Jump to content
Symearg

Weekly Day Out @ Thessaloniki, Σάββατο 11/5/2013, 15:30, Mistral, Ν. Κρήνη

Recommended Posts

Αγαπητά μας μέλη,

Χρόνια Πολλά , Χριστός Ανέστη.

Το ερχόμενο Σάββατο 11 του μηνός έχουμε την πρώτη μας συνάντηση γι αυτό το μήνα, στο Mistral all day bar στη Ν. Κρήνη (Τήνου 4) δίπλα στη Ρέμβη, στις 15:30. Καφεδάκι ή ελαφριά ποτά θα είναι στη διάθεση μας να τα απολαύσουμε δίπλα στη θάλασσα.

Θα υπάρχει σημείο προσυναντησης στο πάρκινγκ του Καρφουρ Μακεδονία στην Πυλαία στις 15:00. Αναχώρηση στις 15:15.

Δεδομένης της παρουσίας του Hellenic VWClub στο 1st Thessaloniki tuning show, θα ήθελα να σκεφτείτε το ενδεχόμενο συμμετοχής του αυτοκινήτου σας στο τριήμερο show. Σας θυμίζω οτι δεν απαιτείται κάποια εξωτική μετατροπή. Μια όμορφη ζαντα, ένα πρόγραμμα στον κινητήρα, ένα ωραίο σαλόνι ή ένα καλό ηχοσυστημα είναι αρκετά.

Ανατρέξτε στη δημοσίευση του event και ελάτε να το συζητήσουμε.

Όπως σε κάθε συνάντηση έτσι και σε αυτή όλα τα μέλη νέα και παλιά είναι ευπρόσδεκτα με το Volkswagen όχημα μας τροποποιημένο ή μη!

Δηλώστε συμμετοχή με το γνωστό τρόπο

nickname + αρ. ατόμων.

Το νούμερο του τηλεφώνου μου είναι 6973507006.

*** Μπορείτε να μας βρείτε στα πιο δημοφιλή κοινωνικά δίκτυα: ακολουθήστε μας στο icon-social_twitter.png | κάντε μας Like στο icon-social_facebook.png | δείτε μας στο icon-social_youtube.png

*** Υπενθυμίζουμε ότι τα VIP μέλη μπορείτε να αξιολογείτε τις συναντήσεις μας μέσω του ειδικού μενού που βρίσκεται δεξιά πάνω απο το αρχικό δημοσίευμα.

Εκ του Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

Edited by symearg
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν θα έχω τελειώσει με την τοποθέτηση του bodykit.Aν ναι θα είμαι λογικά εκεί.

Link to comment
Share on other sites

αν και εχω γαμο ισως προλαβω και παρεβρεθω για λιγο :thumbsup2:

Θα είσαι στην πένα ντυμένος λοιπόν! ΟΚ, δες πως θα σε βολέψει και έλα αν τα καταφέρεις.

Δεν ξέρω αν θα έχω τελειώσει με την τοποθέτηση του bodykit.Aν ναι θα είμαι λογικά εκεί.

Ωωωω! Αυτός είναι ένας λόγος παραπάνω για να σε δούμε. Καλοφόρετο, έλα όποτε τελειώσεις.

αντε επιτελους. καιρος ηταν. θα ειμαι εκει

Έβαλες και τα καινούρια ζαντολαστιχα! Τέλειο αποτέλεσμα. Άντε να τα δούμε από κοντά και να τα φωτογραφίσουμε.

Edited by symearg
Link to comment
Share on other sites

Εάν δεν προλάβει ο Professor τότε να αλλάξει η τοποθεσία συνάντησης και να γίνει στο συνεργείο που θα έχει το passat!!!

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς εγώ δουλεύω νύχτα εκείνες τις μέρες και το μεσημέρι μάλλον θα βλέπω όνειρα. Καλά να περάσετε!!!

Link to comment
Share on other sites

Εάν δεν προλάβει ο Professor τότε να αλλάξει η τοποθεσία συνάντησης και να γίνει στο συνεργείο που θα έχει το passat!!!

Θα γίνει κι αυτό, μόλις αλλάξεις τον πίσω προφυλακτήρα.

Δυστυχώς εγώ δουλεύω νύχτα εκείνες τις μέρες και το μεσημέρι μάλλον θα βλέπω όνειρα. Καλά να περάσετε!!!

Καλή δουλειά φίλε και κυρίως καλή ξεκούραση! Θα τα πούμε την άλλη φορά.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν θα έχω τελειώσει με την τοποθέτηση του bodykit.Aν ναι θα είμαι λογικά εκεί.

