Jump to content
Nikosber

Ζαντες Για Τα Polo....

Recommended Posts

59 λεπτά πριν , ThakiC said:

Πολυ ωραίο φίλε ξερεις τι οφσετ εχουν ;

Όχι φίλε μ. Με αυτές το αγόρασα. Απλά τις έβαψα ήταν ασημί τώρα είναι apple candy red

Link to comment
Share on other sites

5 λεπτά πριν , sokratis91 said:

Μετά την αναβάθμιση σε 115hp και σχεδον 30 κιλά ροπή, ηρθαν και οι 17'. 

IMG_0015_2.jpeg

Φίλε εξαιρετικές! Καλές βόλτες! Τις ίδιες σκέφτομαι και γω. Αν επιτρέπεται πόσο πήγαν? 

Link to comment
Share on other sites

Φίλε εξαιρετικές! Καλές βόλτες! Τις ίδιες σκέφτομαι και γω. Αν επιτρέπεται πόσο πήγαν? 

Ευχαριστώ πολύ Άγγελε ! Είναι πολύ ωραίες πραγματικά, μεταμορφώθηκε όλο το αυτοκίνητο.

Είναι replica και μου κόστισαν 540 ευρώ!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλοι. Έχοντας ένα polo gti 1.4 ''11 μετά από 10 χρόνια έχω βαρεθεί λίγο την εμφάνιση του αυτοκινήτου και θέλω να κάνω κάποιες αλλαγές. Μια από αυτές είναι οι ζάντες. Θα ήθελα να μου πείτε την γνώμη σας για την παρακάτω....

  https://www.*μη επιτρεπόμενο @ URL*/parts/view/22326074-vw-polo-gti-zantes-kainoyrgies-set-75x17-5x100k-et40-mafro-diamante

Αξίζει να αγοράσω μια replica ή θα αντιμετωπίσω προβλήματα όπως, στράβωμα ζάντας, τρέμουλο στο τιμόνι σε υψηλές ταχύτητες και διάφορα άλλα;

Να πως δεν με ενδιαφέρει μόνο η εμφάνιση αλλά και η ασφάλεια. Δεν με ενδιαφέρει να βάλω αποστάτες και να κάνω κάτι εξτρίμ.

Κάτι ακόμα τελευταίο, θα αλλάξω και αμοτρισέρ γιατί όσο να ναι χτυπάει το αμάξι μετά από 10 χρόνια. Καταλαβαίνω πως ανοίγω άλλο θέμα αλλά για λόγους ευκολίας αν έχετε γνώμη, θα ήθελα να μου την πείτε. Είναι προτιμότερο να βάλω αμοτρισέρ αντικατάστασης (δλδ κάτι φθηνό απλό να κάνω την δουλεία μου) ή να αμοτρισέρ βελτίωσης; Να πω πως οι τιμές που παίζουν είναι γύρο στα 180e και 500e αντίστοιχα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.