Jump to content
GOLFAKI 4

Weekly Night Out @ Αθήνα - 24/4 - Mrd Tuning - Αργυρούπολη

Recommended Posts

weeklynightout-logo-attika-car-tech.png

 

 

Αξιότιμα μέλη μας,

 

Λαμβάνοντας  υπ ‘όψιν  κάθε λέξη σας, για άλλη μια φορά, καινοτομούμε στο χώρο των εβδομαδιαίων συναντήσεων μας!

 

Αυτή την εβδομάδα η συνάντηση μας έχει μοναδικό πρωταγωνιστή την αυτοκίνηση και συγκεκριμένα τα αγαπημένα μας vw οχήματα!

 

Την ΤΕΤΑΡΤΗ 24/4/2013 αντί για βόλτα θα επισκεφτούμε το συνεργείο του μέλους μας και χορηγού της λέσχης, Μιχάλη Κολιαβασίλη MRD TUNING όπου εκεί θα μας παρουσιαστούν εργασίες που γίνονται πάνω σε ένα όχημα, θα λύσουμε κάποιες απορίες για τα οχήματα μας και γενικά η επίσκεψη μας θα έχει την μορφή ενός άτυπου σεμιναρίου. Συγκεντρώστε τις ερωτήσεις σας και ο ειδικός του είδους θα σας βοηθήσει να ανακαλύψετε πολλά που ίσως κάποιοι δεν ξέρετε.

 

Σας περιμένουμε λοιπόν όλους στο συνεργείο ( MRD TUNING )  που βρίσκεται στην Λ.Αργυρουπόλεως 73 στην Αργυρούπολη στις 19.45 να παρκάρουμε όλοι μαζί τα οχήματά μας στο parking του μαγαζιού και να  λύσουμε όλοι μας όποιες απορίες έχουμε. Χάρτης.

 

Να σημειωθεί πως το μαγαζί θα έχει κάποιο αυτοκίνητο έτσι ώστε να μην μείνουμε στην θεωρία.

 

Δηλώστε μας την συμμετοχή σας για την οργάνωση του χώρου.

 

 

 

*** Μπορείτε να μας βρείτε στα πιο δημοφιλή κοινωνικά δίκτυα: ακολουθήστε μας στο icon-social_twitter.png | κάντε μας Like στο icon-social_facebook.png | δείτε μας στο icon-social_youtube.png

*** Υπενθυμίζουμε ότι τα VIP μέλη μπορείτε να αξιολογείτε τις συναντήσεις μας μέσω του ειδικού μενού που βρίσκεται δεξιά πάνω απο το αρχικό δημοσίευμα.

 

 

Εκ του Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

Link to comment
Share on other sites

Ο Λευ kouliss θα έρθει να μάθει!

Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6

Και θα έρθω να μάθω ..... Μπορω να έχω κάμερα να βιντεοσκόπω;;

Και βεβαια μπορεις κυρια passaTrela :p

και γω θα ειμαι εκει με ποδια μαθητη και τετραδιο..χαχα.. :p :p

Edited by PanosVR6
Link to comment
Share on other sites

Και θα έρθω να μάθω ..... Μπορω να έχω κάμερα να βιντεοσκόπω;;

Και βεβαια μπορεις κυρια passaTrela :p

και γω θα ειμαι εκει με ποδια μαθητη και τετραδιο..χαχα.. :p :p</blockquote>

Βρε μαθουσαλα δεν ακουσες πως η ποδια καταργηθηκε;;;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6
Και θα έρθω να μάθω ..... Μπορω να έχω κάμερα να βιντεοσκόπω;;
Και βεβαια μπορεις κυρια passaTrela :pκαι γω θα ειμαι εκει με ποδια μαθητη και τετραδιο..χαχα.. :p :p
Βρε μαθουσαλα δεν ακουσες πως η ποδια καταργηθηκε;;;;;;;;Καλα μην γκρινιαζεις..στο επομενο meeting θα σου φερω noulac..χαχαχα..:p
Link to comment
Share on other sites

Να δω που θα χωρέσουμε όλοι.... 

Μιχάλη θέλω σέρβις πάλι.............. ας-όψεται τα 120χλμ βουνίσια καθημερινά! 

 

Και βέβαια θα έρθω να εμπλουτίσω τις γνώσεις μου! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θα έρθω κ εγώ με το τετράδιο μου να τα σημειώσω όλα, μπας κ περάσω την τάξη μετά από τις πολλές απουσίες μου!!! :phew:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6

Αλλο ενα καινουργιο event για την παρεα του hellenic vwclub στεφθηκε με μεγαλη επιτυχια!αρκετος κοσμος αποψε με αρκετη διαθεση για να μαθει πραγματα γυρω απο το αγαπημενο μας αντικειμενο που δεν ειναι αλλο απο το vw οχημα μας, κ φυσικα οπως παντα κεφατοι με πολυ γελιο!να ευχαριστησω το μαγαζι του VIP μελους μας μιχαλη κολιαβασιλη(MRD TUNING)!κ φυσικα τον ιδιο για την ορεξη κ διαθεση που εδειξε στο να κατευθυνει κ να ενημερωσει για τα θεματα που αφορουν τα VW οχηματα μας!επισης να ευχαριστησω ολο το Δ.Σ για την προσφορα του στο τελος της ενημερωσης προς ολα τα παρευρισκομενα μελη με το κερασμα φαγητου..ευχαριστουμε ολους οσους βρεθηκατε σ αυτη τη νεα μας προσπαθεια κ σας περιμενουμε στην επομενη εκδηλωση μας που θα ειναι το secret meeting του μηνα μαιου στις 9/5/13 ημερα πεμπτη,ενημερωση θα εχετε τις προσεχεις ημερες..την ερχομενη πεμπτη δεν θα υπαρξει συναντηση λογω πασχα..να ειστε ολοι καλα ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ σε ολους κ καλα να περασετε οπου κ να πατε με προσοχη..!! Εκ μερους του Δ.Σ PanosVR6

Edited by PanosVR6
Link to comment
Share on other sites

Να πω ότι περάσαμε όμορφα! Μάθαμε αρκετά πράγματα που δεν γνωρίζαμε και μάλιστα κάποια τα γνωρίζαμε λανθασμένα! Μπράβο στον Μιχάλη MRD και μπράβο και στο vwclub. Τέτοια να κανονίζουμε συχνότερα, που είναι περισσότερο ενδιαφέρον απο τους καφέδες... 

 

Να πω επίσης ότι όσοι φύγανε νωρίς χάσανε το κερασάκι στην τούρτα!!! Το φαγητό που κέρασε η λέσχη ήταν τέλειο!!! Και πίτσες (αμέτρητες), και μπύρες... (αναψυκτικά για μένα), και τούρτα είχε το μενού!!! χιχιχιχι

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.