Jump to content
GOLFAKI 4

Weekly Night Out @Αττική 27/6/2013, Γαλάτσι - Υάδες Cafe Bar

Recommended Posts

Αγαπητά μέλη του Hellenic VWClub,

 

Η θερμοκρασία ολοένα και ανεβαίνει και το καλοκαίρι συνεχώς κάνει πιο αισθητή την παρουσία του.

Παρόλα αυτά όμως η βόλτα του Hellenic VWClub έχει γίνει θεσμός πια, οπότε και αυτήν την εβδομάδα θα σουλατσάρουμε όπως μόνο εμείς ξέρουμε.

Το ραντεβού μας ορίζεται για την Πέμπτη 27/6/13 και ώρα 21.30 στο parking του μαγαζιού ΥΑΔΕΣ που βρίσκεται στον περιφερειακό του Γαλατσίου εντός του Aττικού άλσους. Δείτε τον χάρτη!

 

Σας περιμένουμε όλους, παλιά και νέα μέλη, να γνωριστούμε και να συζητήσουμε το κοινό μας σημείο... την αγάπη μας για τα VW οχήματά μας!

Στην συνάντηση θα συζητηθεί επίσης και η παρουσία της λέσχης μας στο 3ο PMS! Εκεί, στο δικό μας σημείο παρουσίας, θα σας περιμένουμε για να ενισχύσουμε και να προωθήσουμε το Hellenic VWClub!

 

 

Όλοι είναι ευπρόσδεκτοι στην μεγάλη παρέα μας είτε με εργοστασιακό είτε με βελτιωμένο όχημα.

 

Φορέστε λοιπόν τα αξεσουάρ της λέσχης μας και ελάτε να νιώσετε την τρέλα μας.

 

.

Δηλώστε την παρουσία σας για να βελτιώσουμε την οργάνωση μας. Σημειώστε το nickname + τους συνοδούς σας.   

 

 

*** Μπορείτε να μας βρείτε στα πιο δημοφιλή κοινωνικά δίκτυα: ακολουθήστε μας στο icon-social_twitter.png | κάντε μας Like στο icon-social_facebook.png | δείτε μας στο icon-social_youtube.png
*** Υπενθυμίζουμε ότι τα VIP μέλη μπορείτε να αξιολογείτε τις συναντήσεις μας μέσω του ειδικού μενού που βρίσκεται δεξιά πάνω απο το αρχικό δημοσίευμα.

 



Εκ του Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

Link to comment
Share on other sites

Θα είμαι εκεί, εκτός απροόπτου!

Link to comment
Share on other sites

Εγω απων για αυτην την συναντηση μιας και ετοιμαζομαι για το pms στην πατρα...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Θα κανονιστεί στο επόμενο διάστημα.

Στάλθηκε από φορητή συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Εγω απων για αυτην την συναντηση μιας και ετοιμαζομαι για το pms στην πατρα...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2[/quote.

Θα σε εκπροσωπώ εγω ..... Χαχαχαχαχα

Edited by passaTrela
Link to comment
Share on other sites

Θα έρθω κι εγω μαζι με την Αδερφη μου zoi~polaki!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πληροφοριες λενε οτι θα ερθουν οχηματα που θα "ταραξουν τα νερα" .

 

Θεμα παρακολουθειται

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.