Jump to content
ntip

Golf 5 Μαυρη Οροφη

Recommended Posts

Παιδια βρηκα το εσωτερικο της οροφης σε μαυρο χρωμα αλλα ειναι απο 3θυρο. Εγω εχω 5αθυρο. Λογικα ιδια δεν ειναι;

Link to comment
Share on other sites

Γιατί να βάλεις τσάμπα το αμάξι σου Σαυτη τη διαδικασία !εδω premium αμάξια και εχουν ιδιο χρώματα οροφή με μας

Εχεις δικιο σε αυτο αλλα αυτος που μου πουλησε τα καθησματα μου πουλαει την οροφη 60€ κομπλε. Γι αυτο ειπα μηπως αξιζει τον κοπο. Εχω ακουσει οτι μαυρο ειναι ποιο ωραιο.
Link to comment
Share on other sites

λογικά μπαίνει! αλλά να ξέρεις οτι θέλει πολύ προσοχή η όλη διαδικασία για να την αλλάξεις! εκτός και αν στο κάνει κάποιο συνεργείο!!!

ειναι αρκετά ευαίσθητες οι βάσεις των πλαστικών(κολόνας κτλ.) και ακόμα κατι πιο σημαντικό να βγάλεις την μπαταριά.(μην ανοίξει κάνας αερόσακος) 

Link to comment
Share on other sites

Παιδια γεια σασ θελω να αλαξω κ γω τον ουρανο σε μαυρο μηπωσ μπορειτε να με βοηθησετε απο που μπορω να τον βρω πενταθηρο με ηλιοροφι

Ευχαριστο πολυ προκαταβολικα

Link to comment
Share on other sites

ψάξε στο *μη επιτρεπόμενο @ URL* και στα καταστήματα που έχουν μεταχειρισμένα ανταλλακτικά για vw.  Στην Αθήνα έχει πολλά μαγαζιά (Φραντζή, Λιοσίων κλπ), στη Κρήτη λίγο δύσκολο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

κανεισ ρε παιδια για πληροφοριεσ????

κανεισ ρε παιδια για πληροφοριεσ???

θα τα χριαστεις ολα μαυρα εκτος απο ουρανο. ολες τις μπλαφονιερες, αυτα για τον ηλιο, χειρολαβες, καπακια απο τις ζωνες και δε θυμαμαι τι αλλο.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή βλέπω πως μιλάτε για οροφή και για να μην ανοίξω νέο θέμα, θα ήθελα την βοήθεια σας.

Σήμερα το απόγευμα μπήκα στο αμάξι και στο σημείο που είναι η θήκη στην πλαφονιέρα  το ύφασμα της οροφής έχει κρεμάσει.... Πιθανών από την ζέστη μπορώ να υποθέσω γιατί δεν το έχω τρίψει ποτέ με το οτιδήποτε ώστε να βαρύνει το σημείο. Που να πάω να το φτιάξω? Σε αντιπροσωπεία ή σε κανένα ταπετσέρη αυτοκινήτων? 

Link to comment
Share on other sites

Επειδή βλέπω πως μιλάτε για οροφή και για να μην ανοίξω νέο θέμα, θα ήθελα την βοήθεια σας.

Σήμερα το απόγευμα μπήκα στο αμάξι και στο σημείο που είναι η θήκη στην πλαφονιέρα  το ύφασμα της οροφής έχει κρεμάσει.... Πιθανών από την ζέστη μπορώ να υποθέσω γιατί δεν το έχω τρίψει ποτέ με το οτιδήποτε ώστε να βαρύνει το σημείο. Που να πάω να το φτιάξω? Σε αντιπροσωπεία ή σε κανένα ταπετσέρη αυτοκινήτων? 

κοιτα για μεταχειρισμενο ουρανο 'η σε τα πετσερη να σου κανει τον ιδιο.

αντιπροσωπια απο οτι ξερω δεν τον φτιαχνουν. πας για αγορα καινουριο.

Link to comment
Share on other sites

πήρα την αντιπροσωπία και μου είπαν πως δεν επισκευάζεται, παρά μόνο ολική αλλαγή. Το ίδιο μου είπε και ο ταπετσέρης. Η τιμή ταπετσέρη ήταν 160 ευρώ... Μάλλον πως θα κάνω ότι δεν το βλέπω.......

Link to comment
Share on other sites

πήρα την αντιπροσωπία και μου είπαν πως δεν επισκευάζεται, παρά μόνο ολική αλλαγή. Το ίδιο μου είπε και ο ταπετσέρης. Η τιμή ταπετσέρη ήταν 160 ευρώ... Μάλλον πως θα κάνω ότι δεν το βλέπω.......

Ψάξε για ταπετσέρη ίσως βρείς κ κάτω από 150

Link to comment
Share on other sites

θες δε θες θα το βλεπεις, οποτε παρε αποφαση και αλλαξε τον. μεταχειρισμενα κοιταξες? τι τιμες παιζουν? κοιτα και εδω μηπως σε βοηθησει  http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=54461#entry514943

Edited by xrigolfakias
Link to comment
Share on other sites

Αν το αμάξι σου είναι μοντέλο 2007, τότε δυστυχώς προστίθεσαι κ εσύ στους πολλούς που έχουμε το ίδιο πρόβλημα!

Δεν κανονίζουμε όλοι μας ένα group buy μήπως κ μας έρθει πιο οικονομικά η αντικατάσταση της ταπετσαρίας ουρανού με καινούρια???

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by Tsilis_Corfu
Link to comment
Share on other sites

Αν το αμάξι σου είναι μοντέλο 2007, τότε δυστυχώς προστίθεσαι κ εσύ στους πολλούς που έχουμε το ίδιο πρόβλημα!

Δεν κανονίζουμε όλοι μας ένα group buy μήπως κ μας έρθει πιο οικονομικά η αντικατάσταση της ταπετσαρίας ουρανού με καινούρια???

Sent from my iPhone using Tapatalk

Το αμάξι είναι του 2007 όντως... Αν ενδιαφέρεται κόσμος και μας έρθει πιο οικονομικά εγώ είμαι μέσα

Link to comment
Share on other sites

Το αμάξι είναι του 2007 όντως... Αν ενδιαφέρεται κόσμος και μας έρθει πιο οικονομικά εγώ είμαι μέσα

Κι εγώ μέσα!!!

Άλλος για το group buy...;;;;;

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν πιάνει πάντως το χέρι σου μπορείς να την αλλάξεις μόνος σου με μαύρη ή ότι άλλο χρώμα θες με κόστος maximum 30 ευρώ.
Εγώ στο δικό μου και στου ξαδερφού μου την αλλάξαμε και το αποτέλεσμα ήταν σχεδόν σαν του ταπετσέρη...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.