πες του να δουλευει και το βραδυ  γιωργο. ανυπομονουμε να το δουμε. καμια φωτο δεν εχει ετσι για να παρουμε μια γευση;

Link to comment
Share on other sites

πες του να δουλευει και το βραδυ  γιωργο. ανυπομονουμε να το δουμε. καμια φωτο δεν εχει ετσι για να παρουμε μια γευση;

χα,χα,χα,χα,χα. Θα δούμε.....

ελπζω να είναι έτοιμα την Παρασκευή.Ειναι ασταρωμένα από την περασμένη Πέμπτη αλλά λόγω των αργιών μείναμε πίσω.Έχει και 4 αυτοκίνητα για βάψιμο....

Να και μερικές φωτό......

 

http://s48.radikal.ru/i119/1106/47/5411c85d02d6.jpg

http://s013.radikal.ru/i325/1106/a5/403320a746be.jpg

http://s59.radikal.ru/i166/1107/d9/6e7d29e596e6.jpg

http://i017.radikal.ru/1107/77/08b1f945f9d9.jpg

http://i010.radikal.ru/1107/36/f230870d7993.jpg

http://i054.radikal.ru/1107/86/f24dfe031b4a.jpg

http://s017.radikal.ru/i435/1205/05/a9b19c5955d1.jpg

Link to comment
Share on other sites

δικές σου είναι οι φώτο εε ????  χαχαχα

ωραίος ο προφέσορ !!!

 

άντε να βγεί να σαρώσει το εργαλείο !! :goodjob:

Link to comment
Share on other sites

 

άντε να βγεί να σαρώσει το εργαλείο !! :goodjob:

Kαλημέρα!!!

Από το στόμα σου και στου θεού το αυτί!!!

Προς το παρόν αναμονή.

Link to comment
Share on other sites

πιθανόν να τα καταφέρω να έρθω, (λόγω οικογ.υποχρεώσεων)

Link to comment
Share on other sites

Πάντα τα καταφέρνεις εσύ!



Από γύρω περιοχές συμμετοχή? Βέροια, Σέρρες καμιά βόλτα προς τα εδώ?

Link to comment
Share on other sites

Θα μας κάνει και καλό καιρό! Θα είμαστε σε τραπεζάκι cabrio (στη σκιά) δίπλα στη θάλασσα.

Link to comment
Share on other sites

ναι θα ειναι μια καλοκαιρινη μερα απ οτι ειδα. α μια χαρα. πιστευω να ειναι χαλαρη η μουσικη απο θεμα εντασης και οχι οπως την τελευταια φορα που δεν μπορουσες να αλλαξεις μια κουβεντα ουτε με το διπλανο σου

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα θα ήθελα να μου πει οποίος ξέρει πως θα αλλάξω την κεραία στο πασσατ 2000 μοντέλο αυτήν που είναι στον ουρανό; Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

γεια σου φιλε και καλος ηρθες στην παρεα μας. βλεπω οτι εισαι νεο μελος στο κλαμπ αλλα θα μπορουσες να ψαχτεις λιγο στα αναλογα τοπικ και οχι να πεταξεις το προβλημα σου σε οποιο θεμα βρεις προχειρο. χωρις παρεξηγηση φιλε και εντελως φιλικα το λεω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα θα ήθελα να μου πει οποίος ξέρει πως θα αλλάξω την κεραία στο πασσατ 2000 μοντέλο αυτήν που είναι στον ουρανό; Ευχαριστώ

Καλησπέρα Γιώργο και καλως ήρθες στην παρέα μας. Προφανώς θα εννοείς την βάση της κεραίας στην οροφή (?). Θα πας στην κατηγορία VW cars στο κάτω μέρος είναι το θέμα How to's. Στην δεύτερη σελίδα θα δείς το θέμα που σε ενδιαφέρει (αναφέρεται σε Golf αλλά είναι τοίδιο πάνω κάτω). Ψάχνοντας θα βρείς και άλλα ανάλογα θέματα. Μιας και έγραψες εδώ, σε προσκαλούμε στην συνάντηση μας το Σάββατο (δες παραπάνω την ανακοίνωση). Έλα και θα βρεις και άλλους φίλους με Passat κλπ VW που σίγουρα κάποιος θα ξέρει να σου πεί περισσότερα.

