Jump to content
nikoc03

Σχαρα-Γριλια Του Vw Polo Bluemotion

Recommended Posts

Ξερει κανεις πυ μπορω να την βρω;;;

Φίλτατε και εγώ την έψαχνα και την είχα βρει κάπου τυχαία να πωλείται σε κάποιο site... Δύσκολο να το βρείς μεταχειρισμένο. . . . Μπάς και έχεις ρωτήσει πόσο κάνει στην αντιπροσωπία ?

Link to comment
Share on other sites

Μπα ρ γαμωτο αλλα δεν με νοιαζει κ καινουριο ν ειναι διατιθεμαι να τα σκασω το ειχα βρει κ καπου στο site εδω στα αξεσουαρ νομιζω

Link to comment
Share on other sites

Μπα ρ γαμωτο αλλα δεν με νοιαζει κ καινουριο ν ειναι διατιθεμαι να τα σκασω το ειχα βρει κ καπου στο site εδω στα αξεσουαρ νομιζω

Link to comment
Share on other sites

Φίλε απλά μην σου δημιουργήσει κανα θέμα με την ψύξη του κινητήρα γιατί είναι κλειστή...Δεν ξέρω και ποιόν φοράς βέβαια αλλά αν γενικά το ζορίζεις δε στη συστήνω :)

Link to comment
Share on other sites

μου ακουγεται λιγο υπερβολικο γιατι δεν ειναι και τελειως κλειστη...εχω το tsi 1.2 90hp

λες να παιξει θεμα?

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

http://viewitem.eim.ebay.gr/Chrome-Grille-BlueMo/271179170734/item

Και εγώ στο θέμα ψύξης κολλάω αλλά βρήκα και αυτό........

Edited by ANDRITSOULAS
Link to comment
Share on other sites

http://viewitem.eim.ebay.gr/Chrome-Grille-BlueMo/271179170734/item

Και εγώ στο θέμα ψύξης κολλάω αλλά βρήκα και αυτό........

καλη φαση ....

θα μας πει και κανας αλλοσ την γνωμη του??

Link to comment
Share on other sites

Τελικά την έχει δοκιμάσει κάποιος;

 

Ρώτησα και στην αντιπροσωπεία και μου είπαν 105 ευρώ, που είναι καλύτερη (αρκετά) τιμή από αυτές που έβρισκα στο ebay (αν βάλεις και μεταφορικά - μάλιστα αρκετοί από αυτούς που βρήκα στο ebay δεν στέλνουν Ελλάδα ... ) και το σκέφτομαι γιατί με έχει πιάσει και μια μανία για gloss/piano black λεπτομέρειες :-)

 

Οι μόνοι ενδοιασμοί είναι 1. θέμα ψύξης (αν και δεν νομίζω ότι θα έχει πραγματικά θέμα γιατί δεν είναι και εντελώς κλειστή) 2. Θα ήθελα να βγάλω το σήμα "BlueMotion" χωρίς να αφήσει σημάδι.

 

Πάντως στα θετικά εκτός από την εμφάνιση είναι και μια πιθανή μικρή οικονομία καθώς προσφέρει καλύτερη αεροδυναμική (τουλάχιστον σύμφωνα με ότι έχω διαβάσει για τα BlueMotion versions σε polo/golf).

Link to comment
Share on other sites

Μόνο και μόνο που κουμπώνει ακριβως απο εκεί πίσω η εισαγωγή αερα εγώ δε θα την έβαζα και ας έχει χαραμάδα.Στα της οικονομίας θα δεις ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ αποτελεσματα αν απλα φουσκώσεις λίγο παραπάνω τα ελαστικά.Τωρα για το gloss black,έχω δει τύπο απο το εξωτερικό που έχει βάψει όλα τα πλαστικά της μουρης έτσι αλλα δε γνωρίζω με τι κόστος.

Edited by marios tsi
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.