Jump to content

Recommended Posts

καλησπέρα και απο μένα,

 

θα συμφωνήσω με την κίνηση του CHRISMHT, καθώς η κίνησή του να βάλει το αυτ/το του μέσα, μόνο θετικά μπορεί να κριθεί, καθώς η συμμετοχή από μέλη μας ήταν μικρή.

Παρευρέθηκα την Κυριακή το μεσημέρι για 1 ώρα (λόγω οικογενειακών υποχρεώσεων) και μπορώ με βεβαιότητα να πω οτι η εικόνα των 2 golf (από 1 αρχικά) ,  μόνο καλό έκανε στη λέσχη.

 

Η κίνηση του κόσμου ήταν μεγάλη, η παροχή κρύου καφέ κλπ ήταν άριστη απ τα παιδιά που παρευρέθηκαν και στήριξαν το stand μας μολονότι ο ήλιος βαρούσε κατακούτελα.

Οσον αφορά τον κ.Σ.Παντελίδη, είναι παλιός γνώριμος στη Θεσσαλονίκη στον χώρο του αυτ/του και τον γνωρίζω απο 20 ετίας καθώς διατηρεί κατάστημα δεκαετίες τώρα.

Μπράβο στην πρωτοβουλία του για την διοργάνωση του event που σε δύσκολους οικονομικά καιρούς δίνει αφορμή σε όλο τον κόσμο να ασχοληθεί περισσότερο με το χώρο του αυτοκινήτου και το tuning και όχι μόνο.

Πάντα σε όλες τις διωργανώσεις και τα event ακόμα και στα αθλητικά γήπεδα, συμβαίνει ανάλογα με την παρουσία των συμμετασχόντων, κάποια άτομα να μπουν τελευταία στιγμή ωστε να ενδυναμώσουν τις συμμετοχές και την παρουσία, ποιος δεν θα ήθελε μια ακόμα ποιο δυναμική παρουσία του club μας έστω και την ύστατη ώρα ? έστω και αν δεν ήταν προγραμματισμένος ο τρόπος εισόδου ? 

Το τελικό αποτέλεσμα μετράει και όντως ήταν το καλύτερο δυνατό που μπορούσε να γίνει αναλογιζόμενος κανείς τις συνθήκες και τις συμμετοχές (ή μη) των υπολοίπων.

Συγχαρητήρια σε όλους !

Edited by chrispant
Link to comment
Share on other sites

δεν θα ηταν καλυτερο να συζητηθει το θεμα στο mod forum?μονο και μονο γιατι εχει να κανει με mod???

Link to comment
Share on other sites

 

Οσον αναφορα το ερωτημα των 2μελων μας εκ Αθηνων οντως δεν ειχε συζητηθει το αν θα βαλουμε αλλο οχημα στο περιπτερο.

Ομως κατα την προσελευση μου στο χορο που ειχαμε απο την Παρασκευη, ο κυριος Παντελιδης Σωκρατης μου εξεφρασε την απογοητευση του οταν αντικρησε μονο ενα golf mk1 και το σκαραβεο των παιδιων μου, για τον οποιο σκεφτηκα να τον παρω εθελοντικα με την προσμονη οτι στο εvent θα ειναι και παιδια, πραγμα το οποιο εγινε και ειχαμε μεγαλη ανταποκριση απο τους γονεις, γελια, φωτογραφιες και

γενικα κοσμο και διαφιμηση της λεσχης.

Ο Παντελιδης επεμενε απο την πρωτη στιγμη να βαλω και εγω το αυτοκηνιτο μου εφοσον τα μελη της βορειου Ελλαδος δεν ηθελαν να συμμετασχουν, κατι για το οποιο πολλοι απο αυτους μου το παραδεχτηκαν εκ των υστερων οτι κατανοησαν λαθος τις προυποθεσεις που εθετε ο διοργανωτης, καθως και το χρονο που απαιτουταν.

Εγω απο την μερια μου καθως εχω και προσωπικη γνωριμια με τον κυριο Παντελιδη του συνεστησα ηρεμια καθως και υπομονη μηπως ερχοταν εστω και τελευταια στιμη το σαββατο καποιο αλλο μελος, για το οποιο ο ιδιος μου ειπε οτι οποιος ηθελε θα εμπαινε δωρεαν.

