Jump to content
activious

Weekly Day Out @ Λάρισα - 07/04/13 - 11:30

Recommended Posts

Η Ελληνική Αυτοκινητιστική και Αγωνιστική Λέσχη Φίλων και Κατόχων Volkswagen
διοργανώνει την Κυριάκη 07/04/2013 και ώρα 11:30 συνάντηση για καφεδάκι
στο MIKEL στην Νεάπολη της Λάρισας.

 

Έχουμε δεσμεύσει έναν αριθμο τραπεζιών... οπότε ,επειδή ξέρετε τον τρόπο με τον οποίο λειτουργεί η εν λόγω καφετέρια,θα θέλαμε όποιοι έρθετε στην παρέα μας να μας ενημερώσετε γιατι πρέπει να δωσω συγκεκριμενο αριθμο ατομων...

 

Εκεί θα έχουμε την ευκαιρία οι παλιοί γνώριμοι να πούμε τα νέα μας και θα χαρούμε πολύ να γνωρίσουμε τα νέα μέλη της παρέας μας!

 

Η προσυνάντηση θα γινει στο parking της Πινακοθήκης Νεάπολης,στις 11:30 ... απ' όπου θα ξεκινήσουμε όλοι μαζί να πάμε στο MIKEL...

 

Να υπενθυμίσουμε τέλος πως σας περιμένουμε όλους στην παρέα μας, είτε είστε φίλοι-κάτοχοι αυτοκινήτων Volskwagen σε εργοστασιακή μορφή είτε βελτιωμένων. Φυσικά όπως σε κάθε μας συνάντηση έτσι και σε αυτή
μπορείτε να έρθετε μόνοι ή με την παρέα σας μια και οι συζητήσεις μας δεν περιορίζονται στο τομέα της αυτοκίνησης!

Εκ του Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

 

~~~~~
Συμμετοχές (~ 19) :

 

  1. R-ZOO [χωρίς camera]
  2. activious +1
  3. GraveDigger +1
  4. m@kro +1
  5. nikodimos +2
  6. doctordim +1
  7. sterpc
  8. kzindros +1
  9. octaviars348 +2
  10. alex_peir +2
Edited by activious
Αλλαγή σημείου προσυνάντησης.
Link to comment
Share on other sites

Η τοποθεσία της προσυνάντησης: https://maps.google.gr/maps?q=39.622569,22.398881&ll=39.622669,22.399235&spn=0.002888,0.005681&num=1&t=h&z=18

Για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νέοι.

 

Επίσης να επαναλάβω την έκκληση του Παναγιώτη για έγκαιρη δήλωση συμμετοχών ώστε να μην έχουμε πρόβλημα με το μαγαζί.

Link to comment
Share on other sites

Φιλαράκια μου, ούτε εγώ θα είμαι solo! :yes:

 

Και επιτέλους θα έχω μαζί μου και αυτοκόλλητα! Πήρα εχθές μπόλικα!

Link to comment
Share on other sites

ενημερωση της τελευταιας στιγμης! ενδεχεται το δικο μου +1 να γινει ακομα κ +3! ισως ερθει και ενα ξαδερφακι μου με passat που ειχε γραφτει καποια στιγμη στο παρελθον αλλα δεν ετυχε να ερθει ποτε στην παρεα, καθως και ο γνωστος ταραξιας αδερφος μου..  ελπιζω να μας βολεψει ο προδρομος! 

Link to comment
Share on other sites

αγαπητοι συμφορουμιτες και πατριδαιοι θα μου επιτρεψετε να κανω ντεμπουτο οταν βγει η μπουμπου μου απο τις μαστοραντζες καλα να περασετε σημερα,,,

Link to comment
Share on other sites

αγαπητοι συμφορουμιτες και πατριδαιοι θα μου επιτρεψετε να κανω ντεμπουτο οταν βγει η μπουμπου μου απο τις μαστοραντζες καλα να περασετε σημερα,,,

:goodjob: :goodjob: :goodjob: :goodjob:

Link to comment
Share on other sites

Ανοιχτε κανα αλμπουμ ρε παιδια, εχουμε υλικο για ανεβασμα! :good:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήθηκε άλμπουμ! Θα το βρείτε εδώ! Περιμένουμε τις φωτογραφίες σας!

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστουμε Κοσμα...

 

να πω και εγω με την σειρα μου οτι ηταν παρα πολυ ωραια...

πολυ κοσμο και πολλα νεα μελη...αυτο με κανει ακομα πιο πολυ χαρουμενο...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν μπόρεσα να έρθω γιατί είχα πάει στο χωριό μου.Την επόμενη φορά όμως θα προσπαθήσω να δώσω παρόν.Activious πρέπει να μαζευτούμε μια μέρα στο πρατήριο ο Ανέστης Fast Rabbit,o Makro και γώ και να κάνουμε κανένα σούσουρο!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν μπόρεσα να έρθω γιατί είχα πάει στο χωριό μου.Την επόμενη φορά όμως θα προσπαθήσω να δώσω παρόν.Activious πρέπει να μαζευτούμε μια μέρα στο πρατήριο ο Ανέστης Fast Rabbit,o Makro και γώ και να κάνουμε κανένα σούσουρο!

 

οποτε θες ελα....

τα αλλα μελη απο Βολο ( εκτος απο 1 ατομο) τα βλεπω συχνα και τα λεμε στο πρατηριο...ερχονται,ειτε για καποιο λογο ,ειτε ετσι απλα για να τα πουμε...

Link to comment
Share on other sites

μεσημερι για λιγο καιρο ακομα...μετα παω πρωινα...

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Χάρηκα κι εγώ παιδιά για την συνάντηση που είχε αρκετό κόσμο και πάλι! Με μπέρδεψες λίγο Στέργιο με το νέο nickname, ωραίος ως FastBunny!

 

Και θα συνεχίσουμε δυναμικά τις συναντήσεις μας διότι τα καλύτερα έρχονται! Σύντομα θα έχετε νέα από τον activious! ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6

Μπραβο παιδια παντα τετοια!!!η παρεα του hellenic vwclub μεγαλωνει πσντου πλεον..;)

Edited by PanosVR6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.