Jump to content
rivol

Electric Doctor

Recommended Posts

Να ευχαριστήσω και εγώ το doctor Θάνο,βάλαμε cruise control και turbo timer στο δικό μου (Audi A3 1,8 tfsi),άψογος και από εξυπηρέτηση και από κόστος,Thanks

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

όταν κάποιος ξέρει τη δουλειά του, απλά φαίνεται. όπως επίσης όταν θέλει να σε κρατήσει για πελάτη και όχι για να σου αρπάξει ότι έχεις και δεν έχεις. ευχαριστώ τα μάλλα Θάνο και όπως σου είπα τώρα πια.....τη πάτησες!!! όλο εσένα θα ρωτάω!!!! ευχαριστώ και πάλι για όλα: άμεση ανταπόκριση,ευστροφία,οικονομία και επεξήγηση και για μας τις ξανθές!!!!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μου στείλει κάποιος με ΠΜ την διεύθυνση του doctor και κανένα τηλέφωνο επικοινωνίας ?

Link to comment
Share on other sites

ΠΜ εστάλη :)

Link to comment
Share on other sites

εν συνεχεία της προηγούμενης ανάρτησης, να συμπληρώσω και τρομερά υπομονετικός!!! τράβηξε τον έρημό του σήμερα για μια δουλεια μισής ώρας λόγω....βλακείας προηγούμενου (που ούτε καν ήξερα!!!)....χίλια ευχαριστώ και πάλι Θάνο.

Link to comment
Share on other sites

Μεσα απο εδω να ευχαριστησω τον φιλο θανο για το μερακι του και την τεχνογνωσια του μιας και μου εκανε αντικατασταση της κλειδαριας του συνοδηγου στο GT μου καθως και καποιες κωδικοποιησεις!Το παλικαρι ευγενεστατο και εξυπηρετικο του αξιζει ενα μεγαλο μπραβο και να συνεχισει ετσι!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

σε ευχαρηστω φιλε μου βασιλη ν ασε παντα  καλα προσπαθο να βοηθαο οσο μπωρο οποιον χρειαστη βοηθεια  σε οποιαδηποτε προβλημα και εαν ειναι αυτο. Σε ευχαριστω παρα πολυ  και παλι,

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Μην τον προμοταρετε ρε αφού ειναι παλιάνθρωπος απατεώνας :)

Πλάκα κανω βέβαια , λεβεντης παλιας κοπής ειναι.

Για όλους τρέχει και αν και δε το λέει έχει φάει και δυο τρία γερά πουλήματα εδω μεσα.

Να τον προσέχουμε για να τον έχουμε.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μην τον προμοταρετε ρε αφού ειναι παλιάνθρωπος απατεώνας :)

Πλάκα κανω βέβαια , λεβεντης παλιας κοπής ειναι.

Για όλους τρέχει και αν και δε το λέει έχει φάει και δυο τρία γερά πουλήματα εδω μεσα.

Να τον προσέχουμε για να τον έχουμε.

Πρεπει να τα αναφερει φιλε σταμος τα πουληματα εδω ο θανος να γνωριζουμε τα μελη με ποιοιυς εχουμε να κανουμε,διοτι πολλα μελη εδω τα εχει βοηθησει και κανεις δε το εχει αναφερει στο συγκεκριμενο ποστ που ανοιξαμε εγω με τον αλεξη για να βοηθηθει ο θανος οχι για να γινει πλουσιος αλλα για να ανατποδωσουμε δουλειες που εκανε σε εμας τοτε..και πιστευω εχει βοηθηθει αρκετα...

Link to comment
Share on other sites

Και που το έγραψα μάλλον λάθος ήταν γιατί δεν προκειται ποτέ να ανοιξει ο ίδιος τέτοια κουβέντα και δεν έχω και κανέναν λόγο να το παίζω εκπρόσωπός του. Ας μείνουμε στο ότι πρέπει να τον προσέχουμε γιατί τέτοιοι άνθρωποι σπάνια βρίσκονται. Και για να μην φαίνεται ότι γενικολογώ θα γράψω ένα περιστατικό.

Πριν μισό χρόνο έχασα τον πατέρα μου και στις 9 ημέρες που ήταν το μνημόσυνο ένα σμαρτ έφαγε το στοπ και με πέτυχε στη πίσω ρόδα, έκανα τετακέ και χτύπησα διαδοχικά σε σταματημένο πούλμαν και δύο ιχ. Εννοείται ότι δεν είχα καμία διάθεση να κάτσω να ασχοληθώ. Το αυτοκίνητο όπως έχω γράψει η ασφαλιστική το έβγαλε ολική καταστροφή. Ο θάνος ανέλαβε και έβγαλε πράγματα απο το αυτοκίνητο, τα αντικατέστησε με απλά και μου τα έφερε σχεδόν σπίτι. Ούτε λεφτά του είχα δώσει, ούτε του είχα πει πότε θα του τα δώσω και ήρθε και σε πολύ δύσκολη θέση που έπρεπε να μπει σε άλλο συνεργείο. Οπότε απο μένα respect όχι στον ηλεκτρολόγο αλλά στον μάγκα Θάνο.

 

Το μόνο ελάττωμα του είναι ότι είναι απο τα Τρίκαλα :)

Link to comment
Share on other sites

 

Το μόνο ελάττωμα του είναι ότι είναι απο τα Τρίκαλα :)

 

 

α ρε Θεσσαλιααααααααααααα

Link to comment
Share on other sites

Χρονια  Πολλα Χριστοσ Ανεστη  να χερεσται οσουσ αγαπατε   και να ηστε ολοι καλα  και οσοι ταξηδευουν προσοχη στην επειστροφη γιατι κοικλοφορουν  πολοι παλαβοι στον δρομο.

Link to comment
Share on other sites

Μετακινήθηκε.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κάποιος να μου στείλει τα στοιχεία τηλέφωνο και διεύθυνση του Electric doctor! Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.