Link to comment
Share on other sites

Επειδη θα ειμαι στην Θεσσαλονικη αυριο για προσωπικους λογους, δυστυχως δεν δυναται η συμμετοχη μου στη συναντηση του Σαββατου.. 
Εκτος κι αν..   μου χορηγησει τα εξοδα μετακινησεων το club.  ΧΑΧΑΧΑ  (πλακα κανω) 

Link to comment
Share on other sites

Επειδη θα ειμαι στην Θεσσαλονικη αυριο για προσωπικους λογους, δυστυχως δεν δυναται η συμμετοχη μου στη συναντηση του Σαββατου.. 

Εκτος κι αν..   μου χορηγησει τα εξοδα μετακινησεων το club.  ΧΑΧΑΧΑ  (πλακα κανω) 

Κρίμα ρε Βασίλη που δεν θα μπορέσεις να έρθεις γιατί όπως φαίνεται θα έχει μπει το bodykit και δεν θα το δεις.... :yes:

Κατηφόρα είναι ρε από Βέροια,δώσε μια γκαζιά και έφτασες... :p

Link to comment
Share on other sites

Επειδη θα ειμαι στην Θεσσαλονικη αυριο για προσωπικους λογους, δυστυχως δεν δυναται η συμμετοχη μου στη συναντηση του Σαββατου.. 

Εκτος κι αν..   μου χορηγησει τα εξοδα μετακινησεων το club.  ΧΑΧΑΧΑ  (πλακα κανω) 

Ο Professor σου έδωσε ένα καλό κίνητρο. Σκέψου το...

Θα χαρούμε να είσαι εδώ. Άν όμως δεν τα καταφέρεις δεν πειράζει. Να είσαι καλά και η επόμενη συνάντηση δεν θα αργήσει!

Link to comment
Share on other sites

Επειδη θα ειμαι στην Θεσσαλονικη αυριο για προσωπικους λογους, δυστυχως δεν δυναται η συμμετοχη μου στη συναντηση του Σαββατου.. 

Εκτος κι αν..   μου χορηγησει τα εξοδα μετακινησεων το club.  ΧΑΧΑΧΑ  (πλακα κανω) 

Παρακαλω οπως μας προσκομισετε στο ταμειο της λεσχης ολα τα απαραιτητα δικαιολογητικα για να ελεγχθουν απο τους αρμοδιους και να σας απαντησουμε αν θα σας καλυψουμε τα μεταφορικα σας εξοδα .

 

Τα γραφεια θα ειναι ανοιχτα την εργασιμη Κυριακη 30 Φεβρουαριου απο τις 12:00 εως 12:01 .

 

Τα δικαιολογητικα θα περασουν απο την επιτροπη χρηματοδοτησης οταν ο δεικτης στο ΧΑΑ παει στις 8700 μοναδες ....

 

Γεια σου Βασιλη , επλιζω να εισαι Θεσ/νικη  για ευχαριστους προσωπικους λογους !!!

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα ρε Βασίλη που δεν θα μπορέσεις να έρθεις γιατί όπως φαίνεται θα έχει μπει το bodykit και δεν θα το δεις.... :yes:

Κατηφόρα είναι ρε από Βέροια,δώσε μια γκαζιά και έφτασες... :p

Αντε με το καλο!!!  Πολλες αναβαθμισεις..  πολλες!!   Οσο για το αλλο, η ανηφορα ειναι το θεμα.. χαχαχαχα

 

Ο Professor σου έδωσε ένα καλό κίνητρο. Σκέψου το...

Θα χαρούμε να είσαι εδώ. Άν όμως δεν τα καταφέρεις δεν πειράζει. Να είσαι καλά και η επόμενη συνάντηση δεν θα αργήσει!

Μακη, στην επομενη οκ.. ;)

 

Παρακαλω οπως μας προσκομισετε στο ταμειο της λεσχης ολα τα απαραιτητα δικαιολογητικα για να ελεγχθουν απο τους αρμοδιους και να σας απαντησουμε αν θα σας καλυψουμε τα μεταφορικα σας εξοδα .

 

Τα γραφεια θα ειναι ανοιχτα την εργασιμη Κυριακη 30 Φεβρουαριου απο τις 12:00 εως 12:01 .

 

Τα δικαιολογητικα θα περασουν απο την επιτροπη χρηματοδοτησης οταν ο δεικτης στο ΧΑΑ παει στις 8700 μοναδες ....

 

Γεια σου Βασιλη , επλιζω να εισαι Θεσ/νικη  για ευχαριστους προσωπικους λογους !!!

Μηπως ξερεις και καμια μετοχη που θα κανει κουρσα εως τοτε, γιατι ολες επιασαν πατο! χαχαχα

Γεια χαρα κι απο μενα, μπαα  δεν ειναι αυτο που πιθανον φανταζεσαι...  :(

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.