Αυτο δεν εγινε και την Κυριακη μου ζητησε να πληνω το αυτοκινητο μου και να το βαλω μεσα δωρεαν. Αν επραξα λαθος ζηταω συνωμη. Μετα απο τοσες παρεκκλησεις ωστε η λεσχη να εχει μια καλυτερη εικονα

και χωρις να επιβαρυνθει οικονοιμικα, επελεξα ενα καλυτερο παρκιν για το αμαξι μου. πιστευω ο καθένας στη θεση μου το ιδιο θα επραττε.

σας ευχαριστω για το χρονο σας

θα ηθελα να εκφρασω και εγω την αποψη μου... Καταρχην παρατηρησα πως το vw club  ηταν το μοναδικο club  που το εκπροσωπουσε ενα μονο αυτοκινητο (δυστυχως).Οσοι ειχαν παρεβρεθει στην εκθεση θα παρατηρησαν οτι τα αλλα club ειχα περισσοτερα αυτοκινητα.Οσο για τις συμμετοχες πιστευω πως ηταν πανω απο 4-5 γεγονος που αποδυκνυει οτι θα μπορουσαν να συμμετεχουν ολοι,απλα πιστευω το Δ.Σ. επελεξε ενα μονο αυτοκινητο και απερριξε τα αλλα.Τωρα για την προταση που εκανε ο κ Παντελιδης δεν ειδα να ανακοινωθηκε στο forum ωστε οσα μελη επιθυμουν να λαβουν μερος εστω και τελευταια στιγμη.Παρολα αυτα θα ηθελα να ευχαριστησω θερμα την προταση  του κ Ζαμιδη Βασιλη για την προταση του να συμμετεχω σαυτο το event, μη εκπροσωπωντας δυστυχως το vw club

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να εκφρασω κι εγω τα συγχαρητηρια μου για την διοργανωση του event και οσους τιμησαν με την παρουσια τους την παρεα.. Δυστυχως για οικογενειακους λογους δεν κατεστη δυνατο η παρουσια μου..

Ομως θα ηθελα να πω και εγω δυο λογια, συμφωνοντας με τον GOLFAKI 4 και χωρις να κατακρινω τον CHRISMIT.. 

 

Αρχικα, να πω οτι με το μελος titiko τρεξαμε απο θεμα οργανωσης για το event τουλαχιστον 1 μηνα πριν γνωστοποιηθει στο forum.. Η κυρια αιτια, για να μην υπαρχουν αποριες σχετικα με την μικρη συμμετοχη αυτοκινητων, ηταν οτι δεν μπορουσαν οι περισσοτεροι να διαθεσουν ενα ολοκληρο 3ημερο το οχημα τους,  απο την Παρασκευη εως την Κυριακη στον χωρο της εκθεσης..

Παρ'ολα αυτα υπηρχαν συμμετοχες οπως διαφαινεται, πανω απο 1 (απο τις 3 ή 4 που οριζαν οι κανονισμοι) να συμμετασχουν με τη λεσχη μας επι πληρωμη 10 ευρω η καθεμια για το 3ημερο (παλι συμφωνα με τους κανονισμους).. 

Πιστευω λοιπον και καταληγω βασει ολων αυτων, οτι αν γνωριζαν οι περισσοτεροι πως θα επαιρνε τετοια τροπη το θεμα την Κυριακη θα ηθελαν πολλοι να εβαζαν το αυτοκινητο τους κατ'αυτον τον τροπο..  Αν θυμαστε το ιδιο εξεφρασε και το μελος nestoras, στο αλλο θεμα με τους ορους συμμετοχης, δεχομενος απορριψη γι'αυτο το πραγμα..

 

Link to comment
Share on other sites

Βασιλη , αυτη ηταν η απαντηση σου προς τον Νεστορα : Εληξε η προθεσμια ρε Νεστορα, απο την Δευτερα το βραδυ! Ειχε εδω και δυο-τρεις εβδομαδες που αναρτηθηκε το θεμα...

 

Που ηταν ο Νεστορας και ο καθε Νεστορας εντος προθεσμιας ; Οι συμμετοχες ηταν λιγες εως ανυπαρκτες εξ αρχης , παρα τις προσπαθειες που καναμε να επεκτεινουμε την προθεσμια υποβολης υποψηφιοτητας !

