Jump to content

Recommended Posts

Κάτι τέτοια θέματα βλέπει ο στουρνάρας και θα μας βάλει και ΣΟΣ

είναι ο στουρνάρας στο club????? :p

Link to comment
Share on other sites

βρε βαλε μια LM πανω να το βλεπουν και να κλαινεεεεε..........

 

two12_SfYi_25.jpg

 

+1000

 

Εναλλακτικά Linea Corse Lemans

http://www.wheeldude.com/wordpress/wheels-vw/2010/04/05/first-vw-passat-cc-on-19-linea-corse-lemans-hyper-silver-w-polished-lip

 

Πάντως μάλλον καρφωτό για Rota Grid τον βλέπω τον Acidarrow...!!

Link to comment
Share on other sites

+1000

 

Εναλλακτικά Linea Corse Lemans

http://www.wheeldude.com/wordpress/wheels-vw/2010/04/05/first-vw-passat-cc-on-19-linea-corse-lemans-hyper-silver-w-polished-lip

 

Πάντως μάλλον καρφωτό για Rota Grid τον βλέπω τον Acidarrow...!!

Ναι εκλεισε πλεον ειμαι Rota φαν δεν βλεπω αλλη ζαντα σχεδον ειμαστε ετοιμοι παντως και απο τα μηχανικα με μια εξαιρεση μονο οποτε θα επιστρεψω συντομα με το μηχανικο κομματι που εκει θα καψουμε καρδιες... Σ/Κ θα φτιαξω το εσωτερικο μιας και ηρθαν τα carbon εσωτερικα και περιμενω το indiglo, την amoled και τα led για το καντραν για μια custom κατασκευη που θα αφησει στοματα ανοιχτα κυριοι και αυτο ειναι υποσχεση...

 

Η εξαιρεση ειναι οτι περιμενω απαντηση απο ενα φιλο απο Αγγλια που εχει παντογραφο εαν θα μπορεσει να μου φτιαξει μια custom κατασκευη για μουαγιε για να μπορεσω να κολλησω τα φρενα απο Jaguar XKR-S GT....

 

jaguar-xkr-s-gt-carbon-ceramic-brakes.jp

Edited by Acidarrow
Link to comment
Share on other sites

Ναι εκλεισε πλεον ειμαι Rota φαν δεν βλεπω αλλη ζαντα σχεδον ειμαστε ετοιμοι παντως και απο τα μηχανικα με μια εξαιρεση μονο οποτε θα επιστρεψω συντομα με το μηχανικο κομματι που εκει θα καψουμε καρδιες... Σ/Κ θα φτιαξω το εσωτερικο μιας και ηρθαν τα carbon εσωτερικα και περιμενω το indiglo, την amoled και τα led για το καντραν για μια custom κατασκευη που θα αφησει στοματα ανοιχτα κυριοι και αυτο ειναι υποσχεση...

 

Η εξαιρεση ειναι οτι περιμενω απαντηση απο ενα φιλο απο Αγγλια που εχει παντογραφο εαν θα μπορεσει να μου φτιαξει μια custom κατασκευη για μουαγιε για να μπορεσω να κολλησω τα φρενα απο Jaguar XKR-S GT....

 

jaguar-xkr-s-gt-carbon-ceramic-brakes.jp

το πρότζεκτ θα απογειωθεί..το νου σου γιατί μπορεί να σου ζητήσουν τα φρένα από την ολυμπιακή...μην τα δώσεις...

Link to comment
Share on other sites

Acidarrow καπου ειχες γραψει για ενα project με κατι οργανα νομιζω, δεν θυμαμαι που το ειχα διαβασει. Εκανες κατι πανω σε αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Οχι ακομα περιμενω τα ανταλλακτικα απο Ιαπωνια...ειναι ενα ολοκληρωμενο κυκλωμα και κατι Led για να ξεκινησω...

Link to comment
Share on other sites

Τα φρενα τσαμπα (απο τρακαρισμενο που παρατησαν εδω) ο παντογραφος και τα υλικα για τα μουγιε και τα ακρα ομως θελει κανα 2χιλιαρο

Link to comment
Share on other sites

Βασικα αυτος που τα παρατησε μαζι με το αμαξι ειναι μεγαλο λαμογιο...τον κυνηγησε η αστυνομια κλπ κλπ καρφωσε το αμαξι σε μια κολωνα και το αμαξι το φεραν εδω...ο τυπος καταδικαστηκε και το αμαξι εμεινε ερμαιο...το δικαστηριο προ μερικων εβδομαδων εκρινε οτι μπορουμε να κρατησουμε το αυτοκινητο ως αποζημιωση για το χρονο που εμεινε μεσα στο συνεργειο και ο ιδιοκτητης απλα συμφωνησε...ετσι καναμε πλιατσικο στα ανταλλακτικα του...εαν χωρουσε θα πετουσα και τον V8 xaxaxaxaxaxaxax πλακα κανω...

Link to comment
Share on other sites

Βασικα αυτος που τα παρατησε μαζι με το αμαξι ειναι μεγαλο λαμογιο...τον κυνηγησε η αστυνομια κλπ κλπ καρφωσε το αμαξι σε μια κολωνα και το αμαξι το φεραν εδω...ο τυπος καταδικαστηκε και το αμαξι εμεινε ερμαιο...το δικαστηριο προ μερικων εβδομαδων εκρινε οτι μπορουμε να κρατησουμε το αυτοκινητο ως αποζημιωση για το χρονο που εμεινε μεσα στο συνεργειο και ο ιδιοκτητης απλα συμφωνησε...ετσι καναμε πλιατσικο στα ανταλλακτικα του...εαν χωρουσε θα πετουσα και τον V8 xaxaxaxaxaxaxax πλακα κανω...

Χαχαχαχα.φέρε το V8 να του βάλω τζάμι απο πάνω και να τον βάλω στο καθιστικό.Και θα λέω στους ανίδεους ότι παρέδωσε πνεύμα σε ένα απο τα track days μου

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα.φέρε το V8 να του βάλω τζάμι απο πάνω και να τον βάλω στο καθιστικό.Και θα λέω στους ανίδεους ότι παρέδωσε πνεύμα σε ένα απο τα track days μου

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα.φέρε το V8 να του βάλω τζάμι απο πάνω και να τον βάλω στο καθιστικό.Και θα λέω στους ανίδεους ότι παρέδωσε πνεύμα σε ένα απο τα track days μου

ΧΑΧΑΧΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧ

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι σε φαση αναμονης λιγο ο χρονος που ειναι περιορισμενος λιγο το οτι εχουμε πολυ δουλεια στο συνεργειο δυστυχως δεν καταφερα να το βαλω μεσα ακομα...και ετσι πως το βλεπω απο μετα τον Αυγουστο...ειναι και λιγο το οικονομικο να κρατησουμε κανα ψιλο για της διακοπες...Δευτερα-Τριτη ομως θα ποσταρω ολο το project με την αλλαγη που εγινε στο καντραν και τον καινουργιο φωτισμο και το dash commander...επισης ακομα δεν εχουμε απαντηση απο την Rota για καρε Jaguar οι 20ρες δεν χωρανε και πανε για πουλημα...

 

Και ενα σποιλερακι για το τι ερχεται...

 

pujw.jpg
9541.jpg

Edited by Acidarrow
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Περιμενω τις εξελιξεις σου με αγωνια !!! Μην μας ξεχνας, δεν φταιμε εμεις, μας εφτιαξες με το ωραιο project σου φιλε μου !!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.