Jump to content
vegaducatista

Αρυθμια Στο Ρελαντι

Recommended Posts

Σίγουρα είναι παράλογο να χρεώνουν για μια αναβάθμιση που διορθώνει πρόβλημα του εργοστασίου, βεβαία τώρα δεν ξέρω τι πολιτική εφαρμόζει και η μαμά εταιρία για την εν λόγω αναβάθμιση αλλά να λυπάσαι τα 30-40 € έχοντας δώσει χιλιάδες για να πάρεις καινούργιο το αμάξι δεν το θεωρώ σώφρον. Άποψή μου πάντα έτσι μην παρεξηγηθώ..

Link to comment
Share on other sites

 ρε συς οταν ενοιτε αριθμια να ανεβοκατεβενει η βελονα τον στροφον στο ρελαντι?

Link to comment
Share on other sites

ρε συς οταν ενοιτε αριθμια να ανεβοκατεβενει η βελονα τον στροφον στο ρελαντι?

Οχι απλά τρέμει στο ρελαντί σταθερά. Σαν να ειναι 8βαλβιδο ( όχι τόσο πολυ εννοείται

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ισως εχει 1 ελαφρι τρεμουλο αλλα φισιολογικο δεν ειναι αυτο απο τον κινιτηρα?και αν δεν ειναι και εχουν κανει ανακλιση δεν πρεπει να μας παρουν ολους τηλεφωνο?

Link to comment
Share on other sites

ισως εχει 1 ελαφρι τρεμουλο αλλα φισιολογικο δεν ειναι αυτο απο τον κινιτηρα?και αν δεν ειναι και εχουν κανει ανακλιση δεν πρεπει να μας παρουν ολους τηλεφωνο?

 

Εμένα εξαρχής δεν μου το έκανε αυτό το τρέμουλο. Ήταν τελείως αθόρυβο. εκ των υστέρων μου βγήκε. Προφανώς δεν είναι ανάκληση αλλά αναβάθμιση που όποιος θέλει ή μάθει κάνει. δεν θα είναι τόσο επιβλαβές για το αυτοκίνητο. τι να πω ... 

Link to comment
Share on other sites

 

κανένας εκτός από tsi που να έχει αρυθμία??  Μόνο σε εξουσιοδοτημένο μπορεί να γίνει??

 

Εμένα το είχε και το παλιό μου Octavia 1.6 mpi του 2002.

 

Ναι μόνο σε αντιπροσωπεία.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα το είχε και το παλιό μου Octavia 1.6 mpi του 2002.

 

Ναι μόνο σε αντιπροσωπεία.

Σε εμένα είναι συνεχές η αρυθμία πλέον και νοιώθω πως έχω αμάξι του 80... που είχες το ρελαντί χαμηλά....

Απλά την έχω κόψει την αντιπροσωπεία χρόνια τώρα... 

Στην Octavia έφτιαξε μονίμως το θέμα?

Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα είναι συνεχές η αρυθμία πλέον και νοιώθω πως έχω αμάξι του 80... που είχες το ρελαντί χαμηλά....

Απλά την έχω κόψει την αντιπροσωπεία χρόνια τώρα... 

Στην Octavia έφτιαξε μονίμως το θέμα?

Ούτε στο Octavia, ούτε στο τωρινό μου Roomster. Πάντα στο ρελαντί ένα λόγυγγα τον είχε και τον έχει και μάλλον θα τον έχει στον αιώνα τον άπαντα. Όπως και το 1.4 Ibiza 2004 μοντέλο του αδερφού μου.

 

Αλλά για updates μόνο στις αντιπροσωπείες. Όσο για το αν πρέπει να χρεώνουν για δικές τους αναβαθμίσεις σαφώς και δεν πρέπει αλλά το κάνουν. Την επόμενη φορά αν μου το χρεώσουν, θα στείλω μήνυμα στο εργοστάσιο και θα το ρωτήσω. Απλά πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.