Jump to content
passatebos

Weekly Night Out @ Αττική - Τετάρτη 19/06/13 - Τσακουλέρης - Αιγάλεω

Recommended Posts

Αγαπητά μας μέλη ,

 

οι εκπαιδευτικές μας δραστηριότητες συνεχίζονται , έτσι αυτή την Τετάρτη 19/06 σας περιμένουμε όλους στο συνεργείο του συνεργάτη και μεγάλου χορήγου της λέσχης μας , Ηλία Τσακουλέρη το οποίο βρίσκεται στην Ιερολοχιτών 4 , Αιγάλεω ,( χαρτης εδω ).

 

Εκει ο Ηλίας θα μας ενημερώσει για τις εργασίες και τους ελέγχους που πρέπει να γίνουν εν όψη καλοκαιριού στα οχήματα μας αλλα και να μας λύσει την όποια απορία έχουμε .

 

Θα σας περιμένουμε λοιπόν έξω απο το κατάστημα τη γνωστή ώρα στις 19:45 να σταθμεύσουμε τα οχήματα μας και να ξεκινήσουμε το μάθημα .

 

Ώς γνωστόν ποτέ δεν μένουμε στη θεωρία , θα υπάρχει και όχημα !!!!

 

Φορέστε τα αξεσουάρ της λέσχης μας , παρτε την παρέα σας , τις αποριες σας και ελατε .

 

 

 

*** Μπορείτε να μας βρείτε στα πιο δημοφιλή κοινωνικά δίκτυα: ακολουθήστε μας στο icon-social_twitter.png | κάντε μας Like στο icon-social_facebook.png | δείτε μας στο icon-social_youtube.png

*** Υπενθυμίζουμε ότι τα VIP μέλη μπορείτε να αξιολογείτε τις συναντήσεις μας μέσω του ειδικού μενού που βρίσκεται δεξιά πάνω απο το αρχικό δημοσίευμα.

 

 

Εκ του Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σωτηρη θα βρεξει.Θα ερθει ο Γιωργακης!!!!!

Liberte+Lupakos και εμεις εκει

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ θα είμαι εκεί! Απορώ ποιό αμάξι θα έχουμε... http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=5&p=538706

Κρίμα που θα λείπει ο ιδιοκτήτης του!

Link to comment
Share on other sites

Σωτηρη θα βρεξει.Θα ερθει ο Γιωργακης!!!!!

Liberte+Lupakos και εμεις εκει

Γι αννάκη τελικά δεν θα μπορέσω να έρθω , μου άλλαξαν βάρδια .

Link to comment
Share on other sites

Σωτηρη θα βρεξει.Θα ερθει ο Γιωργακης!!!!!

Liberte+Lupakos και εμεις εκει

Γιαννη , ευτυχως που δεν θα ερθει ο αλλος και κανει καλη μερα !!!!!

 

Θα μαι κ γω εκει αν δεν το καταλαβατε , θα ξεσκεπασω και το τουτου μου να φερω !!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

So so so? How was it?

 

@Gravedigger, θα πάρω τον Τσακουλέρη αύριο να μάθω αν έκανε πειράματα στο αμάξι μου για να σας δείξει πράγματα. Θα τον καρυδώσω :)

Link to comment
Share on other sites

Αλλο ενα car tech τελειωσε και θα ηθελα να ευχαριστησω για αλλη μια φορα τον Ηλια Τσακουλερη για την υπεροχη συναντηση που πραγματοποιηθηκε στον χωρο του .

 

Αναφερθηκαν αρκετες αποριες απο τα μελη μας και χαιρομαστε που ειναι τοσο "ανησυχα πνευματα" !!

 

Αυτη τη φορα μαθαμε πως γινετε η αντικατασταση αποσβεστηρων κραδασμων τα γνωστα σε ολους αμορτισερ . Αλλα και πως γινετε η ρυθμιση στις ρυθμιζομενες καθ' υψος και σε σκληρυνση αναρτησεις . Επισης ανοιχτηκε ενας επιλογεας ταχυτητων (το σασμαν δηλαδη) ειδαμε τα "εντοσθια" του , το πως λειτουργουν τα γραναζια και τα συνχρονιζε του αλλα και τι ακριβως παθαινει οταν καποιος "κουρευει" την 5η !!!!!!!!!!!!

 

Αργοτερα περασαμε σε ανωτερο επιπεδο αναλυοντας τα μερη μιας Κ03 τουρμπινας , απο τα υλικα κατασκευης της μεχρι ποτε ειναι απαραιτητη η αντικατασταση του westgate !!!!

 

Επισης τον ευχαριστουμε για τις παροχες που μας προσεφερε απο τα αναψυκτικα και τα πατατακια που υπηρχαν μεχρι τις πιτσες και το ουισκι που μας κρατησαν συντροφια μεχρι τις 12:00 περιπου που το διαλυσαμε ...

 

Ολα αυτα αναληθηκαν σε ενα polo ιδιο με του Doggy !!!!!!!!!! Λετε να ηταν αυτο ;;;;; :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:

 

Αλλα πανω απ'ολα ευχαριστουμε τα μελη μας VIP και απλα . Χωρις εσας θα μπορουσαμε λιγοτερα !!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Χμμμμμμμ.... Μου κάνατε βίδες το σκυλάμαξο;;;; :o:( :( :blink:

Sent from my Xperia Z using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.