Jump to content
Passatoukos

Αλλαγή Κλειδιού

Recommended Posts

Moυ έχει καρφωθεί εδώ και καιρό να κάνω το κλειδί του Passat έτσι(και άς μην λειτουργουν τα κουμπιά):

 

volkswagen-key.jpg

 

Τώρα είναι έτσι.

 

locksmith-vw-keys-1.jpg

 

Γίνεται?ξέρετε κάποιον που να κάνει κάτι τέτοιο?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μπορει ο Πανος να εχει δικιο για την τιμη , εγω το εκανα πριν 2 βδομαδες με 15 ευρω . Πηγα σε μεταχειρισμενα πηρα κλειδι ΑΛΛΑ δεν μου ζητησε χρηματα , απλα μου το εδωσε και μου ζητησε οταν φτιαξω το δικο μου να του παω πισω το λαμακι για να το βαλει παλι στον αφαλο που το ειχε . Αρα θεωρω οτι αν αγορασεις και το κλειδι θα σου παει στο 50αρικο .

 

 

***Ειχα ψαξει και πιο παλια να το κανω και μου ειχαν πει 80 ευρω !!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρον ! Και εγώ παλιό κλειδί έχω . Τα κουμπιά δουλεύουν σε εσένα ;

Ρε καλως τον Χρηστο !!!!!!! Τα κουμπια δεν δουλευουν γιατι το παλιο κλειδι δεν εχει κουμπι κλειδωματος-ξεκλειδωματος , αλλα υπαρχει μια πατεντα που μπορεις να κανεις για να δουλεψουν . Μετα το καλοκαιρι θα την κανω παντως εγω !!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest πανος-gti

κ γω σκεφτηκα να το κανω αλλα θα ειναι βλακεια χωρις να κλειδωνεις ξεκλειδωνεις με τηλεχειρισμο.απλα για μοστρα εγω δν θα το εκανα,τζαμπα λεφτα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά άν πρόκειται για 50-80 ευρώ δεν λέει,μιάς και χρηστικά είναι άχρηστο,μονο μοστρα προσφέρει.

 

Τhan,μάγκας.

Το θέμα ειναι οτι το πήρα αυτό,την τράμπα μετά ποιος την κάνει?:D

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω....

Κάποιος κλειδαράς ίσως που είναι σχετικός με τέτοιου ίδους κλειδιά. Το δοκιμάζεις και αν η "εγχειρηση" δεν πάει καλά θα είσαι χαμένος κατά 5€ περίπου.

Link to comment
Share on other sites

Μου φαινεται οτι τα μισα διαβαζετε !!!

 

Με 15 ευρω το εκανα , οσα δλδ πηρε κ κλειδαρας για να κοψει το νεο λαμακι και να το προσαρμωσει στο κλειδι αλλα και για να μεταφερει την πλακετα του immo.

 

Αν το παρεις απ εξω ειναι 5+15(ο δικος μου κλειδαρας)=20 Ε.

Link to comment
Share on other sites

Ηλεκτρομαγνητικες κλειδαριες...υπαρχει συναγερμος γερμανικος ρεπλικα του γνησιου αλλα με περισσοτερες λειτουργιες και εχεις την δυνατοτητα με 150 ευρω επιπλεον να βαλεις φουλ λειτουργικο κλειδι...

Link to comment
Share on other sites

Σιγα μην δωσω 150 ευρω για συναγερμο,χαρη θα μου κανει οποιος το κλεψει.

Με 20 ευρουλακια καθαρισα;),ευχαριστω παιδια.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.