 

Αν υπηρχε μεγαλος αριθμος συμμετοχων μπορουσαμε να κανουμε οτι και καποια αλλα club , δηλαδη να βαζαμε ολα τα αμαξια σας στην εκθεση ενα ενα και να τα αλλαζουμε καθε 3 ωρες , να εχουμε ποικιλια . Αλλα εσεις εισασταν ΟΛΟΙ ΑΦΑΝΤΟΙ παρα τις υπερανθρωπες προσπαθειες του Μακη (Symearg) !! Τα μελη θα γνωριζαν οτι εχουν παρει τετοια τροπη τα πραγματα ΑΝ ΕΙΧΑΝ ΕΡΘΕΙ , οσοι ηρθαν το εμαθαν γιατι τους το ζητησαμε να βαλουν το οχημα τους .

 

Οι κανονισμοι οριζαν οτι το οχημα επρεπε να ειχε υποστει καποιου ειδους βελτιωση , μηχανικη ή αισθητικη . Συνεπως να ενημερωσω οτι το golf ηταν GTI DSG 290 HP σαφως με μηχανικη βελτιωση ,αλλα και αισθητικη .

 

Ο Titikos γνωριζε μερες πριν οτι "απορρηφθηκε" η προταση του , γιατι εβαλε το αμαξι του μονο την Κυριακη και οχι ολο το 3ημερο ;

 

Και μια απορια μου : Γιατι ηθελε να εκπροσωπησει τη λεσχη μας μονο στο event και δεν την εκπροσωπει καθημερινα εχοντας αυτοκολλητο VWCLUB παρα αλλης λεσχης ;;

Link to comment
Share on other sites

  καθαρές απαντήσεις.  !  

μακάρι να είχα την δυνατότητα να παραχωρούσα τ αμαξι μου για 3 μέρες.

Δεν θα κρίνω όμως τον ChrisMht που έκανε τη επιβεβλημένη σωστή κίνηση (που θα έκανε οιοσδήποτε) για ενίσχυση και με μοναδικό στόχο τη βελτίωση της παρουσίας του hellenicVW club.

Ας είμαστε σοβαροί με ώριμη σκέψη και κρίση και ας μην ασχολούμαστε με μικρότητες και πικρόχολα αβάσιμα σχόλια.

Υπάρχει μήπως κανένας εξυπνάκιας που θα πει τώρα κατόπιν εορτής : " γιατί δεν μπήκα και γω την Κυριακή ?"

 με τι ασχολούμαστε τώρα για να καταλάβω...

 

τα σέβη μου Κύριοι,

Link to comment
Share on other sites

Δοθηκε εκ νεου προθεσμια(παραταση) μετα τον σχολιασμο αυτον προς τον nestora εως πριν την Ανασταση αν θυμαμαι καλα.. Οποτε δεν τιθεται θεμα προθεσμιας..

 

Και ξαναλεω οτι με τον titiko (ο οποιος ηταν αυτος που απο τελος Μαρτιου ειχε κανει θεμα στο forum για το event αυτο, αν θυμασαι καλα, ενω δεν ηξερε κανεις τιποτα) πριν εναμιση μηνα πριν γνωστοποιηθει στο forum ημασταν σε εγρηγορση για το event.. Πολλοι το γνωριζουν κι αν θελουν ας το πουν κι εδω.. Τελος παντων.

 

Απορριφθηκε η συμμετοχη του, δεν ξερω τον λογο ουτε προσωπικα με ενδιαφερει, αλλα καλο θα ηταν να δημοσιοποιηθουν ολες οι υποψηφιοτητες για να μην υπαρχει οποιαδηποτε παρεξηγηση, που εμμεσως πλην σαφως δειχνει οτι υπηρχαν υποψηφιοτητες και η λεσχη ειχε την δυναμικη των 2-3-4 αυτοκινητων αν προσθεσουμε και τους υπολοιπους να υπερκαλυψει τους ορους συμμετοχης και να μην χρειαστει να γινει ολο αυτο... Νομιζω οτι ο titikos ηταν προθυμος να το αφησει ολοκληρο τριημερο κι ολας... Εν πασει περιπτωση, ας απαντησει ο ιδιος, δεν ειμαι αρμοδιος εγω, ουτε τον εκπροσωπω..

Για τα αλλα περι "Αφαντους" το ξανα ειπα, δεν υπηρχε δυνατοτητα να αφησουν τα αυτοκινητα τους ολοκληρο τριημερο σε επικοινωνια που ειχαμε με τα μελη, ειναι σεβαστο νομιζω..

