Jump to content

Recommended Posts

ειναι πολλα..αλλα επειδη ξερω πολλα ατομα που περνουν ακομα και πιο ακριβα ειπα να ενημερωσω και το club :)

Link to comment
Share on other sites

λοιπον εχω το xperia s το πηρα 300 ευρω και θεωρω το εαυτο μου τυχερο που δεν εδωσα ενα καρο λεφτα να παρω iphone 5.για εμενα απλα δεν αξιζουν τα λεφτα τους τα iphone.

επισης μπορω να θεωρησω το εαυτο μου ατυχο που εδωσα 300 ευρω για το s ενω φιλος μου με 140 ευρω πηρε απο ebay lenovo κινητο τετραπυρηνο  με δυο sim λειτουργικο android. δεν θυμαμαι πως λεγεται το μοντελο να το ποσταρω.παντως δεν ειναι κινεζια χαμηλου επιπεδου. το κινητο αυτο τα σπαει. ανοιγει τις σελιδες πιο γρηγορα και απο λαπτοπ....για να το εχετε υποψιν

Link to comment
Share on other sites

μιας και που εχεις το S βγηκε το 4.1.2 Jelly Bean για το κινητο σου :))) 

καλυτερα να θεωρεις τυχερο τον εαυτο σου γιατι το κινητο που εχεις εσυ σε σχεση με του φιλου σου θα εχει πολυ περισσοτερη υποστηριξη απο την εταιρια παρα το lenovo και σαν προσθετες λειτουργειες αλλα και 140 ευρω δεν ειναι τιποτα για ενα quad core :)))
Link to comment
Share on other sites

Πάντως εκτός από τα official update, υπάρχουν και τα unofficial. Εγώ έχω Samsung Galaxy S Plus και του έχω περάσει unofficial τo Android 4.2 Jelly Bean

(CyanogenMod 10.1) και το κινητό πετάει... πραγματικά μεγάλη διαφορά σε ταχύτητα!

 

Βέβαια ήθελε rooting κλπ αλλά άξιζε τον κόπο.

Link to comment
Share on other sites

να νε καλα οι XDA

εγω ειχα το Xperia X10i 2009 και του ειχα περασει 4.0.4
Edited by Jettakias
Link to comment
Share on other sites

λοιπον εχω το xperia s το πηρα 300 ευρω και θεωρω το εαυτο μου τυχερο που δεν εδωσα ενα καρο λεφτα να παρω iphone 5.για εμενα απλα δεν αξιζουν τα λεφτα τους τα iphone.

επισης μπορω να θεωρησω το εαυτο μου ατυχο που εδωσα 300 ευρω για το s ενω φιλος μου με 140 ευρω πηρε απο ebay lenovo κινητο τετραπυρηνο  με δυο sim λειτουργικο android. δεν θυμαμαι πως λεγεται το μοντελο να το ποσταρω.παντως δεν ειναι κινεζια χαμηλου επιπεδου. το κινητο αυτο τα σπαει. ανοιγει τις σελιδες πιο γρηγορα και απο λαπτοπ....για να το εχετε υποψιν

στην ίδια τιμή πήρα πριν κανένα δίμηνο σαν σκέτη συσκευή το xperia T με εγγύηση κλπ.. Πολύ ευχαριστημένος μέχρι τώρα.. το Z για μένα είναι too much..

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

πραγματικα οταν καποιος θεωρει οτι sony=ποιοτητα εγω γελαω

 

εσυ κατσε και γελα και προφανως δεν εχεις ιδεα για τα sony κινητα του τελευταιου χρονου.....

 

μετα τα samsung ερχονται τα sony και πλεον και σε θεμα αποδοσης και ποιοτητας.πλεον η sony λειτουργει μονη της και εχει φτασει τα κινητα της σε παρα πολυ καλο επιπεδο...προσωπικα για το δικο μου να πω οτι εχει μια απο τις καλυτερες οθονες της αγορας?να πω για την καμερα? να πως για τον διπυρηνο επεξεργαστη? να πω για το 1 g ram η για τα 32 gb εσωτερικη μνημη.....να πω μηπως οτι στους 6 μηνες που το εχω δεν εχει κρασαρι ακομα?

αλλα μαλλον θα εισαι εθελοντης αιμοδοτης της apple με 700 ευρω το μισοφαγομενο μηλο. για να μην πω για τα αρνητικα...bluetooth κλειδωμενα φωτο ηχους κλπ δεν στελνει θελεις εφαρμογη και τα σκας με paypal και μακακιες. αν ειδικα σου πεσει κατω και ραγισει καμια οθονη εκει θες τραπεζα και πολλα αλλα που δεν ειναι της παρουσης.

 

παρεπιπτοντως το περασα το 4.1.2 και εχω να πω οτι ειναι πολυ πιο πανω σε σχεση με το προηγουμενο.πολυ καλη δουλεια..........

Edited by pipis13
Link to comment
Share on other sites

εσυ κατσε και γελα και προφανως δεν εχεις ιδεα για τα sony κινητα του τελευταιου χρονου.....

 

μετα τα samsung ερχονται τα sony και πλεον και σε θεμα αποδοσης και ποιοτητας.πλεον η sony λειτουργει μονη της και εχει φτασει τα κινητα της σε παρα πολυ καλο επιπεδο...προσωπικα για το δικο μου να πω οτι εχει μια απο τις καλυτερες οθονες της αγορας?να πω για την καμερα? να πως για τον διπυρηνο επεξεργαστη? να πω για το 1 g ram η για τα 32 gb εσωτερικη μνημη.....να πω μηπως οτι στους 6 μηνες που το εχω δεν εχει κρασαρι ακομα?

