Jump to content
rivol

Electric Doctor

Recommended Posts

η συγκεκρημενη αντισταση ειναι ωποσ το αναφερη και ο φιλοσ ποιο επανο ειναι αντιστασησ που εχουν τα ιδια ohm με τουσ πλευρικουσ αεροσακουσ και ξεγελανε τον εγκεφαλο οτι εχει πλευρικο  ωποσ επεισησ μπορησ να βρησ και για ζωνεσ και για μπροστηνουσ αεροσακουσ.το μονο που θελει προσοχη ειναι αυτο που πουλανε να ειναι συμβατο για το δικο σου αυτοκινητο  να εχει δηλαδη την ιδια φισα με το δικο σου αυτοκινητο,και την ιδια αντισταση με τον πλευρικο σου.

Doctor ευχαριστώ για την απάντηση, από ότι κατάλαβα είναι κάτι σαν τον αντάπτορα στις aftermarket ξένον λάμπες που μπαίνει για να μην βγαίνει ένδειξη καμμένης λάμπας.

 

Airbag resistor λέγεται η συσκευή, για Recaro OEM ή άλλα aftermarket.

Edited by ACE2007
Link to comment
Share on other sites

το ιδιο πραγμα ωποσ το ανεφερεσ ειναι με διαφωρετικη αντησταση ωμοσ. υπαρχουναι αρκετοι που το βαζουναι αλλοι  γιατι εχουναι τρακαρη και δεν εχουναι χρηματα για να αλαξουναι τουσ αεροσακουσ η τησ ζωνεσ και αλλοι γιατι θελουν να κανουναι αυτο που θελεισ και εσυ.

Edited by electric doctor
Link to comment
Share on other sites

ΝΑ ΕΠΙΣΥΜΑΝΟΥΜΕ ΒΕΒΑΙΑ ΟΤΙ ΤΟΥ ELECTRIC DOCTOR ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ.

Μήπως ειναι εύκολο να μου πεις την διεύθυνση του καταστήματος του electric doctor?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έτσι για να έχουμε εικόνα και κουβέντα να  γίνεται. Απο την προηγούμενη πέμπτη είχαμε πεί ότι το Σάββατο θα βρισκόμασταν για να αλλάξουμε το getaway γιατί μετα την αναβάθμιση του rns μένω απο μπαταρία. Αφού είπαμε λοιπόν ότι θα βρεθούμε γύρω στις 12 το Σάββατο το μεσημέρι, είπαμε ότι θα το επιβεβαιώσουμε την Παρασκευή το απογευμα. Την Παρασκευή το απογευμα λοιπόν τηλέφωνο αλλά δεν (το σηκώνουμε), το Σάββατο απο το πρωι μέχρι το απογευμα τηλέφωνο αλλα δεν (το σηκώνουμε). Την Κυριακή είπα να μην πάρω, Κυριακή άλλωστε, σεβαστή για όλους. Σήμερα Δευτέρα τηλέφωνο αλλά δε, (το σηκώνουμε). Είμαι λοιπόν απο την Πέμπτη με καλώδια και κλέβω ρεύμα και το ίδιο έκανα και το Σαββατοκύριακο, το ίδιο και σήμερα το πρωι για να πάω στη δουλειά.

Αυτή είναι η δική μου εμπειρία, μετά απο την πρώτη συνάντηση η οποία είχε πάει καλά και με είχε κανει να πιστεψω ότι βρήκα ηλεκτρολόγο

Link to comment
Share on other sites

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1\ για ναξαπροσπαθησε βρε φιλε.και εγω πηγα και τον βρηκα και μου μιλησε και με βοηθησε μετα την δουλεια του...δηλαδη ο θανος σκιστηκε...μπορει να του ετυχε τιποτα...

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα βρήκες ηλεκτρολόγο, ο Θάνος είναι αστέρι, κατί σοβαρό θα του έτυχε :)

Link to comment
Share on other sites

Κ γω αν κ δν εχω προσωπικη εμπειρια απο τον Ντοκτορα τν καλωδιων να σου πω οτι εδω κ αρκετο καιρο ολο καλα λογια ακου για τν ετσι..

(τον πεθανατε τν ανθρωπο...Σε καμια χαβαη θα λιαζεται!)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια θελω να ζητησω συγνωμη στον φιλο σταμο  για το στισημο  και στα παιδια που με πηρανε το σαββατο τηλ αλλα την εβγαλα νοσοκομειο σαββατοκιριακο λογου γαστρεντερητιδασ .το τηλ δεν το κρατουσα για να μπορεσω να απαντησω και στον φιλο σταμο και στα αλλα παιδια . σασ γρωσταο ενα τεραστιο     ΣΥΓΝΩΜΗ.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Για να μην μένουν εντυπώσεις, οφείλω να επανέλθω. Η παραξήγηση λύθηκε και η εγκατάσταση του getaway πήρε 10 λεπτά. Όλα καλά και ο Θάνος άψογος και απο εξυππηρέτηση και απο κόστος.

Μόνο να προσέχει τι τρώει για να μην τρέχει :crazy:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσα να γράψω για το πολυλειτουργικο που βάλαμε παρέα , ή για το getaway ή για τους πολλαπλασιαστες. Η για το tpms και τον συναγερμό . Αντι για αυτο όμως θα σου πω ότι έχεις μπέσα φίλε. Και δεν θυμάμαι ποτε είναι η τελευταία φορα που το ξανα είπα. Αντε τώρα αισθητήρες και Bluetooth

Thanks doctor.

Link to comment
Share on other sites

με τη σειρα μου να πω κ εγω ενα ευχαριστω δημοσιως τον doctora για τη βοηθεια του στη τοποθετηση του cruise control.
Αψογος κ με προθεση να με εξυπηρετησει οσο κ αν μας πιεζε ο χρονος επειδη ειχα να ταξεδεψω με το καραβι

 

Θα μπορούσα να γράψω για το πολυλειτουργικο που βάλαμε παρέα , ή για το getaway ή για τους πολλαπλασιαστες. Η για το tpms και τον συναγερμό . Αντι για αυτο όμως θα σου πω ότι έχεις μπέσα φίλε. Και δεν θυμάμαι ποτε είναι η τελευταία φορα που το ξανα είπα. Αντε τώρα αισθητήρες και Bluetooth
Thanks doctor.

 

 τι παιζει με το bluetooth; ειναι ευκολη η εγκατασταση; μπορει να γινει κ σε αυτοκινητα χωρις το πολυλειτουργικο τιμονι;

Link to comment
Share on other sites

Να πω κι εγώ δημόσια ένα μεγάλο ευχαριστώ για ένα θεματάκι μου... Παρ' όλο που είμαι στην άλλη άκρη της χώρας, έστω βάσει οδηγιών προσφέρθηκε να με βοηθήσει...

Και πάλι σ'ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

ΕΓΩ σασ ευχαριστω παιδια να ειστε ολοι καλα προσπαθο να κανο οτι καλητερο για να βοηθησω για να βρησκουμαι μαζι λυσησ σε οποιο προβλημα και υπαρχη.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το Bluetooth φαίνεται αρκετά εύκολο στην τοποθέτηση. Ο λόγος που δεν το έχω τοποθετήσει ακόμα ειναι γιατι δεν έχω καταλήξει τι υποστηρίζει iPhone και ενδείξεις σε μεγαλη οθονη εκτός απο το rns

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.