Jump to content
rivol

Electric Doctor

Recommended Posts

Θελω να ευχαριστησω δημοσια τον φιλο electric doctor καθως οτι τον ρωταω(ζαλιζω :yes: ) με βοηθαει συνεχως να φτασω στην λυση του προβληματος που μου προεκυψε.Παροτι ειναι απο αποσταση και μονο απο περιγραφες που του κανω χωρις να μπορει να δει ακριβως τι φταιει,με εβαλε σε μια σειρα με ενα προβλημα που προεκυψε στο Golf μου και φαινεται ξεκαθαρα οτι κατεχει το αθλημα και ειναι παντα εξυπηρετικος σε οποιοδηποτε ερωτημα του κανω.Να σαι καλα φιλε μου!

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαρηστω παρα πολυ φιλε μου μαρινο  να εισαι καλα και εσει και οποια βοηθεια θελεισ εδω ειμαι για οποιο προβλημα και εαν ειναι αυτο.

Ρε ση δημητρη καλη ιδεα για την σουβλα αλλα πρεπει να ειμαι και εγω να την κανουμαι ταρατσα.Αντε να δουμαι ποτε .

Link to comment
Share on other sites

Να φάμε και τίποτα βρε παιδιά

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

θέλω από βάθος καρδιάς να ευχαριστήσω το θανάση και να τον επαινέσω δημόσια για την δουλειά του.........

Link to comment
Share on other sites

Φίλε electric doctor σου απάντησα στο ΠΜ που μου έστειλες  :)

Link to comment
Share on other sites

Κορυφη ο doctor.. :) ανοιξαμε δουλειές.

 

 

ελπιζω στην σουβλα να μην με ξεχάσετε :p

Edited by Super
Link to comment
Share on other sites

Ωραία, εγώ θα φέρω την τσικουδιά :drinks:

Link to comment
Share on other sites

Τώρα το κατάλαβες :diablo:

Link to comment
Share on other sites

λοιπον εγω θα φερω το τσιπουρο το κρασι και το προσαναμα και εαν σηκοθουμαι απο το τραπεζη εμενα να με χερετασ .

ΕΥΧΑΡΗΣΤΩ για τα καλα του λογια το φιλο τον λευτερη .

Link to comment
Share on other sites

λοιπον εγω θα φερω το τσιπουρο το κρασι και το προσαναμα και εαν σηκοθουμαι απο το τραπεζη εμενα να με χερετασ .

ΕΥΧΑΡΗΣΤΩ για τα καλα του λογια το φιλο τον λευτερη .

εσυ κοψε ενα τεποζιτο στη μεσα να το βαλουμε για σουβλα...δεν ρχω θερμοσιφωνα καρντια μου

Link to comment
Share on other sites

μετά απο τα κόλπα του electric doctor..το αποτέλεσμα..

πολυλειτουργικό τιμόνι (με νέο δέρμα απο ταπετσέρη) και όλα τα περιφερικά για να δουλεψει (καλωδιο αερόσακου και εγκέφαλο τιμονιού)

Ευχαριστώ μαστορα..

 

 

post-19732-0-13711100-1373651891_thumb.j

post-19732-0-12176300-1373651923_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Βρε παίδες γιατί στέλνετε όμως pm και δεν γράφετε τις απορίες σας δημόσια για να αποτελούν και μια πηγή πληροφόρησης για όλους??

 

Anyway, η δική μου ερώτηση προς τον doctor : έστω ότι αλλάζω τα 2 μπροστινά καθίσματα με 2 Recaro ή Sparco χωρίς πλαινούς αερόσακους, με το καντράν τι γίνεται βρε doctor? Θα ανάβει μόνιμα η ένδειξη δυσλειτουργίας των αερόσακων? Υπάρχει τρόπος ή ρύθμιση για να ξεπεραστεί?

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων..!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ΟΚ οπότε για να το μεταφέρω εδώ η απάντηση του Bill ήταν η εξής :

 

Ειναι ενα βυσμα που μπαινει στην OEM καλωδιωση κατω απο τα καθισματα.. Σαν αντισταση θα το ελεγα που ξεγελαει τον εγκεφαλο νομιζοντας οτι διαβαζει τον αεροσακο που ομως δεν υπαρχει στα Recaro.. Ουτε σφαλμα βγαζει στο vag com, ουτε τιποτα.. Υπηρχε κι ο εμμεσος τροπος deactivating απο το vag com, αλλα θα υπηρχε μονιμη βλαβη στον εγκεφαλο..

 

Τα καθίσματα του Bill ήταν όμως από R32 εγώ αναφέρομαι σε Recaro Speed, Sparco Milano κλπ. Επίσης αν έχει βάλει κάποιος και ξέρει ας μας πει τι γίνεται και με βάσεις, προεντατήρες, ρύθμιση ύψους (αν χάνεται ή όχι) κλπ.

Link to comment
Share on other sites

μετά απο τα κόλπα του electric doctor..το αποτέλεσμα..

πολυλειτουργικό τιμόνι (με νέο δέρμα απο ταπετσέρη) και όλα τα περιφερικά για να δουλεψει (καλωδιο αερόσακου και εγκέφαλο τιμονιού)

Ευχαριστώ μαστορα..

να σε καλα φιλε μου και εγω σε ευχαριστω 

Link to comment
Share on other sites

η συγκεκρημενη αντισταση ειναι ωποσ το αναφερη και ο φιλοσ ποιο επανο ειναι αντιστασησ που εχουν τα ιδια ohm με τουσ πλευρικουσ αεροσακουσ και ξεγελανε τον εγκεφαλο οτι εχει πλευρικο  ωποσ επεισησ μπορησ να βρησ και για ζωνεσ και για μπροστηνουσ αεροσακουσ.το μονο που θελει προσοχη ειναι αυτο που πουλανε να ειναι συμβατο για το δικο σου αυτοκινητο  να εχει δηλαδη την ιδια φισα με το δικο σου αυτοκινητο,και την ιδια αντισταση με τον πλευρικο σου.

Link to comment
Share on other sites

μετά απο τα κόλπα του electric doctor..το αποτέλεσμα..

πολυλειτουργικό τιμόνι (με νέο δέρμα απο ταπετσέρη) και όλα τα περιφερικά για να δουλεψει (καλωδιο αερόσακου και εγκέφαλο τιμονιού)

Ευχαριστώ μαστορα..

ποσο σου πηρε ο ταπετσερης φιλε?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.