Jump to content
than

Usb Adaptor Και Aux Port Σε Rcd 300

Recommended Posts

Τελικά θα αγοράσω το adapter yatour το USB που εχει μπορει να χρησιμοποιηθεί κ ως ρεύμα για να δώσει σε Bluetooth συσκευή ;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ξεθάβω το post!
http://thivaios.gr/products?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=2766&category_id=41
Αν δεν υπάρχει εργοστασιακά 6cd changer (golf V, rcd 300 non mp3), θα πρεπει να γινει συνδεση vagcom για την κωδικοποίηση για να λειτοργει;
ή χρειαζεται μονο για την απεικονιση aux in στην οθόνη;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα, ψάχνοντας να βάλω έξοδο line in στο passat μου (μοντέλο 06 με rcd 300), και μετά που διάβασα και τα παραπάνω σχόλια, παράγγειλα με ρίσκο να μη δουλεύει αυτό: https://www.ebay.co.uk/itm/Car-Audio-MP3-Interface-USB-SD-AUX-Adapter-12P-CD-Changer-for-Audi-VW-Skoda-/152542839779?txnId=1782572739005

 

Γράφω λοιπόν να ενημερώσω ότι αφού κούμπωσα το φις του στη θέση που  μπαίνει το CD changer και σφήνωσα και ένα άλλο καλώδιο στη μοναδική βίδα που είχε από πίσω (οδηγίες εδώ:  

), το όλο σύστημα δούλεψε και τώρα συνδέω το κινητό μου που έχω spotify και ακούω ότι θέλω. Η ποιότητα είναι ικανοποιητική αλλά όχι CD που διαφημίζει. Επίσης όταν φορτίζω το κινητό ταυτόχρονα έχει παράσιτα.  Εννοείται ότι μέσω line in που το συνδέω δεν μπορώ να χειριστώ το spotify από τα πλήκτρα του ηχοσυστήματος του αυτοκινήτου. Το USB δεν το δοκίμασα καθώς δεν με ενδιαφέρει, αλλά αν κάποιος ενδιαφέρεται, βάζω δύο κομμάτια και δοκιμάζω και σας λέω! 

 

Με λίγα λόγια με 17 ευρώ απέκτησα πρόσβαση στη μουσική μου και τώρα τη χαίρομαι. I'm spreading the news για όποιον άλλο ενδιαφέρεται! 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago , GeorgeSmirlis said:

εχει δοκιμασει κανεις να κανει το ιδιο ή παρομοιο με rcd300 με μαυρα πληκτρα που δεν εχει mp3?

Εμένα με μαύρα πλήκτρα είναι και χωρίς MP3! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 16/11/2018 at 9:11 ΜΜ, tomtom44 said:

Εμένα με μαύρα πλήκτρα είναι και χωρίς MP3! 

Δεν το βρίσκω διαθέσιμο στο ebay. Έχεις κάποιο λινκ ή πωλητή που να το έχει?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.