Το θεμα δεν εγγυται σε αυτο ομως, αλλα στο τι εγινε την Κυριακη....    

 

 

 

ΥΓ. Δεν κρινουμε προσωπα ουτε ενεργειες... Ο τροπος ηταν εκτος κανονισμων ομως...  ;)

Edited by Billgr4
Link to comment
Share on other sites

Βασιλη , αυτη ηταν η απαντηση σου προς τον Νεστορα : Εληξε η προθεσμια ρε Νεστορα, απο την Δευτερα το βραδυ! Ειχε εδω και δυο-τρεις εβδομαδες που αναρτηθηκε το θεμα...

 

Που ηταν ο Νεστορας και ο καθε Νεστορας εντος προθεσμιας ; Οι συμμετοχες ηταν λιγες εως ανυπαρκτες εξ αρχης , παρα τις προσπαθειες που καναμε να επεκτεινουμε την προθεσμια υποβολης υποψηφιοτητας !

 

Αν υπηρχε μεγαλος αριθμος συμμετοχων μπορουσαμε να κανουμε οτι και καποια αλλα club , δηλαδη να βαζαμε ολα τα αμαξια σας στην εκθεση ενα ενα και να τα αλλαζουμε καθε 3 ωρες , να εχουμε ποικιλια . Αλλα εσεις εισασταν ΟΛΟΙ ΑΦΑΝΤΟΙ παρα τις υπερανθρωπες προσπαθειες του Μακη (Symearg) !! Τα μελη θα γνωριζαν οτι εχουν παρει τετοια τροπη τα πραγματα ΑΝ ΕΙΧΑΝ ΕΡΘΕΙ , οσοι ηρθαν το εμαθαν γιατι τους το ζητησαμε να βαλουν το οχημα τους .

 

Οι κανονισμοι οριζαν οτι το οχημα επρεπε να ειχε υποστει καποιου ειδους βελτιωση , μηχανικη ή αισθητικη . Συνεπως να ενημερωσω οτι το golf ηταν GTI DSG 290 HP σαφως με μηχανικη βελτιωση ,αλλα και αισθητικη .

 

Ο Titikos γνωριζε μερες πριν οτι "απορρηφθηκε" η προταση του , γιατι εβαλε το αμαξι του μονο την Κυριακη και οχι ολο το 3ημερο ;

 

Και μια απορια μου : Γιατι ηθελε να εκπροσωπησει τη λεσχη μας μονο στο event και δεν την εκπροσωπει καθημερινα εχοντας αυτοκολλητο VWCLUB παρα αλλης λεσχης ;;

1. η απαντηση απο το vw club δωθηκε λιγες μερες πριν το event. Ειχα απορρηψει ηδη τις προτασεις που μου ειχαν γινει καθως θεωρησα σωστο εφοσον δηλωσα συμμετοχη στο vw club να μην τους....<<πουλήσω>> Aνεμενα την απαντηση τους.Αυτος ηταν και ο λογος ανυσηχιας μου για την απαντηση (μπορουν να το διαβεβαιωσουν και ο Λευκουλης και ο doggy.) Τωρα Παρασκευη μου εγινε η προταση απο τον κ Ζαμιδη οταν διαπιστωσε οτι το αυτοκινητο μου απουσιαζει απο το event.Λογω εργασιας δεν μπορεσα να το φερω Σαββατο και το εφερα Κυριακη

2. οσα αυτοκολλητα εχω στο αυτοκινητο μου ειναι απο sponsores μου για την σεζον 2012-2013. δεν μου εχει γινει αναλογη προταση απο το vw club για χορηγια

cheers

Link to comment
Share on other sites

Γιωργο εχεις απολυτο δικιο και καλα κανεις που εχεις αυτοκολλητα απο τους sponsores σου . Και γω θα το εκανα . Δεν νομιζω ομως το golf-club να ειναι sponsoras σου για να εχεις το αυτοκολλητο τους στο πισω τζαμι σου !!!

Link to comment
Share on other sites

Γιωργο εχεις απολυτο δικιο και καλα κανεις που εχεις αυτοκολλητα απο τους sponsores σου . Και γω θα το εκανα . Δεν νομιζω ομως το golf-club να ειναι sponsoras σου για να εχεις το αυτοκολλητο τους στο πισω τζαμι σου !!!

