Jump to content
passatebos

Weekly Night Out @ Αττική - Τετάρτη 29/05/13, Village , Fast & Furious 6 "Μαχητές Των Δρόμων"

Recommended Posts

Αγαπητά μας μέλη ,

 

 

το Hellenic VWClub την Τετάρτη 29/05 προσκαλεί τα μέλη της Αττικής και όχι μόνο σε μια ξεχωριστή συνάντηση απολαμβάνοντας την 6η ταινία του Fast & Furious "Μαχητές των Δρόμων" !!!!!!

 

 

Το ραντεβού μας ορίζεται στο καθιερωμένο σημείο συνάντησης, στην είσοδο της γιορτής μπίρας, στο Σ.Ε.Φ. (δείτε τον χάρτη εδώ ) και ώρα 21:00 με αναχώρηση αυστηρά στις 21:20 για τα Village στο Φάληρο, ώστε να έχουμε αρκετό χρόνο για αγορά pop corn και ζαχαρωτών.

 

 

Όπως παντα φορέστε τα αξεσουάρ της λέσχης και ελάτε με το volkswagen οχημά σας, τροποποιημένο ή μη .

 

 

Σημειώστε οτι τα εισητήρια θα έχουν τιμή 7 ευρώ.

 

 

Τονίζεται οτι οι συμμετοχές πρέπει να έχουν δηλωθεί και να είναι έγκυρες έως την Τρίτη και να έχετε προκαταβάλει το ποσό σε μέλος του Δ.Σ ή στους meeting mod (Panos VR6, GOLFAKI 4, Passatebos ).

 

 

Δηλώσεις συμμετοχης ως εξής , δλδ ψευδώνυμο, συνολικός αριθμός εισητηρίων .

 

 

 

 

*** Μπορείτε να μας βρείτε στα πιο δημοφιλή κοινωνικά δίκτυα: ακολουθήστε μας στο icon-social_twitter.png | κάντε μας Like στο icon-social_facebook.png | δείτε μας στο icon-social_youtube.png

*** Υπενθυμίζουμε ότι τα VIP μέλη μπορείτε να αξιολογείτε τις συναντήσεις μας μέσω του ειδικού μενού που βρίσκεται δεξιά πάνω απο το αρχικό δημοσίευμα.

 

 

Εκ του Δ.Σ. του Hellenic VWClub

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μέσα + passatoumpas....

Βουρρρρρρ για δράση!!!

14€ αύριο στον Κοσμά

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ μέσα!!! Έχω δώσει τα λεφτά στον PanosVR6. 

Link to comment
Share on other sites

ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ!!

ΕΧΩ ΠΡΟΣΩΠΟ!!!

Edited by KOSTAS MK5
Link to comment
Share on other sites

Μέσα και εγώ!

 

Κώστα δεν υπάρχει θέμα προσώπου! Τα λεφτά δίνονται απο πριν διότι θα τα προπληρώσουμε. :-)

Link to comment
Share on other sites

Μεσα και εγω μαζι με το ταιρι μου .

 

 

Αλλα λογω δουλειας θα σας βρω εξω απ την αιθουσα ή και μεσα , ειδωμεν !!!

Link to comment
Share on other sites

ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ!!

ΕΧΩ ΠΡΟΣΩΠΟ!!!

αυτό το πρόσωπο πού το πας ρε μεγάλε Κων/νε? χεχε.... δώσε κάτι παραπάνω να πάρω και κανα ποπ κορν.....χαχαχαχα

 

και γω θα σας βρω στο village λόγω δουλειάς...

Link to comment
Share on other sites

παιδια μολις ερχομαι απο το cinema η ταινια πραγματικα δεν υπαρχει...καλα να περασετε ολοι σας ;))))

Link to comment
Share on other sites

ΑΓΑΠΗΤΕ ΝΤΟΥΜΑ

ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΥΝΗΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΥΠΕΡΟΧΟ ΠΡΟΣΩΠΑΚΙ ΠΑΩ ΑΠΟ ΣΙΝΕΜΑ ΣΤΟ ΦΑΛΗΡΟ ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΝΩΝΤΑΣ ΚΑΙ 8 ΧΩΡΕΣ 

ΚΟΙΝΩΣ ΜΕ ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΤΣΙΜΕΝΤΑ ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΑΛΛΗ ΑΠΟΨΗ ΝΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ!!!

Link to comment
Share on other sites

Υπολογίστε και την αδερφή μου Zoi~Polaki. Τα λεφτά στο σημείο συνάντησης, έχει πρόσωπο... εμένα!!! 

Link to comment
Share on other sites

 τα παιδια τακτοποιήθηκαν.... αναλαμβανει ο παππους

 

οποτε Mommygti + Chrismht μεσα για τα τανκς και να δουμε την 6η παρουσια του κουμπαρου στην μεγαλη οθόνη!!!!!!

(κουμπαρε βαλε τα λεφτα εσυ και θα στα δώσει ο Χρήστος που θα κατέβει για δρομολόγιο ή θα στα βάλω στη τράπεζα!!!!!!!!! :crazy:  :crazy:  :crazy: )

Link to comment
Share on other sites

Πριν λιγο με ενημερωσαν απο την village οτι δυναται να χρησιμοποιηθει κωδικος 1+1 της cosmote. Ομως πρεπει μεχρι το απογευμα να μου δωσετε τον κωδικο και επιπλεον τα λεφτα.

Στάλθηκε από φορητή συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Μεχρι στιγμής ειμαστε 19 ατομα που εχουμε πληρωσει. Αν υπαρχει καποιος ακομα που θελει πρεπει να με παρει τηλ εως τις 18:00 που θα γινει η αγορα.

Στάλθηκε από φορητή συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

την είδα την ταινία το Σάββατο... ζήλεψα και λέω αφού είμαι μακριά ας φροντίσω να την δω :)

Καλά να περάσετε παίδες, έχει χαβαλέ το έργο.

Link to comment
Share on other sites

Την είδα και εγώ την ταινία....καλά να περάσετε.

 

Και προσοχή μετά την ταινία,εγώ βγήκα απο το mall με κόφτες :laugh:  :laugh:  :laugh:  :laugh:  :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Passatouko, εγώ πήρα ένα car2go (smartάκι ηλεκτροκίνητο) και το πήγα τάπα μέχρι τα 100 που έχει κόφτη  :help:  8)  :crazy:

hint:

https://www.car2go.com/en/amsterdam/
Link to comment
Share on other sites

xaxaxaaxaxaxaxaxaxaxa

 

Προσοχή επίσης στις αλλαγές ταχυτήτων μετά την ταινία,μην επηρεαστείται απο τον Vin DIesel που έχει 15τάχυτο σασμάν αυτόματο σειριακό χειροκίνητο,και πάτε όλοι πρωί πρωί στην αντιπροσωπεια :laugh:  :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.