Jump to content
Guest πανος-gti

Καθρεφτες Με Μηχανισμο Αναδιπλωσης

Recommended Posts

λοιπον παιδια το παιδι που εχει ανεβασει αυτο το βιντεο ειναι απο λαρισα και το εχω γνωρισει. εχουμε παραγγειλει καθρεφτες με μηχανισμο αναδιπλωσης και οταν ερθουν θα μου τους περασει αυτος οπως τους εβαλε στο δικο του. αναμενουμε...

Edited by activious
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Λεπτομέριες plz. Τιμή και τι άλλο χρειάζεται? Μου φαίνεται θα σας επισκευτώ 

Link to comment
Share on other sites

το μόνο που ξερω ειναι οτι ειναι πολυ δυσευρετοι και πολυ σπανιοι για 4αρι. αντιπροσωπια ειναι πανακριβοι και ετσι τους παραγγειλαμε απ' αξω. δεν ξερω τιποτα παραπανω. εγω εβαλα τα χρηματα και το παιδι θα μου τους περασει. οτι θελεις στειλε pm archon

Edited by xrigolfakias
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

καθρεφτες με ηλεκτρικη αναδιπλωση εχουν 1000+ καινουριοι αντιπροσωπια. ελλαδα μεταχειρισμενοι δεν υπαρχουν, τουλαχιστον για golf 4αρι. εμενα μου τους βρηκε απ εξω ενα φιλαρακι πολυ πιο φθηνα 250+ εξοδα αποστολης, δε ξερω απο ποια χωρα (αυτος που θα μου τους περασει- αυτος που ανεβασε το βιντεο στο you tube πιο πανω που εβαλε ο bill5) + ρελε, καλωδιωσεις, διακοπτη, εργασια και οτι αλλο χριαστει


οταν λεω pm παιδια εννοω οτι μιλαμε μεσω pm οποιος ενδιαφαιρεται του δινουμε χρηματα και τα αναλαμβανει ολα αυτος. αγορα και τοποθετηση. απο λαρισα το παιδι

Edited by xrigolfakias
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

απο λεον κουπρα δεν μπαινουν?

Αυτο σκεφτομουν και εγω. Οπως το αν μπορουμε να παρουμε τα μοτερ απο golf V, που μπορω να βρω πολυ ευκολα .

Link to comment
Share on other sites



απο λεον κουπρα δεν μπαινουν?


αν δεν εχει ιδια βαση? δεν το ξερω αυτο


Αυτο σκεφτομουν και εγω. Οπως το αν μπορουμε να παρουμε τα μοτερ απο golf V, που μπορω να βρω πολυ ευκολα .


μοτερ απο οτι ξερω ειναι ενσοματωμενο στον καθρεφτη στο κινουμενο μερος. δηλαδη δεν μπορεις να παρεις ενα μοτερ και να το βαλεις στον καθρεφτη σου. θες αλλον καθρεφτη

κι εγω μη νομιζετε οτι ξερω πως περνιουνται. αλλος θα μου τους περασει κι εμενα. απλα εγραψα να ξερετε οτι ειναι ενα παιδι που περναει και ξερει. οποιος ειναι κοντα στη λαρισα ''πεταγεται''.


πανετοιμος :yahoo:https://www.facebook.com/video.php?v=301304713413208&set=vb.100006010448525&type=2&theater

ολη η δουλεια βγηκε κοντα στα 400 + ενα 4ωρο εργασια Edited by activious
merge
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.