χμ...οντως αυτο το αυτοκολλητο 10 cm κατω απο το τριτο φως των στοπ  το ειχα ξεχασει παραλειψη μου να το αφαιρεσω! αν αυτος ηταν ο λογος απορριψης μου , ειμαι μαζι σας...συμφωνω ..... :sorry:

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα μακρυγορήσω καθώς δεν υπάρχει λόγος να αναλωνόμαστε και να χαλάμε αυτό το θέμα που σκοπός του είναι η αναφορά στο όλο event σαν event.

Θα ξεκινήσω με το να ευχαριστήσω τον Σωκράτη (Παντελίδη) που διοργάνωσε το όλο event εν μέσω χαλεπών καιρών -όπως πολλοί προείπαν-.

Θα συγχαρώ τον Διαμαντή που μας είχαμε την τιμή να φιλοξενήσουμε το πανέμορφο Golf του και να κάνουμε την διαφορά ως λέσχη.

Θα συγχαρώ τον Μάκη που έτρεξε και αυτός πάρα πολύ για το όλο event και εύχομαι να μας βοηθά πάντα με τον ίδιο ζήλο.

Θα συγχαρώ τα παιδιά (Σωτήρη, Χρήστο κλπ) που ανηφορίσανε Θεσσαλονίκη ώστε να μπορέσουν να βοηθήσουν και να υπάρχει μια μεγαλύτερη εκπροσώπηση της Λέσχης.

Θα συγχαρώ όλους όσους πέρασαν από το "περίπτερο" μας και έκαναν παρέα στα παιδιά που ήταν εκεί και μπόρεσαν να γνωριστούν από κοντά και να ανταλλάξουν και 2-3 κουβέντες.

 

 

Από εκεί και πέρα, μιλώντας ως πρόεδρος του Δ.Σ., αναφορικά με όποια τυχόν παρατυπία έγινε, θα συζητηθεί στην αντίστοιχη κλειστή ενότητα του Δ.Σ.

Κατόπιν -αν και εφόσον απαιτείται- θα υπάρξει ανακοίνωση στη σχετική ενότητα των VIP μελών ή και στα μέλη της ανοιχτής κοινότητας.

 

ΜΦΧ,

Κωνσταντίνος Κουταλής

Link to comment
Share on other sites

1. η απαντηση απο το vw club δωθηκε λιγες μερες πριν το event. Ειχα απορρηψει ηδη τις προτασεις που μου ειχαν γινει καθως θεωρησα σωστο εφοσον δηλωσα συμμετοχη στο vw club να μην τους....<<πουλήσω>> Aνεμενα την απαντηση τους.Αυτος ηταν και ο λογος ανυσηχιας μου για την απαντηση (μπορουν να το διαβεβαιωσουν και ο Λευκουλης και ο doggy.) Τωρα Παρασκευη μου εγινε η προταση απο τον κ Ζαμιδη οταν διαπιστωσε οτι το αυτοκινητο μου απουσιαζει απο το event.Λογω εργασιας δεν μπορεσα να το φερω Σαββατο και το εφερα Κυριακη

2. οσα αυτοκολλητα εχω στο αυτοκινητο μου ειναι απο sponsores μου για την σεζον 2012-2013. δεν μου εχει γινει αναλογη προταση απο το vw club για χορηγια

cheers

και εγω θελω λεφτα για να βαλω sticker , αν βαλω κ μεγαλυτερο απο τα 10 εκατοστα θελω περισσοτερα λεφτα, επισης τι VIP κλπ κλπ θελω λεφτα επειδη γραφτικα στο φορουμ και επειδη θα βαλω το αμαξι σε μια εκθεση.λεω να γραφτω κ σε αλλα κλαμπ να τα παρω κ απο εκει

Link to comment
Share on other sites

Εισαι καινουριος και δικαιολογειται το σχολιο σου, φιλε leonenero! Αλλα, θα μπορουσες να ψαξεις λιγο παραπανω στο forum και θα δεις τι εννοει ο titikos, πριν βγαλεις οποιαδηποτε συμπερασματα... 

Κωστα (doggy) θα υπαρξει δημοσιοποιηση των υποψηφιων συμμετοχων οπως γινοταν παλαιοτερα ή οχι;   Ετσι, για την ιστορια..  :p

Link to comment
Share on other sites

.............

