περάσετε.!

Link to comment
Share on other sites

Θα βρίσκομαι θεσσαλονίκη την κυριακή, οπότε μάλλον θα έρθω κι εγώ αλλά μετά τις 8

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ δυστυχώς δεν θα μπορέσω να έρθω λόγω μπασκετικών υποχρεώσεων.!καλά να περάσετε.!

Δεν πειραζει, Πανο...  Την αλλη φορα

 

Θα βρίσκομαι θεσσαλονίκη την κυριακή, οπότε μάλλον θα έρθω κι εγώ αλλά μετά τις 8

 

Ενταξει φιλε μου..

Link to comment
Share on other sites

Guest πανος-gti

καλησπερα θα ερθω κ γω φιλοι μου +1.να ρωτησω θα υπαρχει καποιο μερος για τα αμαξια η οχι?επειδη θα ερθω απο σερρες κ δεν το θυμαμαι το μαγαζι αν κ εχω περασει απο εκει! :acute:

Link to comment
Share on other sites

Φυσικα Πανο...

Γι'αυτο θελουμε τις συμμετοχες, υπηρξε μια πρωτη επικοινωνια με το μαγαζι μεσω της Gioulizpt και θελουν επιβεβαιωση εως το τελος της εβδομαδας κυριως για το parking...

 

Αν θελεις επειδη κι εγω θα ερθω απο την Βεροια, μπορουμε να μαζευτουμε καπου δυτικα πχ στα City Gate πριν τα δικαστηρια με τα υπολοιπα μελη απο δυτικα κι να αναχωρησουμε για το cafe ολοι μαζι... Θα επικοινωνησουμε..  ;)

Edited by Billgr4
Link to comment
Share on other sites

Θα σας παρακαλουσα να δηλωσετε συμμετοχη οσοι θα ερθετε για την καλυτερη εξυπηρετηση ολων...(κλεισιμο τραπεζιων-parking)

Link to comment
Share on other sites

  • Gioulizpt
  • Billgr4
  • Axouri46
  • titikos
  • STELIOS_GOLF 6 TSI
  • Professor
  • Chrispant ( ? )
  • symearg ( ? )
  • iliasgr
  • anastos
  • 2310dimitris1
  • soulio
  • garbage
  • πανος-gti
  • Sergio7

    :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Οκ, διορθωσα την συμμετοχη σου symearg και την δικη μου καθως ειμαι πλεον +1...

Link to comment
Share on other sites

Παιδες θα το ηθελα να ερθω να κανουμε το πρωτο *connect* αλλα δυστηχος θα ειμαι εκτος..στο επομενο...

Link to comment
Share on other sites

Επειδη ειναι κυριακη,το μαγαζι θαχει αρκετο κοσμο και για να βοηθησουμε την gioulizpt μεχρι σημερα στις 7 σηλωστε συμμετοχη οσοι επιθυμειτε να παρεβρεθειτε (ωστε να γινουν οι απαραιτητες κρατησες και να υπαρχει οργανωση).

Link to comment
Share on other sites

Στην επομενη σιγουρα ομως.. ε; :p

Τελικα ισως τα καταφερω...και ερθω! αλλα επειδη δεν θελω να δεσμευσω θα κατσω στο bar!!!

Link to comment
Share on other sites

Οχι ρε συ, τι λες... Ολα υπο ελεγχο!

 

Λοιπον, οι συμμετοχες ειναι οι εξης:

 

  • Gioulizpt
  • Billgr4 +1
  • Axouri46 +1
  • titikos
  • STELIOS_GOLF 6 TSI
  • Professor
  • Chrispant ( ? )
  • symearg +1
  • iliasgr
  • anastos
  • 2310dimitris1
  • soulio
  • garbage
  • πανος-gti
  • Sergio7
  • Κοσμάς
  • Golfxtx +1
  • Rabbit-Mk5 (?)
  • Mike21_gt
  • ntoukolianos (scirocco)
  • tziotzios (sciricoo)
  • teo_207

 

Επισης, θα ηθελα να ενημερωσω τα μελη της δυτικης Θεσσαλονικης, οπως επισης αυτους που θα ερθουν απο τις γυρω περιοχες/νομους οτι θα υπαρξει προσυναντηση στα City Gate στις 6:30 το απογευμα κι αυστηρη αναχωρηση στις 6:45 για το Cafe Les Zazous...

Edited by Billgr4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.