αλλα μαλλον θα εισαι εθελοντης αιμοδοτης της apple με 700 ευρω το μισοφαγομενο μηλο. για να μην πω για τα αρνητικα...bluetooth κλειδωμενα φωτο ηχους κλπ δεν στελνει θελεις εφαρμογη και τα σκας με paypal και μακακιες. αν ειδικα σου πεσει κατω και ραγισει καμια οθονη εκει θες τραπεζα και πολλα αλλα που δεν ειναι της παρουσης.

 

παρεπιπτοντως το περασα το 4.1.2 και εχω να πω οτι ειναι πολυ πιο πανω σε σχεση με το προηγουμενο.πολυ καλη δουλεια..........

ωραιος....και πολυ ωραια απαντηση!

Link to comment
Share on other sites

Αν και fan της Samsung στα κινητα εχω να πω οτι μεταπηδησα στην Samsung απο την Sony...εχοντας περασει απο ολη την σειρα Galaxy S
(1-2- και τωρα 3) μπορω να πω οτι σε ποιοτητα κατασκευης η Sony ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΕ...κατ 'αρχας για μπαταρια...καμια σχεση με τον ανταγωνισμο κλασης ανωτερες...σε συστηματα απεικονισης...δεν το συζητω και φυσικα τα android της ειναι καπως καλυτερα σε σχεση με τα υπολοιπα...απο εκει και περα εαν αλλαζα τηλεφωνο μονο αυτο αξιζει...

 

cr64_black.jpg

Link to comment
Share on other sites

γατια νιαουριστε οσο θελετε.να μην αναφερω απο ποια θεση μιλαω κ τα αναφερω ολα αυτα

αν εσεις θελετε σονυ γιατι ειστε ευχαριστημενοι, κολημενοι η εχτε καποιο οφελος εγω πραγματικα χ$#$΅κα

Link to comment
Share on other sites

νιαου νιαου...απο ποια θεση μιλας <<σκυλε>>? πανε κανε κανα jailbreak να βαλεις κανα mp3 στο δαγκωμενο μηλο σου εκτος και αν εχει καταφερει να λυσεις το αινιγμα << itunes>>....

η μηπως εισαι απο αυτους που ψαχνουν ανοιχτο wifi για να μπουν ιντερνετ?

Link to comment
Share on other sites

αφου ειστε ελληναραδες γιατι εγω να σας ανοιξω τα ματια?αγοραστε σονυ δικα σας ειναι τα λεφτα

παλι δε με ενδιαφερει.επισης ποιος μιλησε για iphone?εγω οχι

2 σονυ xperia z με το καλημερα στο σερβις,ποιοτητα πανω απο ολα.

αντε καλο ξοδεμα των ευρω σας

δεν εχω αλλο χρονο για να ασχοληθω με κομπλεξισμους ημιμαθειες κλπ, μονο οι ελληνες οτι εχουν ειναι το καλυτερο

εχεις golf, vw ολα τα αλλα ειναι τσοφλια.σονυ?γ@μ@ς,μηπως εχεις καi vaio?ε εκει εισαι κοτσος

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά βαρέθηκα με τα Sony,3 είχα και βαρέθηκα να πηγαίνω σέρβις,για καμμένες οθόνες,καμμένα μικρόφωνα,ελαττωματικές μπαταρίες,κ.α.

Motorola defi εδώ και 1 χρόνο και πάμε άριστα.

Link to comment
Share on other sites

τωρα που ποσταρες το νοκια εχω να κανω μια διαπιστωση.

εκει που ξεκινησαμε απο παντοφλες κινητα και μετα ολοι περναμε οτι πιο μικρο υπηρχε τωρα σιγα σιγα ξαναγυρισαμε σε παντοφλες..τελικα η ιστορια κυκλους κανει

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Συγμωμη δεν ειμαι της τεχνολογιας, αλλα θυμαμαι το 1996-97 πρεπει να ηταν, γνωστος μου ειχε ακινητοποιησει ληστη πετοντας του το κινητο τυπου ρακαλ, αν τα θυμαται κανεις τα κρεμουσες στον ομο σου και ηταν σε βαλιτσα μεσα, πλεον το ιδιο επικηνδυνα ειναι και κατι κινητα παντοφλες που πρεπει να κουβαλας μπανανα να τα βαλεις μεσα...

 

942352_492701287470018_104330342_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

τωρα που ποσταρες το νοκια εχω να κανω μια διαπιστωση.

εκει που ξεκινησαμε απο παντοφλες κινητα και μετα ολοι περναμε οτι πιο μικρο υπηρχε τωρα σιγα σιγα ξαναγυρισαμε σε παντοφλες..τελικα η ιστορια κυκλους κανει

ευτυχως δεν πληρωνουμε κανα σημα αναλογα με το μεγεθος η με την καταναλωση μπαταριας..το μονο σιγουρο ειναι οτι μερικοι θα πρεπει να πληρωνουν ασφαλεια..800 ευρω κινητο π.χ ο αλλος..ασφαλισε το φιλε..τοσους κινδυνους διατρεχει :p

Link to comment
Share on other sites

το s4 ειναι πιο μικρο σαν μεγεθος απο το s3 απλα εχει μεγαλυτερη οθονη :)

Link to comment
Share on other sites

Άλλαξα πολλά κινητά. Για να καταλαβεται το 2007 ειχα το πρώτο iPhone από Αγγλία.

Για πολλούς λόγους πήγα σε Android τα τελευταία δυο χρόνια. Τώρα εδώ και τρεις μήνες έχω το LG Nexus 4.

Τι να πω. Κορυφαίο κινητό. Συνδιάζει την ποιότητα του iPhone και την απόλαυση του Android. Δεν κολλάει ούτε για πλάκα. Τετραπυρινο με 2GRAM. Στα skroutzsomagaza θα το έχει τώρα σε καλές τιμές.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.