Κωστα (doggy) θα υπαρξει δημοσιοποιηση των υποψηφιων συμμετοχων οπως γινοταν παλαιοτερα ή οχι;   Ετσι, για την ιστορια..  :p

Βασίλη, αυτό που ζητάς δεν έχει γίνει ποτέ στην ιστορία της λέσχης για οποιοδήποτε γεγονός και αν έχει γίνει. Δλδ μετά από κάποιο event να δωθούν από το ΔΣ οι υποψηφιότητες από ενδεχόμενα αυτοκίνητα που ήταν προς επιλογή από το ίδιο το ΔΣ. Οπότε να μην λέμε πράγματα τα οποία ποτέ δεν έχουν γίνει.

 

Και τέλος κράτα μικρό καλάθι γιατί σε βλέπω να το λες, λες και ξέρεις ότι στείλανε συμμετοχές ένα σωρό... Θα εκτεθείς...!!!!

 

Και το κρίμα που έγραψα στο τελευταίο μου ποστ το εννοώ...... ΚΡΙΜΑ και πάλι!!!

 

Δεν θα απαντήσω σε οτιδήποτε και αν ειπωθεί απλά δεν μπορώ να βλέπω να ακούγονται ανακρίβιες και διαστρεβλώσεις στοιχείων και γεγονότων...........

Link to comment
Share on other sites

Γιαννη, δεν το εννοουσα ετσι οπως το καταλαβες...   Αλλα θυμαμαι που σε καποιο event ειχε γινει παρουσιαση υποψηφιοτητων, επι NOS εποχη με οσα ακολουθησαν... Αν ειμαι λαθος διορθωσε με και ζητω δημοσια συγγνωμη.....

  Οσο για το αν εκτεθω, εγω προσωπικα δε νομιζω , διοτι αλλα ελεγαν οι οροι κι αλλα εγιναν...  Εμεις βοηθησαμε οσο μπορουσαμε με τηλεφωνα και τα σχετικα οντας απλα μελη χωρις καποια "ταμπελα"...  Μελη βρεθηκαν ακομη και για μια ημερα παραχωρησης του αυτοκινητου (οπως εγινε εν τελει την Κυριακη), ομως απορριφθηκαν....

 

Τελος παντων, ληγει το θεμα!  Κλειδωστε αν θελετε το θεμα, νομιζω οτι δεν αξιζει περαιτερω αναλυση...

Link to comment
Share on other sites

Ο Βασίλης έχει δίκιο αλλά και ο Γιάννης έχει δίκιο εδώ :)

 

Εποχές NOS όπως ανέφερε σαν παράδειγμα ο Βασίλης, όντως γινόταν δημόσια παρουσίαση κλπ. Είχε γίνει τουλάχιστον 1-2 φορές και αν δε λαθεύω διάλεγε ο κόσμος τα καλύτερα και κατόπιν το δ.σ. κατέληγε στην απόφαση.

Σε αυτό τό event όπως και στα τελευταία 2-3 που πλέον τις συμμετοχές τις διαλέγει το Δ.Σ. δεν έβγαιναν δημόσια οι υποψήφιοι.

 

Για αυτό και στο προηγούμενο μου ποστ έγραψα πως

"Από εκεί και πέρα, μιλώντας ως πρόεδρος του Δ.Σ., αναφορικά με όποια τυχόν παρατυπία έγινε, θα συζητηθεί στην αντίστοιχη κλειστή ενότητα του Δ.Σ."

 

Αυτά και από εμένα.

Μπορούμε να επιστρέψουμε λίγο στο θέμα της εκδήλωσης και να μας πουν όσοι επισκέφθηκαν τον χώρο "τι έλεγε" η όλη φάση; Τι έχασα; Τι χάσαμε όσοι δεν ήρθαμε;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε Κώστα και παίρνω την σκυτάλη.

Το show είχε την τυπική εικόνα σε οτι αφορά την επισκεψιμότητα. Δηλαδή την Παρασκευή υποτονική, με τους εκθέτες να προσέρχονται μέχρι αργά το βράδυ. Το Σάββατο ήταν η αιχμή και ειδικά το απόγευμα. Η Κυριακή ήταν καλή μέχρι το μεσημέρι και μετά σιγά σιγά αραιωνε ο κόσμος. Υπήρχε πολύ κέφι, πολύ όρεξη, πολλά άλογα (κάτω από τα καπο αλλά και πάνω τους !) και πάρα πολλά βατ στα ηχεία. Ενδιαφέρον στοιχείο ήταν οτι 7 στα 10 αυτοκίνητα στους οίκους βελτιώσεων ήταν VAG !! Υπήρχαν υπέροχα αυτοκίνητα με μοναδική εμφάνιση και μηχανικές βελτιώσεις υψηλού επιπέδου. Μοναδικά ήταν και τα dragster οχήματα με πολλές εκατοντάδες άλογα το καθένα. Τα drifting show σήκωσαν σύννεφα καμένου ελαστικού ενώ τα κορίτσια της red bull σήκωναν σύννεφα αδρεναλίνης στο ανδρικό κοινό. Σε οτι αφορά τη δική μας παρουσία, το ΜΚ1 κέρδισε τις εντυπώσεις! Μοναδικό και κατακόκκινο, τράβηξε τα βλέμματα όλων και βρίσκεται στις φωτογραφικές μνήμες πολλών συμπολιτών μας. Πάρα πολλοί ήταν οι νέοι φίλοι που μας επισκέφθηκαν και έδειξαν ενδιαφέρον για τα δρώμενα της λέσχης μας. Ελπίζουμε οτι σύντομα θα έχουμε κοντά μας τους περισσότερους από αυτούς. Όμορφες στιγμές περάσαμε και με τα μέλη που ήμασταν στο σταντ και πίναμε τα δροσιστικά μας. Τους ευχαριστώ πολύ. Τέλος, προσωπικά είμαι πολύ υπερήφανος για όλα τα αυτοκίνητα που ανήκουν σε μέλη μας και έλαβαν μέρος στο show είτε ήταν στο δικό μας σταντ είτε σε κάποιο άλλο είτε ήταν στο πάρκινγκ έξω και τα είχαμε μετατρέψει σε φορτηγακια κουβαλώντας διάφορα!

Link to comment
Share on other sites

Εχμ! Ναι... Καλά όλα αυτά... Λάστιχα, 'σιλικόνες', μουσικές, κόντρες ένθεν κακείθεν αλλά... Υπάρχει ένα μεγάλο Αλλά!!!

 

:clapping:   ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΜΙΑ ΧΩΡΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ :pic:

Link to comment
Share on other sites

Εχμ! Ναι... Καλά όλα αυτά... Λάστιχα, 'σιλικόνες', μουσικές, κόντρες ένθεν κακείθεν αλλά... Υπάρχει ένα μεγάλο Αλλά!!!

 

:clapping:   ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΜΙΑ ΧΩΡΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ :pic:

+1000

 

έλα Μάκη !!!  ανέβασέ τες !!   )))))

 

Υ.Σ.  για τους κανόνες κλπ δεν σχολιάζω άλλο. Οι κανόνες και οι όροι όταν φτάνει το 90νηκοστό λεπτό και χάνεις με 1-0...τους παραβαίνεις. μπαίνεις τελευταία στιγμή μπας και σώσεις την παρτίδα και ενισχύσεις την ομάδα.

Οσοι καταλάβαν κατάλαβαν...

Link to comment
Share on other sites

Η αρχη εγινε με καποιες φωτο !! Η συνεχεια οταν γυρισω απο το Ακροπολις ...

Link to comment
Share on other sites

Εχμ! Ναι... Καλά όλα αυτά... Λάστιχα, 'σιλικόνες', μουσικές, κόντρες ένθεν κακείθεν αλλά... Υπάρχει ένα μεγάλο Αλλά!!!

:clapping:ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΜΙΑ ΧΩΡΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ :pic:

Σιλικονες; Δεν μίλησα για σιλικονες. Μόνο κάτι μπλε κολαρα ήταν από σιλικόνη. Τα υπόλοιπα υλικά ήταν φυσικό δέρμα και υφάσματα!!

Το φωτογραφικό υλικό το έχει ο Passatebos ωστόσο κάτι λίγα που έχω κι εγώ θα τα ανεβάσω.

Link to comment
Share on other sites

Σιλικονες; Δεν μίλησα για σιλικονες. Μόνο κάτι μπλε κολαρα ήταν από σιλικόνη. Τα υπόλοιπα υλικά ήταν φυσικό δέρμα και υφάσματα!!

Το φωτογραφικό υλικό το έχει ο Passatebos ωστόσο κάτι λίγα που έχω κι εγώ θα τα ανεβάσω.

 

Το αποτέλεσμα μετράει... Και η αισθητική του πράγματος βεβαίως βεβαίως...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.